Quantcast
Channel: 24 Канал - Всі новини
Viewing all 261442 articles
Browse latest View live

Українська легкоатлетка Левченко показала звабливу фігуру в купальнику

$
0
0
Відома українська легкоатлетка зі стрибків у висоту Юлія Левченко опублікувала у своєму інстаграмі дві фотографії з відпочинку, де вона позує в купальнику на пляжі.

Українська висотниця активно веде соцмережу та час від часу спілкується зі своїми підписниками.

Цього разу на її сторінці з'явилися два фото з пляжу. Левченко позує у двоколірному купальнику: верхня частина – пудрово-рожевого кольору, а нижня – морковного фуксі. Купальник гарно підкреслює атлетичну та водночас тендітну фігуру спортсменки.

Варто зазначити, що легкоатлетка завжди зберігає свою природніть на фотографіях та у відео: чи то вона на тренуванні, чи то на пляжі, чи у кав'ярні або ж вдома. Юлія Левченко майже завжди усміхається і тішить підписників кумедними підписами до своїх дописів. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beach version 0.1 #sun #fun #sand

Допис, поширений Yuliia Levchenko (@levchenkou)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beach version 0.2 #hot #love #smile #life

Допис, поширений Yuliia Levchenko (@levchenkou)

Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram


Христина Соловій презентувала новий кліп "Про весну", навіяний дитячими спогадами: відео

$
0
0
Українська виконавиця Христина Соловій представила новий кліп, що було знято для пісні під назвою "Про весну". Режисером відеороботи став Юрій Двіжона, а зйомки відбувались наприкінці квітня на території архіву-музею літератури і мистецтва України.

Новий відеокліп з'явився на YouTube-каналі виконавиці сьогодні, 15 травня, і з моменту публікації його переглянули більше десяти тисяч разів.

Христина Соловій – "Про весну": дивитись відео онлайн

Сама ж Христина Соловій поділилась, що зйомки в автентичній локації навіяли на неї багато спогадів, через що працювати під час створення кліпу їй було неймовірно легко та комфортно.

Стиль інтер'єру кімнат і атмосфера періоду літературного соцреалізму нагадують мені бабусин будинок у Дрогобичі. Старенька радіола, гіпсові бюсти Тараса Шевченка і Лесі Українки, смарагдовий п'ятдесятитомник Івана Франка і друкарська машинка, а за вікном – весняні сади з квітучими плодовими деревами … У дитинстві саме бабуся навчила мене веснянок і гаївок. Одна із яких – "Подоляночка", що відтворюється у відео,
– поділилась сокровенним Соловій.

Христина Соловій
Христина Соловій на зйомках кліпу "Про весну" / Прес-служба

Режисер кліпу зізнався, що Христина Соловій – справжня "казкова героїня нової української музики", яка, за його словами, створює сучасну чуттєву музику, але міцно тримається своїх принципів та коріння.

"З 20-річної дівчини-дитини, яку я побачив колись у кліпі "Тримай", вона перетворилась на інтелігентну та сексуальну молоду леді, загадкову інженю (амплуа акторки, що виконує ролі наївних дівчат, – LifeStyle 24) … Було цікаво реалізувати відеозамальовку на тему її дитячих спогадів "Про весну", – додав Юрій Двіжон.

Христина Соловій
Христина Соловій на зйомках кліпу "Про весну" / Прес-служба

Христина Соловій
Христина Соловій на зйомках кліпу "Про весну" / Прес-служба

Ролик став вже п'ятою візуалізацією пісень з альбому Христини Соловій "Любий друг" (2018). Раніше вже були презентовані успішні хіти "Хто як не ти?", "Фортепіано", "Шкідлива звичка" та відео на пісню "Стежечка", яка стала офіційним саундтреком українського історичного фільму "Крути 1918".

Гендиректор підрозділу "Роскосмосу" втік до Європи

$
0
0
Генеральний директор Науково-дослідницького інституту космічного приладобудування Юрій Яскін вирішив, що годі з нього Росії. Топ-менеджер поїхав у відрядження до Європи і вирішив звідти не вертатись. Заяву про звільнення надіслав з-за кордону.

Неочікуване рішення Яскіна пов'язують з внутрішнім аудитом "Роскосмосу". Зараз в інституті саме проводять перевірки. Підозрюють, що гендиректор може бути причетним до розкрадання бюджетних коштів у великих розмірах, повідомляє "Комерсант".

"Очевидно, він побоювався, що будуть розкриті факти розкрадань і виведення бюджетних коштів, тому вважав за краще покинути країну до початку розглядів по суті", – розповіло джерело видання. 

Тепер розслідуванням займатиметься не тільки "Роскосмос". До справи підключили ФСБ. А поки з'ясування обставин триває, часу дарма не гаяли і призначили нового директора Науково-дослідницького інституту. Ним став виходець з космічної галузі Олексій Шашков.

Зазначається, що нині Яскін перебуває у Греції.

Науково-дослідницький інститут космічного приладобудування є філією корпорації, яка входить в структуру "Роскосмосу". Там розробляють та виготовляють радіоапаратуру та електроніку. 

Збірна США з хокею ледь не осоромилася у матчі з Британією, Швейцарія здобула 4-у звитягу: відео

$
0
0
На чемпіонаті світу з хокею, який триває у словацьких містах Кошице та Братислава, відбулися перші матчі четвертого туру.

США – Великобританія 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)

Збірна США не без проблем перемогла Великобританію. Американці вийшли вперед у першому періоді, але британці швидко відігралися, закинувши свою всього другу шайбу на чемпіонаті світу.

У другому періоді між збірними точилася напружена боротьба. США закинули шайбу, однак арбітр скасував взяття воріт. Врешті-решт, американці свого досягнули й закинули три шайби. Британці знову знайшли в собі сили відповісти. В останній чверті США двічі закинули й дозволили Британії закинути третю шайбу.

Швейцарія – Норвегія 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

Свій четвертий матч поспіль на чемпіонаті світу з хокею виграла Швейцарія. Цього разу від швейцарців дісталося Норвегії. Швейцарія на класі виграла кожен з періодів з різницею в одну шайбу. Все, що вдалося Норвегії, – це шайба престижу.

Наразі Швейцарія очолює групу B, однак в наступному поєдинку пройде випробування на міцність проти Швеції.

Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram

 

Нежить не проходить: коли потрібно йти до лікаря

$
0
0
Часто нежить проходить самостійно протягом семи днів. Тому більшість людей цим не переймається та не звертається по допомогу до медиків.

Але деколи людині важко зрозуміти коли загроза здоров'ю серйозна і потрібна допомога лікаря, а коли вона може допомогти собі самостійно.

Лікар-терапевт Лада Ступакова зазначає, що найчастіше лікарі втрачають пацієнтів саме через невчасність звернення.

У яких випадках нежить можна лікувати самостійно

  • нежить гострий, триває всього 5-7 днів,
  • виділення з носа прозорі,
  • є закладеність носа, але вона зменшується після використання судинозвужувальних крапель,
  • втрата нюху коротка (3-5 днів)
  • підвищення температури короткочасне (2-3 дні).

Коли потрібно йти до лікаря

  1. нежить посилюється через 7 днів
  2. виділення з носа гнійні або з домішками крові
  3. з'являється головний біль, розпирання в області щік, лоба, особливо при нахилі голови вниз
  4. зберігається висока або підвищується температура тіла
  5. з'являється біль у вусі
  6. зберігається закладеність носа, чхання, свербіж в носі

Через що нежить складно вилікувати:

  • бактеріальні інфекції,
  • запалення носових пазух,
  • синусити (гайморит, фронтит);
  • отит (запалення вуха)

У цих випадках потрібна консультація ЛОР-лікаря з встановленням діагнозу та антибактеріальної терапії.

Звернутися до медика потрібно якнайшвидше, адже бактеріальні інфекції можуть розвиватися дуже стрімко.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Які плани в Коломойського на "Приватбанк": економіст назвав головну ціль

$
0
0
Про скасування націоналізації "Приватбанку" та розмитнення "євроблях" – у прямому ефірі 24 каналу розповів економічний експерт Дмитро Фурса.

Про плани Коломойського

– Ситуація з "Приватбанком" – це найбільший ризик для економіки України найближчим часом. Рішення Апеляційного окружного суду дало Коломойському в руки револьвер, він звів курок і приставив до голови України.

– На мою думку, йому не потрібен банк,йому потрібно, щобвід нього відстали.Зараз йде процес у Лондоні і він ризикує втратити всі свої активи. Держава внесла у капітал "Приватбанку" 156 мільярдів гривень, щоб врятувати його, і зараз Україна намагається отримати якісь кошти від нього, заморозивши всі його активи з допомогою Високого суду Лондона.

– І, щоб прибрати себе з ризику Коломойський створює тут проблеми, як рекетири в 90-х роках. А потім прийде і запропонує угоду: "я від вас нічого не хочу, а ви від мене".

Чому Україна націоналізувала "Приватбанк"?"Приватбанк" був і є найбільшим банком в Україні за обсягом активів. Але після кризи у банківській системі країни уряд 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". Уряд тоді послався на пропозицію Національного банку і колишніх акціонерів "Приватбанку", найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Після націоналізації "Приватбанку" обоє втратили свої акції і назвали націоналізацію незаконною.

На сьогодні "Приватбанк" і держава вимагають від екс-власників банку додаткового відшкодування збитків. Сторони ведуть суперечки як у судах Україні, так і в закордонних судах. На початку квітня 2019 року Коломойський заявив, що не планує повертати собі "Приватбанк".

– Якщо суд визнає, що "Приватбанк" був націоналізований незаконно, то уряд буде змушений забрати 150 мільярдів ВДП, які були в капіталі, і в результаті банк буде ліквідований. Однак його можуть знову націоналізовувати. Тоді на вкладників жодним чином це не вплине.

Про ситуацію з "євробляхами"

– Держава та уряд вже пішли їм 9"євробляхарам", – 24 канал) на зустріч, коли ввели пільговий період на розмитнення авто. Ба більше, вимоги мітингарів є просто недоречними. Люди, які вийшли на мітинг просто "загралися у політику", мовляв, після того як їх очільник змагався за президентське крісло вони вирішили стати громадськими активістами.

Розумієте, раніше "євробляхерів" було багато, тому влада мала піти на поступки, адже частково сама винна у їх кількості. А тепер їх залишилося зовсім мало, тому не проблема їх штрафувати.

– Є нормальні водії, які вклалися у цей пільговий період та встигли розмитнити авто, а є ті, які вирішили схитрувати. Треба розуміти, якщо продовжити пільговий період, то він вже ніколи не закінчиться, люди будуть просити ще і ще.

До слова, вже з 24 травня до власників авто з іноземною реєстрацією почнуть застосовувати штрафні санкції. Наприклад, за нерозмитнення авто строком:

  • від 10 до 20 діб – штраф 17 тисяч гривень;
  • від 20 до 30 діб – 85 тисяч гривень;
  • більш ніж на 30 діб (а також за втрату або розкомплектування авто) – 170 тисяч гривень, або ж авто конфісковуватимуть за рішенням суду.

єврономера
Розмитнення "євроблях" за новим законом: як рахувати акцизний податок


+Відео

Вибух прогримів під авто бізнесмена у Львові: поліція відкрила справу

$
0
0
Під автомобілем львівського бізнесмена Олега Манзія прогримів вибух 15 травня, коли авто саме їхало на вулиці Трускавецькій. Манзій – засновник і директор девелоперської компанії "Парус девелопмент".

Ймовірно, бізнесмен саме виїхав з офісу біля житлового комплексу "Парус Smart". Його будують неподалік від місця вибуху. Під час руху авто Манзій почув характерний для вибуху звук і після цього вийшов з транспорту, повідомляє Zaxid.net.

Про вибух під авто BMW до поліції повідомив сам 47-річний бізнесмен. На місце вирушали слідчо-оперативна група і вибухотехніки. Вони з’ясували, що внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Що саме стало причиною вибуху і де була закладена вибухівка – у поліції не кажуть. Але за даними ТСН, вибухівка була прикріплена під переднім пасажирським кріслом. Зловмисники, швидше за все, хотіли лише налякати бізнесмена.

Автомобіль не отримав серйозних ушкоджень від вибуху. Проте на ньому та на припаркованому неподалік Daewoo Lanos залишились незначні пошкодження.

Вибух авто Манзій бізнесмен Львів
Авто Манзія, під яким стався вибух

Поліція відкрила кримінальне провадження і розслідує справу як замах на умисне вбивство. Правоохоронці з’ясовують, хто скоїв злочин і проведе низку експертиз.

