Quantcast
Channel: 24 Канал - Всі новини
Viewing all 261892 articles
Browse latest View live

До яких проблем може призвести надлишок риб'ячого жиру

$
0
0
Користь риб'ячого жиру беззаперечна – там містяться незамінні жирні кислоти, які організм не може самостійно виробляти. Тому потрібно отримувати риб'ячий жир з продуктів.

Риб'ячий жир радять вживати для профілактики серцево-судинних хвороб. Але у гонитві за користю важливо не перестаратися. Надлишок риб'ячого жиру може бути настільки ж шкідливим для організму, як і його дефіцит.

Чим небезпечний надлишок риб'ячого жиру

1. Підвищує рівень цукру в крові

Дослідження вчених підтверджує, що прийом 8 г жирних кислот омега-3 в день призводить до підвищення рівня глюкози в крові на 22%. Результати дослідження стосуються людей з діабетом 2 типу.

2. Збільшує ризик кровотеч

Прийом 640 мг і більше омеги-3 в день може знижувати здатність крові згущуватися у здорових дорослих. Для підлітків ризик кровотеч підвищує прийняття від 1 до 5 г риб'ячого жиру щодня.

До яких проблем може призвести надлишок риб’ячого жиру
До яких проблем може призвести надлишок риб'ячого жиру

3. Викликає печію

Надмірне вживання омега-3 може викликати печію та дискомфорт в шлунку. Це досить поширений побічний ефект. Якщо ви схильні до кислотного рефлюксу, з вживанням риб'ячого жиру варто бути акуратніше.

4. Знижує тиск

Те, що добре для гіпертоніків, погано для гіпотоніків. Якщо ваша проблема – знижений тиск, з риб'ячим жиром варто бути обережніше, оскільки він може погіршити самопочуття.

5. Призводить до діареї

Один з найпоширеніших побічних ефектів від вживання риб'ячого жиру – діарея.

Найкраще відмовитися від вживання таблеток, натомість у тиждень медики радять вживати 140-280 грамів жирної риби в тиждень.

Якщо ж її в вашому раціоні менше, можна приймати омегу-3 додатково. Але дозу може призначити лише медик.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.


Епохальну новинку Volkswagen розсекретили за день до прем'єри

$
0
0
Електричний хетчбек Volkswagen I.D.3, який коштуватиме на рівні VW Golf, "випадково" показали на відео за день до світової прем'єри.

Світова прем'єра недорого електричного хетчбека, який має стати епохальним для концерну Volkswagen, відбудеться 8 травня. Однак вже за день до цієї дати в мережу потрапили ескізи відеоролика закамуфльованого Volkswagen I.D.3, на якому вже можна роздивитися дизайн новинки.

Автомобіль, який раніше називали "просто" Volkswagen I.D., а потім став відомий під назвою "Нео", отримає назву Volkswagen I.D.3. Зовні він дуже схожий на "Гольф", це і не дивно.

 

Щодо технічного начиння, то відомо, що автомобіль побудований на новій модульній платформі МЕВ, має розміри того ж "Гольфу", однак привід – задній. Електромобіль буде оснащуватися різними батареями залежно від модифікації – від 48-кіловатної до 111-кіловатної. Однак найголовніше, що стартова вартість "електро-гольфа" буде починатися з 25 тисяч євро – приблизно стільки ж, як і у дизельного VW Golf.

Samsung відклала на невизначений термін вихід гнучкого смартфона Galaxy Fold

$
0
0
Компанія Samsung розіслала листи користувачам, які оформили попереднє замовлення на гнучкий смартфон Galaxy Fold. Судячи з усього, поставки інноваційної новинки затримаються на невизначений термін.

Чому затримують поставки смартфонів?Як повідомляє CNET, спочатку дебют Samsung Galaxy Fold в США запланували на 26 квітня, але потім південнокорейський гігант офіційно відклав його на більш пізні терміни за кілька днів до виходу. Таке рішення прийняли після появи повідомлень про поломки в зразках Galaxy Fold, наданих експертам для огляду.

Компанія не має точної дати старту поставок. Samsung повідомила в квітні клієнтів, які попередньо замовили Galaxy Fold, про затримку поставок, пообіцявши, що надасть їм "більш конкретну інформацію про доставку протягом двох тижнів". Два тижні вже пройшли, але першим покупцям Galaxy Fold як і раніше неясно, коли вони зможуть отримати свій новий телефон.

Samsung повідомила в електронному посланні клієнтам, що "допомагає прогресу" в підвищенні якості телефону.

Це означає, що ми все ще не можемо підтвердити очікувану дату відвантаження. Ми надамо вам більш конкретну інформацію про доставку в найближчі тижні, – знову пообіцяла компанія своїм покупцям.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Ціле місто залишилося без води на Миколаївщині

$
0
0
Первомайськ на Миколаївщині відключено від водопостачання. Причина – величезні борги місцевого населення. Зокрема, станом на 1 травня, жителі міста не сплатили за послуги з водопостачання та водовідведення понад 7 мільйонів гривень.

Як наголошують у Первомайській міськраді, у зв’язку з такою ситуацією "Первомайський міський водоканал" має нестачу коштів, відтак комунальне підприємство отримало заборгованість перед постачальниками за спожиту електроенергію.

У підсумку 6 травня міськводоканал відключили від електроенергії. Натомість місто, зі свого боку, залишилось без води.

Наразі щодо відновлення водопостачання тривають перемовини між керівниками Первомайська, "Первомайським міським водоканал" та постачальником електроенергії.

Тим часом, міськрада Первомайська наполегливо просить жителів міста сплатити борги за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

Нещодавно через борги жителів та через зростання ціни на газбез гарячої води залишилося Рівне. Щоправда, не ті жителі, які отримують гарячу воду від котелень на твердому паливі.

"Мілан" переміг "Болонью" у напруженому матчі з трьома вилученнями: відео

$
0
0
Італійський "Мілан" переживає не найкращі часи. Тож у матчі проти "Болоньї" команді Дженнаро Гаттузо потрібно було перемагати, щоб зберегти шанси на потрапляння у Лігу чемпіонів наступного сезону.

Мілан – Болонья 2:1
Голи: Сусо, 37, Боріні, 67 – Дестро, 72
Вилучення: Пакета, 75 – Сансоне, 90+6, Дейкс, 90+7

Перед матчем наставник "Мілану" на п'ять днів закрив футболістів на базі. Так він відреагував на порушення режиму Бакайоко, який на годину спізнився на тренування. На матч проти "Болоньї" француз залишився у запасі.

Такі радикальні дії отримали результат. Вже на початку матчу "Мілан" міг виходити вперед. Але голкіпер "болоньї" Скорупскі впорався з потужним ударом Чалханоглу у кут воріт. У відповідь гості провели свою небезпечну атаку – Доннарумма врятував "Мілан" після удару Орсоліні.

Та "россо-нері" такий вийшли вперед ще до перерви. Сусо отримав пас перед штрафним майданчиком, та в оточені трьох суперників зумів пробити низом у кут воріт. Голкіпер не був готовий до такого удару.

На початку другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами, після чого "Мілан" подвоїв перевагу – Боріні опинився першим на добиванні та відправи м'яч у сітку воріт під голкіпером. 

Однак "Болонья" не планувала здаватися. Екс-гравець "россо-нері" Дестро залишився без опіки у штрафному майданчику після навісу, прийняв м'яч та з розвороту пробив по воротах Доннарумми. Варто зазначити, що обидва голи забили гравці, які вийшли на заміну у другому таймі.

"Допомогти" "Болоньї" вивести хоча б нічию з "Сан-Сіро" міг Пакета. Гравець "Мілану" за дві хвилини отримав дві жовті картки та залишив свою команду у меншості. Але "Мілан" у меншості втримав позитивний результат. А вже коли йшла шоста додана арбітром хвилина, другу жовту картку отримав Сансоне. А за мить "Болонья" опинилася у меншості – червону картку отримав Дейкс.

"Мілан" перемагає та піднімається на п'яте місце. "Болонья" – на 15-ій сходинці.

