Quantcast
Channel: 24 Канал - Всі новини
Viewing all 261642 articles
Browse latest View live

Фани "Карпат" звернулися до Димінського та Коломойського передати їм клуб і отримали відповідь

$
0
0
Вболівальник "Карпат" написали звернення до власників футбольного клубу. Вони просили Петра Димінського та Ігоря Коломойського передати їм керівництво клубом. І отримали відповідь. Але не від тих, до кого зверталися.

Спочатку звернення було опубліковано на facebook-сторінці FCKarpaty.com.ua. Однак згодом його прибрали звідти. У самому звернені йшлося про те, що вболівальникам "Карпат" не надто подобаються останні результати команди. Особливо виліт на ранніх стадіях Кубка України від "від суперника, що представляю навіть не місто, а селище міського типу"

"Тому звертаємось до вас, Петре Петровичу та Ігорю Валерійовичу – передайте Клуб нам. Ми приймемо його у власність на спеціально створену для цього організацію і знайдемо партнерів, з якими команда поверне свій характер, перемоги та традиції", – йшлося у зверненні.

Однак згодом на таке звернення надійшла відповідь. Але не від Петра Димінського чи Ігоря Коломойського. А від фанатів "Карпат". На сторінці "Ультрас Карпат" було опубліковано текст з підписами фанатських угрупувань клубу LCF, Pride, GFF, Banderstadt Ultras, Green-White Ultras, Галичани, Green Legion, Fierce Crew, Autofans та "старших фанатів".

"Для того, щоб ні в кого не виникало сторонніх питань та додуманих намірів, ми хочемо чітко дати зрозуміти: нам невідома особа авторів даного звернення до власників клубу. Відтак, ми впевнено стверджуємо, що ці люди не мають нічого спільного із фанатським рухом «Карпат». Більше того, нам не зрозуміло, про яку масовість свого руху заявляють ці "вболівальники", якщо на більшість домашніх матчів команди приходить менш, ніж 1,5-3 тисячі глядачів, і тенденція йде на спад. Про яку відданість та підтримку йде мова в цьому зверненні, якщо вся кількість людей, що підтримує команду на виїзних матчах, вивезена нашими силами особисто?", – йдеться у звернені фанатів команди.

Відтак ультрас клубу "наполегливо рекомендує "тим, хто не знає", не брати на себе надлишкової відповідальності за відповідні речі чи участь в якомусь русі, і не замилювати очі громадськості неоднозначними заявами, зверненнями, кляузами, а надто підписуючи їх іменем вболівальників "Карпат".

Варто нагадати, що Петро Димінський є почесним президентом клубу. 18 серпня 2017 року поблизу села Ямельня на Львівщині Mercedes, що належить Петрові Димінському, в’їхав у легковик, за кермом якого була 31-річна Наталія Тріла. Жінка померла на місці. Провину за аварію взяв на себе охоронець Димінського Андрій Борщ. Сам Петро Димінський 22 серпня виїхав закордон. Після цього в Україну він не повертався. 15 грудня 2017 року Національна поліція оголосила Петра Димінського у розшук, а 1 березня 2018 року Димінському суд заочно обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Попри це, Петро Димінський продовжує вільно подорожувати Європою. 1 лютого 2018 року його помітили на матчі "Карпат" у Туреччині, де футболісти проводили збори. У вересні 2018 року Димінський відвідав матч "Карпат" у Польщі.

Щодо Ігоря Коломойського, то йому приписують частку у львівських "Карпатах" через ряд офшорів.


Який вигляд має інтер’єр Собору Паризької Богоматері після масштабної пожежі: фото

$
0
0
У мережі з’явилися фото інтер’єру культового Собору Паризької Богоматері. Знімки, зроблені днями, майже через місяць після масштабної пожежі, яка зруйнувала готичний шпиль і покрівлю Нотр-Даму.

На кадрах зафіксовані обгорілі рештки риштування та камені, які досі не прибрали із приміщення Собору. Знімки опублікував телеканал ABC News.

Так, тепер стало відомо, що головний вівтар Нотр-Дам де Парі теж був зруйнований. Коли впав шпиль Собору, то декілька тонн каменю, дерева та риштувань потрапили всередину святині й зруйнували вівтар.

Нотр-Дам де Парі Собор Паризької Богоматері інтер'єр
Собор Паризької Богоматері Нотр-Дам де Парі пожежа інтер'єр
Собор Паризької Богоматері інтер'єр пожежа Нотр-Дам де Парі
Як після пожежі виглядає всередині Собор Паризької Богоматері

Окрім того, на кадрах видно, що в даху залишаються два отвори, затягнуті спеціальною сіткою. У храмі лежать камені зі зруйнованого даху. При відновленні їх використовувати не планують.

Собор Паризької Богоматері Нотр-Дам де Парі інтер'єр пожежа
Дірка у стелі Собору Паризької Богоматері

Собор Паризької Богоматері Нотр-Дам де Парі пожежа інтер'єр
Вціліла статуя у Соборі Паризької Богоматері

Руйнівна пожежа спалила майже дві третини даху Нотр-Даму і розтопила близько 400 тонн свинцю звідти, а також – зі шпилю Собору. Ремонтники всередині церкви носять захисні костюми та маски, щоб триматися подалі від свинцю і регулярно здають аналізи на виявлення його рівня у крові.

Що відомо про пожежу у Нотр-Дамі?15 квітня 2019 року частину Собору Паризької Богоматері – одну з найвідоміших культурних пам'яток світу охопила масштабна пожежа.

Рятувальникам вдалось її ліквідувати лише через 9 годин. Вогонь зруйнував верхню частину шпиля храму, годинник і значну частину покрівлі, також сильно постраждали вітражі.

Внаслідок обвалу даху в одному місці утворилась величезна діра у стелі. Кам'яна частина собору, каркас та дві вежі збереглися. Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв, що Нотр-Дам відбудують впродовж 5 років.

Наразі триває міжнародний конкурс серед архітекторів на реконструкцію даху Собору Паризької Богоматері.

Більше інформації про масштабну пожежу у Нотр-Дам де Парі: відео

 

Блискавка влучила у дитячий садок на Кіровоградщині: фото

$
0
0
В Олександрії, що на Кіровоградщині, під час грози блискавка влучила в дитячий садок, внаслідок чого сталася пожежа. Зокрема, горіли речі в музичному на другому поверсі будівлі.

Деяка територія в кімнаті вигоріла, оскільки загорілися штори, сценічні костюми та мультимедійний проектор.

Зі слів очевидців, під час сильної грози пролунав гучний гуркіт, потім загоряння й задимлення на другому поверсі садочка.