Якщо зловмисника знайдуть, йому загрожує до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Дивіться відео з місця вибуху під автомобілем Манзія:

Що відомо про Олега Манзія?Він є власником кількох компаній, що займаються будівництвом та нерухомістю. Найвідоміші – будівельні компанії "Парус сіті", "Лімарко-Україна", "Укртексколор".

У 2015 році Манзій заснував компанію "Парус Девелопмент". Відтоді компанія збудувала у Львові 3 житлові комплекси – "Парус", "Парус Park" та "Парус Life". Зараз у Львові триває будівництво ще 2 комплексів – "Парус Smart" на вулиці Трускавецькій та "Парус City" на вулиці Кульпарківській.

Випуск новин за 20:00: Інавгурація Зеленського. Скандал довкола "Приватбанку"

$
0
0
У випуску новин за 15 травня станом на 20:00 – у Верховній Раді зареєстровано щонайменше сім постанов, де пропонують різні дати інавгурації Володимира Зеленського. Розгляд цих документів перенесли на 16 травня. Скандал довкола "Приватбанку" не вщухає – в українських та іноземних судах розглядають понад 240 справ щодо банку.

Також у випуску:

Конституційний суд звільнив свого голову Станіслава Шевчука та вже встиг обрати нову очільницю Наталію Шапталу.


+Відео

Страдания русских либералов

$
0
0
На этой неделе в России произошло сразу несколько дивных и даже диких событий в жизни местных либералов. Самым безумным, пожалуй, стоит считать начало противостояния между российским государством и Сергеем Зверевым. К слову, это довольно известный парикмахер и стилист, человек яркий и склонный к эпатажу.

Проснулся Зверь

Так вот, неожиданно для всех в Звереве проснулся оппозиционер. Еще в марте он вышел к самому Кремлю с одиночным пикетом и плакатом следующего содержания: "Я – суперзвезда! Я против строительства завода на Байкале".

Зверева с этим плакатом скрутили полицейские и отвели в отделение. Там на него составили протокол, а вот сейчас суд приговорил его к штрафу в 15 тысяч рублей за незаконную акцию протеста. Выйдя из суда Зверев пообещал продолжить борьбу как за свое право протестовать, так и против злосчастного завода, который будет бутилировать и вывозить в Китай байкальскую воду.

Сергей Зверев митингует
Сергей Зверев митингует

Меня лично удивило выступление стилиста на импровизированной пресс-конференции после суда. Он, конечно, не политик, не оратор и говорит так себе, но зато интересно. Итак, он сказал, что ведет борьбу против завода, так как сам родом из тех мест.

При этом он пояснил, что прочие звезды российского шоу-бизнеса боятся его открыто поддержать, так как опасаются за свои концерты, появление в телевизоре и за другие виды заработка.

Когда его спросили, а не боится ли он сам, Зверев неожиданно ответил, что это неважно, и что обязан вступиться за своих земляков. Он сам, оказывается, служил в армии (хотя мог откосить), все мужчины в его семье служили и оба деда – ветераны Второй мировой. Также он сказал: "Это моя Родина, я должен ее защищать. У меня нет вариантов".

Честно говоря, я и подумать не мог, что этот человек способен на такие поступки. Что он сможет открыто пойти против российской власти. Надо признать, этот странный накрашенный деятель в короне оказался намного более мужественным, чем подавляющее большинство российских политиков.

Любовь и Смерть

Не менее странное противостояние началось между московскими оппозиционерами. Осенью там состоятся выборы в городской парламент, и места в нем начали делить уже сейчас. Партия Владимира Путина "Единая Россия" понимает, что на честных выборах у нее не выйдет взять и одного места. Уже сейчас ее кандидаты проигрывают никому не известным людям из глухой провинции, где народ наиболее зазомбирован телевизором.

Путин
При условии честных выборов партия Путина не получит мест в парламенте

В оппозиционной Москве у них вообще ни единого шанса не будет. Поэтому власть сейчас активно набирает для себя максимально приличных кандидатов, которые на первый взгляд даже не будут с ней связаны. Одним из таких людей стала Анна Федермессер– известный человек, создатель и руководитель благотворительного фонда, который занимается помощью смертельно больным людям в сети хосписов.

Это, безусловно, полезная и благородная деятельность. Анну Федермессер за нее ценят почти все москвичи. Но сейчас Кремль решил ее использовать в политических целях. Я не знаю, дали ли ей денег или пригрозили уничтожением фонда, но Федермессер пошла на выборы в том же 43 округе, от которого избирается Любовь Соболь – юрист лидера оппозиции Алексея Навального. Ему самому запретили избираться, поэтому вместо него в Мосгордуму Соболь и пошла.

Кремль как огня боится избрания соратницы Навального, поэтому и решил перебить ее с помощью Федермессер. И вы знаете, многие российские либералы решили, что это хорошая идея. Что Федермессер – приличный человек, который уже много сделал, а сможет еще больше. Она, дескать, сможет многим помочь, а вот Любовь Соболь – это "кот в мешке". В общем, они вместе с Кремлем, взяли на вооружение лозунг Петра Порошенко: "Реальные дела, а не лживые обещания".


Анна Федермессер

В этом главная проблема многих оппозиционеров. Они не понимают, как можно жить вообще без палки, которой их постоянно бьют по голове. Они любят эту палку! Предел их мечтаний – это палка помягче. Ведь что, по-сути, предлагают сторонники Федермессер? Удобные хосписы для всех избирателей.

Их лозунгом можно сделать "Мы дадим вам спокойно умереть!" или "Россия для мертвых!" В буквальном смысле слова. Когда им говорят, что смерть не нужна, что нужна жизнь, что нужна Любовь (которая Соболь), они делают удивленные глаза: "Неужели вы не хотите облегчить страдания безнадежных больных?"

Конечно, никто не хочет чужих страданий, но совращение Кремлем Анны Федермессер приведет к тому, что из доброй помощницы больных людей она превратится в злую ведьму, питающуюся их болью.

Осенние выборы в 43 округе Москвы будут почти книжным или киношным столкновением кремлевской Смерти и навальнинской, оппозиционной Любви (точнее Любови). Я, конечно, надеюсь, что кремлевские некроманты и трупоеды в этот раз проиграют. Впрочем, пока все все указывает на то, что они будут держаться за власть всеми возможными методами.