 

Ольга Фреймут показала чарівне сімейне фото, яке зворушило мережу

$
0
0
Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут та її чоловік, генеральний директор "Нового каналу" Володимир Локотко, вправно поєднують батьківство із розвагами. Так, зіркове подружжя опублікувало сімейне фото з концерту в Києві, на який взяло своїх молодших дітей.

У понеділок, 6 травня, в Києві відбувся виступ української групи "Луна", який очолює співачка Христина Герасимова. На світський захід прийшло чимало меломанів, серед яких – телеведуча Ольга Фреймут з чоловіком Володимиром Локотко. Подружжя обрало для цієї події білі вбрання, які привертали увагу всіх учасників шоу. 

На концерт Ольга Фреймут взяла своїх молодших дітей – 1-річну Євдокію та 2-річного Валерія. Нащадки телеведучої випадково потрапили у кадр, який пара хотіла зробити після виступу. При цьому маленька донька Ольги Фреймут схопила її за сукню, звертаючись до зіркової мами. Таке фото настільки сподобалось знаменитій українці, що вона вирішила саме його опублікувати у своєму блозі. 

Сфотографуватися багатодітним батькам – виклик. Правда ж? – з гумором написала Ольга Фреймут під знімком. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)

Хоч діти Ольги Фреймут вже підросли, вона досі не прагне показувати громадськості їх обличчя. Тому на всіх знімках Ольги Фреймут видніються тільки образи малюків, а прихильникам залишається тільки гадати, як виглядають діти їхнього кумира. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)

 

"Наскільки ж поганим був Зінченко". Проблеми в обороні, непомітність в атаці й критика англійських ЗМІ за гру з Лестером

$
0
0
Манчестер Сіті з допомогою Олександра Зінченка зробив вирішальний крок до чемпіонства – обіграв Лестер. Українець виглядав блідо, але суперники не скористалися його помилками. Оцінки англійської преси та реакція вболівальників – у нашому матеріалі.

Зінченко традиційно вийшов на лівому фланзі оборони Манчестер Сіті, однак вчора його функції дещо відрізнялися від стандартних. Якщо зазвичай Олександр поєднує зміщення в центр та відкривання в широких позиціях на бровці, то проти Лестера він зосередився на ролі фальшивого фулбека.Українець проводив у півфланзі дуже багато часу, регулярно опинявся в опорній зоні.

Прогрес Зінченка додає варіативності "містянам" на лівому фланзі, але цього разу Гвардіола обмежив його зону відповідальності.Таке рішення мало наслідки для гри Манчестер Сіті. Атакам господарів бракувало ширини, щоб розхитати монолітну оборону Лестера. Стерлінг зліва не отримував належної підтримки, суперники без проблем його перекривали.

Манчестер Сіті обіграв Лестер – до чемпіонства один крок, неоднозначний матч Зінченка та шедевральні дії Компані

Зінченко великою кількістю підготовчих передач допомагав Давіду Сілві та Ілкаю Гюндогану в побудові атак, вкотре ставши найкращим у матчі за кількістю пасів. От тільки точність цього разу його підвела – лише 82%.Олександр непритаманно для себе багато помилявся в середніх передачах, а будь-які спроби загострити розбивалися об грамотні дії суперників.

У тих одиничних випадках, коли гравець збірної України все ж забігав далі по флангу, неодмінно йшов крос від нього у штрафний майданчик. Результат – всі 4 подачі виявилися невдалими.

Іншими словами, Зінченко в атаці виконав мінімум, але не запропонував нічого цікавого. І з об'єктивних причин (визначені для нього функції, класний захист Лестера), і через свої неоптимальні рішення. Варто відзначити, що українець започаткував єдину результативну атаку в поєдинку, нехай це й проста формальність.

Неймовірний постріл Компані та передостанній крок Манчестер Сіті до чемпіонства у відеоогляді матчу з Лестером

В обороні Олександру було складно – Лестер будував гру попереду через правий фланг (43% атак). Українець діяв проти трьох опонентів, які активно навантажували зону його відповідальності: крайній хав Олбрайтон по лінії, постійна підтримка від фулбека Перейри та зміщення центрхава Тілеманса.

Коли гості швидко проривалися в глибину флангу, Зінченко губився. Він не розумів, кого перекривати, з запізненням передавав футболістів партнерам, зависав у напівпозиціях. Лестеру вдавалося загострювати, вже до 8-ї хвилини Олекс виправляв ситуацію двома блоками ударів Медісона та Олбрайтона.

У другому таймі "лиси" менше турбували українця, однак той все одно встиг негативно запам'ятатися. Після поганої спроби відбору Зінченка по воротах господарів вистрелив Олбрайтон, а на останніх хвилинах він загубив за спиною Іхеаначо – нігерієць мав розкішний шанс зрівняти рахунок.

Лестер змусив Зінченка серйозно попрацювати. Той старався, але не продемонстрував солідності та впевненості. У показниках Олександра є позитивні моменти (2 виграні відбори, 2 перехоплення, 1 вибивання), за що статистичні портали нагородили його хорошими оцінками: SofaScore– 7.5, WhoScored– 7.3. При цьому також потрібно звернути увагу на інші цифри.

Він має 3 невдалі спроби відбирання, коли необачно викидався на суперників. Зінченко виконав лише 5 підбирань (3 перед власним штрафним), тоді як на його фланзі центрхав Давід Сілва повертав м'яч Манчестер Сіті 6 разів, Гюндоган – 8 (загалом 14), Ляпорт – 7. Сашко виграв лише 50% єдиноборств – поганий показник для захисника.

Після цього вечора англійська преса обійшлася без компліментів для Зінченка.Враження журналістів від гри Олександра в основному нейтральні або негативні.

Авторитетний Sky Sportsпоставив Олександру 6 балів– найменше, але стільки ж отримали багато гравців Манчестер Сіті.

Дуже схожа ситуація в аналітичного порталу Squawka– півкоманди має 6 балів, зокрема Зінченко. "22-річний фулбек – фантастична зірка, що сходить, однак у протистоянні з Марком Олбрайтоном і Рікарду Перейрою в нього були проблеми. Відіграв не так впевнено, як у попередніх матчах, але його виступ все одно можна вважати пристойним. Наприкінці зустрічі залишив забагато вільного простору Келечі Іхеаначо, однак той, на щастя для Зінченка, промахнувся", – інформує Вільям Елдрідж.

Зінченко в особливій ролі став найкращим для Гвардіоли фулбеком – його прогрес зекономив Ман Сіті десятки мільйонів

Видання ESPNтакож оцінило роботу українця в 6.Щоправда, тут такий бал в складі містян означає низький. "Не знав, як діяти з Олбрайтоном, який грав високо на його фланзі. У другому таймі, коли Манчестер Сіті домінував у володінні, виглядав вже краще", – пише кореспондент по Манчестер Сіті Джонатан Сміт.

Популярна місцева газета Manchester Evening Newsтрадиційно виставила оцінки, які слабко відповідають враженню від гри футболістів. Зінченко отримав 7 – вище середнього. "В обороні, можливо, змушував нервуватися, але наскільки ж він акуратний, методичний і відмінно технічний на чужій половині поля", – захоплюється видання.

Профільний портал City Xtraдетальніше розібрав гру Олександра: "Один-два рази попадався в обороні, коли обирав погані напрямки переміщення, чи затримувався попереду. Лестеру вдавалося перевантажувати його зону пресингом Тілеманса, який грав ширше звичайного. Рікарду піднімався вище до Олбрайтона, після чого гості тиснули на фланг трьома футболістами. Зінченко не завжди орієнтувався, кого перекривати". 6 балів для Зінченка – погано, але не найгірше.

А от Daily Mailназвав Зінченка найгіршим гравцем у складі Манчестер Сіті – 5 балів."Посередній для нього вечір. Лівий фланг у Сіті досі просідає", – коротко резюмував Джек Гоган.

Вболівальники дуже радикальні у своїх висловлюваннях. Після вдалого матчу називають українця ледь не богом, а незначний провал – і "його гра лайно". У Twitterчимало образливих фраз на адресу Зінченка, багато хто каже, що він не відповідає рівню команди.Щоправда, адекватні фани продовжують захищати Олександра, вказуючи на десяток вдалих поєдинків перед вчорашньою невдачею. Ось декілька наймеш образливих коментарів:

"Гюндоган не опорник, а Зінченко не крайній захисник – це ледь не коштувало їм титулу".