Прибувши на місце події, на подвір`ї дитячого садка рятувальники відчули сильний запах горілого дроту.  Всі двері та вікна були відкриті, а працівники закладу чекали на вулиці. Вихователі встигли вивести дітей на свіже повітря. Постраждалих немає.

Пожежа від удару блискавки у садочку: фото


Зазначимо, що до гасіння пожежі залучались 14 рятувальників та 4 одиниці техніки.

Знесення незаконних забудов: чи стане Львів прикладом для інших міст

$
0
0
Новини про початок знесення незаконних забудов у Львові викликали чималий резонанс. Демонтажі львівських "беззаконок" – перші серйозні прецеденти в Україні. Особливо пильно до цього випадку варто придивитися місцевій владі Києва, який є не лише лідером за будівництвом, але й лідером за незаконними забудовами.

У квітні у Львові була знесена 7-поверхівка на Личаківській – вона стала першою незаконною будівлею, яку не тільки суд дозволив знести, але її й дійсно знесли. 

6 травня також у Львові, на проспекті Чорновола, 67б знесли два поверхи незаконної забудови. Мерія Львова у 2004 році видала дозвіл на будівництво на цій вулиці тимчасового павільйону. Забудовник замість цього звів капітальну двоповерхову споруду. За що і поплатився – суд прийняв рішення про знесення. Це стало другим випадком законного демонтажу.

Досвід Львова – чи стане прикладом

Як у Львові вдалося знести незаконну забудову? Судові процеси для отримання дозволу на цей демонтаж тривали понад 2 роки. А за словами мера Львова Андрія Садового загалом судові процеси довкола цього об'єкта тривають з 2007 року.

Як пояснила у коментарі 24 каналу керівник напрямку "Будівництво" Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олена Шуляк, важливо, що була наявність політичної волі місцевої влади та ідеальний збіг підстав: об’єкт побудований на земельній ділянці, яка надавалася для обслуговування індивідуального житлового будинку, будувався без розроблення проектної документації, не було належним чином вироблених вихідних даних, і роботи здійснювалися без проведення належної експертизи та без отримання дозвільного документу. Крім цього, вдалося встановити безпосереднього власника будівництва, до якого можна подати позов на компенсацію витрат за знесення.

І, мабуть, це головне: в будинку не було продано жодної квартири і не існувало проблем з інвесторами. Це – ідеальний збіг обставин, який створив прецедент. Повторення подібної ситуації малоймовірно,
– вважає Олена Шуляк.

Знесення незаконної будівлі у Львові
Так у Львові побороли незаконну будівлю

Незаконні будівлі Києва

За словами Олени Шуляк, за приблизними підрахунками, в Києві кількість багатоквартирних житлових будинків, які побудовані незаконно (тобто, мають проблеми з оформленням будівництва) перевищує 70 об’єктів. А є ще й понад 200 "мертвих" недобудов.

Наприкінці грудня 2014 року мер Києва Володимир Кличко заявив про початок безкомпромісної кампанії по боротьбі з незаконними забудовами. І за 4,5 роки ця кампанія зазнала цілковитої поразки – кількість незаконних забудов на тлі популістських заяв місцевої влади про боротьбу з незаконним будівництвом лише збільшується.

Наприклад, лише за перше півріччя 2018 року їхня кількість збільшилась з 67 до 71. Поодинокі випадки демонтажу, варто зазначити заради справедливості, все ж відбувалися. Можна згадати про демонтаж 2-х поверхів будівлі на Десятинній у 2015 році, "косметичний" демонтаж ЖК "Мозаїка" на Стратегічному шосе у 2016. Тобто – подекуди щось відбувається. Але системно – ні. Тут варто згадати про "будинок-монстр" на Подолі, який вже став чи не символом безкарності та безвідповідальності,
– уточнила Олена Шуляк.

Чи передбачена відповідальність

Теоретично, чинне законодавство передбачає можливість знесення чи демонтажу незаконного будівництва, каже експерт. Але практичні інструменти – відсутні. Серед основних перешкод, що заважають цивілізованому співіснуванню інтересів інвестора, забудовника, влади та громади в питаннях забудови територій:

- проблемність судової системи України;
- відсутність грошей на реалізацію рішень із демонтажу незаконних забудов;
- неефективність державних підходів до вирішення проблем щодо організації забудови.

Звідки ростуть ноги у незаконних будівель

Сама система організації забудови в Україні має системні недоліки на всіх етапах, кажуть аналітики. Дотримання всіх вимог і проходження всіх процедур створюють для бізнесу більше ризиків, ніж ігнорування законних вимог. Це – системний парадокс української держави, пояснила Олена Шуляк.

За словами експерта, процедура виділення земельної ділянки триває щонайменше 8,5 місяців і не гарантує заявнику у підсумку отримання цієї землі під забудову. Обрана ділянка може бути оперативно виділена іншій особі (часто пов’язаній з владою), а потім – перепродана за подвійною-потрійною вартістю заявнику. І всі ці 8,5 місяців марного чекання бізнес несе збитки від простою. Тому часто будівельні роботи розпочинають на ще не оформленій землі.

Будинок-монстр на Подолі
Будинок-монстр на Подолі

Отримання дозволу на будівництво – це окреме питання. Попри заяви ДАБІ про "прозорість", процес отримання дозволу – процедура з дуже високими корупційними ризиками: у видачі можуть відмовити навіть за одну граматичну помилку. А от отримати дозвіл за хабар навіть "заднім числом", як стверджують учасники ринку, – можливо досить просто. Тому для забудовника менше ризиків розпочати будівництво без дозволу, а вже потім "домовитися". Сама процедура їх до цього підштовхує.

Досить часто несумлінні забудовники, які реалізують незаконні проекти, розпочинають реалізацію квартир ще до отримання дозвільних документів. А потім використовують майбутніх власників квартир як своєрідний щит для захисту або таран "для пробиття" своїх інтересів. Так влада заганяється в куток протистояння не з незаконними забудовниками, а із законними інвесторами,
– зауважила Олена Шуляк.

На думку експерта, щоб привести ситуацію до цивілізованого стану, необхідно створити умови, коли бізнесу стане вигідно та зручно працювати за законом. Необхідно змінити системні підходи, які знищують інтерес забудовників до роботи в правовому полі. Зараз чинна система не гарантує бізнесу зниження ризиків у випадку дотримання норм, навпаки – обхід законів і домовленості з представниками влади несуть менше ризиків. І тоді ми хоча б перестанемо накопичувати проблемні забудови в наших містах. І з’являться можливості для поступового вирішення проблем незаконного будівництва.