Одиночество зла

Совсем недавно в России произошло одновременно забавное и показательное событие: падение ВВП. В буквальном смысле. Владимир Владимирович Путин кубарем покатился по ковру, который не сам же и не заметил, когда ехал на коньках.


Путин упал на хоккеи

Важно тут вот что: вокруг него была куча людей. Но никто ему не сказал, что впереди ковер, никто даже не попытался его остановить. А если бы он шею свернул, а? Но никто не захотел проявлять инициативу и спасать царя. Упадет – да и черт с ним. Лучше всего в этот момент быть подальше.

Мне это показалось символичным. Думаю, примерно то же самое будет, когда против Путина начнется восстание или произойдет заговор. Соратники не будут его толкать в пропасть, но и не станут его спасать. А я сделаю вид, что ничего и не знал.

Именно это прямо сейчас происходит в Екатеринбурге. Последние несколько дней там идут столкновения в одном из городских скверов. Местные жители требуют оставить парк в покое, а Православная церковь хочет спилить деревья, чтобы построить там храм. Что тут необычно: на стороне попов в драках участвуют лишь титушки. Власть, полиция и Росгвардия в это дело не хотят вмешиваться. То ли они опасаются последствий, то ли не хотят провоцировать народ.

Одним из удивительных следствий этих столкновений стало появление в сквере палаток и ночного дозора оппозиции. Такое власть в России нигде и никогда раньше не допускала. Российский политолог Валерий Соловей описал ситуацию так: "Деградация и распад властной ткани... Нет мэрии. Нет губернатора. Нет полпреда. Полиция и Росгвардия фактически прячутся. Есть боевики и противостоящее им общество".

Но это так, для затравки. Еще интереснее мне показалось недавнее интервью одного из самых верных сторонников Путина – бывшего губернатора Кузбасса Амана Тулеева. Этот человек пришел к власти в регионе на два года раньше Путина, а ушел с поста в прошлом году после жуткого пожара в торговом комплексе "Зимняя Вишня" в Кемерово. Там, напомню, погибли полсотни детей.

И вот сейчас он рассказал, что чувствует авторитарный правитель, оставшись без власти. По словам Тулеева, ему очень тяжело на душе. Все его кинули. Никто ему не улыбается, никто не звонит, никто не здоровается. Цитата: "Как только оставил пост — вокруг пустота. То есть те люди, в которых ты вложил столько сил, ума, опыта, практически воспитал их, они первыми и отвернулись".

Именно это ждет и Владимира Путина, если он потеряет власть. И это в лучшем случае. Скорее всего, благодарные сограждане отправят его либо под суд, либо вообще к стенке. Он обязательно будет цепляться за свой трон. Но я уже совсем не уверен, что у него это получится.


+Відео

Смартфон Xiaomi Mi 9 SE офіційно надійшов у продаж в Україні: ціна

$
0
0
Бюджетна версія флагмана Xiaomi Mi 9 SE офіційно надійшла у продаж в Україні. Наразі новинку можна придбати у 2 кольорах: чорному та блакитному.

Як сказано на сайтах ритейлерів, на українському ринку новинка доступна у 2 модифікаціях:

  1. Модель із 6 ГБ оперативної та 64 ГБ вбудованої пам’яті коштує 8 999 гривень;
  2. Версія із 6 ГБ оперативки та 128 ГБ флеш-сховища оцінена у 9 999 гривень.

До речі, в Європі рекомендована ціна Xiaomi Mi 9 SE в версії 6/128 ГБ становить 12 000 гривень.

Що відомо про Xiaomi Mi 9 SE.Це спрощена версія флагмана Xiaomi Mi 9. Новинка працює на чіпі SoC Snapdragon 712. Діагональ екрану становить 5,97 дюйма. Сканер відбитків пальців вбудований в екран.

Основна камера складається із 3 модулів: на 48, 13 і 8 Мп. Ємність акумулятора становить 3 070 мАг. До речі, смартфон має модуль NFC для безконтактних платежів, що рідкість для смартфонів Xiaomi.

Mi 9 SE

Ціна на Xiaomi Mi 9 SE стартує від 9 тисяч гривень 

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Перший день протесту "євробляхерів" у Києві: підсумки та основні вимоги

$
0
0
15 травня в урядовому кварталі у Києві власники автомобілів на єврономерах почали дводенну акцію протесту. Мітингувальники розповіли 24 каналу про основні вимоги та що робитимуть у разі, якщо нардепи не підуть на поступки.

Всього, за даними організаторів, на мітинг зібралося більше тисячі осіб. Понад дві сотні автомобілів "вишикували" по обидва боки вулиці Грушевського: від Кабінету міністрів до головного входу у Маріїнський парк. Рух транспорту вулицею не перекривали, проте його було ускладнено.

Основна і першочергова вимога мітингувальників – продовження періоду пільгового розмитнення авто з єврореєстрацією щонайменше на 6 місяців. Також активісти вимагають скасувати акциз на авто та зупинити нарахування повторних штрафів за розмитнення у розмірі 8,5 тисячі гривень.

Єврономери
На акції були присутні учасники з різних регіонів України

Керівник відокремленого підрозділу "АвтоЄвроСила. Бровари" Олександр Назаренко у коментарі 24 каналу зазначив, що пільговий період хочуть продовжити, оскільки мають надію, що за цей час в Україні оберуть новий парламент, який з більшим розумінням буде ставитися до ситуації з автомобілями на єврономерах.

Якщо нічого не робити, то 24 травня мають набути чинності "драконівські" штрафи – до 170 тисяч гривень. Ми хочемо відтермінувати їх на півроку-рік. А потім уже будемо розмовляти з новим парламентом, бо цей себе зарекомендував як антинародний. З новим парламентом уже можна буде все обговорити, щоб знизити акциз,
– говорить активіст.

За словами Олександра Назаренка, в інтересах депутатів – прийняти вимоги мітингувальників. Він пояснює це наближенням виборів: якщо поступок не буде, "євробляхери", їхні родини і люди з близького оточення просто не голосуватимуть за відповідні політсили, а це, за словами активіста – чимала кількість виборців.

