Quantcast
Channel: 24 Канал - Всі новини
Viewing all 261742 articles
Browse latest View live

Німеччина розбила Британію на чемпіонаті світу з хокею, Латвія перемогла Австрію: відео

$
0
0
На чемпіонаті світу з хокею, який відбувається у Словаччині, зіграно перший тур у групі A та групі B. В останніх двох поєдинках сильнішого визначали Німеччина з Великобританією та Латвія з Австрією.

Німеччина – Великобританія 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Збірна Німеччини досить впевнено зуміла переграти Великобританію. У першому періоді хокеїсти обидвох збірних не забивали, залишивши все найцікавіше на дві наступні двадцятихвилинки. Срібні призери Олімпійських ігор 2018 року першими зуміли відзначитися у матчі.

В останньому періоді британцям вдалося зрівняти рахунок, однак Німеччина закинула ще дві шайби й здобула перемогу.

Латвія – Австрія 5:2 (1:1, 0:0, 4:1)

У групі B останнім матчем туру було протистояння Латвії та Австрії. Протягом двох періодів на льоду точилася рівна боротьба. Рівним був і рахунок на табло. Однак Австрія абсолютно невдало зіграла в останньому періоді, програвши його 4:1. Таким чином, Латвія вирвала важливу перемогу.

Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram


Утримання дитини в посольстві Данії: дворічного хлопчика повернули матері

$
0
0
2 травня громадянин Данії Могенсен Ян Ког забрав у матері-українки свого дворічного сина Даніеля. Декілька днів він утримував дитину в посольстві Данії в Києві і лише у суботу, 11 травня, хлопчика повернули матері.

Як викрали хлопчика? За словами матері Анастасії Малапури (Могенсен), під час прогулянки хлопчика з бабусею, на жінку накинулися невідомі чоловіки, побили її, забрали онука та відвезли у невідомому напрямку.

Згодом з'явилася інформація, що чоловік утримує сина у будівлі посольства Данії в Києві. Активісти щодня влаштовували акції під будівлею дипустанови та вимагали допустити туди матір хлопчика.

8 травня в приміщенні посольства розпочалися переговори між матір'ю 2-річного Даніеля та її колишнім чоловіком. Проте їй не показали дитину, не впустили медиків, аби ті засвідчили стан здоров'я сина, та не надали жодної конкретної інформації. 

Лише 11 травня після чергової зустрічі між Анастасією та Ян Когом Могенсеном, матері повернули дитину. Як зазначив міністр закордонних справ Павло Клімкін, батьки уклали угоду і надалі спільно виховуватимуть сина.

 

Згодом відео, як Анастасія на руках виносить сина з будівлі посольства Данії, з'явилося у очільниці ГО "Всеукраїнське об‘єднання – Захист Прав Матерів" Аліни Левченко, яка постійно допомагала матері у її спробах забрати дитину.

Варто наголосити, що за словами Анастасії, після розлучення з Могенсеном Ян Когом вона з дитиною вирішила повернутися в Україну. Колишній чоловік був не проти та навіть дав на це офіційний дозвіл. Він прилітав у Запоріжжя на два тижні й жив у родичів дружини та бачився з дитиною.

Служба зовнішньої розвідки вперше відкрила доступ до матеріалів про вбивство Симона Петлюри

$
0
0
До сотої річниці заснування Української Народної Республіки Галузевий державний архів Служби зовнішньої розвідки України розсекретив 350 документів про діяльність УНР у 20-30 роках ХХ століття. Низка архівних справ стосується вбивства голови Директорії УНР Симона Петлюри.

Раніше матеріали були малодоступними для широкого загалу. Нині ж всі охочі мають можливість вивчити вже історичні документи, як відбувалось становлення УНР та тривала боротьба за суверенітет України. Серед нихоригінали та копії документів УНР, дипломатичні папери, накази, резолюції, відозви, статути, листи, фотографії.

У розсекречених матеріалах можна знайти документи:

  • з нормативно-правової діяльності УНР;
  • дипломатичних зусиль Уряду УНР на міжнародній арені;
  • про тогочасних лідерів українських державних утворень;
  • про діяльність еміграційного Уряду УНР;
  • листування керівництва Республіки;
  • про заходи з відновлення козацтва в Україні;
  • про стан і діяльність Військової організації та утворених військових формувань;
  • фінансові документи;
  • про убивство Симона Петлюри.

У Службі зовнішньої розвідки України пообіцяли й далі оприлюднювати досі невідомі архіви про визвольну боротьби українців.

Хто такий Симон Петлюра? Був українським військовим та політичним діячем, борцем за незалежність України, літературним і театральним критиком.

З 28 червня по 31 грудня 1917 року був Генеральним секретарем з військових справ Генерального секретаріату Української Центральної Ради. З листопада 1918-ого – Головний отаман військ Української Народної Республіки. З 9 травня 1919 по 10 листопада 1920 посідав пост Голови Директорії УНР. 

Його застрелили в Парижі, де він із родиною переховувався від комуністів. Хто і чому це зробив – читайте тут

"Шахтар" обіграв "Олександрію" й збільшив відрив від "Динамо": відео

$
0
0
Донецький "Шахтар" у центральному матчі 28-го туру чемпіонату України у Харкові переміг "Олександрію".

Шахтар – Олександрія 2:1
Голи:
 Хочолава, 14, Мораес, 60 – Банада, 32

Хоча "Динамо"не виграло свій матч, "Шахтар" все одно у цьому турі не мав шансів оформити чемпіонство. У випадку перемоги "гірників" різниця між клубами за 4 тури до завершення чемпіонату складала б 11 очок. Та "Шахтар" все одно прагне "одягнути" золоті медалі якнайшвидше.

Донеччани надзвичайно агресивно розпочали матч проти "Олександрії" й на 4-й хвилині були винагороджені. Хочолава забив дещо курйозний гол після стандартного положення. Здавалося, що ранній гол окрилить "гірників" і вони візьмуться добивати гостей. Проте "жовто-чорні" виявилися міцним горішком і практично більше не помилялися у першій половині гри.

