Quantcast
Channel: 24 Канал - Всі новини
Viewing all 261792 articles
Browse latest View live

Ryanair почне частіше літати до Польщі, Словаччини та Іспанії

$
0
0
Восени ірландський лоукостер Ryanair збільшить частоту маршрутів за декількома напрямками з України, зокрема до Братислави, Кракова та Барселони.

Про це свідчить розклад лоукоста, передає Avianews.

Київ – Братислава

Так, з 27 жовтня частота рейсів сполучення Київ – Братислава збільшиться з двох до трьох польотів на тиждень – до перельотів по понеділках і четвергах з'явиться ще один – по неділях.

Київ – Краків

З 28 жовтня Ryanair збільшить свою присутність на лінії Київ – Краків з чотирьох до п'яти рейсів на тиждень. Якщо зараз польоти на цьому маршруті виконуються по вівторках, четвергах, суботах і неділях, то в зимовому розкладі літаки літатимуть по понеділках, середах, четвергах, п'ятницях і неділях.

Київ – Барселона

Третє розширення стосуватиметься напрямку Київ – Барселона. З 2 листопада польоти на цьому напрямку літаки Ryanair також будуть виконувати п'ять разів на тиждень, замість чотирьох. На додаток до рейсів по понеділках, середах, п'ятницях і неділях у розклад додано рейс по суботах.

Що відомо про Ryanair?Найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія з Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Ryanair мав почати літати з України з жовтня 2017 року. Проте 10 липня на офіційному сайті авіакомпанії з'явилося повідомлення про те, що Ryanair йде з України через недотримання раніше досягнутої угоди із Міністерством інфраструктури України та посадовцями аеропорту "Бориспіль".

Зрештою, після досягнення остаточних домовленостей з українською стороною у 2018 році лоукост офіційно таки зайшов в Україну.


Квота Зеленського: кого з посадовців може залишити на посаді новообраний президент

$
0
0
Як свідчить досвід, основу президентської команди, здебільшого, складають куми, армійські товариші й друзі дитинства. На жаль, при розподілі високих посад серед основних пріоритетів – наближеність до президента, але аж ніяк не професіоналізм. Та все ж, як би ми недолюблювали наших попередників всіх років, але варто визнати – в їхніх командах були й справжні знавці своєї справи.

Чи зможе новообраний президент відійти від застарілої й вочевидь неефективної практики призначення на державні посади лише надійних підлабузників, а не справжніх професіоналів – дізнавалась журналістка 24 каналу.

Всі на вихід?

Обрання нового президента в українців асоціюється з повною зміною влади. Мало якому мешканцю високих кабінетів – на Банковій і не лише – вдавалось затриматись у своєму кріслі після зміни глави держави. Особливо у тих, хто призначається за його квотою. На думку експертів, наразі у високопосадовців шанси залишитись на своїх посадах є, але дуже невисокі.

Навряд чи новообраний президент когось залишить, принаймні з топової команди Порошенка. Це було б дуже дивно: Зеленський балотувався як опозиціонер до Порошенка, попри те, що формально позиції по євроатлантичній інтеграції і засудженню російської агресії збігаються. Проте новий президент має продемонструвати відмінність якості публічної політики, яка найяскравіше проявляється у кадрових призначеннях. Особливо, коли йдеться про правоохоронну діяльність, зокрема, генпрокурора. Було б дуже дивно, щоб Зеленський не робив спроби змінити Юрія Луценка на посаді генпрокурора,
– зазначає директор Школи відповідальної політики Андрій Юсов.

Юрій Луценко, Петро Порошенко,
Шанси втриматись на посаді у Юрія Віталійовича ну дуже не високі

Новобраний президент має повне право міняти не лише генерального прокурора. Хоч це прекрасний майданчик аби продемонструвати іншу мотивацію в кадрових рішеннях. Приміром, призначити на цю посаду не члена своєї політичної команди, а фахівця по боротьбі з корупцією, можливо, навіть з міжнародним досвідом.

За неофіційною інформацією, у Володимира Зеленського є дуже багато бажаючих, готових замінити на ключових посадах представників команди Порошенка. Жодної синергії та комплексного режиму рокірування країною представниками двох команд не буде. Питання полягає в тому, що дехто певний час ще займатиме свої посади, оскільки буде перехідний період.

Деякі чиновники практично під копірку зробили заяви про готовність й надалі працювати з Зеленським, зокрема, голова Міноборони і навіть Луценко сказав, що не планує йти. Насправді їхня доля складатиметься по-різному. Луценко 100% піде. Фактично він вже починає повернення у публічну політику. Щодо Полторака – також піде: в команді новообраного президента є Іван Апаршин, який виразно претендує на цю посаду. Пан Клімкін, можливо, довше утримається на посаді, як компромісна фігура, проте він теж навряд чи залишиться: у Володимира Зеленського є власне уявлення про зовнішню політику,
– вважає політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог" Андрій Миселюк.

Павло Клімкін, відставка
Павло Клімкін не залишиться без роботи

Домовитись з парламентом

Натомість, представники середньої ланки, приміром, державні секретарі Міністерства закордонних прав та Міноборони, цілком можливо що й залишаться. Напевне, це правильно для забезпечення сталості кадрової політики. Натомість Клімкін і Полторак зможуть себе знайти в системі координат державної служби. Це люди з великим досвідом і компетенцією, можливо, вони й не обійматимуть міністерських посад, але десь на державній службі будуть задіяні.

Водночас, дуже важливе питання – чи відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради. Крім того, варто брати до уваги – яким чином складуться відносини депутатів із Зеленським. Якщо буде клінч і протистояння, враховуючи відсутність парламентських важелів і впливового представництва Володимира Зеленського в парламенті, він не зможе змінити чиновників, яких має призначати за своєю посадою – очільників Міністерства закордонних справ, Міністерство оборони, секретаря РНБО, голову НБУ та інших.

Тому що надійний

Щодо секретаря РНБО, то Олександр Турчинов дуже щільно себе позиціонував як політичний член команди Петра Порошенка, а не просто як чиновник, який опікується оборонною сферою в Україні.

Олександр ТУрчинок, секретар РНБО відставка
Надійним соратником Петра Порошенка називають секретаря РНБО

Олександр Турчинов був очільником України в період, коли почалась російська агресія і частина звинувачень під час передвиборчої кампанії лунала, зокрема, й на його адресу. Тому легше уявити Олександра Турчинова поряд з Петром Порошенком упродовж його політичної кар’єри, ніж в команді Володимира Зеленського, якому це не потрібно. Йому необхідно демонструвати як українському виборцю, так і міжнародним партнерам, зміни в країні,
– переконаний Андрій Юсов.