"У жодній країні Європи такого немає. От взяли тут "Запорожець", для прикладу. Розмитнили в Польщі і повністю все 300 євро вийшло. А сюди його завезти коштує близько 3 тисяч євро. Чому так? Люди не можуть і не хочуть це робити. Що залишається? Їздити на іржавому "Ланосі", який навіть не пройшов краш-тест? Чи все ж на машині, у якій вищий клас безпеки і вона взагалі краща?" – пояснив Назаренко.

Він додав, що багато людей опиняться у безвихідному становищі, оскільки просто не мають грошей, щоб заплатити таку суму штрафу.

Єврономери
Транспортного колапсу через акцію не сталося, проте рух у центрі було ускладнено

Останній день, коли можна розмитнити "євробляхи" – 23 травня. З 24 травня до власників таких автомобілів почнуть застосовувати штрафні санкції.

За порушення терміну перебування авто на єврономерах у режимі транзиту передбачені такі покарання:

- від 10 до 20 діб – 17 тисячгривень штрафу;
- від 20 до 30 діб – 85 тисячгривень штрафу;
- на понад 30 діб (а також за втрату або розкомплектування авто) – 170 тисяч гривеньабо автомобіль конфіскують за рішенням суду.

Єврономери
Активісти облаштували основну сцену під Верховною Радою

Народний депутат із фракції БПП, голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна своєю чергою зазначила, що пільги на сплату митних платежів можуть бути застосовані лише до певних категорій громадян, у яких немає можливості заплатити за розмитнення авто: багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю, опікуни осіб з інвалідністю.

Вона звернулася до Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики з пропозицією розглянути можливість допомоги соціально незахищеним категоріям громадян вирішити проблему розмитнення авто. За словами депутатки, на етапі ухвалення закону цих винятків робити не можна було, "оскільки пільгами скористалися б ті, хто взагалі не хоче платити жодних платежів".

У самій же акції наразі Ніна Южаніна не бачить жодного сенсу. Вона переконана, що всі, хто мав бажання розмитнити автомобіль, зробив це протягом пільгового періоду.

Акція не може привести до якогось результату. Було доречно звертатися до нашого комітету і обговорювати можливі компромісні рішення протягом періоду пільгового розмитнення, який тривав 180 днів. Але таких зустрічей не було. Наразі немає жодної необхідності продовжувати терміни особливого періоду, тим більше, що це неможливо зробити,
– зазначила депутатка.

Єврономери
Під Радою – намет, де продають речі з символікою організації "АвтоЄвроСила"

24 канал поспілкувався з учасниками акції протесту. Один із них – Юрій з Київської області – розповідає, що приїхав до столиці, щоб підтримати мітингувальників, однак не власним автомобілем – далеко. Свій Audi A6 2000 року він придбав у Литві і говорить, що значну суму штрафу наразі платити не готовий.

Це має коштувати так, як усі податки у нашій країні – 15-25%. У нас б/в товари взагалі часто завозяться фактично без мита – холодильники, телевізори. Тому автомобіль б/в теж має мати розумну ставку розмитнення. Якщо не підуть на поступки, будемо дивитися по ситуації. Можливо, справді доведеться ховати в гараж,
– говорить учасник акції.

Єврономери
Акція почалася під Кабміном

Інший мітингувальник, Руслан з Чернігова, переконаний, що має бути знайдено якесь компромісне рішення. Адже, за його словами, автомобілі "з радянської епохи" є також шкідливими – як для екології, так і для здоров’я та життя їх власників (не мають відповідної системи безпеки).

Ціна на ці автомобілі – дуже низька. Люди продавали їх наполовину дешевше, ніж купили. Це теж ненормально. Адже купували не бізнесмени, купували прості сім'ї. Моя сім'я, наприклад, багатодітна і не має великого доходу. Я – таксист і заробляю на життя цим автомобілем. Розумієте? Сьогодні мені взяти від цієї машини відмовитися чи розібрати її.. А далі що? 
– зазначив чоловік.

Житель Новомосковська (Дніпропетровська область) 61-річний Юрій приїхав до столиці ще о 5-й ранку з товаришами та песиком чихуа-хуа на ім’я Ляля. Говорить, що у Києві ночуватиме і чекатиме 16 травня, коли народні депутати голосуватимуть за відповідний закон. Чоловік сподівається, що кінцеве рішення Ради буде позитивним, проте протилежний варіант продумував теж.

"Я – законослухняний громадянин. Я не піду проти законів, які б вони бандитські і злодійські не були. Але після 24 травня поставлю цю машину ("Volkswagen" на єврономерах, – 24) і пересяду на "копійку" (ВАЗ-2101, "Жигулі", – 24) 30-річної давнини. Хай Ніна Южаніна порадіє цьому. І буду добиватися свого з новою владою. Бо я голосував у другому турі проти Порошенка. Тобто за Зеленського. У нього є шанс – я йому цей шанс дав, хай виконує", – говорить мітингувальник.

Єврономери
Мітингувальники мають намір залишити частину автомобілів на ніч

Сьогодні акція минула без інцидентів. Її результатом можна вважати те, що завтра таки відбудеться позачергове засідання комітету, на якому буде розглянуто питання відтермінування штрафів. Тому протест продовжується.

Співзасновник громадської організації "Авто Євро Сила" Андрій Щербина зазначив – на ніч в "урядовому кварталі" мають намір залишити частину автомобілів, "бо якщо ми зараз звідси поїдемо, то не факт, що ми завтра знову заїдемо сюди".

Я буду залишатися тут всю ніч. Якщо потрібно, буду ночувати в автомобілі. Не велика проблема – перетерпіти до ранку. Тому ми залишаємося тут, ми не розслабляємось, задля уникнення усіх провокацій, які можуть бути вночі… Завтра – вирішальний день,
– розповів Щербина.

Що передбачає закон про "євробляхи": дивіться відео​

Що відбувається у Конституційному суді і чи вплине це на інавгурацію

$
0
0
Конституційний суд у розпал баталій навколо дати інавгурації президента раптом лишився без голови. Судді проголосували за звільнення свого очільника Станіслава Шевчука. Але не встигли розгорітися пристрасті навколо того, що тепер нікому буде привести до присяги новообраного президента – як суд отримав нового голову.

15 травня відбувся антиконституційний переворот у Конституційному Суді України і захоплення державної влади.