У середині тайму команда Володимира Шарана перемістила гру якнайдалі від своїх воріт і навіть проводила позиційні атаки. Наслідком став гол Банади. Футболіст "Олександрії" зрівняв рахунок у грі після кутового. Гості перервали божевільну серію "Шахтаря" – 956 хвилин без пропущених голів в УПЛ. Пропущений гол активізував підопічних Паулу Фонсеки, але голів у першому таймі більше не було.

Шахтар – Олександрія – відео кращих моментів першого тайму

По перерві "Шахтар" організував серйозний тиск на ворота "Олександрії" й гості вимушені були оборонятися усім складом. Однак довго "жовто-чорні" тримати рахунок рівним не змогли. На 60 хвилині вперед "гірників" вивів Жуніор Мораес. Нападник забив головою після кутового – 2:1.

Після голу "Шахтар" не збавляв обертів. "Гірники" контролювали хід гри й створили декілька хороших нагод збільшити рахунок. Найактивнішими були Ісмаїлі, Тете й Тайсон. Проте їм відзначитися голом у цій грі не судилося. У свою чергу мізерну кількість нагод мала "Олександрія". На 79 хвилині після кутового небезпечно пробив Пономарь, але його удару забракло точності.

Врешті-решт, "Шахтар" втримав мінімальну перевагу й здобув чергові три очки. Уже в наступному турі "Шахтар" може оформити третє поспіль чемпіонство, якщо переможе "Зорю". "Олександрія" продовжує впевнено утримувати третю сходинку.

Шахтар – Олександрія – відео кращих моментів другого тайму

Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram

 

У червоній білизні: Ірина Шейк відверто показала фігуру у дзеркалі

$
0
0
33-річна дружина Бредлі Купера та супермодель Ірина Шейк зробила сюрприз шанувальникам у соціальних мережах, показавши свою фігуру в спідній білизні.

Звабливе фото Ірина опублікувала на своїй сторінці в Instagram. На знімку Шейк позує у червоній білизні від популярного італійського бренду Intimissimi, амбасадором (представником) якого вона є протягом останніх років.

"Мій улюблений triangle бра", – лаконічно підписала спокусливу світлину дружина Купера.

Шанувальники у коментарях відзначили ідеальний прес та струнку фігуру 33-річної Ірини. "Ідеальне і красиве тіло", "Поталанило Бредлі Куперу", "Як богиня", – пишуть користувачі у мережі.

Ірина Шейк
Ірина Шейк / Instagram / @irinashayk

Окупанти блокують українські радіостанції в Криму: інфографіка

$
0
0
Сигнал семи українських радіостанцій у 20 населених пунктах північного Криму повністю або частково заглушається сигналом російських FM-радіостанцій.

Дослідники із "Кримської правозахисної групи" перевірили 13 частот семи українських радіостанцій, які отримали від Нацради з питань телебачення і радіомовлення право на мовлення на території північних районів Криму. Сигнал туди йде із підконтрольних Україні Чаплинки та Чонгара.

Моніторинг провели у таких населених пунктах:

Надьожино – працюють 3українські радіостанції проти російських 2
Красноармійське – 2українські, 4 російські;
Вишньовка – 1 українська, 5 російських;
Кріпке – 2українські, 5 російських;
Танкове – українськихнемає, 5 російських;
Пролетарка – 1українська, 5 російських;
Красноперекопськ – 1українська, 5 російських;
Совхозне – немає, 5 російських;
Таврійське – 1українська, 5 російських;
Рисове – немає, 5 російських;
Почетне – 1 українська, 5 російських;
Перекоп – 3українські, 4 російські;
Армянськ – 1українська, 5 російських;
Суворове –немає, 5 російських;
П’ятихатка – немає, 5 російських;
Карпова балка – немає, 5 російських;
Філатівка – 2українські, 5 російських;
Ішунь – 1 українська, 5 російських;
Томашівка – 3українські, 5 російських;
Воїнка – 1українська, 5 російських.

радіо Крим станції Росія сигнал
Статистика робочих українських радіостанцій на півночі Криму: інфографіка

Так, серед семи українських радіостанцій, які мають свої частоти на окупованому півострові опинилися: "Армія FM", "Радіо Крим Реалії", "Радіо НВ", UA Радіо "Промінь", Meydan FM, UA:Радіо "Культура" і "Перець FM".

Згідно з результатами дослідження, на частотах деяких із цих українських радіостанцій звучать або російські радіо, або сигнал просто відсутній.

В організації роблять такий висновок щодо дослідження: останнім часом окупаційна влада Криму спеціально глушить сигнал українських мовників, зокрема, шляхом увімкнення російських радіостанцій на тих самих частотах.

Порошенко звільнив заступника голови АП Філатова

$
0
0
Президент України Петро Порошенко звільнив з посади заступника глави Адміністрації Президента Олексія Філатова, який обіймав свою посаду з липня 2014 року.

Відповідний указ №215/2019опублікований на сайті Адміністрації Президента 11 травня. Філатов відповідав за правове забезпечення виконання конституційних функцій Президента України, зокрема у галузі судоустрою, розробку та впровадження судової реформи, представництво Президента України у судах.

Філатов разом з колишньою очільницею НБУ Валерією Гонтаревою та екс-очільником Адмінітрації Президента Борисом Ложкіним є підозрюваними у справі Сергія Курченка. Мовляв, вони дозволили злочинному угрупованню олігарха легалізувати мільярдів доларів.

Зазначимо, по завершенню своєї каденції Порошенко відзначився низкою кадрових змін – як звільнень, так і призначень:

Крім того, чинний президент нагородив званнями генералів більш ніж 20 осіб та присвоїв звання Героя України голові СБУ Василеві Грицаку.