"За цими чемпіонськими перегонами загубився той факт, що Зінченко жахливий".

"Олександр Зінченко навіть близько не годиться команді рівня Манчестер Сіті".

"Наскільки ж поганим був Зінченко"...

"Міст Кличка" у Києві: швейцарські архітектори кажуть про незаконне використання їхнього проекту

$
0
0
Між парками Хрещатий та Володимирська гірка у Києві добудовують вело-пішохідний мостовий перехід, який мають намір урочисто відкрити до дня Києва, що відзначають в останню неділю травня.

Чим резонансний проект?

Будівництво мосту почали наприкінці 2018-го. На початку 2019-го у ЮНЕСКО міській владі Києва рекомендували утриматись від будь-яких будівельних робіту цьому місці, оскільки їх ведуть недалеко від захисної зони собору Святої Софії Київської, яка входить до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Будівництво вело-пішохідного мосту у Києві: дивіться відео

У травні 2019-го, коли будівельні роботи вже на фінальній стадії у швейцарські архітектори з компанії Leuppi & Schafroth Architekten заявили, що концепцію для "мосту Кличка" взяли з їхнього конкурсного проекту, за який їм так і не заплатили, пишуть "Наші гроші".

Представниця компанії Стефані Шафрот зауважила, що теперішній проект деякими деталями відрізняється від запропонованого ними варіанту. Проте, за словами архітекторки, базова концепція, основні принципи проектування, форма, конструктивне рішення та матеріали були взяті з їхнього проекту.

міст Кличка Київ швейцарські архітектори
Проект швейцарських архітекторів

У компанії Leuppi & Schafroth зазначили, що виграні на конкурсі гроші, які обіцяли виплатити впродовж місяця після оголошення результатів конкурсу у травні 2013 їм так і не були виплачені.

Що цікаво, перше місце за кращий перехід мостового переходу тоді так нікому й не присудили.Натомість було оголошено дві другі премії, які, крім проекту швейцарців, отримав ще проект з Іспанії.

У квітні 2017-го зі швейцарськими архітекторами зв'язались представники Департаменту містобудування та архітектури КМДА і висловили бажання реалізувати їхній проект.

Після серії листів та відеоконференц-зв'язків з групою з КМДА наші заплановані витрати були розкритиковані як зависокі. Пропозиція, яку ми зробили, щоб продати права на будівництво нашого проекту, також була відхилена як занадто дорога,
– каже Стефані Шафрот.

За словами архітекторки, після серпня 2017-го з ними ніхто не контактував і дотепер їм не заплатили жодної копійки.

Оцінка вартості мосту за проектом Leuppi & Schafroth становила трохи більше 6 мільйонів швейцарських франків або доларів. Теперішня вартість "мосту Кличка" становить приблизно 10 мільйонів швейцарських франків або доларів (понад 260 млн грн).

Проект мосту Кличка Київ будівництво
Візуалізація проекту, за яким будували "міст Кличка" у Києві

На початку травня вирубка дерев для майбутньої забудови у Протасовому Яру викликала чималий спротив у киян. Читайте про це більше у матеріалі: Забудова Протасового Яру у Києві: що про це треба знати.


Порошенко назвав дивну причину, чому не завершив судову реформу

$
0
0
Глава України Петро Порошенко заявив, що йому нібито не вистачило президентської каденції, аби повністю завершити судову реформу. За його словами, наразі найменш реформованими є суди першої інстанції.

Таку заяву Порошенко зробив під час урочистої церемонії складання присяги суддями Верховного суду.

Каденції президента не вистачило, щоб повністю завершити судову реформу. Завершено формування Верховного та Вищого антикорупційного судів, переведені судді, що успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання, до нових апеляційних судів, – вони розпочали роботу. Наразі, на жаль, найменше реформа торкнулася судів першої інстанції,
– сказав він.

Наразі на черзі завершення конкурсів до Вищого суду з питань інтелектуальної власності та завершення кваліфікаційного оцінювання суддів першої інстанції, добір до першої та другої інстанцій. За прогнозами чинного президента, ці процедури мають завершитися трохи більше ніж за рік.

Окрім того, Порошенко закликав новообраного президента Володимира Зеленського та його команду поважати рішення щодо незалежного та справедливого суду, які закріплені в Конституції.

Як провалилася судова реформа в Україні?У 2016 році Порошенко оголосив в Україні судову реформу, яка триває досі. Основною її ціллю є очищення та оновлення судової системи за допомогою створення з нуля нового Верховного Суду та кваліфікаційного оцінювання всіх суддів.

Реформа мала очистити судові органи від недоброчесних та заплямованих участю в політичних переслідуваннях суддів. Але цього не сталося. У новостворений Верховний Суд після численних конкурсів та відборів, після люстрацій і перевірок все одно пропустили десятки кандидатів зі статками, які явно перевищують їхні доходи, з нечесними деклараціями, суддів Майдану та порушників прав людей.

Явним показником провалу судової реформи Порошенка є поновлення на посаді одіозного керівника фіскальної служби Романа Насірова, відсторонення від роботи в Міністерстві охорони здоров’я Уляни Супрун, скасування націоналізації "Приватбанку" тощо.

Збірна України з синхронного плавання здобула п’ять нагород на етапі Світової серії FINA

$
0
0
На етапі Світової серії FINA з артистичного плавання у Пекіні українська збірна здобула п’ять нагород. Наші дівчата двічі піднімалися на другу сходинку п’єдесталу. Ще тричі українки вибороли бронзові медалі.

Вони здобули другі місця серед комбінованих груп та у технічному соло, а також треті місця серед технічних дуетів, з довільними програмами серед дуетів та груп.

Варто зазначити, що на змаганнях збірна України була представлена молодіжним складом: Олександра Бурдова, Ганна Носова, Валерія Шило, Олеся Дерев’янченко, Анастасія Кулик, Дар’я Корнєєва, Катерина і Софія Стулєнкови, Ангеліна Овчиннікова, Євгенія Лихман, Євангеліна Клименко.

"Ангели" Victoria's Secret вразили вбраннями на Met Gala 2019: метрові шлейфи, латекс і декольте

$
0
0
Мережу Інтернет підривають знімки знаменитостей з грандіозного і неповторного балу Інституту костюма музею Метрополітен. Журналісти LifeStyle 24 підготували для вас підбірку приголомшливих образів, які обрали "ангели" білизняного бренду Victoria's Secret.

Попри те, що "ангели" і моделі білизняної марки прийшли на захід окремо, на відміну від виходів на подіумі Victoria's Secret, їм вдалося зробити справжній фурор і справити незабутнє враження.

Так, до ефекту вибухового комбо приєдналися сестри Белла і Джіджі Хадід, Кендалл Дженнер, Кендіс Сванепул, Вінні Харлоу, Розі Хантінгтон-Уайтлі, Тейлор Хілл та інші моделі. Зіркові красуні обрали максимально різні образи для найпрестижнішого модного заходу Met Gala 2019, однак кожній з них вдалося підкреслити свої переваги і додати родзинки.

До прикладу, Тейлор Хілл, Розі Хантінгтон-Уайтлі та Кендіс Сванепул зробили ставку на ніжні, однак не менш розкішні образи, аніж Белла та Джіджі Хадід, Жозефін Скрівер, які вражали епатажністю. Однак жодна з моделей не забула про те, яку важливу роль у цілісності образу відіграють аксесуари, віддавши перевагу масивності.

