Quantcast
Channel: 24 Канал - Всі новини
Viewing all 264694 articles
Browse latest View live

США ввели нові санкції проти Росії: кого вони торкнуться

$
0
0
Міністерство фінансів США ввели санкції проти російських громадян згідно з "Законом Магнітського". Так, до санкційного списку потрапили п'ятеро росіян і спеціальний загін швидкого реагування "Терек".

Що таке "Закон Магнітського"?

Його прийняли у США у грудні 2012 року. Закон містить перелік російських чиновників, причетних до шахрайств, переслідувань та порушень прав людини, зокрема пов'язаних зі справою компанії Hermitage Capital Management та смертю російського адвоката Сергія Магнітського. Магнітський перебував під арештом у СІЗО "Матроська тиша" у 2009 році. Як вважають його колеги і правозахисники, адвоката цілеспрямовано довели до смерті умовами утримання в СІЗО і відмовою в медичній допомозі в помсту за те, що він розкрив злочинну схему, за допомогою якої співробітники МВС і чиновники відмивали мільярди рублів.

Посадовим особам, причетним до справи Магнітського та подібних порушень, заборонено в'їзд до США, також щодо них запроваджені санкції економічного характеру: арешти майна, корупційних рахунків тощо.

Чому група росіян і спецзагін "Терек" потрапили до санкційного списку?

До санкційного списку СШАпотрапили такі громадяни РФ: Сергій Коссієв, Геннадій Карлов, Руслан Геремєєв, Олена Трикула і Абузайд Вісмурадов.

Трикула і Карловпотрапили під санкції через причетність до справи про вбивство Магнітського.

Руслана Геремеєвавважають особистою охороною глави Чечні Рамзана Кадирова. Російські слідчі двічі намагалися висунути звинувачення проти нього як можливого організатора вбивства Бориса Нємцова, але їхні спроби були заблоковані главою Слідчого комітету РФ.

Сергій Коссієв– колишній начальник колонії №7 в Карелії. Він особисто брав участь у побитті ув’язнених та інших знущаннях.

А ось Абузайд Вісмурадов і спецзагін швидкого реагування "Терек"потрапили до списку через незаконну операцію із затримання, тортур і позасудових страт осіб на підставі їхньої фактичної або ймовірної причетності до ЛГБТ-спільноти у Чечні.


Як виступив фаворит Євробачення-2019 – нідерландець Дункан Лоуренс: відео

$
0
0
У четвер, 16 травня, в ізраїльському Тель-Авіві відгримів другий півфінал Євробачення-2019. 18 талановитих вокалістів вийшли на сцену, щоб поборотись за місце у фіналі шоу. Серед претендентів – фаворит конкурсу Дункан Лоуренс із Нідерландів, якому букмекери пророкують перемогу.

Перед стартом Євробачення-2019 у ЗМІ з'явились тривожні новини: Дункану Лоуренсу загрожувала дискваліфікація. Все тому, що артист виконував конкурсну пісню ще у 2017 році, що суперечить правилам конкурсу. У мережі було відео з виступу нідерландця, на якому чутно трек "Arcade".

Однак такий інцидент не повпливав на участь Дункана Лоуренса на Євробаченні-2019. За припущеннями журналістів, співаку дозволили представляти країну з треком "Arcade" тільки тому, що архівний ролик мав менше 500 переглядів до скандалу, тому не повпливав на успішність пісні. 

Вже у другому півфіналі шоу, який відбувся 16 травня, Дункан Лоуренс вийшов на сцену із чуттєвою композицією, яка підкорила серця мільйонам меломанам. Артист відмовився від грандіозної постановки, зірвавши овації в залі. 

Євробачення-2019: другий півфінал дивитись онлайн – виступ Дункана Лоуренса

Повністю гола Емілі Ратажковскі протестувала проти скандального закону: деталі

$
0
0
Хвиля протестів прокотилась у Голлівуді, адже в штаті Джорджія прийняли "закон про серцебиття", згідно з яким жінкам забороняється робити аборти на терміні більше, ніж шість тижнів. На таке рішення вже відреагували чимало зірок, серед яких – сексапільна модель Емілі Ратажковскі. Зробила вона це, повністю оголившись перед камерою.

Що відомо про скандальний закон

7 травня у штаті Джорджія губернатор Брайан Кемп підписав резонансний закон. Документ, який набуде чинності вже 1 січня 2020 року, не отримав бажаної підтримки, а навпаки обурив суспільство. 

Згідно із текстом документа, плід вважається фізичною особою, а жінка, яка наважилась на аборт – вбивцею. Відтак, якщо мати не хоче народжувати дитину, її можуть покарати на довічне ув'язнення та навіть присудити їй смертну кару. Не вдасться робити аборт і за межами штату: за це жительці Джорджії загрожує ув'язнення терміном до 10 років.

Водночас подібний закон ухвалили й сенатори американського штату Алабама. Там покарання відбуватимуть всі жінки, які захотіли зробити аборт. За законопроект вже проголосували 25 політиків, які зробили винятки тільки для тих, хто має проблеми зі здоров'ям. Документи одразу ж спровокували протести у США. 

Американці протестують проти скандальних законів
Жінки виходять на протести у костюмах з серіалу "Оповідання служниці" / Getty Images

Реакція Емілі Ратажковскі

На такі резонансні закони вже відреагували знаменитості. Так, Алісія Мілано закликала жіноквідмовитись від інтиму, а акторка Еван Рейчел Вуд запропонувала ввести обов'язкову вазектомію для чоловіків. Не стояла осторонь і знаменита модель Емілі Ратажковскі. Вона вирішила повністю оголитись, залишивши на інтимному місці листок. До сексапільного фото манекенниця додала допис, у якому висловила свою думку щодо скандального закону. 

"Цього тижня 25 старих чоловіків проголосували за заборону на аборт в Алабамі навіть у випадках інцесту і зґвалтування. Ці люди при владі нав'язують свою волю жінкам, щоб підтримувати патріархат і увічнювати промисловий комплекс в'язниць. Так вони не дають жінкам з низькими економічними можливостями мати право вибору: народжувати чи ні... Це стосується соціального класу і раси та є прямим нападом на фундаментальні права людини, яких заслуговують жінки в США. Наші тіла – це наш вибір", – заявила Емілі Ратажковскі. 

Оголене фото зірки стало своєрідним знаком протесту проти резонансного закону. Емілі Ратажковскі, яка давно закликає жінок не соромитись свого тіла та при бажанні демонструвати його красу, закликала руйнувати стереотипи та незрозумілі обмеження, які стосуються жінок. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Emily Ratajkowski (@emrata)

 

Що зміниться в українських судах: пояснення радниці Зеленського

$
0
0
Про те, які зміни відбудуться у судовій системі за президентства Володимира Зеленського у програмі "Честь і НЕчесть" з Олексою Шалайським та Галиною Чижик розповіла радниця Зеленського з правових питань Ірина Венедіктова.