Такі дії Порошенка розкритикували у команді новообраного президента Володимира Зеленського, зазначивши, що переглянуть "одіозні рішення" чинного гаранта стосовно низки кадрових призначень, які відбулись в останні тижні. Сам Зеленський вважає, що гарант коїть незворотне

Але я розумію, що марно щось говорити людині, яка каже, я є готовим підставити плече, а саме тримає дві дулі в кишені. Це нагадує мені туриста у єгипетському готелі – завтра додому, валізи спаковано, номер вже прибрали, і нормально вихована людина чекає на трансфер до аеропорту. Але не Порошенко, він ніяк не зупиниться: тягне рушники, тапочки та бере все підряд зі шведського столу,
– прокоментував Зеленський.

Головні новини 11 травня: скасований візит адвоката Трампа і відповідь Мінкульту щодо УПЦ КП

$
0
0
Адвокат президента США Трампа, Рудольф Джуліані, скасував свій візит до України та зустріч із Володимиром Зеленським. У Мінкульті розповіли, чи ще існує Українська православна церква Київського патріархату. Росія наказала бойовикам Донбасу обов’язково отримати паспорти РФ. Садовий готовий боротися за посаду прем'єра. Такими були головні новини суботи, 11 травня, в Україні та світі.

Скасований візит

Персональний адвокат президента США Дональда Трампа, Рудольф Джуліані, який мав приїхати в Україну для зустрічі з новообраним президентом Володимиром Зеленським,передумав і скасував свій візит. Причиною такого рішення стали "виснажливі атаки", яким він піддався після анонсування своєї поїздки.

Також Джуліані припустив, що в Україні він опиниться у середовищі людей, які є ворогами Трампа, в деяких випадках і ворогами США, а ще – "у середовищі вже засудженої людини, яку визнали причетною до надання допомоги демократам у розслідуванні 2016 року".

Виходячи з того, що я чув від двох дуже надійних людей я переконаний, що президент (Зеленський, – 24 канал) оточений людьми, які є ворогами президента Трампа, і людьми, які, щонайменше в одному випадку, явно корумповані і залучені в цю схему,
– сказав Джуліані.

Адвокат Трампа навіть назвав одне прізвище "ворога Трампа в оточенні Зеленського". Так, Джуліані назвав прізвище нардепа Сергія Лещенка. За словами Джуліані, Лещенко допоміг Демократичній партії США під час президентських виборів у 2016 році.

Є людина, яка була викрита в допомозі демократам під час виборів 2016 року. У мене є його ім'я. Його ім'я – Лещенко, який опублікував "чорну книгу",
– заявив адвокат Трампа.

Чому Джуліані хотів зустрітися з Зеленським?Щоб переконати Зеленського продовжити розслідування в інтересах Білого дому. Це розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори США 2016 року та щодо участі сина екс-віце-президента Джозефа Байдена в роботі української газової компанії.

Джуліані також хотів розповісти Зеленському "все, що я знаю про людей, які його оточують, і наскільки важливо провести повне, справедливе розслідування".

Проте американські журналісти були переконані, що адвокат Трампа так намагався допомогти лідерові США у президентській кампанії 2020 року. Сам Джуліані стверджував, що не втручається у вибори, а "втручаємося в розслідування, на яке маємо право".

Що відомо про "чорну книгу" і до чого тут Пол Манафорт?

Зазначимо, що у 2016 році Лещенко опублікував "чорну книгу" або "чорну бухгалтерію" "Партії регіонів" – список секретних платежів, зроблених партією голові виборчого штабу республіканців Полові Манафорту та іншим своїм консультантам. Манафорт заробив в Україні у ролі політичного консультанта 60 мільйонів доларів.

Чи існує УПЦ КП: відповідь Мінкульту

Інформація про нібито відновлення діяльності Української православної церкви Київського патріархату не відповідає дійсності. Про це заявили в Міністерстві культури.

У Мінкульті нагадали, щодіяльність такого релігійного об'єднання як УПЦ КП було припинено шляхом об'єднання і приєднання до утвореної Православної церкви України. Так вирішив помісний собор колишньої УПЦ КП 15 грудня 2018 року – напередодні Об'єднавчого собору.

В міністерстві додали, що релігійне об'єднання УПЦ-КП і релігійна організація "Київська патріархія УПЦ" фактично та юридично припинили свою діяльність.

Зазначимо, що 9 травня патріарх Філарет заявив, що Київський патріархат, який він очолював до об'єднання церков у ПЦУ, досі існує. Після цього у ЗМІ поповзли чутки про відновлення в Україні УПЦ КП.

Бойовики на Донбасі – перші в черзі за російськими паспортами

Російське командування наказалопроросійським бойовикам з окупованого Донбасу обов'язково отримати російське громадянство. Про таке розпорядження російські командири повідомили бойовикам з’єднань і частин першого (Донецьк) та другого (Луганськ) армійських корпусів Збройних сил РФ.

Російська окупаційна адміністрація також посилює заходи з русифікації населення окупованих Донеччини та Луганщини.

Масштаби пропаганди зростають за рахунок інтенсивного розповсюдження в окупаційних ЗМІ роз’яснень та коментарів так званих фахівців з оформлення російських паспортів, а також розсилки інформаційних SMS,
– сказав речник Міноборони.

Окрім того, керівництво ФСБ Росії запровадило додаткові обмеження щодо перетину неконтрольованої українською владою ділянки кордону з РФ. Насамперед обмеження стосуються тих, хто має стосунок до окупаційних адміністрацій або проходить службу в лавах російських окупаційних військ та в силових структурах проросійських бойовиків.

Ці люди можуть перетинати українсько-російський кордон лише за умов службового відрядження. Перед цим вони повинні проінформувати російську сторону про час, місце та мету поїздки.

Так, добровільно-примусово отримувачами російських паспортів можуть стати "чиновники" місцевих окупаційних адміністрацій, учасники силового блоку бойовиків: так звані народна міліція, воєнізовані структури (армія), МНС та інші.

До речі, координатор "Інформаційного спротиву" і нардеп Дмитро Тимчук застеріг жителів окупованого Донбасу від отримання російських паспортів. Він наголосив, що приховати подвійне громадянство від української сторони не вдасться.

Садовий заявив про свої плани на прем'єрське крісло

Голова "Самопомочі" та мер Львова Андрій Садовий заявив, що готовий очолити список "Об’єднання "Самопоміч"на майбутніх парламентських виборах та зможе поборотися за посаду прем’єр-міністра.