Гроші люблять тишу

Натомість голову Нацбанку важко назвати стовідсотковою пропрезидентською креатурою. На думку Юсова, швидкого рішення по Якову Смолію може й не бути. Оскільки, в цілому до банківської системи будуть підходити дуже обережно, розуміючи, що гроші люблять тишу. Власне, таких фігур як Гонтарєва в українській банківській системі немає. Саме вона була найбільшим подразником для команди Ігоря Коломойського. Хоча зміни можливі як по чинному керівництву, так і по Наглядовій Раді.

Голова НБУ справді може найдовше залишитись на своїй посаді. Загалом, він технічний менеджер, який з огляду на курс гривні, яка демонструє стабільність, досить якісно виконує свою роботу. І це незважаючи на позови пана Коломойського по Приватбанку, що дестабілізує ситуацію. Тож, якщо буде прийняте рішення залишити технічного менеджера – він залишиться. Проте, у команди Зеленського на цю посаду можуть бути конкретні кандидатури з конкретними завданнями, тому зміни все ж можливі,
– додає Андрій Миселюк.

Вже буквально за місяць у владних кабінетах почнуть змінюватись господарі. Одні вже тихенько пакують валізи, дехто все ще намагається "перевзутись в польоті", аби залишитись на посаді, а хтось просто виконує свою роботу. Сподіватимемось, що останні й залишаться на своїх посадах, адже комусь в країні потрібно працювати.

Може, ви вважаєте це приниженням, – Філарет звернувся до Епіфанія через спільні богослужіння

$
0
0
Почесний патріарх Православної церкви України Філарет запросив предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія вшанувати пам'ять священномученика Макарія у Володимирському соборі у Києві. Нещодавно Епіфаній висловив невдоволення тим, що такого запрошення не отримав.

Філарет заначив, що інформацію про негативну реакцію Епіфанія отримав із засобів масової інформації, і відповідь написав на сторінці у Facebook.

24 канал писав, що напередодні Філарет розіслав запрошення на спільну зустріч майже усім єпископам ПЦУ. Копії запрошень з'явилися у ЗМІ, вони були надруковані на бланках УПЦ Київського патріархату, який розпустили ще у грудні 2018 року перед Об’єднавчим собором. Зі свого боку, Епіфаній визнав, що наразі справдііснує конфлікт з Філаретом.

Так, майже за 5 місяців з часу утворення Помісної церкви вони жодного разу не правили літургію разом.

У мене виникла думка, може, вона помилкова, що Ви вважаєте приниженням для себе служити з Патріархом Філаретом? 
– прокоментував це посчений патріарх ПЦУ.

Він також зазначив, що митрополит Епіфаній вирішив послужити літургію у Дніпрі чи Маріуполі і "там зібрати архієреїв нашої Церкви на противагу святкуванню в Києві у Володимирському соборі, де перебувають святі мощі священномученика Макарія".

"Тому, оскільки своїм незадоволенням Ви висловили бажання взяти участь у святкуванні покровителя нашої Української православної церкви священномученика Макарія, митрополита Київського, я з радістю запрошую Ваше Блаженство на свято святителя Макарія у кафедральному патріаршому соборі 14 травня 2019 року, де ми щорічно збираємося всім єпископатом для утвердження нашої єдності і зміцнення нашої Церкви", — наголосив Філарет. 

Що говорить Філарет про Православну церкву України?Патріарх переконаний, що назва "Православна церква України" є неправильною, адже новостворену помісну церкву потрібно називати Українська православна церква. На зауваження про те, що назва церкви є офіційною, священослужитель зазначив, що некоректним є переклад.

Філарет також пояснив, що висунув кандидатуру Епіфанія на предстоятеля ПЦУ через те, що він був найкращим кандидатом для цього.

Фіскальна служба засумнівалася у чесності декларацій Усика, Ломаченка та Світоліної

$
0
0
Відомі українські спортсмени отримають чималі призові за свої перемоги на міжнародному рівні. Але не завжди мають бажання сплачувати з них податки.

Інколи ж спортсмени намагаються ухилитися від сплати податків, вказуючи незначні доходи. Про це заявив начальник Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби Євген Бамбізов.

"Попри свій яскравий позитивний імідж, наші зірки на практиці далеко не завжди виступають зразковими платниками податків. Нерідко взагалі забувають, що є такими ж самими декларантами доходів, як і їх глядачі. Напевне, через надто щільні графіки гастролей та тренувань. Або ж декларують відсутність доходів чи зовсім незначні суми (наприклад, декілька сотень чи навіть – декілька гривень). Часто забувають про доходи, отримані за кордоном", – заявив Євген Бамбізов.

Серед спортсменів, щодо декларації яких у Державній фіскальній службі виникли сумніви, є боксери Василь Ломаченко та Олександр Усик, а також тенісистка Еліна Світоліна. Для прикладу, остання у 2018 році заробила понад 5,23 мільйона доларів призових.

Усик за перемогу в WBSS отримав 10 мільйонів доларів призових. Ще близько 2-3 мільйони боксер заробив за бій проти Тоні Белью. У бою проти Карлоса Такама українець міг отримати понад мільйон доларів. Але бій відклали через травму Усика.

Щодо Ломаченка, то лише за бій проти Педраси у 2018 році він отримав 1 мільйон доларів. 

Анджеліна Джолі та Селін Діон розсварились через фільм, – ЗМІ

$
0
0
Голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яку знають у Голлівуді не тільки завдяки блискучій кар'єрі, але й норовливому характеру, нажила ще одного ворога. Співачка Селін Діон тримає зло на зірку через важливий для неї проект.

Як повідомляє RadarOnline, Анджеліна Джолі та Селіон Діон вже тривалий час не спілкуються. Ба більше, вони уникають зустрічі одна з одною під час світських заходів. 

Причиною для такої ворожнечі, за словами інсайдерів, став фільм. Селін Діон хотіла зняти біографічну кінострічку, в якій прагнула розкрити не тільки свою творчість, але й стосунки з чоловіком Рене Анжелілом, який помер у 2016 році. Однак від пропозиції стати головною героїнею фільму Анджеліна Джолі відмовилась, пояснивши, що в неї бракує для цього проекту часу. 

Упродовж багатьох років одним з головних бажань Селін було створення музичного фільму про своє життя, кар'єру і шлюб з чоловіком Рене Анжелілом. Вона хотіла створити цей фільм для своїх дітей і фанатів, і була дуже здивована і збентежена відмовою Джолі,
– розповів інсайдер. 

Після відмови Джолі від зйомок їхні стосунки із Селін Діон різко погіршились. Інсайдер припускає, що зірки остаточно розсваряться, а проект співачки закінчиться провалом. 