Розкішні виходи "ангелів" Victoria's Secret

Жозефін Скрівер
Жозефін Скрівер в сукні від Jonathan Simkhai / Колаж: LifeStyle 24

Розі Хайнтінгтон-Уайтлі
Розі Хантінгтон-Уайтлі в сукні від Oscar de la Renta / Колаж: LifeStyle 24

Тейлор Хілл
Тейлор Хілл на Met Gala 2019
/ Колаж: LifeStyle 24

Кендіс Сванепул
Кендіс Сванепул на Met Gala 2019
/ Колаж: LifeStyle 24

Джіджі Хадід
Джіджі Хадід у вбранні від Michael Kors / Колаж: LifeStyle 24

Белла Хадід
Белла Хадід в сукні від Moschino / Колаж: LifeStyle 24

Кендалл Дженнер
Кендалл Дженнер в сукні від Versace / Колаж: LifeStyle 24

Стелла Максвелл
Стелла Максвел на Met Gala 2019 / Колаж: LifeStyle 24

Жизель Бюндхен
Жизель Бюндхен на Met Gala 2019
/ Колаж: LifeStyle 24

Вінні Харлоу
Вінні Харлоу на Met Gala 2019/ Колаж: LifeStyle 24

Карлі Клосс
Карлі Клосс / Instagram / @vss.models

Джоан Смоллс
Лілі Олдрідж на Met Gala 2019
/ Колаж: LifeStyle 24

Джоан Смоолс
Джоан Смоллс на Met Gala 2019 / Instagram / @​magnifique_ante

Випуск новин за 13:00: Обрання голови Антикорсуду. Посвідки на тимчасове проживання в Росії

$
0
0
У випуску новин за 7 травня станом на 13:00 – сьогодні судді новоствореного Антикорупційного Суду обирають собі очільника і дату старту роботи. Кремль заохочує українців їхати до Росії, обіцяє спростити оформлення дозволів на тимчасове перебування на території Федерації.

Також у випуску:

Петро Порошенко не зміг прийти на допит у ГПУ, натомість у цей момент був на церемонії присяги суддів Верховного суду.

Минулої доби бойовики 12 разів обстріляли позиції українського війська, один військовий зазнав поранення.

50-річна українка Тетяна Бєлік, яка зазнала травм внаслідок авіакатастрофи в російському аеропорту Шереметьєво й досі перебуває у важкому стані.


+Відео

Авіакатастрофа в "Шереметьєво": для розшифрування "чорних скриньок" знадобиться тиждень

$
0
0
На місці пожежі пасажирського літака у московському аеропорту "Шереметьєво" знайшли бортові самописці. На розшифрування "чорних скриньок" може піти близько тижня.

Одна із "чорних скриньок", параметрична, досить сильно постраждала. Натомість звукова збереглася нормально. Всю інформацію про політ з реєстраторів вже скопіювали та готують до розшифрування. Про це інформує низка росЗМІ з посиланням на інформацію Міждержавного авіаційного комітету.

Аналіз інформації з бортових самописців літака SSJ 100, що згорів в аеропорту Шереметьєво, займе до тижня, тому говорити про пріоритетні версії катастрофи зараз – передчасно. До неї могла привести ціла сукупність факторів. Про це ТАССповідомили джерела в авіаційних структурах і правоохоронних органах.

Розшифрування розпочалося напередодні з параметричного самописця, далі фахівці займуться звуковим. Розшифрування інформації з обох ящиків займе декілька днів, але на аналіз і зіставлення даних буде потрібно приблизно тиждень, після чого вже можна буде робити якісь попередні висновки,
– додав співрозмовник.

Попри це російське видання "Комерсант", посилаючись на слідчі органи, повідомляло, що пріоритетною залишається версія помилки пілотів під час приземлення літака. Окрім цієї, слідчі опрацьовують ще 2 версії катастрофи: несприятливі метеоумови (і екіпаж, і пасажири рейсу стверджують, що у корпус літака влучила блискавка) та несправність літака.




Так виглядав згорілий літак після ліквідації пожежі

Екстрена посадка згорілого в аеропорту "Шереметьєво" літака до зіткнення із злітно-посадковою смугою проходила штатно.

"Оскільки було прийняте рішення садити літак негайно, то на те були важливі причини: повна відмова систем літака, його погана керованість і повна відсутність зв'язку з диспетчером аеропорту. SSJ-100 сконструйований так, що він не може скинути паливо, воно тільки виробляється в повітрі", – зазначив представник авіаційних структур.

Що відомо про авіакатастрофу в "Шереметьєво"?Ввечері 5 травня в московському аеропорту "Шереметьєво" аварійно сів пасажирський літак, який виконував рейс до Мурманська. Під час посадки у лайнера зайнявся хвіст. На його борту перебували 78 пасажирів. Загинула 41 людина, серед загиблих – 2 дітей. Основною причиною того, щобагатьом людям у хвостовому відсіку не вдалося врятуватися вважають спроби деяких пасажирів дістати з багажних полиць свої речі.

Відомо також, що 9 потерпілихнаразі перебувають у трьох різних лікарнях Москви. Серед них є українка. Двоє людей – у важкому стані в реанімації.

Поки основною версією трагедії є помилка пілотів.

Більше про смертельну пожежу пасажирського літака в "Шереметьєво" дивіться у відео:

 

Скільки людей померли від грипу: сумна статистика

$
0
0
З початку епідемічного сезону в Україні від грипу та ГРВІ померло 63 людей, зокрема 12 дітей.

За тиждень з 22 по 28 квітня в Українізареєстрована одна смерта внаслідок грипу. Жоден померлий не був вакцинований проти грипу. Захворіло 122 897 людей, 70% з яких — діти віком до 17 років..

Епідемічні пороги не перевищено у жодному регіоні. У циркуляції абсолютно домінують віруси грипу типу A.

 
Грип – що це?
Грип – це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип.

У Міністерстві охорони здоров'я наголосили, що найкраща профілактика хвороби, звичайно, щеплення, яке захищає впродовж усього сезону грипу від найбільш розповсюджених і небезпечних штамів. Упродовж звітного тижня проти грипу не вакциновано жодної людини, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 161 539 осіб

Загалом з початку епідемсезону на грип та ГРВІ перехворіло 12% українців.

 
Грип – симптоми
  1. Висока температура, яка тримається мінімум п'ять днів.
  2. Лихоманка.
  3. Головний біль.
  4. Ломота у м'язах і суглобах.
  5. Загальна слабкість.
  6. Втрата апетиту, можливо, нудота.
  7. Кашель, що може тривати більше, ніж два тижні.
  8. Нежить.

Грип в Україні
Грип в Україні

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Як за півроку привести себе в форму: досвід актора, якому довелось стати боксером

$
0
0
Всі труднощі перевтілення на власній шкурі відчув Джейк Джилленхол – зірка фільмів "Зодіак", "Початковий код" і "Принц Персії". У драмі "Шульга" актор ну дуже переконливо втілив роль професійного боксера Біллі Гоупа. Аби настільки от впевнено почуватися у рингу, Джейкові довелося змінити професію. У цьому йому допомогли наполегливі тренування і спортивне харчування.

Звичайним людям життя професійних спортсменів часто здається просто казкою. Дорогі машини, розкішні пейзажі та гігантські маєтки. Нерідко ці стереотипи, дійсно, дуже близькі до реальності. Але в медалей на шиях спортсменів є дві сторони. У період, коли зірки спорту не насолоджуються райським існуванням, вони гарують. Витримують навантаження, які й не снилися звичайним вболівальникам.

Це на власній шкурі відчув Джейк Джилленхол. Щоб зіграти боксера у фільмі "Шульга", Джилленхол вирішив стати боксером. І з розгону влетів у нове для себе заняття. До ролі він готувався так, як боксери готуються до боїв. Пройшов справжній табір. Це допомогло Джекові краще зрозуміти свого героя, відкрило технічні нюанси цього спорту та дозволило набрати необхідні фізичні кондиції.

Джилленхол на півроку пересилився у зал легендарного Флойда Майвезера в Лас-Вегасі. Зірковий актор по кілька годин на день брав участь у повноцінних спарингах з професійними боксерами. Заняття болюче і напрочуд виснажливе. Тим паче, для непідготовленої людини. Тому акторові довелося старанно поповнювати запас енергії.

джиленхолл
Джейк Джилленхол

Банани як запас енергії

Просто ідеальним для цього є простий банан. Цей фрукт суттєво калорійніший за своїх родичів. У ста грамах – аж 89 кілокалорій. Та водночас тут рекордна кількість калію. А ще є амінокислоти, які беруть участь у синтезі так званих гормонів радості. Тож ці яскраві плоди дійсно можуть підійняти настрій. Та й фігурі вони шкодять далеко не настільки сильно, як іноді лякають дієтологи.