Про це він розповів однопартійцям під час звітного з’їзду "Самопомочі", який відбувається у суботу, 11 травня, у Києві

"Я б дуже хотів, щоб після інавгурації нового Президента таланти і успішні менеджерські здобутки були використані для розбудови нашої країни. Моя діяльність на посаді міського голови Львова плавно добігає кінця. І як я вже казав раніше, не маю наміру балотуватися в наступній каденції", – зазначив Садовий.

Він запевнив, що готовий йти в парламент, очолювати список "Самопомочі", якщо буде довіра однопартійців.

Я готовий боротися за посаду прем’єр-міністра і наводити лад в країні,
– заявив Андрій Садовий.

Як "Самопоміч" буде взаємодіяти з Зеленським на посту президента?Андрій Садовий стверджує, що "Самопоміч" завжди діяла в інтересах України. Відтак, чи підтримуватиме його політсила новообраного президента Володимира Зеленського, стосуватиметься рішень, які той ухвалюватиме.

Мер Львова додав, що спочатку потрібно подивитися на перші кроки майбутнього президента та кого він пропонуватиме на важливі посади. Якщо політика Зеленського буде проукраїнською та стоятиме на захисті інтересів держави, "Самопоміч" готова конструктивно та якісно співпрацювати з ним.


В "ЛНР" жизнь снова "налаживается"

$
0
0
В Луганске самое оптимальное сейчас – быть подальше от власти и от высоких должностей.

В гериатрическом пансионате № 1 города Луганска событие! Постоялец пожаловался в прокуратуру о том, что кормят донельзя плохо. Спросите, что тут странного? А то, что жаловаться сейчас анонимно нельзя – такие обращения не принимают. Постоялец пожаловался открыто, и буквально сразу же весь дом престарелых узнал имя героя. Приехала с проверкой прокуратура, и всем стали давать еду по полной порции, по целой тарелке, по целой (!) сардельке, а не по половине тонкой сосиски, как кормили до этого. До жалобы кормили просто ужасно. Макароны разваривали настолько, чтобы порция казалась большой, а сами макароны больше походили на клейстер. И все понимали, что так быть не должно, но молчали, потому что боялись, что будет еще хуже. И ещеникого не лечили, даже не пытались создать видимостьтого, что жизнь старого человека что-то значит. Вы думаете, это исключительный случай сейчас? Нет, так происходит везде.

В роддомах вернулась такса на роды. Самые дорогие роды в перинатальном центре. Они стоят в диапазоне от 10 000 до 20 000 рублей. Точнее, за 10 000 можно родить на квартире, а в перинатальном центре за имя и статус врача и центра с женщины возьмут 20 000 рублей.

Есть еще фишка: перестали давать гуманитарку детям до трех лет, которую давали ежемесячно. В придачу еще стали писать список лекарств на роды. Но здесь есть нюанс – можно заплатить врачу, и он изыщет за счет российской гуманитарки все необходимое. И это снова знают все, и живут с этим знанием, потому что если что-то и менялось, то очень ненадолго.

Знакомой делали операцию. Она сама медработник, но после операции она дала врачу конверт – 5 000 рублей. Врач заглянул при ней в конверт и сказал ей завтра принести еще столько же.

Мир не стал другим. Со студентов стали собирать на подарок кафедре и на банкет. И вернулась такса за написание дипломных и магистерских работ, добавилась лишь еще одна платная услуга – плата за отсутствие на ГОСах и защите собственной дипломной работы. Все потихоньку возвращается на круги своя –продаются сессии, врачи стали брать за лечение больных и роды стали цениться все выше.

Жизнь, вероятно, налаживается. И параллельно с этим идет борьба с коррупцией, показательные суды, разоблачения, а самая модная статья сейчас – за нецелевое использование денежных средств. И попасть под нее может каждый, кто хоть мало-мальски имел отношение к власти. И после длительных следствий подследственные снова возвращаются работать в свои учебные заведения, снова что-то возглавляют, а, главное, ведут себя так, будто ничего не случилось.

И многие говорят сейчас о том, что не хотят ничем руководить – слишком уж высоко падать с таких должностей. И сейчас ловят блох не с целью вылечить от воровства, а с целью выполнить план по раскрытию, с целью подняться в должности после очередного громкого дела или освободить дорогу другим. Самое оптимальное сейчас – быть подальше от власти и от высоких должностей. А наряду с этим люди едут отдыхать в Турцию и Египет, Москву и Воронеж, Крым и Сочи. И жизнь, вероятно, и правда, наладилась, раз люди стали летать за рубеж, роды снова в цене, а гуманитарку перестали давать.

Від продавців рису до гігантів ринку електроніки: як розвивалася компанія Sony

$
0
0
Наразі складно знайти людину, яка не має уявлення про компанію Sony та її продукти. Японський виробник створює ігрові приставки, смартфони, телевізори, фотоапарати та іншу електроніку, яка має попит серед споживачів.

Техно 24підготував для вас історію бренду, який 7 травня відзначала 73 роки від моменту заснування.

Заснування компанії Sony

Історія Sony починається після закінчення Другої Світової війни, коли у вересні 1945 року Масару Ібука повернувся в Токіо. Для початку, Масару і його однодумці зняли третій поверх в торговому центрі.

Щоправда роком заснування компанії прийнято вважати 1946 рік, адже саме тоді талановитий підприємець Акіо Моріта та молодий інженер Масару Ібука відкрили в Токіо невелику майстерню радіодеталей. "Токійська науково-дослідна лабораторія", як назвали своє підприємство компаньйони, перший час випускала пристосування, які рідко знаходили свого покупця. А першим успіхом компанії стала розробка і серійний випуск короткохвильових приставок до радіоприймачів.

Акіо Моріта
Акіо Моріта – засновник компанії Sony

Виробництво приймачів йшло чудово, але у людей не було грошей, щоб оплатити послуги компанії. Й тоді Ібука став брати плату рисом, що в умовах голодної Японії було більш ніж доречно. Перепродуючи рис, Ібука задумався над домашніми приладами, розробивши і втіливши в життя прилад для приготування рису.