"Їхня дружба, безумовно, не переживе цього, а відмова актриси рівня Енджі може стати кінцем і для всього проекту", – додав інсайдер.

Що відомо про попередні стосунки Селін Діон?
Чоловік Рене Анжеліл, з яким Селін Діон пробула в офіційному шлюбі з 1996 по 2016 рік, помер, не доживши всього два дні до свого дня народження. Йому могло виповнитися 74 роки.

Селін було важко пережити втрату, адже вони були знайомі майже все свідоме життя. Їхня перша зустріч відбулася, коли їй було 12, а йому – 38 років. Він працював музичним продюсером, тому брат співачки надіслав чоловікові звукозапис пісні, яку Селін, її брат Жак і їхня мама написали разом. У них зав'язався роман у 1987 році, а в 1991 році пара заручилася. Весілля Селін та Рене зіграли у грудні 1994 року.

Зеленський вкотре звернувся до Ради щодо дати інавгурації та порівняв Порошенка з туристом

$
0
0
Обраний президент Володимир Зеленський записав чергове відеозвернення до депутатів українського парламенту. Політик, зокрема, попросив парламентарів, на найближчому засіданні проголосувати за 19 травня як дату його інавгурації. Крім того, він розкритикував останні кроки чинного гаранта Петра Порошенка.

Як зауважив Зеленський у відеозверненні, поки українськінародні депутати діють у власних інтересах– бояться розпуску Ради та затягують призначення дати інавгурації, хоча вони присягалися виконувати обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.

Крім того, за його словами, доки парламентарі "трясуться за свої мандати, "колишній" президент Петро Порошенко коїть незворотне.Як приклад він такі його кроки:

– робить активні перестановки у вищому командуванні армії (Порошенкозвільнив з посади командувача НацгвардіїЮрія Аллерова та призначив виконувачем обов'язків командувача Миколу Балана; Порошенко призначив Олександра Сирського новим командувачем ООС;

намагається пропихнути свого голову Нацрадиз питань телебачення та радіомовлення;

– призначає суддів Верховного суду, серед яких – юристи "Рошену", судді Майдану та родичі пана Ківалова (був головою ЦВК з лютого по 8 грудня 2004 року, його звинувачують у махінаціях під час виборів 2004 року, завдяки чому переміг Янукович – 24 канал);

– роздає звання генералів більш ніж 20 особам, серед яких – начальник озброєння ЗСУ Микола Шевцов, відповідальний за безпеку арсеналів і складів, за якого сталися вибухи у Балаклії, Ічні, Калинівціта Сватовому;

– дає звання Героя України голові СБУ Василеві Грицаку.

"Але я розумію, що марно щось говорити людини, яка каже, я є готовим підставити плече, а саме тримає дві дулі в кишені. Це нагадує мені туриста у єгипетському готелі – завтра додому, валізи спаковано, номер вже прибрали, і нормально вихована людина чекає на трансфер до аеропорту. Але не Порошенко, він ніяк не зупиниться: тягне рушники, тапочки та бере все підряд зі шведського столу", – переконує Зеленський.

Водночас обраний президент звернувся до чинного гаранта – "здайте ключ, розрахуйтесь за міні-бар, і вперед… Вам ще митницю та паспортний контроль проходити"

Саме тому я звертаюсь до Верховної Ради. Найближчого засідання Ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня. Цього вимагаю не я – цього вимагає народ України, в інтересах якого ви присягали діяти. Ви повинні зупинити ці політичні судоми кульгавої качки. Країна потребує нормальної роботи усіх інституцій. Народ не повинен чекати, поки хтось напризначається перед довгою відпусткою. Думайте, будь ласка,.. не про депутатські ксиви. Думайте про Україну. 19 травня. Голосуйте,
– підсумував Зеленський.

Звернення Зеленського до Ради щодо дати його інавгурації: дивіться відео 

Зауважимо, що у Верховній Раді вже зареєстрували п’ять постанов щодо дати інавгурації Володимира Зеленського.Відповідні документи надійшли від позафракційних нардепів Сергія Міщенка, Віктора Балоги, Віталія Купрія, а також членів БПП Олександра Сугоняко та Сергій Капліна. Депутати пропонують, аби інагвурація нового президента відбулася 19 або 20 травня та 1 червня.

Що відомо про питання дати інвагурації Зеленського? 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Зеленськогона виборах президента України. За нього проголосували понад 73% виборців, а вже 3 травня офіційне видання Верховної Ради "Голос України" їх опублікувало. Відповідно до закону, не пізніше ніж за 30 днів має відбутися інавгурацію новоспеченого гаранта, тобто до 3 червня.

У команді Зеленського раніше заявляли, що інавгурація має відбутися якомога раніше (імовірними датами вони називали 28 або 30 травня), бо той у такому разі матиме змогу розпустити парламент. Щоправда, за деякий вже почали наполягати на 19 травня.Проте конкретна дата проведення інавгурації стане відомою лише після того, як її визначить Верховна Рада або сам голова парламенту. Найближче пленарне засідання з цього питання має відбутися з 14-го по 17 травня. Спікер Парубій, запевняв, що робитиме все, аби це відбулося якнайшвидше, відтак дату інавгурації Зеленського Рада може оголосити вже 14 травня.


Коли Зеленський стане президентом: інфографіка 24 каналу

У WhatsApp запустять платіжний сервіс

$
0
0
Компанія Facebook розробляє платіжний сервіс для месенджера WhatsApp. Його тестування розпочнеться в Індії, а запустять функцію до кінця 2019 року.

Що відомо про розробку?Як повідомляє Forbes, центр розвитку сервісу мобільних платежів месенджера буде розміщений в Лондоні.

Також в числі його завдань буде розробка продуктів для безпеки користувачів і виявлення спаму.

На кого вона спрямована?Компанія розраховує, що послугами платіжного сервісу WhatsApp в першу чергу будуть користуватися жителі тих країн, де додаток найбільш популярний, наприклад, у Великій Британії.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явилась інформація, що Марк Цукерберг планує об'єднати аудиторіїмесенджерів Instagram, WhatsApp і Facebook Messenger. Тож, ймовірно, на їхній базі буде сформовано "зашифровану вітальню".

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Будівлю КМДА "замінували": фото, відео

$
0
0
Будівлю Київської міської державної адміністрації замінували. Анонімне повідомлення про те, що у приміщені нібито є вибухівка, надійшло о пів на шосту.

Усіх працівників евакуювали. Зараз на місці працюють піротехніки й рятувальники, повідомив 24 каналу один із співробітників мерії.