Так, звісно, 89 кілокалорій – це 89 кілокалорій. І це не мало як на фрукт. Та, власне, цукру у банані навіть менше ніж, скажімо, у винограді чи хурмі. Тому їсти їх, звісно, можна і варто. Але при цьому слід пам'ятати про загальну калорійність свого раціону. З'їли банан – обмежте інші калорійні продукти. Або ж відпрацюйте на тренуванні.

банани
Банани – гарний варіант перекусу

Хороша ідея: використовувати банани як перекус. Гарна альтернатива цукеркам. Тоді ви не просто збережете, а навіть покращите фігуру. А от з чим варто бути особливо обережним, то це зі шкіркою банана. Фрукт обов’язково слід ретельно мити у теплій воді. Аби очистити від плісняви та інших шкідливих речовин, аж до кишкової палички. Тому відгризати шкірку точно не варто. Рештою ж ласуйте на здоров'я.

Види спортивного харчування

Готуючись до ролі боксера, Джекові довелося ще й підкачатися. Аби виглядати справді атлетично. Джилленхол навіть у період між зйомками – хлопець спортивний. І кубики пресу, і рельєфні біцепси у нього помітити можна було навіть до старту підготовки. Принаймні, якщо придивитися.

джилленхол
Джилленхол до старту підготовки

Але за іронією долі, для попередньої ролі, в картині "Стерв'ятник", акторові довелося суттєво схуднути. Він зігнав 12 кілограмів. Та важив приблизно 65 кілограмів. При зрості 182 сантиметра.

стервятник фильм
Джилленхол для фільму "Стерв'ятник"

Наборові маси не особливо сприяли і виснажливі кількагодинні танці Джека у рингу. Тож Джилленхолові просто довелося знайти час ще й для тягання заліза. Ну і, звісно, трохи підкорегувати власне меню.

Факт: виростити на своєму тілі красиві рельєфні великі мускули без допомоги так званого спортивного харчування дуже-дуже важко. Насправді, і харчові додатки нічого не гарантують. А їх, до слова, – багатенько.

Гейнер

Популярними зараз є гейнери. По суті це просто суміш білків з легко засвоюваними вуглеводами. Чимало силачів вважають, що гейнери допомагають накачати мускули навіть краще, ніж звичайні білкові коктейлі. Такі суміші не обов'язково купувати, їх можна зробити вдома. Варіантів сотні.

Ось вам приклад зі звичних для нас продуктів: пів'яблука, один банан, столова ложка вівсяної каші, стільки ж меду, одне куряче яйце і 150 грамів домашнього сиру. Все це добро завантажуємо в блендер та перемелюємо.

гейнер в домашніх умовах
Гейнер в домашніх умовах

Їмо, тренуємося та насолоджуємося розкішною мусколистою фігурою. Суть гейнерів у тому, що вуглеводи допомагають миттєво поповнити запаси енергії. Білки ж йдуть на вибудову мускулатури.

L-карнітин

L-карнітин вибирають люди, які хочуть в залі залишити свої зайві кілограми. Дійсно, доведено: L-карнітин + інтенсивні тренування = пришвидшене розщеплення жирів.

Креатин

Ще одна популярна штука – креатин. Його використовують для відновлення енергії впродовж важких тренувань. Цей препарат затримує воду в організмі. І атлет може довше працювати на максимумі своїх можливостей.

Під пильним наглядом фахівців усі ці види спортивного харчування справді можуть стати в нагоді тим, хто активно займається у тренажерному залі. Утім, якщо ваша головна мета не ефектно виглядати, а просто бути здоровим та тримати себе у формі – ви цілком можете обійтися без усіх цих препаратів

ВСАА

Особливо без одного із лідерів за популярністю серед спортивного харчування – ВСАА. Це такий собі універсальний солдат. Його використовують і бодібілдери, і легкоатлети. ВСАА нібито і м'язам допомагає рости, і відновлює організм, а ще принагідно жир спалює. Ну, просто еліксир (молодості, здоров'я та щастя).

Насправді, це розгалужений ланцюг амінокислот. Він складається з трьох незамінних амінокислот валіна, ізолейцина і лейцина. Останній – головна зірка в команді ВСАА. Він стимулює синтез білка, а це важливо для росту м'язів. Та це не змінює того факту, що ВСАА – це лише три амінокислоти, а в звичайному білку – їх 20.

Вживаючи ВСАА, ви просто закладаєте фундамент, розпочинаєте синтез білка, а от будівельних матеріалів для завершення процесу не отримуєте. Ми вже мовчимо, що звичайний протеїн зі сироватки коштуватиме у кілька разів дешевше. Тому набагато раціональніше необхідну дозу лейцина брати зі звичайних продуктів, що містять білок чи концентрованих протеїнових додатків. Тоді організм принагідно отримає ще й інші корисні елементи.

Врешті старанні тренування і грамотний підхід до раціону зробили свою справу. Джейк Джилленхол набрав необхідні для ролі кондиції. Результатом піврічної підготовки стали +7 кг м'язів, а поза тим – ще й і вміння боксувати. Тож у стрічці "Шульга" він виглядав ну дуже переконливо. Щоправда, заодно усвідомив: життя професійного спортсмена – далеко не цукерка.

шульга
Джилленхол у фільмі "Шульга"

шульга
Актору вдалося досягнути необхідного результату завдяки постійним тренуванням і правильному раціону 


+Відео

"Нова Пошта" використовуватиме папір для пакування замість пінопласту

$
0
0
Компанія "Нова пошта" замінить пінопластове пакування посилок папером вторинної переробки. На думку керівництва компанії, це дозволить пришвидшити пакування посилок на 12%.

Крім того, папір краще за пінопласт зберігає вміст посилки від пошкоджень, повідомили на сайті "Нової Пошти". 

У компанії впевнені, що коробки, зроблені з міцного картону, у 10 разів краще за інші види пакування захищають вміст посилок. Загалом у "Новій Пошті" понад 20 варіантів пакування та наповнювачів для різних видів посилок.

Ми проаналізували кращі світові практики й вибрали папір українського виробництва. Це дешева, надійна, проста у прибиранні та утилізації альтернатива звичним наповнювачам. Як й інші пакувальні матеріали, які використовує "Нова Пошта", папір буде йти на повторну перероблювання,
– наголосив Олександр Бульба.


"Нова Пошта" використовуватиме папір для пакування замість пінопласту

Ще один плюс нового наповнювача – у відділеннях стане ще чистіше і просторіше, адже рулон паперу займає набагато менше місця, ніж блоки пінопласту.

"Нормально, з вогником сів": навколо цинічного ролика з "Шереметьєво" розгорівся скандал

$
0
0
У мережі з'явилось відео із дивною реакцією людей, які працювали в аеропорту "Шереметьєво", на аварійну посадку пасажирського літака Superjet100. Так, дехто знімав на телефон момент посадки літака з камер спостереження, інші – цинічно сміялися. В "Шереметьєво" вже прокоментували інцидент.

Ввечері 5 травня пасажирський літак, що виконував рейс із Москви до Мурманська, здійснив аварійну посадку в аеропорту "Шереметьєво" після 30 хвилин польоту. За словами екіпажу, у корпус лайнера влучила блискавка, це спричинило неполадки в обладнанні літака. Під час посадки авіасудно декілька разів вдарилось о злітно-посадкову смугу. Через це зайнявся хвостовий відсік літака. У масштабній пожежі загинуло 40 пасажирів та 1 член екіпажу. Серед загиблих – 2 дітей.

У мережі оприлюднили відео із неочікуваною реакцією начебто працівників аеропорту "Шереметьєво" на трагедію. В момент трагічної посадки вони цинічно сміялися та коментували інцидент.

Нормально, з вогником сів,
– сказав один із них під загальний сміх.

Дивіться відео: в аеропорті "Шереметьєво" глузують із авіакатастрофи

В "Шереметьєво" вже відреагували на ганебний ролик. Там кажуть: на відео немає їх працівників, усі вони самовіддано працювали у момент екстреної посадки літака Superjet100. 

Керівництво аеропорту вимагатиме, щоб особи, які брали участь у зйомці ролика і допустили висловлювання, які суперечать всім нормам загальнолюдської моралі й професійної етики, були якнайсуворіше покарані,
– мовиться у повідомленні "Шереметьєво".