Недовіру очільнику суду висловили 12 з 18 його колег. Комісія знайшла в його роботі дисциплінарні проступки та нехтування обов'язками. З початку року голова Конституційного суду потрапив одразу в кілька скандальних історій.

святослав шевчук конституційний суд
Екс-голова Конституційного суду Станіслав Шевчук

Саме йому закидають відповідальність за скасування Судом статті про незаконне збагачення. А кілька суддів звинувачували Шевчука в порушенні закону.

Шевчук залякав частину суддів, які боялися, що знову до них прийдуть і будуть їх "палити". Коли вони побачили, яке обурення викликають ідеї скасувати е-декларування, люстрацію. Коли вони побачили реакцію людей на скасування незаконного збагачення, то вони зрозуміли, що Шевчук веде їх в безодню і вони просто через інстинкт самозбереження зупинилися,
– сказав народний депутат Єгор Соболєв.

Натомість сам Шевчук переконує, що за його звільненням стоїть діючий президент Петро Порошенко і погрожує піти до суду. В суспільстві новина про звільнення голови Конституційного суду на тлі перипетій з інавгурацією новообраного президента викликали занепокоєння. Адже саме його голова приводить до присяги переможця президентських виборів. Втім правники називають такі побоювання абсурднимими.

Завжди є особа, яка згідно з законом, виконує повноваження глави Конституційного суду і виконати тут церимоніальну функцію – приведення президента до присяги,
– зазначив голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

До того ж колишньому голові миттю знайшли заміну – в його крісло сіла Наталія Шаптала. Це одна з тих суддів, які в 2010 році винесли скандальне рішення про відновлення дії Конституції в редакції 1996 року, яке дозволило екс-президенту Віктору Януковичу фактично узурпувати владу.

наталія шаптала
Нова голова Конституційного суду Наталія Шаптала

"Це одна з суддів, яка мала би бути звільнена в 2014 році, за рекомендацією постанови Верховної Ради, на підставі порушення присяги, через те що вона проголосувала за неконституційне рішення змінити Конституцію 2010 року", – розповіла експерт Реанімаційного пакету реформ Юлія Кириченко.

Судді Шапталі 60 років, вона з Донецька. Освіту отримала в Росії. В Конституційний суд її призначили, коли Янукович став президентом. Антикорупційники кажуть, що саме вона є доповідачем у справі про скасування люстрації. І слідом за незаконним збагаченням, Конституційний суд може скасувати люстрацію та електронне декларування.

Більше про нову голову Конституційного суду Наталію Шапталу – читайте тут.

Втім в кріслі нова голова затримається лише на 4 місяці. У вересні термін її перебування на посаді спливає. І Суд має отримати нового очільника.

Членкиня Громадської ради доброчесності розповіла про нову голову Конституційного суду:

 


+Відео

Україна не використала 8 мільярдів євро допомоги від Євросоюзу, – представник ЄС

$
0
0
Україна не використала 8 мільярдів євро допомоги, виділеної Євросоюзом на підтримку проведення реформ.

"ЄС виділяє значні суми Україну на підтримку реформ, однак ці гроші не завжди використовуються якомога краще. Потрібно розуміти той факт, що більша частина цих коштів, які виділяються, взагалі не використовується через цілу низку причин", – заявив глава представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі, повідомляє "Українські Новини".

Головна причина – відсутність якісної інституційної спроможності, а для прискорення процесу потрібно тиснути на місцеву владу, пояснив Мінгареллі.

Ми порахували, що зараз не використано 8 мільярдів євро, які були надані ЄС... Перш ніж просити додаткових грошей, витратьте спочатку ті, які доступні,
– наголосив представник ЄС.

Додамо, що ЄС планує загалом надати Україні від 430 до 530 мільйонів євро допомоги за принципом "more for more" – залежно від прогресу української сторони у виконанні реформ протягом 2018-2020 років.

Уболівальники українського клубу побили рефері після матчу: відео

$
0
0
Матч перенесеного туру Другої ліги між вінницькою "Нивою" та житомирським "Поліссям" завершився великий бійкою.

Після фінального свистка на поле вибігли уболівальники вінничан у складі мінімум шести чоловік.

Всі разом почали бити головного арбітра зустрічі Дениса Рєзнікова. У конфлікт довелося втрутитися поліції, яка зупинила побиття і затримала декількох чоловіків.

Уже після того, як конфлікт був вичерпаний, у бік підтрибунних приміщень вирушила ще одна група уболівальників, а також поліцейські. Лише через кордон рефері вдалося пробитися в сторону роздягалень.

Матч завершився поразкою "Ниви" з рахунком 2:1.

Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram

Український піаніст, який написав музичні шедеври у концтаборі: вражаюче відео

$
0
0
У документальному фільмі російського журналіста Юрія Дудя хвилю уваги збурило ім'я піаніста Всеволода Задерацького. Що відомо про талановитого, але маловідомого українця – читайте у матеріалі 24 каналу.

У YouTube не знайдеш архівних записів виступів Всеволода Задерацького. А все через те, що за життя йому лише один раз дозволили виконати свій твір зі сцени. Навіть афіші не було, просто на аркуші із зошита написали програму концерту.

Якщо до письменників радянська влада була безжальною, то в музикантів було більше шансів уникнути розправи енкаведистів. Однак український піаніст з Рівного тричі сидів у в'язниці. Зокрема й у таборах Колими, де при температурі в мінус 50 градусів доводилося працювати по 12 годин. Є припущення, що Задерацькому не могли пробачити зв'язок з царською сім'єю.

Всеволод Задерацький
Всеволод Задерацький 

У 1915 році українець викладав музичну літературу царевичу Олексію і щотижня їздив із Москви в Царське село. Понад рік він знайомив майбутнього спадкоємця престолу із західними композиторами, пояснював різницю між музичними жанрами.

Послухайте композицію "Циркові вершники" Всеволода Задерацького: 

Коли до влади прийшли більшовики, то йому це пригадали, як і підтримку білогвардійців. Ці два пункти фактично перекреслили його кар'єру, а для НКВС він завжди залишився неблагонадійним.

Арешти композитора

Після першого арешту 1921 року його прізвище внесли в розстрільний список. У ніч перед стратою Задерацького помістили в конфіскований будинок. Там стояв рояль, тож перед смертю піаніст грав усю ніч. А на ранок навпроти його прізвища з'явився надпис "Залишити живим", виведений самим Феліксом Дзержинським. Підозрюють, що "Залізний Фелікс" мешкав неподалік і чув цю гру.