Ubisoft офіційно анонсувала гру Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint: трейлер та сюжет

$
0
0
Компанія Ubisoft офіційно анонсувала гру Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint. Розробники опублікували одразу два трейлери: релізний та гемплейний.

Сюжет.Як повідомляє Overclockers, в Ghost Recon Breakpoint гравці будуть знову боротися за бійців загону "Привиди".

Дія гри переноситься на секретний острів Ауро, де поєднуються дика природа і передові технології. Останнє – заслуга компанії з випуску дронів Skell Technology, яка працює на цьому острові.

Острів Ауро і Skell Technology захоплюють "Вовки" – група колишніх спецназівців і членів загону "Привиди". Найманцями керує Коул Уокер (у виконанні актора Джона Бернтала). Загарбники змушують виробника дронів зробити зі своїх пристроїв передові машини для вбивства. На ліквідацію "Вовків" відправляють, природно, загін "Привидів".

Релізний трейлер гри Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint – дивіться відео

Геймплей.У Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint додали втому солдат, сумування ефектів поранень, складний ландшафт, нові тактичні механіки і свіжий набір бойових прийомів.

Також додадуть більше елементів стелса: солдати зможуть надягати камуфляж і зливатися з місцевістю, а також ховати тіла убитих. На привалах можна змінити зброю, клас та інші параметри персонажа.

Трейлер геймплея Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint – дивіться відео

Крім основної сюжетної компанії, де можна грати вчотирьох, з'явиться і PvP-режим. Після релізу розробники додадуть купу контенту і новий режим рейдів.

Дата виходу. Кооперативний шутер Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint вийде 4 жовтня 2019 року на ПК, Xbox One і PS4.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Чому Луценко не хоче йти з посади генпрокурора: пояснення політоглядача

$
0
0
Юрій Луценко не хоче йти з посади генпрокурора, тому що має високий антирейтинг і низькі шанси у політиці. Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів політичний оглядач Леонід Швець.

Юрій Луценко неодноразово казав, що після виборів президента піде зі своєї посади, він займеться тим, що йому найбільше подобається, тобто політикою, партійною політикою", – зазначив експерт.

Однак зараз, як пояснив Швець, він відмовився від своїх обіцянок і каже, що буде займати місце генпрокурора і далі. Мовляв, він ні в чому не вбачає ані непрофесійного, ані неетичного підтексту.

Це більше свідчить про те, що у Юрія Луценка, дійсно, з політичними перспективами зараз проблема. Це не секрет, що він один з тих, у кого найбільший антирейтинг в країні. І брати такого політика до себе в якусь партію або йому формувати якусь партію – це токсично. Він став токсичним,
– наголосив політичний оглядач.

Чи буде він таким же токсичним і для Петра Порошенка, який планує йти в парламент, – Леонід Швець відповів ствердно.

"Є багато розмов, що там буде якось переформатована партія. І хоча таким буде займатися чомусь такий "нетоксичний" в лапках пан як Кононенко. Я думаю, що Луценко там теж не дуже бажаний", – зазначив політоглядач. 

Відео: інтерв'ю з Леонідом Швецем

 

Андрій Лунін прийняв важливе рішення щодо свого майбутнього в "Реалі"

$
0
0
"Леганес" хоче зберегти в своїх рядах орендованого у "Реала" воротаря Андрія Луніна. У клубі цінують українця і вражені його роботою на тренуваннях.

Сам Лунін також хотів би залишитися в "Леганесі", повідомляє Marca.

"Леганес" повинен буде отримати схвалення Зінедіна Зідана і "Реала", так як воротар може повернутися на "Сантьяго Бернабеу", щоб бути другим після Тібо Куртуа.

Основний голкіпер "Леганесу" Іван Куельяр ще може покинути клуб цього літа, і, з огляду на те, наскільки високо цінується Лунін, у Пеллегріно не виникне сумнівів у тому, що він стане першим номером, якщо залишиться.

Андрій Лунін в поточному сезоні зіграв у шести матчах в Кубку і чемпіонаті Іспанії. У неділю, 12 травня, він вийшов на полевперше з 9 березня.

"Леганес" після 37 турів Ла Ліги займає 13 місце. Наступний поєдинок команда проведе проти "Уески".

Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram

Зірка "Всі жінки – відьми" Алісса Мілано закликала відмовитись від інтиму: відома причина

$
0
0
Голлівудська акторка Алісса Мілано, яка зіграла Фібі Галлівел у серіалі "Всі жінки – відьми", запровадила у мережі незвичний флешмоб. Зірка закликала всіх жінок відмовитись від інтимних стосунків.

Причиною для такої заяви стало введення у штаті Джорджія заборони на аборти. Відтак 46-річна Алісса Мілано закликала всіх жінок відстоювати свої права та розпочати страйк інтимним стосункам. 

На своїй сторінці в Instagram акторка зізналась, що вже долучилась до своєрідного флешмобу та таким чином хоче захистити репродуктивні права жінок.

Наші репродуктивні права знищуються. Допоки жінки не мають законного контролю над своїм тілом, вони не можуть ризикувати вагітністю. Приєднуйтесь до мене, не займайтеся сексом. Я закликаю до #SexStrike,
– заявила Алісса Мілано. 

Новий закон набирає чинності в окремих штатах США з 1 січня 2020 року. Згідно з документом, жінка не може робити аборт після шостого тижня вагітності, коли на УЗД вже прослуховується серцебиття дитини. За порушення закону передбачається кримінальна відповідальність, яка може мати форму довічного ув'язнення і навіть смертної кари. При цьому жінки будуть прирівнюватись до вбивць. Раніше у штаті Джорджія дозволялось робити аборт до 20 тижня вагітності. 

Закон, який підписали 7 травня, набув чималого резонансу в мережі. Чимало жінок виступили проти документа. Їх підтримали і голлівудські зірки. Окрім Алісси Мілано, акторка Еван Рейчел Вудвисловила своє обурення стосовно таких обмежень для жінок. Вона запропонувала ввести обов'язкову вазектомію для чоловіків, звернувшись й до тих, хто підтримує заборону на аборти. 

 


Судова тяганина навколо націоналізації "Приватбанку": НБУ програв апеляцію

$
0
0
Національний банк України програв апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 2 березня 2018. Цим рішенням суд скасував інспекційну перевірку "Приватбанку" 2016 року, через яку банк і визнали неплатоспроможним, а згодом – націоналізували.

13 травня 2019 року Шостий апеляційний адмінсуд відхилив скаргу НБУ на рішення Окружного адмінсуду Києва – йдеться у прес-релізі на сайті Національного банку України.