Як Володимир Зеленський реформуватиме судочинство

– Головний запит українського суспільства – це справедливість. Петро Порошенко своєю судовою реформою прагнув повернути довіру народу до суду, але в нього це не вийшло. 

– Загалом реформа судової системи триває ще з 1992 року. Звичайно, ми бачимо недобросовісні вироки та рішення непрофесійних суддів, але напротивагу тому не можна окремі приклади виставляти за всю судову систему. Команда Володимира Зеленського наполягає на тому, що досить вже "ламати" суддів, а краще зробити їх незалежними. 

– Раніше суспільство не достатньо уваги приділяла суддям ВККС та ВРП. Хоча ці постаті надзвичайно важливі, бо саме вони "стоять над іншими суддями". Тому вони мають бути настільки доброчесними і професійними, що громадянське суспільство може їм довіряти на всі 100%. Так, можна оновлювати, перезавантажувати систему, але ж набагато легше просто жити за законом.

Про нових членів Вищої ради правосуддя читайте тут.

– Ми у команді Зеленського не будемо перезавантажувати судову владу, бо вважаємо, що вона має бути незалежна. Ми плануємо лише трохи допомогти законодавчо, а також посилити громадський контроль. Також ми не хочемо уподібнюватися до попередньої влади, а хочему зробити судову систему по-справжньому незалежною ні від кого,  у тому числі і від президента. 


Ірина Венедіктова

– Що ж ми пропонуємо? Нагадаю, що президент має законодавчу ініціативу, тобто може змінити закон. Наприклад, президент може надати більше повноважень громадськості, також він може як гарант відслідковувати процес. І найголовніше – президент має своїм прикладом показати, що суд не є інструментом політичного тиску. 

Більше – дивіться у програмі.


+Відео

Українці створили ефектний номер для учасника Євробачення-2019: відео виступу

$
0
0
Всі меломани із захопленням спостерігають за феєричним шоу Євробачення-2019. На конкурс приїхали найуспішніші вокалісти, серед яких – учасники українського "Голосу країни". Так, Чингіз Мустафаєв, який виступає під псевдонімом Chingiz, був підопічним Святослава Вакарчука.

Талановитий артист представив Азербайджан із піснею Truth. Чингіз Мустафаєв приголомшив глядачів не тільки своїми вокальними даними, але й ефектним номером. За задумом, співака лагодили роботи, в той час, як позаду нього билось велике серце, яке вкінці вибухнуло. 

За офіційною інформацією, яскраву постановку учаснику Євробачення-2019 підготував український хореограф Костянтин Томільченко. Свого часу саме він створив номер для переможниці шоу Джамалі. 

Євробачення-2019: дивіться другий півфінал онлайн – виступ Chingiz

Як відомо, Chingiz – не єдиний екс-учасник "Голосу країни", який представляв свою країну на Євробаченні-2019. Від Вірменії виступилазапальна Србуї Саргсян, яка презентувала пісню Walking Out. Дівчина брала участь у "Голосі країни-8" та була фіналісткою у команді Потапа. 

Хто з бізнесменів готовий фінансувати партію Вакарчука

$
0
0
Святослав Вакарчук оголосив про створення політичної сили "Голос". Музикант вже презентував основні напрямки і пріоритети своєї діяльності українцям. Однак про те, хто ж фінансує нову команду – не розповідає.

За інформацією журналістів 24 каналу, партію "Голос" готові фінансувати бізнесмени з другої сотні найбагатших українців.

Наші джерела стверджують, що один із них – чеський інвестбанкір Томаш Фіала, який давно працює в Україні і є власником медіахолдингу "Новое Время".

Минулого тижня він коментував це так: "А у нього є політична сила? Ну, подивимось. Багато бізнесменів починають розуміти, якщо вони не будуть гроші вкладувати у демократичні сили, то без цього Україна змінюватись не буде".

Томаш Фіала прокоментував участь Вакарчука у парламентських виборах: дивіться відео

Сам же Вакарчук під час представлення партії сказав, що жодних грошей від олігархів брати не буде. 

"Ми не взяли і не берем у олігархів жодної копійки, жодної цукерки, вони не створюють і не фінансують наших сценаріїв", – заявив Вакарчук.

Чи є в новоствореної партії шанси пройти в парламент?

Зараз соціологічні опитування свідчать, що за партію Вакарчука готові проголосувати менше одного відсотка виборців. 

"Він посідає четверту сходинку серед тих політиків, яких українці хотіли б бачити в парламентів. Тому запити, які ми зараз бачимо в 1-2 відсотки умовної партії Вакарчука – це ще не рейтинги політичної сили", – пояснив керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

Про програму партії "Голос" Святослава Вакарчука – детальніше читайте у матеріалі 24 каналу

Святослав Вакарчук представив свою команду: дивіться відео

 

 

 


+Відео

Чи буває у жінок залежність від порнографії: відповідь сексолога

$
0
0
Психіатри та сексологи й досі дискутують про те, чи існує залежність від перегляду порнографії в принципі та чи завдає вона шкоди сексуальному життю.

Але коли ми говоримо про залежність від порнографії (порнофілія), то найперше уявляємо чоловіка, а не жінку.

Насправді ж, за словами сексолога Ольги Василенко, жінки не далеко пішли від чоловіків.

Це міф, що для жінок секс – це лише любов, а чоловіки брудні хтиві тварини.

1. Жінки дивляться порно. Не всі, але більшість.

2. Жінки люблять не лише ніжний секс, а і його різновиди, зокрема, гей-порно.

3. Жінки є хитрішими. Вони, якщо і дивляться порно, то в сексі рідко відмовляють чоловікові. Вони імітують оргазм і чоловік навіть не здогадується, що вона не отримує задоволення з ним у ліжку.

Деяким взагалі байдуже на оргазм жінки. Сексолог зазначає: навіть якщо чоловік дізнається, малоймовірно, що його це обурить.

4. Жінки теж можуть бути залежними від порно і звикають до такого сценарію

Яскрава картинка = швидке збудження = підвищена чутливість клітора на фоні образів з фільму = швидкий оргазм. В житті все це встигнути за п'ять хвилин – неможливо.

Сценарій у житті значно відрізняється – картинка не така яскрава, та й всі недоліки тіла видно, запахи відволікають, про дітей у сусідній кімнаті потрібно подумати. У порно люди спостерігають за дійством, а у житті потрібно брати участь самому.