Орієнтовно о 17:40 прозвучало повідомлення про замінування і усіх працівників плопросили покинути будівлю.

кмда замінували
Фото з під будівлі КМДА

Останнім часом в Україні багато повідомлення про замінування, і всі – неправдиві. На Великдень у Львові невідомі повідомили, що вибухівку нібито заклали у сім церков. А декілька днів тому хтось невдало пожартував про замінування восьми готелів. Усіх постояльців довелося евакуювати.

8 травня надійшло повідомлення про нібито замінування однієї зі шкіл. Як виявилося, винуватець - десятикласник, який просто не хотів писати контрольну. Хоча здебільшого поліція зловмисників не знаходить. А покарання за такі жарти серйозне. Можуть навіть на 8 років сісти у в'язницю.


Збірна України з пляжного футболу зазнала принизливої поразки від Росії

$
0
0
Збірна України поступилася Росії у чвертьфіналі відбору на Всесвітні пляжні ігри 2019.

Українці пропустили аж сім голів від росіян, зумівши відзначитися у воротах суперника лише двічі.

Україна – Росія 2:7

Тож саме збірна Росії виходить у півфінал відбору на Всесвітні пляжні ігри, гарантувавши собі участь у турнірі. Адже пряму перепустку до фінальної частини Всесвітніх пляжних ігор отримають півфіналісти й п'ята команда відбірного турніру, яка визначиться у плей-офф невдах 1/4 фіналу. Серед них і збірна України.

Нагадаємо, що перші в історії Всесвітні пляжні ігри проходитимуть із 8-го по 15 жовтня в Сан-Дієго. Окрім пляжного футболу, спортсмени змагатимуться ще в 16-ти дисциплінах.

Подорожуємо Україною: підбірка дешевих авіаквитків до 500 гривень

$
0
0
З кожним роком подорожі стають все доступнішіми, а лоукост-авіакомпанії нерідко влаштовують шалені розпродажі. Проте інколи дешевше полетіти кудись за кордон, аніж в інший кінець нашої країни. LifeStyle 24 підготував підбірку бюджетних внутрішніх рейсів до 500 гривень.

Які авіакомпанії літають в Україні 

Найпопулярнішими авіакомпаніями України є МАУта SkyUp. Окрім них, регулярні рейси здійснюють також Motor Sich Airlines, Windrose. Однак останні важко назвати бюджетними авіалініями. Зрештою існують невеликі лайфхаки, які дозволять придбати дуже дешеві квитки.

Міжнародні авіалінії України

Тут діє така функція: чим раніше замовляєш квиток, тим дешевше він буде коштувати. Наприклад, якщо замовляти у травні квитки на березень та квітень то вони обійдуться усього в 349 гривень в один бік з людини. Так, можливо, це не дуже зручно замовляти квитки за 10 місяців, проте на цьому можна заощадити від 1500 гривень.


Бюджетні рейси від МАУ

РейсКиїв – Харків від 349 гривень таХарків – Київ від 334 гривень

Міжнародні авіалінії України здійснюють регулярні рейси з Києва до Харкова та назад двічі на день, щодня. Тож при ранньому бронюванні квиток з Києва до Харкова коштуватиме 349 гривень з людини в один бік, а з Харкова до Києва ще дешевше – 334 гривні.


Рейс Харків – Київ

РейсКиїв – Одеса від 349 гривень таОдеса – Київ від 334 гривень

Регулярні рейси зі столиці до Одеси здійснюються тричі на день, щодня. Ціни стартують від 349 гривень. За квиток до Києва з Одеси треба буде віддати лише 334 гривні з людини. До слова, звичайна ціна на цей рейс коливається від 2766 до 11862 гривень (якщо замовляти за тиждень та за один день до вильоту). Тобто економія у 35 разів – непогана мотивація попіклуватися про подорож та купити квитки завчасно.


Квитки на рейс Одеса – Київ

РейсКиїв – Львів від 349 гривень таЛьвів – Київ від 359 гривень

Літаки МАУ здійснюють регулярні рейси з Києва до Львова та назад двічі на день, щодня. А от з культурної столиці України до Києва квитки коштуватимуть трошки дорожче та обійдуться у 359 гривень з одного пасажира.

Рейс Київ – Львів
Рейс Київ – Львів

Важливо! В економ-тарифі передбачені певні обмеження. Наприклад, пасажири економ-класу не можуть повернути квиток, або ж змінити інформацію в ньому. Щодо багажу, то ручна поклажа не має бути важчою за сім кілограмів і більшою за стандарти авіакомпанії – 55х20х40 сантиметрів. 


Що входить у вартість квитка

Що відомо про МАУ?Міжнародні авіалінії України – це приватна українська авіакомпанія, що була заснована, як державна у 1992 році та повністю приватизована у 2011. Базовим аеропортом МАУ є аеропорт "Бориспіль". Основні напрямки польотів цієї авіакомпанії – Західна Європа, Близький Схід, СНД та Азія. Флот авіакомпанії МАУ налічує 41 авіалайнер різних модифікацій.

SkyUp

Тут все набагато легше, бо квитки можна замовляти хоч на завтра, і всі вони коштуватимуть до 1000 гривень, але є й дешевше. Однак напевно єдиним мінусом SkyUp є те, що авіакомпанія лише рік тому, у 2018, почала здійснювати регулярні рейси й поки що літає не у всі міжнародні аеропорти України.

SkyUp літаєлише до: Києва, Одеси та Харкова.

РейсКиїв – Одеса від 480 гривень таОдеса – Київ від 491 гривні

Рейси з Києва до Одеси здійснюються щосереди, щосуботи та щонеділі. Вартість стартує від 480 гривень, а максимальна ціна не перевищує 758 гривень з людини в один бік. Квиток у зворотному боці коштуватиме трохи більше – 491 гривня. Рейс Одеса – Київ здійснюються щосереди, щосуботи та щонеділі.


Квитки на рейс Київ – Одеса 

РейсОдеса – Харків​ від 480 гривень та Харків – Одеса від 490 гривень

SkyUp літає з Одеси до Харкова та назад щочетверга та щонеділі. Ціни стартують з 480 гривень з людини в один бік. Літаки авіакомпанії літають до Харкова у першій половині дня, а до Одеси повертаються після обіду. 


Квитки на рейс Одеса – Харків

Важливо! Пасажирам, які обрали економ-тариф від SkyUp, дозволено взяти на борт літака ручну поклажу, що не перевищує 55х40х20 сантиметрів та не важча за сім кілограмів. Гарного польоту!