Ібука і Моріта не відразу знайшли себе в бізнесі. Вони жадали створювати щось принципово нове, але спочатку випускали то приставки для радіоприймачів, то електричні "малювалки", то подушки з підігрівом.

Перші спроби вийти на ринок

Пошуки своєї справи увінчалися успіхом через 3 роки. У 1949 році Моріта купив американський магнітофон, поєднавши приємне з корисним – і музику можна було послухати, і придбання розібрати і досліджувати.

Носієм інформації в магнітофоні служив ненадійний і дорогий дріт, і японські інженери надихнулися ідеєю створення стрічкового магнітофона. Він мав вищу точність відтворення і давав змогу легко змінювати запис: потрібно було вклеїти новий фрагмент стрічки в потрібне місце.

Масару Ібука
Масару Ібука – ще один засновник компанії Sony

Ідея нового товару не була сприйнята співробітниками компанії "на ура" – занадто довго вони вислуховували фантастичні ідеї Масару і вже не довіряли їм. Було потрібно терміново довести колегам (а особливо бухгалтеру), що проект коштував грошей і зусиль.

Вже в 1950 році компанія випустила перший стрічковий магнітофон. Він важив 35 кілограм і коштував 170000 ієн, тобто 472 долари (зазначимо, технічний фахівець після університету тоді отримував 30 доларів в місяць). Однак на цьому розробники не планували зупинятися і вже в 1957 році представили перший транзисторний радіоприймач, однак під новим брендом – Sony.

Як з'явилася назва компанії Sony?Акіо Моріта і Масару Ібука усвідомлювали можливість виходу на світовий ринок і прагнули до цього всіма силами. Роблячи кроки до здійснення своєї мрії, компаньйони приділяли велике значення іміджу компанії. Застарілу назву корпорації змінили на просту SONY (sonus – "звук", sonny – "син", sunny – "сонячний").

Існує й інша версія походження назви компанії. Вона утворилась від комбінації латинського слова sonus ("звук") і англійського словосполучення sunny boys ("сонячні хлопці"; у англійському варіанті sonny-boys набуло в японському значення "малолітні генії"). Крім того, Моріта намагався знайти слово, якого немає ні в одній мові світу. Оскільки в японському звуки "сон-ні" нагадують слово, що позначає неуспішний бізнес (буквально: "втратити гроші"), було вирішено прибрати одну з букв n.

По-справжньому вдалим винаходом новоствореного бренду Sony став перший японський транзисторний радіоприймач, який представили в 1957 році. Транзисторні радіоприймачі багато в чому перевершили лампові – вони були компактними і краще ловили сигнал. З цього часу починається історія компанії як всесвітньо відомого виробника різних аудіопристроїв.

Маркетингові принципи Sony

Sony – одна з перших японських корпорацій, що здійснили прорив на світовому ринку. Інноваційні проекти, задумані Акіо Морітою, часто викликали недовіру навіть серед співробітників компанії, суперечили маркетинговим дослідженням ринку.

Але талановитий менеджер цілком узяв на себе працю щодо просування продукції та створення світового іміджу компанії. Акіо не вірив негативним результатам досліджень, переконував колег у перспективності інноваційних розробок. Він вважав, що пропозиція породжує попит, і корпорація Sony повинна стати творцем унікальних і неповторних пропозицій.


Перший стрічковий магнітофон Sony

Провідний ідеолог Sony Сігеру Кобаясі вказує, що корпорація управляється відповідно "із суворим дотриманням дзен-буддистського принципу My", що робить управління ефективним.

У Sony даний принцип застосовується для відмови від дотримання суворих планів. Менеджеру корпорації відповідно до принципу Му необхідно демонструвати "максимальну гнучкість", що допомагає менеджеру не стати бюрократом, а корпорації "уникнути окостеніння, незважаючи на свої величезні розміри"

Сучасна історія Sony

У 2001 році корпорація Sony створила спільне підприємство зі шведською компанією Ericsson з метою виробництва власних мобільних телефонів. У 2002 році вийшов перший телефон Sony Ericsson. Поступово додаючи свої винаходи в телефони, Sony представила серії Walkman і Cyber-shot. Але в 2011 році Ericsson відмовився від своєї частки в партнерстві. З наступного року всі мобільні телефони почали випускати лише  під брендом Sony.

В 2004 році заснували спільне з Samsung Electronics підприємство з виробництва рідкокристалічних дисплеїв на тонкоплівкових транзисторах S-LCD Corporation. Проте вже в 2012 році Sony продала свою частку корейським партнерам.

Ще одне спільне підприємство у сфері звукозапису було утворено в 2004 році з німецькою компанією Bertelsmann AG, воно отримало назву Sony BMG. В 2008 році воно перейшло під повний контроль Sony, а в 2009 році змінило назву на Sony Music Entertainment.

Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 2 визнана найбільш продаваною ігровою приставкою за всі часи

У 2012 році спільно з іншими японськими виробниками електроніки (Toshiba, Hitachi), а також державно-приватною корпорацією INCJ було створено підприємство Japan Display, що займається виробництвом екранів для мобільних пристроїв.

У тому ж році завершилася операція з поглинання частки Ericsson в колишньому спільному підприємстві Sony Ericsson. Почалося активне просування продукції Sony на ринок Android-смартфонів і планшетів.

Керівництво компанії Sony

Довгий час керівником компанії був Кадзуо Хіраї. Він почав свій шлях в Sony в музичному підрозділі в 1984 році, а потім переїхав в США для роботи в американському відділенні компанії. У 1995 році він перейшов в американський відділ Sony Computer Entertainment, незадовго до запуску першої PlayStation, і вже в 2003 році обійняв посаду генерального директора американського відділення Sony.