Мовиться про рішення від 2 березня 2018 року, у якому суд задовольнив позов екс-акціонера "Приватбанку" кіпрської компанії Triantal Investments Ltd. У позові компанія вимагала скасувати інспекційну перевірку "Приватбанку" 2016 року, через яку банк і визнали неплатоспроможним, а згодом – націоналізували.

Що відомо про перевірку "Приватбанку" з боку НБУ?У 2016 році, переконані в НБУ, були підстави для інспекційної перевірки "Приватбанку" – бо програму фінансового оздоровлення банку (погоджена з екс-акціонерами та топ-менеджментом) у самому банку не виконали. Перевірку здійснили і за її результатами "було встановлено, що план реструктуризації банком не виконувався, капіталу банку було недостатньо для дотримання вимог щодо нормативів капіталу та покриття кредитних ризиків".

Все це трапилося напередодні визнання "Приватбанку" неплатоспроможним та його подальшої націоналізації – адже до цього підвели висновки зазначеної перевірки, підтверджені незалежною міжнародною аудиторською компанією, яку залучив до перевірки сам "Приватбанк".

    Як у НБУ відреагували на поразку в суді

    У НБУ не погоджуються з рішенням суду і готують касаційну скаргу. 

    Порядок та підстави для проведення планових і позапланових перевірок у банках регламентуються положенням Національного банку. У разі виявлення суттєвого погіршення фінансового стану банку Нацбанк має підстави для проведення відповідної перевірки,
    – пояснив позицію НБУ начальник управління претензійно-позовної роботи Віктор Григорчук.

    За його ж словами, перевірка фінансової стійкості банків, а особливо системно важливих, є одним із пріоритетних завдань НБУ – для забезпечення фінансової стабільності в Україні.

    Чому Україна націоналізувала "Приватбанк"?"Приватбанк" був і є найбільшим банком в Україні за обсягом активів. Але після кризи у банківській системі країни уряд 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку".

    Уряд тоді послався на пропозицію Національного банку і колишніх акціонерів "Приватбанку", найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Після націоналізації "Приватбанку" обоє втратили свої акції і назвали націоналізацію незаконною.

    Як розгортаються події навколо "Приватбанку"

    Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року скасував рішення про націоналізацію "Приватбанку" за позовом Коломойського. Суд вирішив, що процедура виведення неплатоспроможного "Приватбанку" з ринку за участю держави порушує норми законодавства.

    19 квітня з'ясувалося, що суд також скасував рішення НБУ від 13 грудня 2016 року щодо визначення переліку пов'язаних з банком фізичних і юридичних осіб, а 20 квітня Печерський суд Києва прийняв рішення про розірвання договору особистої поруки бізнесмена Ігоря Коломойського по кредитах рефінансування "Приватбанку" на суму 9,2 мільярда гривень, отриманих до його націоналізації.

    26 квітня стало відомо, що Ігор Коломойський подав ще 5 позовів у Господарський суд Києва до НБУ та "Приватбанку". Його мета – скасувати свою заборгованість за кредитами Нацбанку.

    Аванс "своїм" людям чи збереження впливу: чому Порошенко роздає нагороди

    $
    0
    0
    Чинний президент в останні тижні рясно роздає нагороди та звання, але переважно, "своїм людям". Але виявилося, що нагороджені державними званнями, орденами не завжди мають проукраїнську позицію.

    Навіщо гарант робить такі "подарунки" – розбиралися журналісти 24 каналу.

    Військові звання від Порошенка

    Гучні нагороди, призначення та військові звання – останні дні на президентській посаді Петро Порошенко обдаровує, підвищує та відзначає. Погони й нагороди роздають сотнями, часом – навіть таємно.

    Так, генерал-полковника отримав скандальний очільник відділу К Служби безпеки УкраїниПавло Демчина. Він мав би боротися з корупцією, а натомість – сам став фігурантом корупційної історії. Адже попри скромні доходи, дружина Демчини має елітні маєтки та машини.

    Павло Демчина
    Павло Демчина

    І от замість розслідування джерел незаконного збагачення чи звільнення – таємним указом Павло Демчина отримує підвищення.

    Я не знаю, що має бути в голові у людини, яка нагороджує таким високим званням Павла Демчину. Замість звільнення, символ корупції в СБУ отримує високе звання,
    – сказав голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

    Лише у травні Порошенко одним махом роздав 24 генеральських звань військовим, прикордонникам та силовикам. Так, генерал-лейтенанта отримав Микола Шевцов – людина, яка безпосередньо відповідала за охорону складів з боєприпасами, що за час війни тричі горіли і вибухали.

    Державні нагороди від Порошенка

    Указом президента від 4 травня високі державні нагороди отримали одразу 273 людини. І серед них також чимало дивних персонажів.

    Орден "За заслуги" отримав скандальний забудовник Ігор Лисов. Його пасинок в 2009 році з ножем напав на водія поливальної машини в Києві, але справа не дійшла до суду. А сам Лисов обіцяв збудувати в Києві храм для Української автокефальної церкви, а натомість передав його Московському патріархату.

    Ігор Лисов
    Ігор Лисов

    Ще одну відзнаку "За заслуги" отримав від президента взагалі російський громадський діяч Василь Дума, якого Кремль використовував для дискредитації українського руху.

    Окрім нагород, в останній момент попіклувався президент і про призначення. Днями призначив нового члена Нацради з питань телебачення та радіомовлення – органу, який роздає і відбирає ліцензії радіостанціям і каналам. На місце Юрія Артеменка, каденція якого добігала кінця, президент поставив працівника своєї Адміністрації – журналіста Володимира Горковенка.

    Звільнення і призначення в останні тижні провів Президент і у силовому блоці. До того ж, 6 травня Порошенко призначив нового командувача Операції об'єднаних сил – генерал-лейтенанта Олександра Сирського. А 7 травня звільнив командувача Національної гвардії Юрія Аллерова. Виконувати його обов'язки поки буде заступник Микола Балан.

    Чому Порошенко роздає нагороди скандальним посадовцям

    Головний редактор "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов  розповів, що багато разів Порошенку вказували на недоліки в організації Служби безпеки України щодо невиконання вказівок та програми зберігання боєприпасів, але він все одно зробив такі скандальні призначення.