Що відомо про SkyUp?Авіакомпанія SkyUp – це український лоукост, який розпочав свої польоти 21 травня 2018 року. Базується у Міжнародному Аеропорту "Київ", основні напрямки — Близький Схід, Північна Африка, Східна та Південна Європа. Флот компанії налічує сім літаків Boeing 737-700 та Boeing 737-800. SkyUp планує збільшити кількість внутрішніх рейсів, зокрема зі Львова до Одеси.

Готівковий курс валют 10 травня: долар подешевшав ще на пару копійок

$
0
0
Курс гривні щодо долара 10 травня на готівковому ринку укріпився на 3 копійки, а от щодо євро, в порівнянні з 8 травням, не змінився.

Євро 10 травня купували по 29,29 гривні, а продавали – по 29,73 гривні, свідчать дані сайту finance.ua.

Долар в п'ятницю купували по 26,20 гривні (-3 копійки в порівнянні з середою), а продавали – по 26,49 гривні (-2 копійки).

За курсом валют від НБУ 10 травня долар втратив у ціні ще 9 копійок і коштував 26,25 грн. Євро теж втратив у ціні – щоправда, 6 копійок, опустившись до позначки 29,40 грн.

Зазначимо, найдорожче у 2019 році долар коштував в середині січня – 28,33 грн. З цього часу долар постійно падав, і на початку березня опустився до 26,57 грн (це найнижчий показник в поточному році). Протягом березня-квітня спостерігалися стрибки долара – нижче чи вище 27 грн. Після другого туру виборів американська валюта стрімко падає, втрачаючи щодня по 5-15 копійок. У бюджеті-2019 закладений прогноз курсу доларана рівні 29,4 грн.

Подібна ситуація з євро. Піковий період припав на середину січня 2019 року – 10 числа євро коштував 32,65 грн. До середини березня європейська валюта впала до 30 грн. Потім був незначний стрибок, а після виборів гривня впевнено зміцнюється. Нагадаємо, абсолютний антирекорд був в далекому лютому 2015 року – 37,35 грн/євро.

Чому долар "стрибає"?Курс гривні в Українігнучкий. НБУ сьогодні не відповідає за курс валют і штучно не підтримує його. Завданням Нацбанку є досягнення низької стабільної інфляції. Що ж до стрибків долара, НБУ в основному пояснює їх сезонністю гривні, оскільки ми – аграрна країна. Коли аграрний сектор закуповує валюту – провокує попит, а отже – і зростання курсу. Відповідно, після того, як аграрники зароблять гроші та продадуть зароблену валюту – створять пропозицію, курс знижується. Детальніше читайте у статті: Чому дорожчає валюта та що варто знати, щоб спокійно жити.

The Times назвав найбагатших британських музикантів: хто потрапив до престижного списку

$
0
0
Знамените видання The Times підбило підсумки статків відомих британських музикантів та вивів список найбагатших з них. До своєрідного рейтингу увійшли легенди поп-музики і талановиті співаки, які перебувають на піку слави.

За підрахунками експертів The Times, всього за рік статки британських зірок зросли на понад 460 мільйонів фунтів стерлінгів та наразі сягають 7,7 мільярда.

Особливо у цьому списку відзначився відомий композитор, автор мюзиклів "Привид опери", "Евіта", "Кішки" Ендрю Ллойд Веббер. Саме він посів першу сходинку найбагатших британських музикантів. За підрахунками, композитор має на своєму рахунку щонайменше 1,07 мільярда доларів. 


Ендрю Ллойд Веббер / Chicago Tribune

Другий щабель найбагатших музикантів Великобританії посів легендарний Пол Маккартні. Статки учасника гурту The Beatles сягають 980 мільйонів доларів. 


Пол Маккартні / Rolling Stone

До трійки найбагатших британських артистів ввійшли учасники гурту U2. Вони теж можуть похизуватись чималими заробітками, які, за даними експертів видання становлять 759 мільйонів доларів. 


Рок-гурт U2 / Фокус

Окрім цього, до рейтингу також потрапили Елтон Джон зі статками у 416 мільйонів доларів та фронтмен гурту Rolling Stones Мік Джаггер, заощадження якого сягають 358 мільйонів. Та чималу увагу ЗМІ привернув Ед Ширан: співак, який не випускав нового альбому з 2017 року, зумів вдвічі збільшити свої прибутки. Наразі його статки оцінюють у 207 мільйонів доларів, відтак музикант посів 17 сходинку рейтингу. 

Як зменшити кількість солі в раціоні: корисні поради

$
0
0
Вже з готовою їжею ми споживаємо багато солі та часто не помічаємо цього. Надмірна кількість солі в раціоні може призвести до передчасної смерті.

Тому варто дотримуватися рекомендацій з вживанням солі.

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрунназвала норми солі:

– для дітей від 1 до 3 років — 2 г на день;

– для дітей від 4 до 6 — 3 г;

– для дітей від 7 до 10 років — 5 г;

– для людей, які не має серйозних проблем зі здоров’ям, – 6 грамів (чайна ложка).

Зазвичай люди двічі перевищують денну дозу.

Як зменшити кількість солі в раціоні

Інститут медицини США опублікував Стратегію скорочення споживання солі. Тут безліч порад як зробити свою їжу менш солоною, більш корисною та смачною.

1. Вживайте домашню їжу та відмовтеся від фаст-фуду

В одному сендвічі з фаст-фуду може міститися майже денна норма солі. Особливо багато солі у піці, хот-догах, спагеті з соусом, копченому м’ясі та стравах з кетчупом. Якщо ж ви вирішили з’їсти щось з цього, то варто уникати соленої їжі протягом дня.

Сіль можуть містити продукти, які не здаються солоними – мафіни, енергетики, спортивні напої чи зернові сніданки. Тому Супрун радить читати етикетки, якщо сіль на початку у складі, тоді її точно багато.

2. Більше фруктів та овочів в раціоні

Організм людини має більшу потребу у калію, ніж у натрію. З цим завданням добре впораються фрукти та овочі.

Напівфабрикати чи вже готові страви містять набагато більше солі, ніж їхні інгредієнти. Тому варто перевіряти, щоб продукт не містив більше, ніж 0,3 грама солі на порцію.

Деякі продукти містять багато натрію, але в інших формах, до прикладу, глутамат натрію, цират натрію чи питну соду.

Віддавайте перевагу свіжим продуктам на ринках у фермерів чи місцевих маркетах, не забувайте про сезонність. Порівнюйте товари у різних виробників, адже вони можуть містити різну кількість солі.