Кадзуо Хіраї
Кадзуо Хіраї

Вже в 2006, незабаром після запуску PlayStation 3, Хіраї змінив Кена Кутарагі на посаді глави ігрового підрозділу Sony. У 2012 році Хіраї зайняв пост генерального директора Sony і розгорнув ініціативу One Sony, яка спростила і підвищила ефективність діяльності компанії.

Однак, ще минулого року Хіраї передав свої повноваження колишньому фінансовому директору Кенічіро Йошіді. Саме Хіраї та Йошіда свого часу забезпечили перехід Sony від збиткового виробника різних пристроїв до прибуткової компанії, що спеціалізується на електронних компонентах та ігрових консолях.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Підсумковий випуск новин за 21:00: Ситуація на фронті. З'їзд "Самопомочі"

$
0
0
У підсумковому випуску новин за 11 травня станом на 21:00 – на одній із позицій біля Авдіївки загинув один український воїн та один поранений. Бойовики на цій ділянці фронту стріляють щодня, не озираючись на мінські домовленості. Партія "Самопоміч" йде на вибори в парламент і братиме участь у них самостійно. Садовий сказав, що жодного об’єднання з іншими політсилами не планується.

Також у випуску:

Російське командування наказало проросійським бойовикам з окупованого Донбасу обов'язково отримати російське громадянство.

Щоб подолати корупцію, у команді Зеленського хочуть перезапустити антикорупційні органи та запровадити винагороди для тих, хто допоможе викрити корупціонерів.

Патріарх Філарет переконаний, що Київський патріархат, який він очолював до об'єднання, досі існує. Проте у Мінкульті заявили, що така інформація не відповідає дійсності.


+Відео

Як Володимир Зеленський збирається боротись із корупцією

$
0
0
Щоб подолати корупцію, у команді Зеленського хочуть перезапустити антикорупційні органи, запровадити винагороди для тих, хто допоможе викрити корупціонерів. А чиновники, які засвітилися у таких скандалах, будуть змушені одразу йти з посади.

Наскільки реально втілити ці плани, розкажуть журналісти 24 каналу.

Руслан Рябошапка – радник новообраного президента з питань правоохоронної і антикорупційної політики. Після інаугурації Зеленського саме він в новій команді має виконувати функцію головного борця з корупцією.

рябошапко зеленський
Руслан Рябошапка

Він очікує від НАБУ та САП відкриття справ щодо оточення попередника. А також розслідування скандалу Свинарчуків-Гладковських навколо розкрадання оборонки.

Ще до виборів штабісти Зеленського заявляли, що одним з пунктів його програми є перезапуск антикорупційної системи. Також пообіцяли скасувати депутатську недоторканість, а держслужбовців змусити покидати посаду, якщо засвітяться у корупційному скандалі.

зеленський корупція інавгурація
Команда Зеленського радилася з експертами щодо проблеми корупції

Зобов'язання про це підписуватимуть, коли влаштовуватимуться на роботу. У корупціонерів конфісковуватимуть майно, а тим, хто допоможе їх викрити, платитимуть винагороду. Цей план дій вже обговорювали із "Зе-командою" представники антикорупційних громадських організацій.

Після зустрічі у Зеленського заговорили ще й про перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Це ще раніше пропонували громадські активісти.

Потрібне максимальне сприяння роботі Антикорупційного бюро і наостанок, але важливо, можливість позбавити невластивих функцій у сфері боротьби з корупцією і ліквідувати антикорупційний підрозділ СБУ,
– заявила експертка Центру протидії корупції Анастасія Красносільська.

За оновлення НАЗК та САП повинен проголосувати парламент. На додаткові видатки з бюджету, переконують активісти, це майже не вплине, тому що під час оновлення органів робота триватиме у стандартному режимі.

Експерти кажуть, якщо до цього дійде справа, то НАЗК запускатимуть наново, тобто набиратимуть детективів, а у САП змінять керівництво та замів.

інавгурація зеленський
Що відомо про інавгурацію Зеленського


+Відео

К'яра Ферраньї в рожевому мікро-бікіні показала, як має виглядати молода мама: звабливі фото

$
0
0
Популярна італійська блогерка К'яра Ферраньї лише рік тому вперше стала мамою, народивши хлопчика Лео, а зараз – вражає стрункою фігурою та ідеальними формами.

Нові знімки Ферраньї опублікувала на своїй сторінці в Instagram, за якою стежать понад 16,5 мільйонів користувачів у мережі.

Як відомо, К'яра є амбасадором (представником) популярного італійського бренду Calzedonia. На знімку вона позує в рожевому купальнику з колекції. У підписі блогерка позначила, що фото зроблене в містечку Сіракуза, що в регіоні Сицилії.

Шанувальники вражені, як ідеально виглядає фігура Ферраньї. Так, після народження сина зірка дуже швидко прийшла у форму. Зазначимо, що К'яра завжди відзначалася стрункістю, відтак схуднути для неї стало легко – у цьому допомогло правильне харчування та регулярні тренування з тренером.

К'яра Ферраньї
К'яра Ферраньї / Instagram / @chiaraferragni

К'яра Ферраньї
К'яра Ферраньї / Instagram / @chiaraferragni

К'яра Ферраньї
К'яра Ферраньї / Instagram / @chiaraferragni

К'яра Ферраньї
Вагітна К'яра Ферраньї у 2018 році / Instagram / @chiaraferragni

К'яра Ферраньї
К'яра Ферраньї після пологів у 2018 році / Instagram / @chiaraferragni

Посол України при ООН отримав додаткову посаду від Порошенка

$
0
0
Постійний представник України при Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко додатково виконуватиме обов'язки надзвичайного і повноважного посла України на Ямайці.

Відповідний указ №213/2019Президент України Петро Порошенко підписав 11 травня. 

Єльченко з 2010 по 2015 роки був надзвичайним і повноважним послом України в Росії. З 9 грудня 2015 року – постійним представником України при ООН. А в січні 2016-ого він також став постійним представником України в Раді безпеки ООН. 

У суботу, 11 травня, Порошенко також підписав указ про звільнення заступника голови Адміністрації Президента Олексія Філатова, який обіймав свою посаду з липня 2014 року.