Це не означає, що від порно потрібно всім відмовитися. Якщо негативного впливу від перегляду дорослих фільмів немає, то сексолог не бачить нічого поганого у перегляді порно. А в інших випадках з залежність потрібно боротися. Можна спробувати зробити це самостійно.

Як позбутися залежності від порнографії

  • Припинити дивитися порно.
  • Навчитися себе задовольняти під свої фантазії.
  • Навчитися підключати свої фантазії під час сексу і відчувати оргазм.
  • Не варто забувати про стимуляцію клітора, приділяйте йому належну увагу.

Якщо у вас не вийшло, тоді вартозвернутися до сексолога для розв'язання цієї проблеми.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Євробачення-2019: відео виступів та фото усіх учасників другого півфіналу

$
0
0
Другий півфінал Євробачення-2019 відбувся у четвер, 16 травня, о 22 годині в прямому ефірі. У другому півфіналі виступили 18 учасників, 10 з яких потрапили до фіналу. У першому півфіналі свої пісні презентували 17 країн-конкурсантів, 10 з них уже у фіналі.

16 травня у другому півфіналі Євробачення-2019свої номери показали 18 країн-учасниць. За підсумками глядацького голосування та оцінок національного журі до фіналу потрапили десятеро виконавців:

Вірменія: Srbuk – Walking Out

Ірландія: Sarah McTernan – 22

Молдова: Anna Odobescu – Stay

Швейцарія: Luca Hänni – She Got Me

Латвія: Carousel – That Night

Румунія: Ester Peony – On a Sunday

Данія: Leonora – Love Is Forever

Швеція: John Lundvik – Too Late for Love

Австрія: Pænda – Limits

Хорватія: Roko Blažević – The Dream

Мальта: Michela Pace – Сhameleon

Литва: Jurijus – Run with the Lions

Росія:Сергій Лазарєв – Scream

Албанія: Jonida Maliqi – Ktheju Tokës

Норвегія: KEiiNO – Spirit in the Sky

Нідерланди: Duncan Laurence – Arcade

Північна Македонія: Tamara Todevska – Рroud

Азербайджан: Chingiz – Truth

У другому півфіналі сформувалася друга десятка учасників, які потрапляють до фіналу. А вже до фінальної частини приєднається 6 країн-засновників Євробачення, які потрапляють до пісенного конкурсу автоматично. За місце у фіналі зі своїми піснями та номерами спробували поборотися представники таких країн: Вірменія, Ірландія, Молдова, Швейцарія, Латвія, Румунія, Данія, Швеція, Австрія, Хорватія, Мальта, Литва, Росія, Албанія, Норвегія, Нідерланди, Північна Македонія, Азербайджан. 

Яскраві фото виступів всіх учасників другого півфіналу

Євробачення-2019 Вірменія
Представниця Вірменії Srbuk / Getty Images

Представниця Ірландії Sarah McTernan
Представниця Ірландії Sarah McTernan / Getty Images

Представниця Молдови Anna Odobescu
Представниця Молдови Anna Odobescu / Getty Images

Представник Швейцарії Luca Hänni
Представник Швейцарії Luca Hänni / Getty Images


Представники Латвії Carousel / Getty Images


Представниця Румунії Ester Peony / Instagram / @eurovision

Представниця Данії Leonora
Представниця Данії Leonora
 / Getty Images

Представник Швеції John Lundvik
Представник Швеції John Lundvik / Getty Images

Представниця Австрії Pænda
Представниця Австрії Pænda / Getty Images

Представник Хорватії Roko Blažević
Представник Хорватії Roko Blažević / Getty Images

Представниця Мальти Michela Pace
Представниця Мальти Michela Pace / Getty Images

Представник Литви Jurijus
Представник Литви Jurijus / Getty Images

Представник Росії Сергій Лазарєв
Представник Росії Сергій Лазарєв / Getty Images

Представниця Албанії Jonida Maliqi
Представниця Албанії Jonida Maliqi / Getty Images

Представники Норвегії KEiiNO
Представники Норвегії KEiiNO / Getty Images

Представник Нідерландів Duncan Laurence
Представник Нідерландів Duncan Laurence / Getty Images

Представниця Північної Македонії Tamara Todevska
Представниця Північної Македонії Tamara Todevska / Getty Images


Представник Азербайджану Chingiz / Getty Images

Усі учасники другого півфіналу вразили глядачів своїм співом та грандіозним номером, аби за короткий проміжок часу запам'ятатися кожному. LifeStyle 24 зібрав для вас виступи кожного із учасників Євробачення-2019.

Відео виступів учасників Євробачення-2019 у другому півфіналі

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Srbuk (Вірменія) – Walking Out:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Sarah McTernan (Ірландія) – 22:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Anna Odobescu (Молдова) – Stay:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Luca Hänni (Швейцарія) – She Got Me:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Carousel (Латвія) – That Night:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео:Ester Peony (Румунія) – On a Sunday:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Leonora (Данія) – Love Is Forever:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: John Lundvik (Швеція) – Too Late for Love:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Pænda (Австрія) – Limits:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Roko Blažević (Хорватія) – The Dream:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Michela Pace (Мальта) – Сhameleon:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Jurijus (Литва) – Run with the Lions:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Сергій Лазарєв (Росія) – Scream:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Jonida Maliqi (Албанія) – Ktheju Tokës:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: KEiiNO (Норвегія) – Spirit in the Sky:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Duncan Laurence (Нідерланди) – Arcade:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Tamara Todevska (Північна Македонія) – Рroud:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео:Chingiz (Азербайджан) – Truth:

 


Голос Америки: Чи готові США застосувати військову силу щодо Ірану, Венесуели та Північної Кореї

$
0
0
У свіжому випуску "Голосу Америки" – американські ЗМІ заявили, що між Дональдом Трампом та його радниками існують розбіжності щодо застосування зброї в Ірані, Венесуелі та Північній Кореї. У Білому Домі від конфлікту відхрещуються.

Також у випуску:

Сан-Франциско стало першим великим американським містом, яке заборонило використання технології розпізнавання облич правоохоронцями.


+Відео

Євробачення-2019: результати голосування другого півфіналу

$
0
0
Другий півфінал Євробачення-2019 відбувся 16 травня в Тель-Авіві, Ізраїль. З-поміж 18 виконавців було обрано 10 фіналістів, які позмагаються за головну перемогу в суботу, 18 травня. Наразі стало відомо про результати голосування другого півфіналу Євробачення.