3. Змінюйте свої харчові звички

  • Зменште свою порцію, таким чином, ви зменшите кількість калорій і солі.
  • Експериментуйте страви зі звичною кількістю солі та зі зменшеною. З часом ви перестанете помічати різницю. Наші смакові рецептори майже не здатні розрізнити зменшення солі на чверть.
  • Додавайте до страв спеції, сухі та свіжі трави, часник, імбир, цитрусові, вино та оцет. Також краще споживати йодовану сіль, оскільки у багатьох українців спостерігається помірний дефіцит йоду.
  • Додайте до раціону рослинні жири – авокадо, горіхи та соя.
  • Не соліть страви двічі, особливо через неуважність. А якщо ви додаєте солоні інгредієнти, то до страви сіль можна взагалі не додавати сіль.
  • Замінюйте продукти з високим вмістом солі більш корисними альтернативами. До прикладу, замість білого хліба візьміть цільнозерновий, а замість приправ з сіллю візьміть без солі (лише сушені трави).
  • Пошукайте нові кулінарні техніки, які допоможуть розкрити смаки продуктів і без солі.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Неймовірні відео від Dude Perfect: трюки з м'ячем, водяним пістолетом та Сереною Вільямс

$
0
0
У свіжому випуску програми "Спорт навиворіт" – ютуб-канал Dude Perfect має 41 мільйон підписників та входить у світову топ-десятку за цим показником. Найпопулярнішим роликом Dude Perfect уже два роки залишаються трюки із м'ячиком для пінг-понгу, які на ютубі подивилися 200 мільйонів людей. Також разом із хлопцями на відео з'являлися зірки "Манчестер Сіті" – Кевін Де Брюйне та Рахім Стерлінг.

Також у випуску:

Індія делегує спортсменів на Олімпіади з 1900 року. І за понад століття музей країни поповнився лише дев'ятьма золотими медалями. Вісім з них виграла збірна з хокею на траві. Все тому, що головним видом спорту в країні є крикет, а він не входить до програми Олімпійських ігор.

Проте до спорту там ставляться серйозніше, ніж деінде. Фактом цього є центр боротьби Індії, який заснований ще у 1928 році. Там живе та тренується понад 80 хлопців для класичної боротьби у багнюці.

Правила в центрі дуже суворі. Є режим дня, який не можна порушувати. Інакше каратимуть, б’ючи палками. Також там заборонено втомлюватися, а виснажливі тренування і боротьба забирають дуже багато енергії. Їжу спортсмени готують собі самі, де в раціон повинно входити багато бобових та хліба. Попри майже пекельні умови, бути в цьому елітному борцівському клубі дуже престижно.


+Відео

Випуск новин за 19:00: "Замінування" київської мерії. Обстріли українських військових

$
0
0
У випуску новин за 10 травня станом на 19:00 – анонімне повідомлення про вибухівку в будівлі Київської міської державної адміністрації надійшло о 17:30. Усіх працівників евакуювали, зараз на місці працюють піротехніки й рятувальники. Бойовики за добу сім разів відкривали вогонь по українських воїнах. А надвечір 9 травня окупанти почали масований обстріл позицій української армії на Луганщині.

Також у випуску:

До річниці ув'язнення Сенцова у Києві активісти влаштували ходу до 14 посольств країн-членів Ради Європи.

Директора НАБУ Артема Ситника допитували в ГПУ як свідка у справі про втручання у вибори США.

У Житомирі 9-річна дівчинка написала 19 повноцінних музичних композицій.


+Відео

Кім Кардашян та Каньє Вест вчетверте стали батьками

$
0
0
Популярна американська блогерка та зірка реаліті-шоу Кім Кардашян та її чоловік репер Каньє Вест вчетверте стали батьками. Сурогатна мати народила для подружжя сина.

Першими деталями щаслива матуся поділилась з підписниками Twitter. За її словами, син при народженні дуже нагадує їй молодшу доньку Чикаго. 

"Він вже з'явився і це ідеально. Мов близнюк Чикаго, але я впевнена, що з часом він зміниться. Проте зараз виглядає так само, як моя донька", – розповіла щаслива Кім Кардашян. 

Наразі ані зірка, ані репер Каньє Вест не розголошують імені, яке отримає їх четвертий нащадок. Окрім цього, подружжя замовчує поки будь-які деталі щодо народження сина. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning

Публикация от Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Що відомо про четверту дитину Кім Кардашян і Каньє Веста?Ще в січні 2018 року американська зірка реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" заявила про бажання народити четвертудитину. На той момент у неї вже було троє дітей: донька Норт і син Сейнт, яких вона народила самотужки, а також наймолодша дочка Чікаго, яку для зіркової пари виносила сурогатна матір.

У січні 2019 року Кім Кардашян підтвердила чутки, що вони з Каньє Вестом очікують на четверту дитину. В одному зі своїх інтерв'ю вона зізналася, що не очікувала, що це відбудеться так швидко. А наприкінці квітня 2019 року зірка влаштувала вечірку на честь народження четвертої дитини – baby shower.

У суботу у Києві відбудеться марафон: які вулиці перекриють

$
0
0
12 травня, у неділю, в Києві перекриють низку вулиць через Київський Євро Марафон.

Як повідомили в Київській міськдержадміністрації, рух перекриють з 8:00 до 15:00.

У поточному році головною метою цього заходу є відзначення днів Європи в Україні, демонстрація прихильності загальним цінностям усіх країн континенту і залучення жителів української столиці до активного способу життя.

Марафон пройде за маршрутом: стартз вулиці Великої Васильківської, 55 (територія НСК Олімпійський) – вулиця Саксаганського – площа Перемоги – проспект Перемоги (непарна сторона) до перетину з провулком Польовим – розворот (проспект Перемоги, 45) – проспект Перемоги – площа Перемоги 0 вулиця Саксаганського – вулиця Велика Васильківська – розворот на перехресті з вулицею Джона Маккейна (колишня вулиця Івана Кудрі) – вулиця Велика Васильківська – вулиця Жилянська – фінішна вулиці Великій Васильківській, 55.

Участь у марафоні візьмуть більше 3000 бігунів з різних країн світу. Для учасників буде діяти оновлена швидкісна траса і дистанції для будь-якого рівня підготовки: 6 км, 12 км, напівмарафон, марафон, командна марафонська естафета і дитячі забіги. Ще одне нововведення - змагання зі скандинавської ходьби на дистанції 6 км.

Чи зможе новий президент зробити Україну політично ефективнішою?

$
0
0

Що корисного передовсім міг би зробити новообраний президент Володимир Зеленський для України? Багато чого з огляду на ті легітимні, а особливо нелегітимні можливості, які відкриває перед главою держави його посада.

Легітимні – прописані в Конституції України та інших законодавчих актах. Нелегітимні – пов’язані з тими неформальними впливами, частину з яких президент традиційно успадковує від свого попередника, а частину здобуває завдяки своїй зухвалості, спритності, хитрості тощо.