Співробітники "Шереметьєво" і авіакомпанії "Аерофлот" в інциденті з відео ніяким чином не фігурували, уточнили в прес-службі.

"Цей запис свідчить: у час, як служби аеропорту "Шереметьєво" в екстреному порядку докладали максимум зусиль для порятунку пасажирів, членів екіпажу та ліквідації наслідків аварійної посадки рейсу SU1492, посадові особи, перебуваючи при виконанні обов'язків у службовій зоні аеропорту, знімали те, що відбувається на камери мобільних телефонів, допускаючи недозволену поведінку, що ганьбить професійну честь і людську гідність", – наголошується в повідомленні аеропорту.

Зазначимо, що Слідчий комітет Росії розглядає три основні версії авіакатастрофи: недостатня кваліфікація пілотів, несправність літака і несприятливі метеоумови.

До речі, за останній рік у Росії виникло щонайменше 8 неприємних ситуацій із літаком Sukhoi Superjet 100:

  • Квітень 2019: виліт рейсу SU тисячі 351 "Воронеж-Москва" відклали майже на одинадцяту годину через технічний збій.
  • Березень 2019: у "Шереметьєво" Sukhoi Superjet 100 здійснив екстрену посадку, бо тріснуло лобове скло.
  • Лютий 2019: SuperJet 100 здійснював рейс з Тюмені і після приземлення в столичному аеропорту "Домодєдово" зачепив крилом ліхтарний стовп.
  • Жовтень 2018: літак прямував з Москви у Ханти-Мансійськ та повернувся в "Шереметьєво" з технічних причин. За попередніми даними, у літака спрацював датчик невипуску стійки шасі.
  • Жовтень 2018: літак викотився за межі злітно-посадкової смуги в Якутії.
  • Липень 2018: випробувальний літак Sukhoi Superjet 100 приземлився без стійки шасі в підмосковному Раменському.
  • Червень 2018: Superjet 100 прямував з Іркутська в Санкт-Петербург та здійснив аварійну посадку в аеропорту Барнаула. За попередніми даними, можливою причиною інциденту стало помилкове спрацьовування пожежної сигналізації на борту.

Російська влада повинна була заборонити або щонайменше призупинити на деякий час їхню експлуатацію. Однак замість цього з бюджету виділяють кошти як для SSJ 100, так і в закупівлі для регіональних перевезень.

Більше подробиць про авіакатастрофу у Шереметьєво у відео:

 

Від бальних танців до стронгмену: інтерв’ю з чемпіоном України Павлом Кордіякою

$
0
0
Найсильніша людина Львова 2017 року, чемпіон України зі стронгмену 2019, учасник аматорського "Арнольд Класік" в Коламбусі, срібний призер чемпіонату світу серед аматорів. Це далеко не повний перелік звитяг львівського богатиря Павла Кордіяка.

Улюблений фільм Павла – "Втеча з Шоушенка". В плей-листі є рок, класична музика та трохи попси. Але тягати залізо любить під рок, дуже добре підходить німецький гурт Rammstein. Художню літературу читав ще в школі. Але зараз багато читає книг з медицини. У першій частині інтерв’ю Павло Кордіяка розповів про заняття футболом, роботу в ФК "Львів", запрошення грати в "Карпатах", до яких досягнень доводять суперечки, чому не йде в бодібілдинг, коли стане Pro атлетом, ким хоче стати та чому дівчат тренувати легше.

– Яким спортом займались в школі?
– Активно займався футболом у структурі "Карпат". Була навіть пропозиція переходити в спортивну школу "Карпат", але не склалось. Мені подобалось в моїй школі, і не хотів переходити в іншу. Плюс говорили про корупцію серед дитячих тренерів. 

Паралельно, не довго, була акробатика, бальні танці роки три, настільний теніс та єдиноборства. Рукопашним боєм, боксом, тайським боксом і ММА займався перед стронгменом років три. В мене брат Ігор – чемпіон України з ММА.

Акробатикою зайнявся ближче до старших класів. Ходив десь рік чи два, а потім стало не цікаво. На єдиноборства пішов разом з братом. Друг відрив свій зал і ми вирішили попробувати. Брата затягнуло, а я перейшов в стронгмен. Через заняття ММА погіршувалась пам'ять. Ніколи не було проблем з пам’яттю в школі: прочитав – запам’ятав. А потім просто провали почали ставатись. Удари в голову не проходять безслідно.

– Всіма цими видами спорту паралельно займались?
– Я був дуже активною дитиною. Приходив з тренування по футболу і йшов на танці. Футболом займався з семи років до 14-15. Грав на позиції воротаря. Але у футболі я таки працював. У 2017 році був в ФК "Львів" фізіотерапевтом. Було цікаво, але не давало можливості розвиватись як спортсмен, через постійні виїзди, матчі і збори.

– Така велика спортивна база допомогла потім в стронгмені?
– Думаю так. В мене все в порядку з координацією, з силовими.

– Ви ще пробували себе у важкій атлетиці?
– Мені подобається цей вид спорту. Було міжсезоння, і я посперечався з другом, що за місяць тренувань досягну рівня кандидата в майстра спорту в категорії 105 кг. Виконав! Зараз Володимир Рекша підбиває, щоб я виконав майстра спорту, бо в мене хороші дані. Але поки що не планую. Хочеться, але не найближчим часом.

– Чому важка атлетика, а не пауерліфтинг?

Вона динамічніша, не нудно. У пауерліфтинг зробив підхід і 45 хв чекаєш поки всі виступлять. В атлетиці є поступове підняття ваги, і ти це робиш протягом 10-15 хв. Тут треба техніку, силу, швидкість. Слідкую за чемпіонатами Європи, світу, Олімпіадою. Ніколи не думав, що буду в ньому виступати, просто цікавий мені спорт. Можна задуматись про участь в Олімпіаді, але тоді прийдеться зав’язати зі стронгменом.

– Куди хотіли йти вчитись в школі?
– Класу з сьомого визначився куди поступатиму. Був період, що міг передумати. В мене брат вчився у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, тому була думка туди теж піти. Але коли він вперше прийшов додому і розказав, як важко жити на казармі, про курс молодого бійця, то я передумав. Не шкодую, що передумав.

– І де Ви вчились?
– На факультеті здоров’я людини і туризму Львівського державного університету фізичної культури. Його пізніше перейменували у факультет реабілітації. Мені подобається медицина. Але на якусь суто медичну професію не пішов, бо знав, що буде спорт. Тому вибрав реабілітацію. До мене приходить людина із болем у спині і після першого сеансу йде без болі. Подобається допомагати людям.

– Чому стали масажистом?
– Хотів приватну практику, щоб мати можливість тренуватись і заробляти.

– Скільки коштує година масажу?
– Від 250 гривень.

– Чому вирішили зайнятись стронгменом?
– Просто прийшов в зал підкачатись до літа. Була знижка на абонемент і зі стипендії його купив. В залі тренувались брати Пилип'яки, які мене мотивували і загітували попробувати. Спершу просто силові вправи, а потім і в стронгмені.

– Тренер потрібен у стронгмені?
– Потрібен не так тренер, як напарник. На початку мене трохи тренував Олег Пилип’як. Зараз програму тренувань складаю сам. Звичайно є підказки від Володимира Рекші та Олексія Новікова. Тренуюсь з партнером – Юрієм Огоновським. Він дивиться за мною, я дивлюсь за ним. Результат є, значить все добре.

– Хто був прикладом для наслідування?
– Не буду говорити про Василя Вірастюка, бо всі його бачили і знають. З тих, кого я бачив вживу і міг спостерігати за роботою – це Володимир Рекша. Тепер Новіков. Він додає, я додаю, я його підтискаю, він знову додає. Ми з ним дружимо, тому дружня конкуренція.

– Ви на вигляд як брати…
– Може й так. Я в нього кілька раз залишався. У нього дуже хороша мама, бабця і сестра. Прийняли як свого.

– Ви працювали тренером в залі. Як Вам цей досвід?
– Дуже хороший. Завжди стояв над душею і заставляв робити. Якщо людина нічого не знала, то водив, показував, розказував. Кого легше тренувати? Все залежить від мотивації. Напевно дівчат, вони більш вмотивовані.