Зазначимо, по завершенню своєї каденції Порошенко відзначився низкою кадрових змін – як звільнень, так і призначень:

Крім того, чинний президент нагородив званнями генералів більш ніж 20 осіб та присвоїв звання Героя України голові СБУ Василеві Грицаку.

Як проросійські бойовики у Донецьку святкували 9 травня

$
0
0
Один загиблий український воїн та один поранений і це всього за декілька днів на одній із позицій біля Авдіївки. Бойовики на цій ділянці фронту стріляють щодня, не озираючись на мінські домовленості.

По українських оборонцях прилітають і міни, і артилерійські снаряди.

Медик підрозділу Микола розповів, що за годину до приїзду журналіста 24 каналу на цій позиції поранили військового. Він стояв начебто в укритті, але куля бойовиків якимось дивом залетіла йому в ногу.

війна на донбасі новини з фронту
Військовий медик Микола

Пораненому вчасно надали першу медичну допомогу та евакуювали до госпіталю. Наразі йому вже зробили операцію і його життю нічого не загрожує.


Околиці Донецька

Взагалі, на цій позиції останнім часом бойовики аж надто активізували стрільбу із протитанкових керованих ракет. Хоча, танків тут немає.

Дніпрянин Сергій до війни працював водієм. В армії його посада тотожна. Тільки замість легкової автівки – бойова машина піхоти. Керувати нею навчився швидко

війна на донбасі новини з фронту
Український захисник Сергій

"Я ж в селі виріс, на тракторі їздив. Хороша машина, тільки ж оновити б їх", – сказав військовослужбовець 93-ї бригади "Холодний яр" Сергій.

Зараз Сергій із побратимами стоїть на позиціях у вщент розбитій військовій частині. Впритул до окупованого Донецька. Звідси бачать багатоповерхівки обласного центру. Позавчора, розповідають бійці, було добре видно, як святкують 9 травня.

У них, у Донецьку, були салюти, заграва гарна була. А у нас по хлопцю 40 днів справляли,
– наголосив військовослужбовець 93-ї бригади "Холодний яр" Микита.

Бойовики, як це здавна прийнято в Росії, святкували 9 травня із розмахом, поки весь світ згадував мільйони жертв Другої світової війни.

Бійці 93 бригади були готові до активізації проросійських бойовиків після гулянь, адже за 5 років війни добре вивчили противника. Дали адекватну відповідь і на тому святкування для терористів закінчилось.


+Відео

Задихнулись, навіть не встигнувши відстебнути ремені: нові подробиці пожежі в "Шереметьєво"

$
0
0
Під час авіакатастрофи у російському аеропорту "Шереметьєво" більшість пасажирів, які перебували у хвості літака, задихнулись чадним газом, не встигнувши відстебнути паски безпеки.

Основна версія, чому багатьом людям у хвостовому відсіку не вдалося врятуватися, – спроби пасажирів бізнес-класу дістати з багажних полиць ручну поклажу – не підтвердилась, повідомили правоохоронні органи російському агентству ТАСС

Із хвоста літака врятувались тільки ті люди, які перейшли у передню частину літака ще до того, як він зупинився. 

Про те, як відбувалась евакуація з літака, який охопив вогонь, читайте у розповіді пасажира, який вижив.

Що відомо про авіакатастрофу у "Шереметьєво"?Ввечері, 5 травня, у московському аеропорту "Шереметьєво" аварійно сів пасажирський літак, який виконував рейс до Мурманська. Під час посадки у лайнера зайнявся хвіст. 9 потерпілихгоспіталізували, серед них є українка. Двоє людей – у важкому стані в реанімації. Загалом внаслідок авіакатастрофи загинула 41 людина, з них – двоє дітей. Наразі основною версією трагедії є помилка пілотів.

Рейс виконувавсяна лайнері Sukhoi Superjet 100, який раніше потрапляв у низку інших аварійних ситуацій:

  • Квітень 2019: виліт рейсу SU тисячі 351 "Воронеж-Москва" відклали майже на одинадцять годин через технічний збій.
  • Березень 2019: у "Шереметьєво" Sukhoi Superjet 100 здійснив екстрену посадку, бо тріснуло лобове скло.
  • Лютий 2019: SuperJet 100 здійснював рейс з Тюмені і після приземлення в столичному аеропорту "Домодєдово" зачепив крилом ліхтарний стовп.
  • Жовтень 2018: літак прямував з Москви у Ханти-Мансійськ та повернувся в "Шереметьєво" з технічних причин. За попередніми даними, у літака спрацював датчик невипуску стійки шасі.
  • Жовтень 2018: літак викотився за межі злітно-посадкової смуги в Якутії.
  • Липень 2018: випробувальний літак Sukhoi Superjet 100 приземлився без стійки шасі в підмосковному Раменському.
  • Червень 2018: Superjet 100 прямував з Іркутська в Санкт-Петербург та здійснив аварійну посадку в аеропорту Барнаула. За попередніми даними, можливою причиною інциденту стало помилкове спрацьовування пожежної сигналізації на борту.

Авіакатастрофа у "Шереметьєво": усе, що варто знати

 

Епатажна Леді Гага засвітила засмаглі сідниці біля басейну: фото

$
0
0
Співачка та акторка Леді Гага давно є визнаною королевою червоних доріжок та епатажу. 33-річна зірка регулярно вражає своїми сміливими виходами та діями.

Так, 6 травня в Нью-Йорку на балу Met Gala 2019 всім запам'ятався вихід співачки, яка змінила 4 образи, роздягнувшись до спідньої білизни у результаті.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Lady Gaga (@ladygaga)

 

На цьому відвертість не закінчилася, адже днями Гага опублікувала нове звабливе фото на своїй сторінці в Instagram-Stories. Зірка продемонструвала сідниці у крихітному чорному бікіні біля басейну, а в руках артистка тримала прохолодний коктейль.

"Після довгого тижня пристрасної мистецької дисципліни прийшов час для вечірки вдома", – додала Леді Гага у підписі.