Цікаво, що саме залежно від здатності президента здобути собі ці нелегітимні, тобто незаконні повноваження, в українському соціумі й складалася думка про те, наскільки чинний глава держави є сильним/слабким, наскільки він вартий поваги. Досі в нас найслабшим президентом вважається Віктор Ющенко, котрий чи то не захотів, чи то не зміг посилити свої впливи, зокрема урізані конституційною реформою, ухваленою в грудні 2004 року. Та реформа фактично перетворила Україну з президентської республіки на парламентсько-президентську.

Віктор Янукович (чи радше його оточення) виявився у цьому аспекті значно вправнішим. Він зумів повернути собі ще кучмівські повноваження, вчинивши фактично конституційний переворот. Усвідомлюючи, що повернути Конституцію України до первинного зразка йому парламентським шляхом ніколи не вдасться, бо не назбирається для цього 300 голосів у Верховній Раді, Віктор Федорович «нагнув» Конституційний суд, котрий, не соромлячись, вичленив з тексту Основного закону пункти реформи, попри те, що вона вже увійшла в конституційне тіло, і, за іронією долі, денонсував те, що мав би захищати.

А втім, Янукович виявився невправним в іншому – в обороні своїх стрімко вирослих повноважень. Оскільки він не вмів розрахувати ситуацію на кілька кроків уперед, то все для нього закінчилося трагічно: передчасною втратою посади і ганебною втечею до Ростова-на-Дону.

Цікаво ж, що саме Янукович трохи раніше виступав одним з ініціаторів створення парламентської республіки. Пам’ятаєте сумнозвісну «ширку» 2009 року? Так, так, саме тоді він разом з тодішньою прем’єр-міністеркою Юлією Тимошенко готували інший конституційний переворот, спрямований проти Віктора Ющенка. Полягав він у тому, щоб ще більше урізати повноваження президента, звівши його до рангу «англійської королеви». А щоб глава держави не зміг апелювати до народу, який його обрав – проводити вибори президента в парламенті.

Тоді, 10 років тому, це не вдалося втілити в життя. А шкода. Звісно, переворот здійснювали персонажі, дуже м’яко кажучи, неоднозначні. Проте результат міг би стати доволі корисним для суспільства. Адже в більшості західних демократій президенти обираються в парламентах (чи інших представницьких органах) і мають виключно репрезентативні повноваження. У монархіях взагалі не обираються, але королі й королеви мають ще менше повноважень, аніж обрані парламентами президенти.

Перенесення обрання глави держави в парламент значно зменшило б політичну напругу, яка нині існує в Україні. Верховна Рада змогла б нарешті запрацювати як головна й незалежна гілка влади. Рішення там ухвалювалися б завдяки досягненню внутрішньої згоди, а не тому, що президент ламає через коліно фракцію за фракцією.

Закінчилася б епоха двовладдя. Адже фахівці-конституціоналісти ще 15 років тому заявляли, що реформа 2004 року є дуже недосконалою, бо чітко не розмежувала повноважень між президентом і парламентом. Тому між ними й досі відбувається перетягування ковдри в таких важливих справах, як призначення міністрів, суддів, голів ОДА, керівників різноманітних державних відомств, визначення зовнішньої політики тощо.

Канула б нарешті в Лету й Адміністрація президента, котра ще з кучмівських часів перетворилася на паралельний (чи навіть пріоритетний) уряд. Закінчилася б практика нічних візитів до АП, аби вирішити свої питання.

Окрім того, вибори президента парламентом створили б зайвий запобіжник від неприємних несподіванок, пов’язаних з результатом голосування. Звісно, народ у нас надзвичайно мудрий, але чомусь зазвичай обирає на найвищу посаду не найвідповідніших цьому кріслу осіб.

Наприклад, у Німеччині вирішили заборонити проведення загальнонаціональних референдумів. Не обирають там і президентів загальнонаціональним голосуванням, для цього є Федеральні збори – конституційний орган, скликаний спеціально з цією метою. І в пересічних німців це аж ніяк не викликає обурення, бо вони знають, що так – краще. Відповідні репрезентанти завжди зроблять фаховіший, продуманіший вибір, аніж тисяча незаангажованих у політику людей.

Тим паче, що масою завжди можна маніпулювати. Прикладів цьому – тьма. Це і голосування на виборах американського президента 2016 року, це і референдум щодо Brexitу Сполученому Королівстві, це і вибори в багатьох європейських країнах, де, здавалося б, є сильний імунітет від зловживань, а тим не менше там чимраз більшої ваги набувають популісти. Причому, як нині вже доведено на конкретних фактах, маніпулятором в усіх цих випадках був Кремль.

А ще хотілося б навести дуже красномовний приклад Молдови. Чверть століття з часу здобуття незалежності в республіці президента обирали в парламенті. Не скажу, що все з главами держави там було окей, але принаймні не траплялося занадто одіозних постатей. А от 2016 року молдовани наполягли на тому, щоб президента обирали всенародно. І чим це скінчилося? Тим, що вибрали виразно проросійського голову Соцпартії Ігоря Додона, котрий навіть не приховував своїх зв’язків з Кремлем.

«Всьо прапала!» – бідкалася 2009 року Юлія Тимошенко, коли дізналася, що Віктор Янукович її зрадив і відмовився від ідеї перетворення України на парламентську республіку. Чи можна тепер покладати надії на Володимира Зеленського, що він таки реалізує цю, скажемо щиро, не надто популярну серед українців ідею? Принаймні на нього є більше надії, ніж на будь-кого іншого.

Адже, по-перше, в нього немає поки що жодної лояльної групи (а отже впливу) в чинному складі українського парламенту. Зробивши хід конем, запропонувавши, хай поступово, але відмовлятися від частини своїх повноважень, він може знайти спільну мову вже навіть з актуальними депутатами.

По-друге, згідно з останньою соціологією, саме партія Зеленського «Слуга народу» має шанс здобути найбільшу прихильність виборців на наступних парламентських виборах, а отже, сформувати там найбільшу фракцію, яка й зможе контролювати ВРУ.

І по-третє, Володимир Зеленський ще до першого туру виборів заявив, що має намір бути президентом тільки одну каденцію, тобто п’ять років. Хочеться вірити, що він був щирим у цій своїй обіцянці, бо саме вона й дає найбільше підстав для надії на прогресивне державне перетворення. Адже президент-елект не клявся, що зовсім відійде від політики 2024 року. А оскільки повертатися коміком на сцену йому вже не пасувало б, то далі свою кар’єру він міг би успішно продовжити в парламенті. І до цього часу йому варто було б зробити усе, щоб саме ВРУ стала центром політичної сили.