– Не думаєте в бодібілдинг піти?
– Мені це питання вже ставали знайомі, друзі і люди в залі. Думаю що ні – я себе не настільки люблю.

– Сила залежить від розміру м’язів?

В певній мірі так. Чим більші м’язи, тим більш сили. Якщо вони висушені і рельєфні, то людина не буде дуже сильною, бо вони будуть виснажені. Якщо працювати у стронгмені, то м’язи не будуть рельєфними, але сили буде більше.

– Якщо б у Вас була можливість повернутись назад, то знов стали б стронгменом?
– Так. Але змінив би свої тренування. Більш часу б приділяв техніці та відновленню. В стронгмені все залежить від техніки. Якщо ти правильно підіймаєш, то і правильно використовуєш свої м’язи та антропометричні дані.

– Яка у Вас вага зараз і в міжсезоння?
– Зараз у мене 128-130 кг при 194 см росту. Перед "Арнольдом" я був на морі, то важив 126 кг. Я нічого не робив, тільки відпочивав і вага пішла на спад. На змагання я завжди сухіший приїжджаю – вага падає, але за рахунок спалення жиру. Все через те, що я менше працюю в силовому стилі і більше інтенсивно виконую вправи. Я по своїй природі ніколи не був масивний. Тому коли перестаю тренуватись, вага падає.

– Скільки кілограм набрали за перший рік тренувань?
– 20 кг. Не знаю скільки м’язової маси, але це було без використання спортивного харчування і фармакології. Думаю, що потрапив у хороший вік. Було 18 років, тому добре розвивався. Щоб Ви розуміли: тато мого росту і важить 115-120 кг. Організм добре реагував, проблем не було. Попередня фізична підготовка далась в знаки. Зараз я ніби вже не набираю, але м’яз стає жорсткішим. В міжсезоння я просто змінюю вид роботи, тому ніби і інше роблю, але піднімаю, як було з важкою атлетикою.

– Які травми були?
– Спини і плеча. Спину травмував на фоні перевтоми, я не правильно виконав вправу. Травма нікуди не ділась, але зовсім її не відчуваю. Виступаю без уколів. А з плечем було запалення суглобової сумки, зараз не турбує. Час від часу буває запалення зв'язок. Це через те, що дельта м’яз не великий і сильно перевантажується.

– Як батьки і близькі поставились до занять стронгменом?
– Батько на початку не сприймав серйозно. Мама завжди підтримувала. Тепер вже всі підтримують і розуміють. А тоді дехто зі знайомих думав, що "побавлюсь і перестану".

– Чому почали виступати за університет?
– Мені сприяли в певних заліках, а я виступав. Для прикладу у нас були атлетичні види спорту. Щоб не ходити і не здавати залік, виступав. І так розуміли, що якщо я на змаганнях все правильно зробив і виграв, значить знаю, як це має бути. Допоміг університету зайняти перше загальнокомандне місце.

– Різниця між аматорським спортом і професійним у сторнгменів велика?

Якщо дивитись на "Арнольд Класік", то це просто більше комерції. Тому розподіл спортсменів умовний. Різниця звичайно є, але це пов’язано з мотивацією людей. Коли ти вже Pro-атлет, то більше тренуєшся і краще готуєшся, бо ти заробляєш. Я тренуюсь і змагаюсь, але здоров’я для мене не на останньому місці. Якби мав Pro-карту, то вже багато чого робив би по іншому, під інші задачі.

– Як можна стати Pro-атлетом?
– Треба перемогти на аматорському "Арнольд Класік" або вигравати один з етапів "Арнольд Європа", "Арнольд Африка" чи "Арнольд Азія". Або набрати балів. Але і на ці етапи тебе запрошують. Потрапляють спортсмени, що мають знайомства або є медійними обличчями. Для українців важко потрапити. Зараз запросили стронгмена Ларі Вілсона, він не вигравав турніри, але має більше мільйона підписників в Інстаграмі.

– Коли Ви плануєте отримати свою Pro-карту?
– Думаю, що це можливо в наступному сезоні.

– В Україні є проблеми із суддівством?
– Коли судить Вірастюк, то він не дасть фіксацію, якщо ноги не стоять в лінію, чи тебе хитає. Він дуже прискіпливо ставиться. Вважаю, що це справедливо, але коли вже рекордні ваги, то можна дати поблажку. Конюшок не такий прискіпливий.

– Де краще підтримують на змаганнях – у Львові чи в Центральній і Східній Україні?
– Львів важкий на підйом. Тут не так багато людей приходить. Для прикладу в Кам'янському люди голодні на видовище. Вони вболівають, кричать, підтримують, їм подобається. А в Львові багато заходів, півмарафони кожних вихідних.

– Хафтор Бйорнсон – зараз не досяжний?
– Думаю що цього року точно так. Є він, а є всі решта. Він на піку форми і на дуже високому рівні. Якщо не зробить помилку і не травмується, то знову стане найсильнішим в світі. Я з ним спілкувався на "Арнольд Класік", він дуже проста людина.

– У Вас не має бажання знятись в кіно, як Бйорнсон?
– Були пропозиції знятись в епізодичних ролях у фільмах "Штангіст" і "Король Данило". Але всі рази я не мав можливості, бо були змагання чи мене не було у Львові.

– Використовуєте спеціальні пристосування для виконання вправ?
– Є змагання, де дозволено використовувати спеціальний клей. Якщо не дозволено, то нічого не використовую. Я не "нєжинка". Якщо піднімати кулі, то ще є спеціальні серветки, ними пропитуєш шкіру і вона має краще щеплення.

– Армреслінг – це просто розвага чи теж будете виступати?
– Колись чисто для себе тренував передпліччя і кість, але виступати ніколи не планував. Інколи після тренування хтось просить з ним попрацювати щоб попробувати себе в силі. Прошу тільки боротись акуратно і без ривків, щоб не було травм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Timon & Pumbaa Придумайте свій варіант для відео @nazaryarosh

Допис, поширений Павло Кордіяка (@pavlo_kordiyaka)

– Чим допомагає балансування з грифом на дошці, яка лежить на валику?
– Це просто розвага. Але і свою користь дає – тренує вестибулярний апарат, дає баланс та стабільність. Атлет має бути всебічно розвиненим, однієї сили не достатньо.

– Тягнути в одних шкарпетках легше чи це міф?
– Правда. Впливає не суттєво, але на великих вагах це відчувається.

– Скільки максимум виступів у Вас було за один рік?
– Точно не згадаю, але десь в межах 20-25 виступів. Це було з квітня до середини жовтня. Було весело, люблю поїздки. Тоді я майже не тренувався. Приїхав, одне або два тренування і знову в дорогу.

– Скільки з цих 20-25 турнірів були комерційними?
– Більшість. Але гроші не великі, тому тільки поверталась дорога. Минулого року більшість турнірів були комерційними.

– Вдалось заробити?

Так, трохи заробив. За ці кошти не можливо постійно жити, але приємний бонус від змагань вже є. З самого початку розумів, що не буду на цьому заробляти. Змагаюсь і тренуюсь заради задоволення. Також треба врахувати, що змагальний сезон не триває цілий рік і ти не маєш стабільного доходу.

– А в профі?
– Це вже буде як повноцінна робота. Там вже контракти, спонсори, виставки.

– В Україні реально стронгмену отримати спонсора?
– Деякі атлети мають своїх спонсорів. З львівських ніхто немає. Чому так? Не знаю. Тим, що мають спонсорів, оплачують поїздки, комусь платять бонуси або зарплату. Є атлети, що отримують бонуси за виграні турніри. Хтось отримує безкоштовне харчування.

– 2018 рік став для Вас "срібним"…
– 
Часто виступав з Новіковим, тому програвав. Тільки на одному турнірі зумів його перемогти. Але я адекватно оцінюю свої сили і можливості, тому немає злості чи образ. Наразі я не міг його перемогти в тих вправах, що були на змаганнях. Він мене мотивує і тягне за собою.

– Відсутність Новікова на чемпіонаті України – це плюс, бо виграли чи мінус, бо стала менша конкуренція?
– Конкуренція була і без нього. Для мене звичайно плюс, що я став вперше найсильнішим в Україні. Але перед турніром і під час я з ним говорив. Позмагатись між собою зможемо на турнірі "Богатир року".