16 травня відбувся другий півфінал Євробачення-2019, де свої номери показала друга частина учасників. Перші 17 представників країн виступили 14 травня у першому півфіналі – 10 з них вже отримали путівку у фінал. 6 країн-учасників потрапили до фіналу автоматично – країна-господар Ізраїль, Італія, Великобританія, Іспанія, Німеччина та Франція.

Другий півфінал Євробачення-2019 відбувся у четвер, 16 травня, о 22:00 у прямому ефірі. У другому півфіналі виступили 18 конкурсантів, 10 з них – потрапили до фіналу.

За результатами голосування другого півфіналу до фіналу потрапили конкурсанти з Північної Македонії, Нідерландів, Албанії, Швеції, Росії, Азербайджану, Данії, Норвегії, Швейцарії та Мальти. До фіналу не потрапили учасники з Вірменії, Ірландії, Молдови, Латвії, Румунії, Австрії, Хорватії та Литви.

Загальні результати другого півфіналу також формувалися за результатом голосування журі та глядачів. Голосували лише ті країни, які брали участь в другому півфіналі.

Євробачення-2019 другий півфінал: результати голосування

1. Північна Македонія: Tamara Todevska – Рroud

2. Нідерланди: Duncan Laurence – Arcade

3. Албанія: Jonida Maliqi – Ktheju Tokës

4. Швеція: John Lundvik – Too Late for Love

5. Росія: Сергій Лазарєв – Scream

6. Азербайджан: Chingiz – Truth

7. Данія: Leonora – Love Is Forever

8. Норвегія: KEiiNO – Spirit in the Sky

9. Швейцарія: Luca Hänni – She Got Me

10. Мальта: Michela Pace – Сhameleon

Євробачення-2019 перший півфінал: результати голосування

14 травня пройшов перший півфінал Євробачення-2019, де свої номери показала перша частина учасників. 6 країн-учасників потрапили до фіналу автоматично – країна-господар Ізраїль, Італія, Великобританія, Іспанія, Німеччина та Франція. Перший півфінал Євробачення-2019 відбувся у вівторок, 14 травня, о 22:00 у прямому ефірі. У першому півфіналі виступили 17 конкурсантів, 10 з них – потрапили до фіналу. 

З першого півфіналу до фіналу потрапили: Кіпр, Словенія, Чехія, Білорусь, Сербія, Австралія, Ісландія, Естонія, Греція і Сан-Марино. Не потрапили до фіналу Чорногорія, Фінляндія, Польща, Угорщина, Бельгія, Грузія та Португалія.

Загальні результати першого півфіналу також формувалися за результатом голосування журі та глядачів. Голосували лише ті країни, які брали участь в першому півфіналі.

1. Греція: Katerine Duska – Better Love

2. Білорусь: Zena – Like It

3. Сербія: Nevena Božović – Kruna

4. Кіпр: Tamta – Replay

5. Естонія: Victor Crone – Storm

6. Чехія: Lake Malawi – Friend of a Friend

7. Австралія: Kate Miller-Heidke – Zero Gravity

8. Ісландія: Hatari – Hatrið mun sigra

9. Сан Марино: Serhat – Say Na Na Na

10. Словенія: Zala Kralj & Gašper Šantl – Sebi

Відео виступів учасників Євробачення-2019 у другому півфіналі

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Srbuk (Вірменія) – Walking Out:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Sarah McTernan (Ірландія) – 22:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Anna Odobescu (Молдова) – Stay:

 

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео:Luca Hänni (Швейцарія) – She Got Me:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Carousel (Латвія) – That Night:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео:Ester Peony (Румунія) – On a Sunday:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Leonora (Данія) – Love Is Forever:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: John Lundvik (Швеція) – Too Late for Love:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Pænda (Австрія) – Limits:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Roko Blažević (Хорватія) – The Dream:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Michela Pace (Мальта) – Сhameleon:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Jurijus (Литва) – Run with the Lions:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Сергій Лазарєв (Росія) – Scream:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Jonida Maliqi (Албанія) – Ktheju Tokës:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: KEiiNO (Норвегія) – Spirit in the Sky:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Duncan Laurence (Нідерланди) – Arcade:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Tamara Todevska (Північна Македонія) – Рroud:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео:Chingiz (Азербайджан) – Truth:

 

Євробачення-2019: хто пройшов у фінал

$
0
0
Фінал Євробачення-2019 відбудеться 18 травня у Тель-Авіві. За результатами першого півфіналу, визначилися перших десять фіналістів, за результатами другого півфіналу визначилася інша десятка фіналістів. Як відомо, до фіналу автоматично потрапить країна-господар Ізраїль та ще 5 країн-засновниць конкурсу.

Другий півфінал Євробачення-2019 відбувся у четвер, 16 травня, о 22:00 у прямому ефірі. на сцену вийшли конкурсанти із 18 країн, однак у фінал пройшли всього 10. Окрім цього, першу десятку фіналістів визначили 14 травня, під час першого півфіналу. 

Євробачення 2019: хто пройшов у фінал

Греція: Katerine Duska – Better Love

Білорусь: Zena – Like It

Сербія: Nevena Božović – Kruna

Кіпр: Tamta – Replay

Естонія: Victor Crone – Storm

Чехія: Lake Malawi – Friend of a Friend

Австралія: Kate Miller-Heidke – Zero Gravity

Ісландія: Hatari – Hatrið mun sigra

Сан-Марино: Serhat – Say Na Na Na

Словенія: Zala Kralj & Gašper Šantl – Sebi

ПівнічнаМакедонія: Tamara Todevska – Рroud

Нідерланди: Duncan Laurence – Arcade

Албанія: Jonida Maliqi – Ktheju Tokës

Швеція: John Lundvik – Too Late for Love

Росія: Сергій Лазарєв – Scream

Азербайджан: Chingiz – Truth

Данія: Leonora – Love Is Forever

Норвегія: KEiiNO – Spirit in the Sky

Швейцарія: Luca Hänni – She Got Me

Мальта: Michela Pace – Сhameleon

Учасники, які автоматично потрапляють у фінал

Італія: Mahmood – Soldi

Франція: Bilal Hassani – Roi

Іспанія: Miki – La Venda

Німеччина: S!sters – Sister

Великобританія: Michael Rice – Bigger Than Us

Ізраїль: Kobi Marimi – Home

Відео виступів фіналістів Євробачення-2019

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео: Tamta (Кіпр) – Replay:

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео:Zala Kralj & Gašper Šantl (Словенія) – Sebi:

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео: Lake Malawi (Чехія) – Friend of a Friend:

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео: Zena (Білорусь) – Like It:

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео: Nevena Božović (Сербія) – Kruna:

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео: Kate Miller-Heidke (Австралія) – Zero Gravity:

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео: Hatari (Ісландія) – Hatrið mun sigra:

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео: Victor Crone (Естонія) – Storm:

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео: Katerine Duska (Греція) – Better Love:

Євробачення-2019 перший півфінал – дивіться відео: Serhat (Сан-Марино) – Say Na Na Na:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Tamara Todevska (Північна Македонія) – Рroud:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Duncan Laurence (Нідерланди) – Arcade:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Jonida Maliqi (Албанія) – Ktheju Tokës:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: John Lundvik (Швеція) – Too Late for Love:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Сергій Лазарєв (Росія) – Scream:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео:Chingiz (Азербайджан) – Truth:

 

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Leonora (Данія) – Love Is Forever:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: KEiiNO (Норвегія) – Spirit in the Sky:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео:Luca Hänni (Швейцарія) – She Got Me:

Євробачення-2019 другий півфінал – дивіться відео: Michela Pace (Мальта) – Сhameleon:

"Народний фронт" планує вийти з коаліції задля того, аби Раду не розпустили

$
0
0
Парламентська Фракція "Народний фронт" планує заявити, що виходить зі складу коаліції "Європейська Україна". Цілком імовірно, що це станеться у п’ятницю, 17 травня.

Як пише видання "Лівий берег", завдяки такому кроку спікер Верховної Ради Андрій Парубій отримає можливість почати відлік 30 дням, протягом яких у парламенті має бути сформовано нову більшість.

Якщо ж цього не станеться, парламент може розпустити новий президент. Щоправда, це неможливо буде зробитименш, ніж за півроку до планових виборів до Ради.

Ми пам'ятаємо, як Окружний адмінсуд на чолі з Павлом Вовком зажадав від Парубія пред'явити докази існування коаліції. Передбачалося зафіксувати її відсутність ще з 2017-го року, а отже і можливість для Зеленського розігнати Раду. З огляду на, що інавгурацію призначенона 20 травня, а суди до нього є цілком лояльними, Володимир Зеленський цілком може спробувати провернути такий трюк,
– зауважив співрозмовник ресурсу.

За його словами, якщо 17 травня "Народний фронт" виступить із заявою про вихід із коаліції, 30-денний термін закінчиться до 16 червня, а від цієї дати розпуск буде вже неможливим: ні на практиці, ні в теорії.

"Підсумкове засідання фракції – в п'ятницю вранці, сподіваюся, "Народний фронт" не передумає". – додало джерело видання.

Такий крок "Народного фронту" можна пояснити тим, що загалом дострокові парламентські вибори є для них невигідними. Щодо позиції президентського БПП, то дострокові вибори допоможуть їм "закріпити" нинішній рейтинг Петра Порошенка, але явно не у абсолютних цифрах. Водночас, у разі збереження нинішньої виборчої системи, для майбутнього президентаВолодимира Зеленськогоне важко буде сформувати сприятливий для себе список партії "Слуга народу", але упродовж таких коротких термінів важко буде підібрати абсолютно лояльних мажоритарників.

Раніше у "Народному фронті заявляли, що на наступних парламентських виборах "Народний фронт" не існуватиме у нинішньому форматі, натомість відбудеться повний ребрендинг політсили та зміняться гравці.

Думаю, що буде об’єднання з іншими політичними силами. І ми побачимо певний блок або об’єднання, які може бути представлено на наступних парламентських виборах,
– розповів нардеп від "Народного фронту" Георгій Логвинський.

Щодо об’єднання, за словами Логвинського, наразі тривають перемовини з прем'єр-міністромВолодимиром Гройсманом, частиною "Блоку Петра Порошенка" та навіть з лідеркою "Батьківщини"Юлією Тимошенко.

Розпуск Ради: які підстави та що про це треба знати? Згідно з Конституцією України, президент може достроково розпустити парламент, але це потрібно зробити не пізніше, ніж за півроку до закінчення терміну повноважень Верховної Ради. Каденція чинного скликання парламенту триває до 27 листопада. Відтак, розпустити Раду можливо лише до 27 травня. Будь-який розпуск парламенту після цієї дати буде неконституційним.

Підстави для розпуску парламенту: якщо протягом місяця фракції не сформували коаліцію, протягом 60 днів після відставки уряду не призначили новий склад, або народні депутати місяць не збираються на пленарні засідання. Наразі єдиний можливий сценарій – це відсутність коаліції.
Дата, Зеленський, розпуск, інфографіка
Умови, за яких можуть розпустити Верховну Раду: інфографіка 24 каналу

Що відомо про парламентські вибори 2019 року?Вибори до Верховної Ради 9 скликання є запланованими на 27 жовтня. Цього дня виборці будуть голосувати в загальнодержавному окрузі (за політичні партії) та в одномандатних округах (за кандидатів-мажоритарників).

Виборчий процес стартує 29 липня – саме з цієї дати починається висування у нардепи: або партії обиратимуть своїх представників у парламент, або деякі політики самовисуватимуться. Завершиться висунення кандидатів 9 серпня. Претенденти на депутатські мандати повинні будуть подати документи до ЦВК для реєстрації не пізніше ніж 13 серпня. А завершить комісія реєстрацію кандидатів 18 серпня.

Остаточні результати виборів Центрвиборчком має оприлюднити не пізніше ніж 16 листопада. 6 грудня ЦВК повинна офіційно зареєструвати обраних парламентарів і видати їм посвідчення. Перша ж сесія новообраного парламенту має пройти до 16 грудня включно. Перед її відкриттям нардепи мають скласти присягу, після чого вони офіційно вступлять у свої законні повноваження.

Партія, парламент, вибори, Верховна Рада
Які дані останніх соцопитувань щодо парламентських виборів: інфогрфіка 24 каналу 

Чому Коломойський повернувся в Україну: думки експертів

$
0
0
Бізнесмен Ігор Коломойський, який останні два роки перебував за кордоном, повернувся в Україну. Про наміри оголосив ще перед перемогою свого фаворита Володимира Зеленського. Що, найімовірніше, робитиме мільярдер після інавгурації нового президента – читайте у матеріалі 24 каналу.

Чому Коломойський виїхав з України

Україну Ігор Коломойський покинув через проблеми з "Приватбанком". Банк-боржник вирішили націоналізувати через проблеми всередині установи. Тодішня голова Нацбанку Валерія Гонтарєва порахувала, що напередодні націоналізації з банку вивели 16 мільярдів гривень, а ще понад сотню – раніше через фіктивні компанії. 

Коломойський пояснював, що з Києва до Женеви, а згодом і до Ізраїлю, переїхав через суди в Лондоні. Адже націоналізований "Приватбанк" позивається до Коломойського за гроші, які колишній власник вивів з фінансової структури. Через це Лондонський суд арештував активи.