Однак після п'ятьох років його знову заарештували. Цього разу НКВДсти ще й вилучили всі твори композитора і знищили їх. Після звільнення Задерацькому дозволяли селитися лише в невеличких містах, а про Москву та Петербург і не могло й бути мови. Документів не видавали, влаштовувався на тимчасові роботи.

Послухайте красиві музичні твори Всеволода Задерацького:

У 1937 році його запідозрили у контрреволюційній діяльності. Задерацького відправили на край Радянського союзу. Спочатку у вагонах до Владивостока. Далі у тюрмі корабля до Магадана, а звідти сотню кілометрів пішки до таборів.

Створення найкращого твору

Найдивовижніше, що саме в таких нелюдських умовах Задерацький створив свій найкращий твір. Якимось чином він зумів переконати керівництво табору дати йому клаптики телеграфних бланків та олівець. Обіцяв, що не напише жодного слова, тільки ноти. Дрібним почерком він занотував "24 прелюдії і фуги для фортепіано" тривалістю понад дві години.

Послухайте легендарний твір "24 прелюдії і фуги для фортепіано" Всеволода Задерацького:

Писав не маючи змоги випробувати цей твір на інструменті. Гумки не було, тому писав без помилок і перекреслень – одразу готовий твір.

задерацький
Занотований твір Задерацького у концтаборі

Замість шести років на таборах – пробув два, а потім ще півтора року добирався назад до родини. На зворотні квитки доводилося заробляти в містах поруч із таборами.

Останні роки свого життя Задерацький провів у Львові. Там він викладав фортепіано в консерваторії, виступав, виконуючи чужі твори. 


+Відео

Вєсті Кремля: Російські відьми підпалили Нотр-Дам. Хто підставив Путіну килим

$
0
0
У свіжому випуску програми "Вєсті Кремля" за 15 травня – епоху Середньовіччя характеризують лицарі, хрестові походи, кодекси честі. І звичайно ж, як без інквізиції. Майже тисячу років минуло і "відьомська помста" вогнем почалась! І не з "рожевого міста", а з Росії. Під час нічної хокейної ліги Путін вирішив випробувати на міцність килимок. Звичайно, шмат тканини виявився сильнішим.

Також у випуску:

Росія та дно.

Що спільного між Путіним та Губкою Бобом.


+Відео

Кендалл Дженнер, Белла Хадід та інші моделі оголилися для реклами Calvin Klein

$
0
0
Знамениті моделі, серед яких "ангели" Victoria's Secret, знялися для неординарної рекламної кампанії білизни Calvin Klein. У кадрі дівчата розповідали, з ким себе асоціюють, а також, як завжди, звабливо позували у відвертих образах.

Перші знімки з фотосесії та короткі відеоролики моделі опублікували на своїх сторінках в Instagram.

Дівчатам дісталися різні образи, вбрання та стиль фотосесії. І це не дивно, адже у рамках рекламної кампанії зірки перед камерою обирали для себе цікаві епітети і ділилися з ким себе асоціюють. Однак метою фотосесії було звабливо подати нову колекцію, яке придумали креативні дизайнери бренду Calvin Klein.

Так, Кендалл Дженнер позувала у джинсовій куртці на голе тіло та крихітних чорних трусиках, а Беллі Хадід підібрали спортивний набір червоного кольору з логотипами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений (@bellahadid)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Kendall (@kendalljenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений (@bellahadid)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Kendall (@kendalljenner)

Виявили смертельну собачу хворобу, яка передається до людини

$
0
0
Захворювання під назвою собачий бруцельоз виявили в одному з розплідників США. Воно може передаватися від домашніх улюбленців до людини.

Захворювання може викликати лихоманку, артрити та набряки серця. Перші випадки підтверджені в штаті Айова, передає NBC News

Заражені собаки знаходяться на карантині, вони проходять через інтенсивні тести. Тим часом, влада намагається виявити та попередити можливих власників собак, які також заразилися бруцельоз, про те, що їм загрожує серйозна небезпека. У собак бруцельоз викликає безпліддя, спонтанні аборти та мертвонародження.

А ось у людини ця собача хвороба може протікати важче. 

 
Собачий бруцельоз – симптоми
Лихоманка, надлишкова пітливість, головний та суглобний болі, а також загальна слабкість. Оскільки захворювання зустрічається у людей досить рідко, лікарі часто помиляються в діагнозі та пропускають своєчасний початок лікування.

Запущений собачий бруцельоз у людини може призводити до хронічного артриту і набряків серця.

Ветеринарний департамент штат Айова підкреслює, що загроза для здоров'я власників собак дуже мала, але вона існує. Вона стосується всіх любителів собак і ветеринарних лікарів, які вступають в контакт з кров'ю, тканинами та будь-якими рідинами, що утворюються в результаті пологів у домашніх тварин.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Група ентузіастів-програмістів створила програму, яка допомагає українським військовим

$
0
0
Війну виграє той, хто краще керує своєю армією і йде хоч на крок попереду ворога. Армія може бути величезною, але без управління – то просто велика юрба. Або гарматне м'ясо.

Є вдосталь прикладів у минулому. На щастя, ми живемо в часи цифрових технологій. І можемо мати перевагу в управлінні саме завдяки їм.

Ще на початку війни, в 2014 році, розуміючи, що українська (але ще сильно совкова в усіх сенсах) армія потребує новітніх інструментів для керування боєм,група ентузіастів-програмістів створила унікальну систему. Називається вона мудро – геоінформаційна система "Арта" ( ГіС Арта).

Отже, хлопці на власному ентузіазмі, працюючи ночами та у весь вільний час створили програму, яка мала важливу перевагу над аналогічними. Програма працює на захищених ноутбуках, створюючи мережу, яка не є ієрархічною. У програмі є мапа, і функціонал для нанесення цілей, створення баз даних, керування боєм тощо. При цьому кожен ноутбук ГІС "Арта" – це незалежний сервер, який має власний доступ до супутникового зв'язку,може працювати як самостійно (офлайн, незалежно від наявності Інтернету), так і онлайн – обмінюватись даними по захищеному зв'язку.