    Порошенко ще бачить себе в політиці. Він чомусь думає, що його переоберуть в парламент. І всі ці звання у своїй більшості – це аванс людям, які лишаються при владі і які мали б його там захищати,
    – заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

    Натомість експерт Олександр Солонтай наголосив, що Порошенкові потрібні медіавпливи, адже попереду вибори до Верховної Ради. "Хоча після цього дискусія продовжиться, тому що новообраний президент Зеленський зможе ротувати членів Нацради, адже він теж зацікавлений у тому, щоб впливати на власний простір", – додав він.

    За словами Бутусова, такий позачерговий "зорепад" (призначення та нагороди, – 24 канал) – це політичні події, пов’язані з тим, що чинний президент Порошенко залишає свою посаду, тому він хоче наостанок якось віддячити людям зі своєї команди


    +Відео

    Затримання Росією суден, що прямують до українських портів: що сьогодні відбувається на Азові

    $
    0
    0
    Росія на Азові продовжує затримувати судна, що прямують до або з українських портів Маріуполя та Бердянська, щоправда це здебільшого відбувається на вході та на виході з Азовського моря, натомість безпосередньо у самому морі затримання та зупинки припинилися ще у жовтні.

    Про це розповів голова спостережної ради організації "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко з посиланням на дані моніторингової групи "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та редакції видання BlackSeaNews.

    За його словами, на вході до Азовського моря, станом на 1 травня, можна спостерігати сильне зростання. Зокрема, він переконує, що у березні було в середньому 25,3 години, в квітні загальний час затримань і зупинок суден зріс у 1,58 раза, і наразі він складає 40,1 години. Тобто, відбулося зростання на рівні 58,5%.

    Азовське море, Азов, затримання та зупинки суден, водний транспорт
    Як Росія зупиняла та затримувала судна на вході до Азовського моря упродовж липня 2018-го – квітня 2019 року

    Щодо виходу з Азовського моря, то тут навпаки відбулося певне зменшення часу затримань і зупинок судок, щоправда воно є не дуже великим. Як переконує Клименко, в березні в середньому затримання складало 33,7 годин, а вже у квітні цей показник становить 24,4 години.


    Як Росія зупиняла та затримувала судна на виході з Азовського моря упродовж липня 2018-го – квітня 2019 року

    Водночас Клименко наголосив, щобезпосередньо в морі затримань і зупинок суден немає з жовтня. Також він оприлюднив деталі інформації, яку напередодні озвучив колишній командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв.

    На 54 кілометрів Бердянської коси берегова охорона РФ хотіла зупинити судно Sea Bird (власник – Lebanon), що прямувало до Бердянська. Також того ж дня на 46 кілометрів Бердянської коси Росія хотіла зупинити судно Blue Moon (також власник – Lebanon), що прямувало до Бердянська з лівійського міста Місурата, Лівія. Це була спроба ФСБ зупинити ці судна, але цьому запобігли українські катери,
    – зазначив він.

    Як РФ блокує Керченську протоку? Вже майже рік Росія блокує в Азовському морі іноземні судна, що прямують до українських портів. Час затримки кораблів може сягати більше ніж тиждень. Через це українська економіка зазнає чималих збитків.

    Як блокування Керченської протоки позначилося на українських портах?Порти Маріуполя та Бердянська зазнають великих збитків через цю блокаду. У зв'язку з цим обидва порти змушеними були перейти на 4-денний робочий тижденьта скоротити штат працівників. Загалом через агресію РФ та блокування судноплавства морська галузь України втратила близько 10 мільярдів гривень.

    До слова, у середині березня Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб повідомляло, що через блокаду та затримку з боку Росії кораблів, які мали пройти в Азовське море через Керченську протоку, Маріупольський торговий порт втратив 33% свого флоту та до 140 тисяч тонн експортної металопродукції у місяць.

    "Для того, щоб покращити ситуацію в портах Маріуполя та Бердянська, обговорюємо кілька можливостей. Одна з них – використання внутрішніх фінансових ресурсів, які могли б залишитися в портах. Не менш важливим фінансовим ресурсом є додаткові кошти ЄС", – переконував очільник відомства Вадим Черниш.

    якою сьогодні є ситуація на азові:

    Скільки людей померли від кору в Україні

    $
    0
    0
    Загалом із 6 грудня 2018 року до 25 квітня 2019 року на кір в Україні захворіло 47 383 людей — 22 220 дорослий і 25 163 дітей. Від ускладнень кору померло 16 людей.

    За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, з 2 по 8 травня найбільше нових випадків кору зареєстровано:

    • у Харківській (389 хворих: 288 дорослих і 101 дитина),
    • м. Київ (177 хворих: 88 дорослих і 89 дітей),
    • Тернопільській (212: 64 дорослих і 148 дітей),
    • Київській (190: 97 дорослих і 93 дитини),
    • Хмельницькій (198: 78 дорослих і 120 дітей) областях.

    Рівень захворюваності на кір в Україні продовжує зростати.

    Кір в Україні
    Кір в Україні і в світі

    Від початку року вакцинувалися КПК понад 200 тисяч людей. Україна за підсумками 2018-гоочолила десятку країн, де захворюваність на кір зросла найбільшеу порівнянні з попереднім роком.

     
    Кір – що це?
    Інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин.

    Щоб вберегтись від кору потрібно зробити дві дози вакцини, які захищають від хвороби на усе життя. Ревакцинація не потрібна, якщо вам зробили таке щеплення в дитинстві (1 і 6 років).

    Симптоми кору

    Симптоми кору

    Спочатку спалаху інфекції в Україні захворіло більше людей, ніж у всій Європі разом.

    Що треба знати про кір: дивіться відео

    Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

    Українка Костюк здолала росіянку Грачову у фіналі кваліфікації престижного турніру в Іспанії

    $
    0
    0
    16-річна українська тенісистка Марта Костюк вийшла в основну сітку турніру в іспанському місті Ла-Бісбал-д'Ампурда .

    Марта Костюк – Міріам Бьянка Булгару 2:0 (6:1, 6:2)

    Марта Костюк – Варвара Грачова 2:1 (6:3, 1:6, 10:1)

    У першому раунді кваліфікації Костюк обіграла Міріам Бьянку Булгару з Румунії, а в другому – росіянку Варвару Грачову.

    У першому колі основної сітки Марта Костюк зустрінеться з Аріною Родіоновою. У минулому році Марта обіграла австралійку в кваліфікації Australian Open.

    В основній сітці турніру в Ла-Бісбал-д'Ампурда також виступить 19-річна українська тенісистка Катаріна Завацька.

    Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram

    Вєсті Кремля: Модне падіння Путіна на льоду. Похмілля від "пабєди"

    $
    0
    0
    У свіжому випуску програми "Вєсті Кремля" за 13 травня – Путін так усіх вразив своєю грою в хокей, що наступного разу може без проблем їхати на тиждень високої моди в Мілан чи Париж. В РФ на 9 травня полюбляють дітей одягати у військову форму, а всіх інших – обвішувати георгіївськими стрічками. Щоправда, при цьому забувають про добробут справжніх ветеранів та війни, які Росія розпочала сьогодні.

    Також у випуску:

    У "Безсмертному полку" пабєданосци йшли з портретами, які їм роздали, і про які їм нічого не відомо.

    Ліза Пєскова лізе у вибори.

     


    +Відео

    Из секретарш – в "министры": как сделать умопомрачительную карьеру в "ЛНР"

    $
    0
    0
    7 мая был объявлен новый заместитель "министра образования" "ЛНР" – им стала Ольга Долженко.

    Если проследить историю стремительного взлета этой молодой женщины, то весь рассказ о ней можно уместить в нескольких предложениях. До 2014 года она работала секретарем машколледжа. После событий 2014 года, когда катастрофически не хватало педагогических кадров, в ней увидели потенциального преподавателя – диплом у нее был, желание работать тоже, а вакансии нужно было закрывать срочно, чтобы не закрылась кафедра. И, главное, у нее были те огромные амбиции, которые зачастую стоят больше дипломаили трудолюбия. Ее назначили на должность преподавателя кафедры психологии Луганского национального университета имени Владимира Даля. И буквально сразу же ее перевели на должность старшего преподавателя, потому что это звучало куда более статусно, чем ассистент.

    Конечно, вся процедура присвоения старшего преподавателя была сокращена донельзя – ни о каких научных изысканиях и стаже в пять лет работы в должности речь не шла и в помине, на это просто закрыли глаза. И буквально сразу же – ново назначение: она заняла вакантную должность заместителя декана по воспитательной работе.

    Да, знаний и опыта у нее не было, но был тот бешеный напор, который мог свернуть горы. Она ходила на все митинги и шествия, возглавляла колоны и была всегда на виду. Конечно, не заметить ее было просто нельзя. Ольга Долженко стояла перед первыми лицами "республики" и согласно кивала во время их выступлений. А добавьте к этому высокий рост и огненные волосы, и вы поймете, что ее выделили из общей массы тех, кто ходил на все эти собрания по принуждению.

    После должности заместителя декана ее перевели на должность проректора по воспитательной работе. Для сравнения, долгие годы перед событиями 2014 года на этой должности работал профессор. И здесь оказалось, что быть проректором и старшим преподавателем не комильфо, поэтому ей дали доцента. Да, минуя процедуру защиты и всех тех необходимых формальностей, которые остались где-то за линией войны. Буквально все сразу же забыли о том, что она всегда была... всего лишь секретарем колледжа.

    Отсчет жизни Ольги Долженко начался заново– она была доцентом, проректором крупного вуза и участником всех крупных городских мероприятий. И снова ее видели в первых рядах, она стремилась быть на виду, и, самое главное, получала от этого удовольствие. Ей было не в тягость все, что происходило вокруг, потому что она хорошо понимала – не случись событий 2014 года, вся ее жизнь сложилась бы иначе. Не было бы карьеры, не было регалий и перспектив.

    А еще, это видели все, у нее не было тех черт профессора, которым всегда славился университет – утонченности, знаний, опыта, авторитета. Долженко брала безапелляционным напором, перед которым уступали все. Ее так и называли между собой: "Эта рыжая". Часто логики в ее командах не было, но былонескрываемое желание быть замеченной. Умудренные сединами заведующие кафедрами шутили, называя ее распоряжения "комсомольским напором".

    А потом она стала заместителем министра образования. Да, ей этого хотелось, и на ее примере можно еще раз убедиться в том, что и кухарка может управлять страной. И обычно о личностях таких вот медийных персон складывается впечатлении о стране и том направлении, которое они курируют. В этом случае все очень точно – доцент без стажа и диплома, проректор без ученых степеней и званий, заместитель министра, который еще два года назад работал секретарем.


    NASA готує цікавий проект про Місяць: що про це відомо

    $
    0
    0
    NASA виступила з ініціативою зібрати спогади людей про час, коли космонавт Ніл Армстронг ступив на Місяць, і розповісти, де вони були влітку 1969-го. Космічне агентство готується до 50-ти річчя місії "Аполлон-11" – святкування почнеться 20 липня, і в рамках цієї підготовки просить громадськість надіслати аудіозаписи спогадів про історичну подію.

    NASA планує використовувати деякі записи в своїх проектах в соціальних мережах, а також в рамках запланованого "аудіосеріалу", присвяченого дослідженню Місяця та місіям "Аполлон".

    Усні розповіді про подію від людей, які були безпосередньо залучені в місію, вже є. У NASA величезний архів інтерв'ю з учасниками місій і програм впродовж багатьох років. Наприклад, стенограма інтерв'ю з Нілом Армстронгом займає 106 сторінок. Але цей проект орієнтований на збір вражень звичайних людей, які були сторонніми спостерігачами.

    Дивіться відео із пропозицією від NASA:

    За даними NASA, близько 530 мільйонів людей дивилися пряму трансляцію першої посадки на Місяць. Деякі з них були занадто молоді, щоб пам'ятати про це, багато хто міг померти за п'ять минулих десятиліть, але все ще залишається значна кількість людей, які пам'ятають подію та готові розповісти про неї. До того ж агентство приймає і спогади про епоху місій "Аполлон" 1960-1972 років.

    Зробити запис для проекту досить просто. Інструкції NASA припускають, що люди будуть використовувати смартфон для запису своїх спогадів і відповідати на кожне питання не більше двох хвилин. Потім потрібно просто відправити запис на електронну пошту: apollostories@mail.nasa.govразом з ім'ям та містом, у якому ви живете.

    Вчені із NASA вже розпочали роботу над проектом
    Вчені із NASA вже розпочали роботу над проектом

    Поряд з інструкціями по запису у NASA є короткий список запропонованих питань, наприклад: "Що означають для вас дослідження?" Або "Коли думаєте про Місяць, що спадає на думку?", Або "Де ви були, коли люди вперше йшли по Місяці? Опишіть, з ким ви були, про що думали, про що панувала навколо атмосфера і про те, що ви відчували? ", або" Чи пам'ятаєте ви, що вам розповідали про космос в школі? Якщо так – то що? ".

    Публіка зможе почути ці історії влітку 2019 року, коли врешті представлять проект під назвою "Дослідники NASA: Аполлон".

    Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

    Екс-захисник збірної України заявив про відхід з російського клубу, в якому провів 6 років

    $
    0
    0
    Український захисник московського "Локомотива" Тарас Михалик покине клуб після закінчення нинішнього сезону. Він не буде продовжувати контракт з москвичами.

    Михалик зізнався, що хотів би завершити кар'єру у "Волині". Про це сам футболіст розповів у інтерв'ю TACC.

    Я розмовляв з Василем Кікнадзе щодо завершення кар'єри ще в Катарі (на зборах. – прим). Сказав, що незалежно від мого ігрового часу після закінчення контракту буду завершувати кар'єру. Варіант продовження тільки один – вдома в Луцьку. Поки конкретної розмови з кимось із "Волині" не було, приїду і поговоримо. Питання не у фінансах, а у моєму самопочутті і моїй потрібності команді.

    "Чому прийняв таке рішення? Не скажу, що я втомився від футболу, швидше через те, що став менше грати. У минулому сезоні, коли продовжив контракт, було багато чинників: чемпіонами стали, грав більше. А коли не граєш, починаєш втрачати мотивацію, та й вік уже не той", – заявив Михалик.

    Тарас Михалик виступає за "Локомотив" з 2013 року. За цей час він виграв 2 Кубка Росії і ще раз став чемпіоном країни.

    У нинішньому сезоні 35-річний Михалик зіграв тільки 2 матчі в Кубку Росії, відзначившись 1 гольовою передачею.

    Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram

    Дата інавгурації Зеленського: якою є позиція Порошенка

    $
    0
    0
    Чинний Президент України Петро Порошенко переконує, що він є зацікавленим у тому, аби Верховна Рада якнайшвидше визначилась із датою інавгурації, а обраний гарант Володимир Зеленський відповідно вступив на посаду.

    Як зауважив Порошенко,рішення про проведення інавгурації та вступ на посаду нового президента залежить від Верховної Ради.Крім того, він укотре наголосив, що нещодавні президентські виборипройшли чесно та демократично, і увесь світ визнав їхні результати, передає прес-служба українського президента.

    Сьогодні м’яч перебуває на полі парламенту. Я є зацікавленим у тому, щоб парламент якнайшвидше визначився із датою інавгурації. І з мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду,
    – наголосив чинний гарант.

    13 травня українські депутати вперше після офіційного оголошення результатів президентських виборів зібралися на засідання погоджувальної ради. За її підсумками політики мали б нарешті узгодити, коли проводити урочисте зібрання з нагоди інавгурації обраного президента, щоправда згоди так і не дійшли.Крім того, суперечливою є й інформація про дату засідання парламентського Комітету з питань регламенту. Річ у тім, що Рада розглядатиме питання про дату інавгурації лише після того, коли вищезазначений орган вивчить відповідні проекти постанов.

    Що наразі відомо про питання дати інвагурації Зеленського? 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Зеленськогона виборах президента України. За нього проголосували понад 73% виборців, а вже 3 травня офіційне видання Верховної Ради "Голос України" їх опублікувало. Відповідно до закону, не пізніше ніж за 30 днів має відбутися інавгурацію новоспеченого гаранта, тобто до 3 червня.

    У команді Зеленського раніше заявляли, що інавгурація має відбутися якомога раніше (імовірними датами вони називали 28 або 30 травня), бо той у такому разі матиме змогу розпустити парламент. Щоправда, за деякий час вже почали наполягати на 19 травня.Проте конкретна дата проведення інавгурації стане відомою лише після того, як її визначить Верховна Рада або сам голова парламенту. Найближче пленарне засідання з цього питання має відбутися з 14-го по 17 травня. Спікер Парубій, запевняв, що робитиме все, аби це відбулося якнайшвидше, відтак дату інавгурації Зеленського Рада може оголосити вже 14 травня.

    Зеленський, президент, інавгурація
    Коли Зеленський стане президентом: інфографіка 24 каналу

    Крім того, Порошенко прокоментувавімовірність дострокових парламентських виборів.За його словами, політик має бути завжди готовим до виборів, однак, з іншого боку, "демократія – це є процедура", і все має бути з дотриманням конституційної та законодавчої процедури.

    Сьогодні потрібно, щоб парламент у рамках Конституції та законодавства знайшов те рішення, яке б і влаштувало український народ, і влаштувало обраного президента, і забезпечило захист демократії та конституційного процесу,
    – підсумував чинний очільник держави.

    Розпуск Ради: які підстави та що про це треба знати? Згідно з Конституцією України, президент може достроково розпустити парламент, але це потрібно зробити не пізніше, ніж за півроку до закінчення терміну повноважень Верховної Ради. Каденція чинного скликання парламенту триває до 27 листопада. Відтак, розпустити Раду можливо лише до 27 травня. Будь-який розпуск парламенту після цієї дати буде не конституційним.

    Підстави для розпуску парламенту: якщо протягом місяця фракції не сформували коаліцію, протягом 60 днів після відставки уряду не призначили новий склад, або народні депутати місяць не збираються на пленарні засідання. Наразі єдиний можливий сценарій – це відсутність коаліції.

    Якщо парламент не розпустять достроково, то наступні вибори до Ради відбудуться 27 жовтня.

    Дата, Зеленський, розпуск, інфографіка
    Умови, за яких можуть розпустити Верховну Раду: інфографіка 24 каналу 

    Відомий екс-футболіст Шахтаря опинився у "ДНР"

    $
    0
    0
    Спекотна рубрика "Футбол 24". Підбиваємо підсумки тижневої активності українських та світових селебрітіс.

    Наші. "Золотий м'яч" знову в руках українців!

    Одужання Беньяміна Вербіча від травми йде повним ходом. Поки Динамо вкотре втрачало очки у чемпіонаті, словенець вже відкинув ненависні милиці.

    "У Динамо – якісь внутрішні проблеми". Чому Львів – команда "з нікуди", де шукати інтригу, або Чи "плавлять" Хацкевича

    вербіч

    Легенда Динамо Ігор Бєлановпродемонстрував публіці свій "Золотий м'яч", датований 1986 роком. Виступи за Байєр, Ліверпуль, Герту і збірну України не дозволили Андрієві Воронінубодай наблизитися до здобуття цього мегатрофею.

    бєланов воронін

    Що вже казати про білоруського екс-форварда киян Володимира Маковського (праворуч), який зараз підпрацьовує лайнсменом.

    маковський

    Ще буквально вчора Олександр Шовковський феєрив у серії пенальті на ЧС-2006, а вже сьогодні вітає із Днем народження свого абсолютно дорослого сина.