Чому олігарх повертається

Можна припускати, що Коломойський повертається за реваншем щодо справи "Приватбанку".Він вже визнав, що не готовий змиритися з втратою найбільшого банку України.

За що всі переживають, то це фактор Коломойського. Коломойський в Україні вважається рейдером номер один. Різні схеми, які відбувалися при Порошенку можуть здаватись маленькими в порівнянні з тим, у що нам можуть обійтися "Приватбанк" і його акціонери,
– пояснив генеральний директор Dragon Capital.

За інформацією журналіста програми "Схеми" Михайла Ткача, повернення олігарха залежало від того, хто стане президентом.Адже з Петром Порошенком він посварився ще декілька років тому, тож зробив ставки на Володимира Зеленського.

Інавгурація Володимира Зеленського відбудеться 20 травня о 10:00, за це проголосували 315 нардепів у Верховній Раді.

Ба більше, за непідтвердженою інформацією, саме олігарх запропонував коміку балотуватися. Начебто навіть шантажував, що не віддасть заборговані перед компанією шоумена чотири мільйона доларів. Хоч новообраний очільник України тиск заперечує, але погоджується, що олігарх винен йому гроші.


+Відео

Допомога "своїм": як Вища рада правосуддя працює за подвійними стандартами

$
0
0
Вища рада правосуддя – це найвища судова інстанція в Україні. Члени органу можуть звільняти або призначати суддів, а також розв'язувати спірні питання та виносити справедливі рішення. Теоретично у ВКС мають працювати кращі з кращих, справжні профі, але дуже часто відбувається якраз навпаки. І люди, що наділені надвисокими посадами, використовують своє становище у власних цілях.

Честь тижня

Влітку 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України розглядала дисциплінарну скаргу проти голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка. Суддю звинувачували у тиску на колег.

Ще на початку Революції гідності Бабенко змушував свого підлеглого Сергія Бондаренка незаконно виселити вчительку з гуртожитку підприємства "Азот", яке належить олігарху Дмитру Фірташу. Жінка могла опинитись на вулиці, тільки тому що суддям потрібно було десь святкувати "День працівника суду". 

Суддя Бондаренко не піддався тиску і виніс, законне рішення. За це голова суду Бабенко викликав підлеглого і почав йому погрожувати. Сергій Бондаренко записав розмову з керівником на диктофон, а також звернувся до прокуратури та ВККС.

Вища кваліфікаційна комісія вирішила, що Бабенка потрібно звільнити, але прийняти остаточне рішення про звільнення мала саме Вища рада правосуддя. За законом, на це є лише один місяць. Однак справа у Раді лежала аж 20 місяців. За цей час суддя подав позов до суду на кваліфкомісію.

Бабенко програв у першій інстанції, але виграв апеляцію. Саме через це Вища рада правосуддя відмовилась його звільняти. Єдиною, хто звернув увагу на очевидне затягування справи судді Бабенка, стала членкиня Вищої ради правосуддя, колишня суддя Оболонського райсуду КиєваІрина Мамонтова.У квітні 2019 року вона винесла окрему думку, де вказала, що Вища рада правосуддя створила штучні перешкоди для звільнення Бабенка.


"Честь тижня" – членкиня Вищої ради правосуддя Ірина Мамонтова

До слова, у 2014 році Мамонтова й сама, фактично, була на місці судді Бондаренка, на якого тиснуло керівництво. Під час Революції гідності судді Оболонського райсуду Києва розглядали протоколи про адміністративні правопорушення відносно учасників автопробігу до Межигір'я.

Тоді Мамонтовій, як голові суду, подзвонив з Адміністрації Віктора Януковича заступник Андрія Портнова. Він вимагав швидко розглянути ці протоколи та позбавляти усіх водіїв прав керування. Коли ж Мамонтова відмовилась це зробити, їй поставили вимогу звільнитись з посади голови суду. Що вона і зробила. Згодом про цей тиск вона дала покази у прокуратурі в рамках розслідування справ Майдану.

Премію "Честь тижня"за детальне вивчення норм закону і сумлінне виконання власних обов'язків отримує членкиня Вищої ради правосуддя Ірина Мамонтова.

НЕчесть тижня

Доповідачкою у справі Бабенка у Вищій раді правосуддя була Тетяна Малашенкова. Саме від неї залежало, як швидко буде розглядатися справа. Замість того, щоб винести на розгляд питання про звільнення Бабенка протягом одного місяця, як того вимагає закон, вона чекала майже два роки й допомогла Бабенку уникнути звільнення. Про грубе порушення строку Малашенковою відзначила Громадська рада доброчесності у своєму висновку, але він був відкинутий.

Бабенко не єдиний, кому Тетяна Малашенкова фактично допомогла уникнути покарання. На посаді членкині ВРП, вона покривала суддів Майдану, які саджали за ґрати активістів Революції гідності та всіляко підтримували режим колишнього президента Віктора Януковича. Саме за участі Малашенкової уник покарання заступник голови Окружного адміністративного суду міста Києва Євген Аблов, який зобов'язав "Беркут" розігнати Майдан.

Не спішила Малашенкова з розглядом скарги на голову Шостого апеляційного адміністративного суду Андрія Горяйнова. Журналісти виявили у нього чимало незадекларованого майна, оформленого на колишню тещу. Активісти подали скаргу на Горяйнова ще у вересні 2016 року, але Малашенкова розглянула її лише у березні 2019 року і відмовила у відкритті справи.


"НЕчесть тижня" – суддя Тетяна Малашенкова

Проте всі ці факти та негативний висновок ГРД не завадили Малашенковій стати суддею Верховного Суду. Відповідний указ у травні 2019 року підписав ще чинний президент Петро Порошенко. Варто додати, Малашенкова потрапила у ВРП саме за квотою Президента Порошенка. І, ймовірно, просувалася кар'єрними сходами завдяки персональним контактам, адже до призначення у ВРП Малашенкова довгий час працювала юристкою в компаніях, що належать Порошенкові та балотувалась у Верховну Раду за списком від "БПП".

За порушення вимог закону та нехтування власними обов'язками премію "НЕчесть тижня"отримує екс-членкиня Вищої ради правосуддя та суддя Верховного Суду Тетяна Малашенкова.

Лауреатів премії та антипремії визначає громадська організація "Фундація DEJURE", яка моніторить перебіг судової реформи й добивається очищення суддівських лав.

Повний випуск програми "Честь і НЕЧесть" дивіться тут.


+Відео

У Зеленського назвали конкретні підстави для розпуску Ради

$
0
0
Спікер новообраного президента Дмитро Разумков назвав причини, які дають Володимиру Зеленському підстави для розпуску українського парламенту.