Це втрата Томосу, – Епіфаній про намір повернути Київський патріархат

$
0
0
УПЦ КП стала предтечею отримання автокефалії Української Православної Церкви. Однак ідея повернення до такого Київського патріархату, яким він був до Собору, може розколоти Помісну церкву. Це означатиме повернення в ізоляцію, втрату Томосу та всіх здобутків церковної незалежності.

Об'єднавчий собор не відбувся б, якби Київський патріархат не вирішив припинити свою діяльність, скасувати Статут, статутні органи та приєднатися до нової Православної церкви України, заявив предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній, пише LB.ua.

Так він прокоментував конфлікт із Філаретом. Почесний патріарх ПЦУ та колишній очільник УПЦ КП нещодавно заявив, що "Київський патріархат все ще існує"

В умовах після об’єднання і отримання Томосу ідея Київського патріархату в тому вигляді, яким він був до Собору, яка свого часу дала життя, подих, – може це життя і забрати, розколоти помісну церкву. Сьогодні повернення до попередньої структури Київського патріархату означає повернення назад, в ізоляцію, втрату Томосу й усіх здобутків церковної незалежност,
– сказав Епіфаній.

За його словами, говорити про те, що всупереч постановам Помісного собору УПЦ КП та Об’єднавчого собору 15 грудня 2018 року надалі структурно існує Київський патріархат, – неправильно ні фактично, ні юридично.

"Справді є беззаперечним, що Київський патріархат відіграв дуже важливу роль, став предтечею визнання, предтечею отримання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви. Особисто Святійший Патріарх Філарет зробив дуже багато для того, щоби Українська Церква стала справді незалежною, визнаною серед інших Помісних Православних Церков", – додав при цьому митрополит.

Він нагадав, що на першому засіданні Священного синоду ПЦУ (5 лютого 2019 року – 24 канал) прийняли рішення про перереєстраціюпротягом найближчого часу всіх статутів єпархіальних управлінь.

Загалом це 45 єпархій, серед яких наразіперереєстровано практично 90%. Є ще декілька тих, які повинні внести зміни до своїх статутів.

Київська єпархія, якою безпосередньо керую я, юридично закріпила приналежність до Православної Церкви України. Єпархія у складі парафій міста Києва, що були до 15 грудня 2019 року в Київському патріархаті, якою керує Патріарх (Філарет – 24 канал), наразі ще ні,
– сказав глава ПЦУ.

Епіфаній також наголосив, що Українська церква повинна у майбутньому мати статус Патріархату, бо за всіма критеріями заслуговує на нього.

"Але порушувати це питання перед Вселенським Патріархом буде можливим тоді, коли у помісній церкві об’єднається якщо не все українське православ’я, то його переважна більшість", – пояснив він. 

Конфілкт навколо запрошення на спільну зустріч майже усім єпископам ПЦУ

Предстоятель ПЦУ Епіфаній визнав, що конфілкт із Філаретом справді є. Зробив він це після того, як Філарет розіслав запрошення на спільну зустріч майже усім єпископам ПЦУ. Копії запрошень з'явилися у ЗМІ, вони були надруковані на бланках УПЦ Київського патріархату, який розпустили ще у грудні 2018 року перед Об’єднавчим собором. 

Епіфаній таке запрошення отримав не відразу. Філарет зробив його вже після того, як інформація про невдоволення глави ПЦУ з цього приводу потрапила у ЗМІ. 

Як створювали Православну церкву України?У жовтні 2018 року у Стамбулі Синод Вселенського патріархату дозволив Україні створити Єдину помісну церкву. 15 грудня під час Об'єднавчого собору православні архієреї оголосили про об'єднання українських церков у Православну церкву України. Її предстоятелем став Епіфаній– митрополит Переяславський та Білоцерківський. А кафедральним собором ПЦУ став Михайлівський Золотоверхий собор у Києві.

До новоствореної Православної церкви України перейшли вже понад півтисячі парафій колишньої Української православної церкви Московського патріархату. Найбільше – на Волині, де до ПЦУ приєдналося понад 110 парафій.

Шахтар – Олександрія: прогноз букмекерів на матч УПЛ

$
0
0
"Шахтар" у матчі проти "Олександрії" може зробити черговий крок до чемпіонства. Але й "Олександрія", яка йде на третьому місці, не така проста команда, що продемонстрував попередній матч проти "Динамо". Букмекери оцінили шанси кожної з команд на перемогу в матчі 11 травня.

Прогноз на матч "Шахтар" – "Олександрія

За п'ять турів до закінчення чемпіонату країни в Прем'єр-Лізі і "Шахтар", і "Олександрія" знаходяться всього в декількох кроках від виконання своїх цілей в нинішньому сезоні. Так, підопічним Паулу Фонсеки треба набрати всього 7очок у другому колі турніру, щоб в черговий раз завоювати комплект золотих медалей. А команді Володимира Шарана необхідно взяти ще менше – 6 очок і тоді вони вперше в своїй історії піднімуться на бронзову сходинку п'єдесталу пошани.

Прогноз William Hill

"Олександрія" останній раз перемагала "Шахтар" у 2017 році. Коефіцієнт на те, що вони повторять позаторішній успіх – 10:00. Перемогу ж "гірників" букмекери оцінили коефіцієнтом 1,25. Нічия – 5,00.

Коефіцієнт на те, що в матчі обидві команди забють, і тотал голів буде більше аніж два – 3,00. На те, що дві команди заб'ють лише по голу – 9,00.

Прогноз PariMatch

"Шахтар" є однозначним фаворитом протистояння. Коефіцієнт на їх перемогу в матчі зі "містянами" – 1,28. А ось на перемогу гостей з Олександрії букмекер даює коефіцієнт 11. Нічийний результат у матчі, який відбудеться у Харкові, – 5,50.

Коефіцієнт на те, що "Шахтар" виграє обидва тайми у матчі – 2,75. Коефіцієнт на перемогу "Олександрії" хоча б в одному з таймів – 4,70.

Прогноз 1xbet

У попередньому матчі між цими командами "гірники" здобули мінімальну перемогу – 1:0. Коефіцієнт на те, що "Шахтар" знову переможе олександрійців з таким рахунком – 6. Якщо ж "Олександрії" вдасться відстояти нічию 0:0 – 12,5.

Поєдинок 28-го туру чемпіонату України "Шахтар" – "Олександрія" відбудеться у суботу, 11 травня. Початок гри, о 19:30. Результат матчу читайте на сайті Спорт24.

"Шахтар" проти "Олександрії": відеопрогноз букмекерів

Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram

Viewing all 261792 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>