У 2015 році ми з вами долучились до проекту. Кошти, які ви надсилаєте, акумулював фонд, закуповував ноутбуки, комплекти супутникового зв'язку, сплачував за Інтернет. А хлопці з ГІС "Арта" забезпечували цілодобову підтримку користувачів, ремонт тощо (все це на волонтерських засадах). Була напрацьована ефективна взаємодія. Так воно відбувається і досі.

Але оскільки наша головна мета –дати армії найкращі засоби для максимальної боєздатності, то паралельно, ще в 2015-му, ми почали працювати над тим, щоб армія мала цю систему офіційно. За нашою ініціативою проводились презентації, випробування, перемовини тощо. Зокрема ми просили ГШ та МО створити механізми, щоб держава могла хоча б сплачувати послуги зв'язку (які в перерахунку на 1 підрозділ становлять лише 5-8 тисяч гривень на місяць), а ми будемо підтримувати все інше. Але, на жаль, надворі весна 2019 року, а програма досі на плечах благодійників та волонтерів ГІС "Арта".

Кількість ноутбуків на фронті нині сягає близько 200 одиниць, забезпечені майже всі підрозділи, сумарна вартість оплати супутникового зв'язку сягнула 1 млн грн на рік. Це і стало переломним моментом, після якого ми зрозуміли, що необхідність оптимізації неминуча, і ми вимушені були повідомити підрозділам, що будемо й надалі закуповувати та обслуговувати ноутбуки, але послуги зв'язку будуть за ними.

Наразі більшість підрозділів знайшла можливість продовжувати роботу з програмою. І це говорить про те, що програма потрібна і дієва!

Отже, волонтери ГІС "Арта" продовжуть забезпечувати техпідтримку, фонд закуповувати та ремонтувати ноутбуки. І ми як виняткові оптимісти сподіваємось, хтось у військовому керівництві прочитає цей допис, і держава врешті-решт підхопить успішний проект і буде максимально його застосовувати, щоб бити ворога.

А вас, як завжди, ми просимо підтримувати свою армію! Один захищений ноутбук з комплектом супутникового зв'язку – потреба славетної 93-ї бригади. Вартість обладнання – 70 000 грн. Переходьте та зробіть свій внесокв ефективне керування боєм!

Головні новини 15 травня: санкції України проти Росії, голоси за відставку Луценка

$
0
0
Україна ввела дзеркальні санкції проти Росії, збільшивши перелік заборонених до ввезення на свою територію товарів з РФ. Народні депутати хочуть відправити у відставку генпрокурора Юрія Луценка і збирають підписи для цього. Президент Петро Порошенко нарешті підписав закон про функціонування української мови як державної. Такими були головні новини 15 травня в Україні.

Санкції проти Росії

Україна ввела дзеркальні санкції проти Росії у відповідь на її нещодавні санкції проти України. Нагадаємо, що у квітні Росія заборонила експортувати в Україну нафту і нафтопродукти, ввозити на свою територію продукцію машинобудування, легкої промисловості та металообробки.

Дзеркальні санкції України полягають у тому, що держава збільшила перелік російських товарів, заборонених до ввезення у країну. Також запровадили спеціальні мита на всі російські товари, окрім вугілля та скрапленого газу.

Що потрапило до списку заборонених російських товарів?

Портландцемент, глиноземистий цемент, цемент шлаковий, сульфатостійкий цемент і подібні гідравлічні цементи, забарвлені або незабарвлені, готові чи у формі клінкерів, фанера клеєна, панелі фанеровані та аналогічні матеріали з листкової деревини.

На що наклали спеціальні мита?

На всі виготовлені в Росії товари, окрім товарів "чутливого імпорту", тобто окрім вугілля, коксу, фармацевтичної продукції, бензину, скрапленого газу.

санкції України проти Росії спеціальні мита не стосуються вугілля
Спеціальні українські мита на російські товари не стосуватимуться вугілля

Прийняття постанови сприятиме додатковим надходженням до державного бюджету в другому півріччі 2019 року на рівні 3,7 млрд гривень,
– зазначив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Доходи від мит на російські товари планують скерувати до спеціального фонду, який стимулює імпортозаміщення. Нові мита запрацюють 1 серпня 2019 року.

Як на санкції відреагували в Росії?

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що раніше запроваджені російські обмеження проти України були нібито спровоковані Києвом. У Кремлі також надіються на те, що ситуація зміниться після інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського.

Закон про мову підписав президент

Президент України Петро Порошенко підписав закон про функціонування української мовияк державної. Закон набуде чинності після публікації в офіційних виданнях "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

Верховна Рада схвалила закон про українську мову 25 квітня, 14 травня документ підписав спікер парламенту Андрій Парубій, а тепер – і президент.

Сьогодні епохальний день – день, якого українці чекали багато років. Підписанням закону про функціонування української мови як державної ми вчиняємо один із найголовніших актів для збереження української державності,
– сказав Порошенко.

Він наголосив, що цей закон не обмежує та не зачіпає права жодної мови нацменшин, що живуть в Україні.

закон про українську мову як державну що передбачає які вимоги інфографіка

Підписи за відставку Луценка

Народні депутати збирають підписи за відставку генпрокурора Юрія Луценката підготували дві постанови про висловлення йому недовіри. Щоб Верховна Рада розглянула відставку голови ГПУ, під постановою повинні підписатися 150 нардепів.

Дві постанови про недовіру Луценкові підготували нардепи Ігор Луценко та Єгор Соболєв. Станом на 14 травня під постановою Ігоря Луценка було 14 підписів народних обранців, а під постановою Соболєва станом на 15 травня зібрано 59 підписів.

Дивіться відео про помилки Луценка на посаді генпрокурора:

Нова зброя поліції

Українські патрульні випробували нове озброєння, яким володіють їхні європейські й американські колеги, – німецькі пістолети-кулемети Heckler&Koch MP5. Демонстрація зброї відбулася на базі Тренінгового центру Нацполіції. Випробували її голова Нацполіції Сергій Князєв та голова Київської поліції Андрій Крищенко.

Пістолети-кулемети планують видати усім патрульним в Україні. На це потрібно приблизно півроку. Автомати Калашникова на озброєнні залишаться, але їх використовуватимуть тільки за певних умов.

Скільки грошей витратили на це і яку кількість зброї купили – таємна інформація.

Дивіться відео випробування нових пістолетів-кулеметів:

 

Viewing all 261442 articles
Browse latest View live