В ефірі програми "Право на владу" він повідомив, що причини є дуже чіткі й вони прописані в законі.

"Однією з цих передумов є відсутність коаліції, з мого погляду, коаліції сьогодні немає. Тому що у двох фракціях коаліційних сьогодні немає 226 народних депутатів", – Разумков.

За його словами, різні комерційні та громадські організації, а також народні депутати надсилали запити, у яких, зокрема, просили пана Парубія надати поіменний список коаліції. 

Чому український народ не може зрозуміти, хто ж входить в коаліцію, яка несе відповідальність за всі ті дії, які несе парламент? Відповіді немає. Якщо ми говоримо про цю формальну причину – вона має місце бути,
– пояснив речник команди Зеленського. 

Він також не підтримав ідею депутатів голосувати за законопроект "Про президента".За його словами, цей документ значно скоротить повноваження новообраного президента. 

"Планували прибрати практично всі повноваження і перетворити президента країни в номінальну фігуру. Що не дало б йому виконати навіть ті обіцянки, які були дані під час виборчої кампанії", – заявив Разумков.

зеленський інавгурація
Основні умови для розпуску Ради

 

 


Прем'єрство та перемога "Самопомочі" на виборах: Садовий окреслив наступну мету

$
0
0
Лідер "Самопомочі" та міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що посада для нього ніколи не була пріоритетом. А щодо наступної мети, то він хоче привести свою політсилу до перемоги на парламентських виборах і сформувати більшість. Крім того, політик заявив, що є готовим працювати прем'єр-міністром.

Як зауважив очільник "Самопомочі" Андрій Садовий у ефірі телеканалу "1+1", для нього завжди було важливо робити справу та робити її щодня.

Моя наступна мета – привести "Самопоміч" до перемоги та сформувати більшість в українському парламенті. І я є готовим працювати прем’єром. Крапка. І так буде… Тому що я набагато більше принесу користі і для Києва, і для Харкова, і для Одеси, і для мого рідного Львова,
– заявив він. 

Як пояснив політик, сьогодні в різних українських містах спостерігається диспропорція та розчарування, тому він хоче змінити країну на краще. 

"І я маю певний жаль до депутатів Верховної Ради, тому що вони могли би працювати більше, але вони цього не роблять. Щодо мене, то мене цікавить, аби люди у нашій державі пишалися своєю країною, щоб ми гідно жили та були людьми. Сьогодні бідність є домінувальним фактором, який об’єднав в Україні всіх, оскільки можна спостерігати маленький відсоток мегабагатих і решту, що є бідними.Адже українці мають все для гідного життя, але останньому заважає чинна влада, що знущається над всіма. У нас влада є утричі гіршою, аніж самі люди, що цю владу обирають, тому що часто ними просто маніпулюють", – підкреслив Андрій Садовий.

Що стосується перемовин з майбутнім президентом Зеленським і його командою щодо прем'єрства, за словами Садового, такого не було. 

Садовий у "95 Квартал" на таємні переговори не ходив і ніколи не піде. Крапка. Садовий – готовий працювати з новообраним президентом у рамках чинного законодавства: я – переконаний, коли Зеленський приступить до виконання своїх обов’язків, буде робоча зустріч фракції з президентом. Так має бути, так є по-державницькому. Я йому чесно після виборів зателефонував і привітав,
– додав він. 

Міський голова Львова прокоментував також ситуацію, коли чинний президент Петро Порошенко пропонував йому очолити Кабмін, але він відмовився.

"Знаєте, коли президент тобі говорить, давай друже, іди попрацюй прем’єр-міністром, але ти не маєш впливу на парламент, то яким ти є насправді прем’єр-міністром – це є помпка від ровера. Нормальним прем'єр-міністром є той, хто опирається на більшість у парламенті та є коаліція – зранку ухвалили закон, а увечері впроваджуємо життя.Тобто, прийняти посаду прем’єр-міністра від парламенту та працювати в синергії – так, це круто, це корисно. Натомість просто бути весільним генералом, коли тобою махають ліворуч і праворуч, – тоді нічого не зробиш", – наголосив Садовий.

На підтвердження своїх слів він навів той факт, що сьогодні парламентом керує лише 5-6 людей, а "депутати лише приходять, і їм дають вказівки, як і де голосувати".

Андрій Садовий уже раніше заявляв про готовність бути прем’єром.Уперше це пролунало, коли наприкінці березня йому очолити Кабмін пропонував Анатолій Гриценкоу разі своєї перемоги на виборах. До цього Садовий підкреслював, що більше не балотуватимуться на посаду міського голови Львова.

Вже після голосування лідер "Самопомочі" наголошував, що має намір поборотися за прем’єрську посаду та є готовим очолити список "Об’єднання "Самопоміч"на майбутніх парламентських виборах. Згодом політик розповів, що може очолити уряд за президенства Зеленського, але це станеться лише тоді, коли його кандидатуру підтримає парламент.

Працювати я – готовий. Але готовий працювати, маючи легітимність. Якщо є підтримка більшості в парламенті, ти можеш зробити багато. А коли ти приходиш і працюєш в опозиції, то виходить, що ти можеш пропонувати ідеї, але їх не буде реалізовано,
– сказав Садовий.

Що говорять у Зеленського про майбутні посади. Перед другим туром виборів президента колишній шоумен представив свою команду, щоправда водночас зазначив, що ці люди увійдуть до його адміністрації та можуть очолити важливі державні посади, однак, хто та ким буде, не сказав. Згодом представники Зеленського повідомили, що зараз триває формування командиполітика, а про перші призначення стане відомим, коли новий президент матиме доступ до баз даних Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та Національного агентства з питань запобігання корупції. Однак це стосується здебільшого силового сектору.

Щодо ймовірної відставки уряду після інавгурації обраного президента в команді політика сказали, що питання міністрів – це прерогатива парламенту та голови уряду. За їхніми словами, у президента важелів впливу на цей процес – не надто багато, відтак поки діятимуть чинна коаліція та чинний склад Кабінету міністрів.

Що відомо про парламентські вибори 2019 року?Вибори до Верховної Ради 9 скликання є запланованими на 27 жовтня. Цього дня виборці будуть голосувати в загальнодержавному окрузі (за політичні партії) та в одномандатних округах (за кандидатів-мажоритарників).

Виборчий процес стартує 29 липня – саме з цієї дати починається висування у нардепи: або партії обиратимуть своїх представників у парламент, або деякі політики самовисуватимуться. Завершиться висунення кандидатів 9 серпня. Претенденти на депутатські мандати повинні будуть подати документи до ЦВК для реєстрації не пізніше ніж 13 серпня. А завершить комісія реєстрацію кандидатів 18 серпня.