– Де плануєте виступати цього року?
– В основному закордоном. В Азербайджан, Чехію, Польщу поїду. Це все комерційні турніри. В Україні не дуже дешеві авіаперельоти, і федерація не покриває втрати на дорогу по країні. Мені їхати добу в Кропивницький, добу назад, не вигідно. Поїду тільки на кілька турнірів, щоб добрати балів в рейтинг.

– Які максимальні призові були на тих турнірах, що Ви брали участь?
– 2000 доларів. І це, до речі, було в Україні. Але все залежить від атлета. Чим більший рівень атлетів, тим більше турнірів, більші призові. На останньому чемпіонаті призових не було.

– Роботу охоронцем або "вишибалою" пропонували?
– Пропонували охороняти політика. Людина, яка працювала в охороні консула, шукала приватного охоронця для цього політика. Не погодився на цю пропозицію, бо ти маєш жити чужим життям і прив’язаний до нього.

– Спорт поза політикою?
– Як написав Юрій Огоновський: "Там, де вбивають людей, політика закінчується". Ніколи б не ризикнув і не поїхав виступати в Росію.

– Ви брали участь в кількох проектах для дітей. Які враження?
– Мені не важко, і навіть приємно. Діти – це завжди хороші емоції. Минулого року ми робили показові виступи і тренування для дітей-сиріт, дітей з інвалідністю. Мені завжди дітей шкода, вони ні в чому не винні, винні дорослі. Потім їдеш додому і думаєш, чому так сталось з ними.

– Розкажіть курйоз зі змагань
– Був випадок на змаганнях, коли піднімали парну колоду вагою пів тони, і вона на мене впала. Так вийшло. Я нічого не зламав, що дивно.

– Дисками для штанги часто з Огоновським перекидаєтесь в залі?
– Буває. Ми з ним любимо "подуріти". Інколи хтось з нас розбіжиться і повалить іншого. Люди лякаються, поки не розуміють, що ми дуркуємо.

– Яка Ваша ціль?
– Стати найсильнішим в світі. Немає значення коли це станеться. Я просто буду йти до цієї цілі.

За кілька днів читайте на сайті Спорт24 другу частину інтерв’ю з Павлом Кордіякою.

Принц Гаррі та Меган Маркл стали батьками: реакція королівської родини

$
0
0
Поки у британських ЗМІ підозрюють, що між герцогами Кембриджськими та Сассекськими є напружені стосунки, представники королівської родини демонструють протилежне. У день пологів, 6 травня, принц Вільям та його чарівна дружина Кейт привітали Гаррі та Меган з народженням першої дитини.

Як відомо, Меган Маркл народила сина. Сталось це 6 травня о 5:26 ранку. За офіційною інформацією, вага новонародженого малюка становить 3,26 кілограма. 

Принц Гаррі, який був під час пологів своєї зіркової дружини, особисто поділився радісною новиною із журналістами. Новоспечений батько вийшов до представників ЗМІ та зізнався, що в нього народився хлопчик. За його словами, він з Меган Маркл мав багато часу, щоб обдумати ім'я малюка, але наразі його розголошувати не будуть. 

Водночас представники королівської родини поспішили публічно привітати герцогів Сассекських. Так, під дописом пари про народження сина з'явився коментар принца Вільяма та Кейт Міддлтон.

Герцог і герцогиня Кембриджські в захваті від новини про народження сина герцога і герцогині Сассекських і з нетерпінням чекають на зустріч з новим членом сім'ї,
– написали вони. 

Окрім цього, на офіційному сайті Букінгемського палацу представники Єлизавети ІІ теж привітали принца Гаррі та Меган Маркл з народженням первістка. 

"Королева, герцог Единбурзький, принц Уельський, герцогиня Корнуольська, герцог і герцогиня Кембриджська, леді Джейн Фалкес, леді Сара МакКоркудейл і граф Спенсер були в захваті від новини. Мати і дитина почуваються добре", – йдеться в офіційній заяві. 

За словами представників королівської родини, мама Меган Маркл наразі гостює у Фрогмор-хаус та, ймовірно, разом із герцогами Сассекськими вийде до британців, щоб познайомити їх із первістком пари. Наразі ж ЗМІ в очікуванні першого виходу зіркових батьків з їхнім новонародженим сином, а біля Вінзорського замку зібрались захоплені прихильники королівської родини з прапорами Великобританії та портретами герцогів. 

9-12 травня в Києві пройде фестиваль Old Car Land: програма заходів

$
0
0
Old Car Land – це найбільший технічний фестиваль України, який пройде вже вдесяте. Захід повертається на звичний майданчик – до Державного музею авіації на вулиці Медовій, 1.

У найближчі вихідні серед сотень літаків затишно розмістяться тисяча ексклюзивних ретроавто з України та інших країн – від велосипедів і легкових авто до важкої військової та залізничної техніки. Найстаршим автомобілям-учасникам – понад 100 років.

Що нового на фестивалі?

Виставка військової техніки
Відвідувачам покажуть ексклюзивну виставку військової техніки часів Другої світової війни: легендарний радянський танк Т-34, вантажівки ЗіС-5, ГАЗ-АА, ГАЗ 67 Б, американські Dodge 3/4, Studebaker, Willys MВ, німецькі моделі Opel Blitz, BMW R12.

Спеціальна виставка автобусів
"Вулиця Ніцци" – абсолютно нова фестивальна локація. Іноземні автобуси – Saviem, MAN, Ikarus, Mercedes-Benz, Bluebird, найстаріші і найновіші ЛАЗи, старовинні ЗіСи, масовий ПАЗ! Можна буде зайти всередину, посидіти на місці пасажира або водія.

Експозиція рідкісних велосипедів
На Old Car Land можна буде побачити весь спектр трансформацій, які за останні 100 років придбала рама, вага і механізми велосипедів!

Вручення ювілейного гран-прі
Щорічно на фестивалі вручають Гран-прі одному обраному автомобілю. Цього разу буде десяте ювілейне нагородження. З цього приводу на Old Car Land підготували спеціальну експозицію з дев'яти машин, які отримали Гран-прі в попередні роки. Серед них: перша масова модель в світі Ford T 1909 року, Buick 1924 року, ЗІС-110 1946, Mercedes-Benz 190 SL 1958 і інші.

Ринок ретроавто
На фестивалі можна буде придбати собі найбільш вподобаний автомобіль! На локації "АвтоМотоПродаж" продаватимуть раритетні мотоцикли і рідкісні моделі машин.

Як розважитися на фестивалі?

Спортивне ретрораллі
Традиційно не обійдеться фестиваль і без ралі на старовинних автомобілях. Всі учасники – професіонали у своїй справі і не перший рік керують гоночними "дідусями". Цього разу на трасі зійдуться американські, німецькі, італійські, французькі і радянські ретроавто.

Конкурсу елеганції
Одне з дійств, що найбільше зачаровують на фестивалі – конкурс елеганції, або простіше – перевтілень. Власники ретромашин переодягаються в одяг епохи випуску авто і демонструють свій тандем суддям і глядачам.

Активний відпочинок
На Old Car Land буде працювати дві сцени. На одній будуть проходити активності – розіграші, вручення гран-прі та інше, на другий – виступати музичні гурти. Крім цього, дорослі зможуть покататися на ретроавто або дріфткарі (наявність водійських прав обов'язково), позмагатися у стрільбі в тирі, викувати пам'ятну монету. Про дітей теж не забули! Малеча зможе позмагатися в перегонах на поділених машинках, пострибати на батутах, пограти на ігрових автоматах 80-х років, покататися на пасажирському сидінні ретроавто, і, звичайно ж, побувати в кабіні літака!

Що поїсти на фестивалі?

Фестивальне меню досить різноманітне: 17 видів м'яса – сосиски, шашлик, стейки і інше, свіжі огірки, помідори, редис і зелень з грядки, а також печені і відварені овочі, корисні вегетаріанські солодощі і краща італійська кава.

Де: Державний музей авіації імені О. К. Антонова, вул. Медова, 1
Коли: 9-12 травня, з 9:00 до 20:00
Квитки: 150 грн, для дітей до 12 років та учасників бойових дій вхід безкоштовний

Viewing all 261892 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>