187 країн уклало глобальний пакт із боротьби з пластиковим сміттям

$
0
0
Представники 187 країн уклали договір, який регулює глобальний експорт пластикового сміття до країн, що розвиваються.

Як повідомляє Deutsche Welle, відбулося це у Женеві у присутності 1,4 тисячі представників, які протягом 12 днів проводили консультації.

Сам пакт є доповненням до ухваленої в 1989 році Базельської конвенції про контроль за транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх видаленням.

Міністр охорони навколишнього середовища Німеччини Свенья Шульце зазначила, що прийнятий договір доводить, що світова спільнота здатна приймати спільні заходи в сфері захисту навколишнього середовища.

Жорсткість правил експорту, передбачених Базельською конвенцією, є великим прогресом і дієвим заходом проти зростання обсягів сміття в морях,
– підкреслила чиновниця.

Пакт забезпечує можливість для країн, що розвиваються, відхиляти ввезення на їх територію сміття з інших країн. Угода є обов'язковою для виконання, вказав виконавчий секретар Програми ООН з довкілля (ЮНЕП) Рольф Пайєт.

За даними присутніх на конференції експертів, щорічно в морях виявляється близько 8 мільйонів тонн пластикових відходів. Низка країн, зокрема, США і Канада, вже багато років вивозять пластикове сміття до азіатських країн, стверджуючи, що його там належним чином переробляють.

"При цьому велика частина забруднених змішаних відходів не може бути перероблена і вивозиться на звалища, спалюється або знаходить шлях в океани", – заявила експерт екологічної організації IPEN Сара Броше.

Скільки часу розкладається сміття: дивіться інфографіку:

пластик переробка сміття

Страх самотності: симптоми та прояви

$
0
0
Аутофобія, також – монофобія, ізолофобія або еремофобія, є специфічною фобією ізоляції; це патологічна боязнь бути самотнім або ізольованим.

При цьому така людина не обов'язково має бути сама, дискомфорт викликає навіть просто припущення, що його ігнорують або не люблять, розповів психотерапевт Сергій Кістеньов.

Попри те, що мається на увазі під буквальним тлумаченням цього терміну, аутофобія не описує "страх перед самим собою". Розлад зазвичай розвивається і пов'язаний з іншими тривожними розладами.

Аутофобія – це не те ж саме, що почуття самотності. Багато людей відчувають самотність, коли їм не вистачає соціальної взаємодії або змістовних відносин. Деякі люди можуть навіть відчувати себе самотніми, коли вони знаходяться в кімнаті з іншими людьми, розповів психотерапевт Сергій Кістеньов.

 
Аутофобія – що це?
Патологічний страх самотності. Досить багато людей страждає від такого розладу, як емоційно, так і фізично.

Почуття смутку з цих причин цілком раціональне і відрізняється від відчуття аутофобії. Аутофобія – це ірраціональне, серйозне занепокоєння, викликане ідеєю часу, проведеного на самоті або без особливої людини, яке впливає на здатність виконувати повсякденні справи.

Прояви аутофобії

У людини що страждає аутофобія, коли залишається або збирається залишитися на самоті (коли вони знають, що скоро залишаться одні), може виникнути:

  1. відчуття, що насувається смерть;
  2. відчуття, що вони знаходяться в небезпеці;
  3. страх, що до них увірветься зловмисник;
  4. переповнення тривогою;
  5. відчуття, що вони не можуть дихати;
  6. відчуття, що вони можуть втратити свідомість;
  7. відчуття, ніби вони не можуть ясно мислити;
  8. непереборне бажання "бігти".

Симптоми аутофобії

Аутофобія може також привести до фізичних симптомів, пов'язаних з нападами паніки, включаючи:

  • запаморочення;
  • задишку;
  • нудоту;
  • почастішання пульсу;
  • посилення потовиділення;
  • тремтіння.

Аутофобія може серйозно шкодити соціальному життю
Аутофобія може серйозно шкодити соціальному життю

Наслідки аутофобії

Все це може привести до зміни поведінки. Така людина буде:

- йти на крайнощі, щоб уникнути самотності;
- намагатися знайти компанію якомога швидше, коли залишається одна;
- не хотіти, щоб люди йшли, навіть якщо це недоцільно;
- залежність в стосунках.

Симптоми та поведінка, пов'язані з аутофобією, можуть впливати на особисті відносини.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Річниця безвізу: скільки разів за два роки українці відвідали країни ЄС

$
0
0
Два роки тому – 11 травня 2017 року – стартував безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом. За цей час понад два мільйони українців скористались можливістю в'їхати у країни ЄС та Шенгенську зону, маючи при собі лише біометричний паспорт, і здійснили 33 мільйони поїздок.

У Представництві України при ЄС назвали такі цифри феноменальними і зазначили, що обмін знаннями та контактами з громадянами інших країн сприяють незворотності євроінтеграції нашої країни. 

"З дистанції двох років нам приємно пишатися результатами, які відкрили для українських громадян абсолютно нові можливості для подорожей, отримання нових знань, встановлення нових контактів, пошуку друзів. Саме через своїх громадян Україна почала реальну інтеграцію в простір Євросоюзу. Без розвитку людських контактів неможливий жоден інших розвиток", – зазначили у Представництві. 

 


Країни, в які можна мандрувати без віз українцям

Кожного разу список країн, куди українці можуть подорожувати без віз, поповнюється. З останнього – безвізове зелене світло миготить українцям у Таїланді, Домініці, Уругваї. На черзі – Ізраїль. 

Як отримати біометричний закордонний паспорт: процедура, ціни, нюанси – читайте у матеріалі 24 каналу

Як оформити біометричний паспорт онлайн?З 8 листопада 2018 року в Україні запрацював сервіс онлайн-реєстрації біометричних документів. Тому анкету з персональними даними можна заповнити електронно, а це істотно зменшить час обслуговування заявника і скоротить черги. Послуга доступна на сайті ДМС України, а також – на Урядовому порталі. Проте людині все ж необхідно особисто прибути в міграційну службу, щоб сфотографуватися і відсканувати відбитки пальців.

Viewing all 261742 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>