Остаточні результати виборів Центрвиборчком має оприлюднити не пізніше ніж 16 листопада. 6 грудня ЦВК повинна офіційно зареєструвати обраних парламентарів і видати їм посвідчення. Перша ж сесія новообраного парламенту має пройти до 16 грудня включно. Перед її відкриттям нардепи мають скласти присягу, після чого вони офіційно вступлять у свої законні повноваження.

Партія, парламент, вибори, Верховна Рада
Які дані останніх соцопитувань щодо парламентських виборів: інфогрфіка 24 каналу

Садовий висунув вимоги до президента Зеленського

$
0
0
Львівський міський голова Андрій Садовий озвучив, на які дії чекає від новообраного президента України Володимира Зеленського.

В ефірі програми "Право на владу" Садовий сказав, що насамперед очікує на розумні призначення на ключові посадив країні. 

Я насамперед хочу, щоб Володимир Зеленський номінував адекватну людину на посаду генерального прокурора, керівника СБУ, щоб Грановський, Березенко, Кононенко, Розенблат не ходили по шикарних ресторанах, а ходили на допити до слідчих,
– заявив Андрій Садовий.

Він пояснив, якщо почати боротьбу з політичною корупцією, а людей причетних до цього  ув'язнити, то люди поважатимуть такого президента.

"Добра влада та – яка не заважає людям. Люди самі все зроблять. В нас сьогодні є громада  та малесенька купка людей, а між ними – прірва. Вистачає виживати, люди хочуть жити", – наголосив політик.

Садовий додав, щохотів, аби Володимир Зеленський мав успіх

"Але, якщо він щось буде робити не так, то наша твердість буде, як ніколи. Зеленський отримав вотум довіри від українських громадян, а це є найбільшою валютою", – констатував мер Львова.

 

Boeing закінчив оновлення програмного забезпечення літаків 737 MAX

$
0
0
Американська компанія оголосила про повне оновлення програмного забезпечення літаків Boeing 737 МАХ та запевнила у їх повній безпеці.

У прес-релізі на офіційному сайті Boeing зазначається, що в компанії також провели тестування на симуляторі та інженерні випробування. Наразі співробітники налітали понад 360 годин і зробили 207 польотів на літаках моделі 737 МАХ з оновленим програмним забезпеченням MCAS.

Серед іншого у Boeing зібрали додаткову інформацію та направили ​​її у Федеральне управління цивільної авіації США з повним звітом про результати досліджень. Після розгляду запиту, компанія обіцяє співпрацювати з адміністрацією для призначення дати випробувального польоту і подачі повної документації для сертифікації польотів.

Безпека це наш чіткий пріоритет, тому ми провели всі випробувальні інженерні польоти для оновлення програмного забезпечення і готуємося до фінального сертифікаційного польоту,
– заявив голова компанії Денніс Муйленбург.

Він також додав, що у компанії переконані в безпеці та відмінній роботі нового програмного забезпечення та наголосив, що з ним літаки моделі 737 МАХ стануть "одними з найбезпечніших у світі".

Муйленбург зазначив, що катастрофи, які відбулися, лише посилили відданість компанії цінностям безпеки, якості та чесності.

Що не так із Boeing 737 MAX?10 березня вЕфіопії розбився пасажирський літак Boeing 737 Max 8 авіакомпанії Ethiopian Airlines, що виконував рейс до столиці Кенії Найробі. Загинули 149 пасажирів із 35 країн світу і 8 членів екіпажу. Літак упав через 6 хвилин після зльоту.

Це вже друга катастрофа Boeing 737-8 Max за останні 5 місяців. 29 жовтня 2018 року літак Boeing 737 Max 8 індонезійської авіакомпанії Lion Air виконував рейс із Джакарти в Панкалпінанг і впав у море через 13 хвилин після вильоту. Тоді загинули 189 людей – 8 членів екіпажу і 181 пасажир. Причину катастрофи підозрюють у неправильному налаштуванні датчика кута, що передавав на бортовий комп'ютер помилкову інформацію про стан носу літака щодо лінії горизонту.

Офіційну причину авіакатастрофи в Ефіопії ще не названо. Але експерти вказують на схожість аварій в Індонезії та Ефіопії – через несправність автоматики.

США затвердили законопроект з фінансовою підтримкою для України

$
0
0
Палата представників Конгресу США затвердила проект закону з виділенням 445,7 мільйона доларів для підтримки України за лінією Державного департаменту США.

Зазначена сума містить, зокрема, асигнування в розмірі 115 мільйонів доларів для надання допомоги Україні у рамках програми "Міжнародне військове фінансування".

Про це повідомило у четвер Посольство України в США на офіційній сторінці у Facebook.

Проект Закону щодо асигнувань Державного департаменту, іноземних операцій і суміжних програм на 2020 фінансовий рік визначає кошторис допомоги Україні по лінії Держдепу США, Агентства США з міжнародного розвитку та причетних відомств в сумі 445,7 мільйона доларів,
– йдеться у повідомленні.

Разом з тим у диппредставництві наголосили, що документ "забороняє виділення коштів американської допомоги на фінансування дій, пов'язаних з визнанням суверенітету Росії над Кримом або будь-який інший територією України".

Комітет також рекомендував Держдепу США та Агентству міжнародного розвитку продовжувати надавати допомогу Україні в рамках реалізації програм реабілітації та адаптації українських військових, допомагати новоствореному Міністерству у справах ветеранів України, а також в подальшому розвитку боротьби з кібер-загрозами з боку РФ.

Законопроект набуде чинності після схвалення складом Палати представників, підтримки Сенату та підписання Трампом.

 

На авіабазі у Каліфорнії розбився винищувач F-16

$
0
0
Американський винищувач моделі F-16 впав у четвер на нежитлову будівлю поряд з територією авіабази в Каліфорнії.

Телекомпанія CBS зазначила, що пілот встиг катапультуватися перед тим, які літак розбився.

Шериф поліції округу Ріверсайд, на території якого розташована авіабаза, повідомив у своєму Twitter, що льотчика доправили до лікарні, його стан не уточнюється. Зазначається, що на борту винищувача були боєприпаси.

Згідно з останніми даними, пілот приземлився на злітно-посадкову смугу, а сам винищувач впав і пробив дах одного з будинків комерційного типу, розташованих в декількох десятках метрів. Інцидент імовірно стався о 1:45 за Києвом.

аварія F-16 у Каліфорнії
F-16 пробив дах складу на військовій базі // CBS

Viewing all 264694 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>