    шовковський

    Нащадок Євгена Левченкатільки-но робить свої перші кроки і... веселить Instagram-спільноту. "Коли синові наплювати на фотографію", – іронізує батько.

    левченко

    Віце-президент Карпат Олег Смалійчук "випускає пару" після незадовільних результатів команди. Попри чергову інформацію щодо його відставки, менеджер залишається на своїй посаді (про що свідчить хоча б відповідний розділ офіційного сайту Карпат).

    смалійчук

    Полюбляє потужні байки і Андреа Малдера. Асистент Андрія Шевченка у збірній України рішуче чекає майбутніх суперників із Сербії та Люксембургу.

    малдера

    Тріумф української зброї відбувся не лише в АПЛ, але й у фіналі Кубка Греції, де Євген Шаховдопоміг ПАОКу обіграти АЕК (1:0), а потім дозволив своїй дружині спробувати "на зуб" медаль переможця.

    шахов

    Тим часом одноклубника Шахова – Євгена Хачерідічутки активно відправляють у Шахтар. Навіть Анна Кравецьвизнає, що "вдало присіла".

    кравець хачеріді

    Проте тріумфують не всі. Наприклад, Юрій Габовдапереживає справжню драму – його Халадаш таки вилетів у другий дивізіон чемпіонату Угорщини. "The end"...

    "Наші легіонери спіймали зірочку". Аутсайдера засудили проти Реброва – українське дербі в Угорщині закінчилось скандалом

    габовда

    Ну а поки Шахтар вже 5-й рік поспіль поневіряється світом, окремим його екс-гравцям ніщо не перешкоджає гасати велосипедом навколо Донбас Арени. Ось – Віталій Віценець (ліворуч), колишній "гірник", який завершив кар'єру у 27 років.

    віценець

    Світ. Час тріумфів і прощань

    Свідками епічного камбеку Ліверпуля проти Барселонистали живі ікони Мерсисайду – Стівен Джеррард та Кенні Далгліш.

    джеррард далгліш

    Та вже наприкінці тижня цю радість пригасив Ман Сіті, який не залишив Ліверпулю жодного шансу на титул. Кіпер "блакитних" Едерсон: кубок чемпіонів АПЛ – наш!

    "Зінченко зробив все можливе і навіть більше". Авторитетні журналісти вважають його однією з причин чемпіонства Ман Сіті

    едерсон

    Тоттенхем пролетів повз п'єдестал, зате пробився у фінал Ліги чемпіонів. Харрі Кейні його сім'я дякують уболівальникам за відчутну підтримку.

    кейн

    Андер Еррерапрощається з МЮ. Тут він провів 5 довгих, проте не дуже успішних років.

    еррера

    "Червоні дияволи" програли усе, що могли. Навіть путівку в наступний розіграш Ліги чемпіонів. Проте Фреду, здається, байдуже. Дефілює із дружиною – яка контрастна пара!

    фред

    Головне розчарування сезону у Прімері – це Реал. Мадридці зазнали 11-ї поразки, а їхня гра має настільки ж нечіткий малюнок, як абстракції відомого іспанського художника Луїса Гордільйо. Серхіо Рамос– у товариських стосунках із цим митцем.

    рамос

    Молодому хавбеку "вершкових" Марко Асенсіоє над чим замислитись.

    асенсіо

    Стильна курточка від Каріма Бензема. Хотіли б таку?

    бензема

    Форвард Атлетіко Нікола Калінічі маестро ракетки Новак Джоковіч. Той випадок, коли хорват і серб знайшли спільну мову.

    калініч джоковіч

    Тим часом Неймарі Дані Алвесприйшли підтримати Льюїса Хемілтона, одного із найкращих гонщиків в історії Формули-1.

    неймар хемілтон алвес

    Ліон практично гарантував собі "бронзу" чемпіонату Франції. Один із лідерів команди Мемфіс Депайдемонструє образотворче мистецтво на своєму тілі.

    депай

    Хто це? – поцікавитеся ви. Відповідаємо: Пауло Дибала.

    Справжні туринські аристократи регулярно читають ранкову пресу.

    дибала

    Сімейка Хуана Куадрадо, одноклубника Дибали.

    куадрадо

    Давід Вільяу японському місті Кобе. Тут 37-річний іспанець продовжує грати і забивати.

    вілья

    Натомість Марек Гамшікпідкорює Велику китайську стіну. Ну і китайську лігу заодно.

    гамшік

    День матері в уявленні колишнього імператора кальчо – Адріано.

    адріано

    А ось так капосний бразилець очікує на гарячі Бонуси. Він – ще той жеребець.

    адріано

    Бонуси. Гейм, сет, матч

    "Зінченко і Ман Сіті – звірі!"– захоплено написала Еліна Світолінав Instagram після чемпіонської перемоги команди українця над Брайтоном.

    Свого часу українська зірка світового тенісу зізнавалася у любові до Мессі та Барселони. Щоправда, як бачимо, це не перешкоджає їй фотографуватися із лідерами Реала – Модрічем та Кроосом. Вона – полігамна у футбольних смаках.

    І фото у неї – на будь-який смак.

    світоліна реал

    світоліна

    Сторінка автора в Instagram

    Топлес та в купальнику: Алессандра Амбросіо поділилась звабливими знімками з відпочинку

    $
    0
    0
    Бразильська супермодель Алессандра Амбросіо, яка була однією з "ангелів" Victoria's Secret, активно веде свій блог у мережі. Там днями знаменитість поділилась серією сексапільних фото, на яких постала у купальниках.

    Навіть після розірвання контракту з білизняним брендом Victoria's Secret Алессандра Амбросіо не втратила популярності. 38-річну манекенницю запрошують на пікантні зйомки, а кількість її прихильників щороку росте. Зокрема, за Instagram-сторінкою зірки наразі стежать майже 10 мільйонів підписників. 

    Відтак Алессандра Амбросіо щодня публікує все нові кадри, на яких не боїться приміряти звабливі образи. Днями модель опублікувала чергові фото з відпочинку. Перед камерою запальна Алессандра Амбросіо постала у гарячих купальниках золотого та чорного кольору. 

    Окрім цього, модель похизувалась пружними сідницями у золотистих трусах з високою талією. При цьому Алессандра Амбросіо відмовилась від верху пляжного вбрання, засмагаючи біля басейну топлес. 

    Як відомо, на початку квітня 2019 року Алессандра Амбросіо стала обличчям бренду купальників GAL Floripa. Тому, ймовірно, серія гарячих фото моделі – це частина рекламної кампанії, яку зірка додатково розвиває на своїй сторінці. 

    Viewing all 261642 articles
    Browse latest View live


    <script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>