Quantcast
Channel: 24 Канал - Всі новини
Viewing all 261892 articles
Browse latest View live

Головою Антикорупційного суду в Україні стала Олена Танасевич

$
0
0
У Києві 7 травня відбулися збори суддів Вищого антикорупційного суду, на яких 38 суддів обрали головою органу 37-річну Олену Танасевич.

У зборах взяли участь 38 суддів Антикорупційного суду. На порядку денному вони обрали голову і заступника Вищого антикорупційного суду, а також визначили персональний і кількісний склад слідчих суддів та їх професійну спеціалізацію.

На посаду голови Вищого антикорупційного суду на зборах висунули трьох кандидатів: Олега Павлишина, Олену Танасевич і Маркіяна Галабалу.

Зауважимо, судді не змогли обрати голову суду з першого разу. Після підрахунку результатів першого таємного голосування виявилося, що ніхто з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів. За Олену Танасевич віддали голоси 15 суддів, за Олега Павлишина – 14, за Маркіяна Галабалу – 9.

Проте, кандидат повинен був набрати не менше 20 голосів суддів із 38-ми. Тому, на повторне голосування поставили кандидатури суддів, що набрали найбільше голосів, – Танасевич і Павлишина.

Під час другого голосування знову жоден з претендентів не набрав потрібну кількість голосів. Після цього, головуючий на зборах суддів Віктор Маслов оголосив годинну перерву – до 15:00.

Під час третьої процедурисудді змінили кандидатуру Олега Павлишина на Ольгу Саландяк. Іншою кандидаткою залишилась Олена Танасевич.

Перемогла у голосуванні Олена Танасевич, яка і стане очільницею суду. Її підтримали 23 суддів Вищого антикорупційного суду із 38-ми.

Хто така Олена Танасевич? Раніше працювала суддею Печенізького районного суду Харківської області. Танасевич показала найкращі бали на відборі до Антикорупційного суду. Вона закінчила харківську Юридичну академію, а присягу судді склала у 2012 році. Її чоловік Михайло Танасевич займається бізнесом у Харкові. Родина має у місті квартиру та сім земельних ділянок. За 2018 рік суддя заробила 220 тисяч гривень, а її чоловік – 1 мільйон. 

Олена Танасевич не фігурувала у списку недоброчесних кандидатів до Вищого антикорупційного суду, який оприлюднили експерти Фундації DEJURE.

Додамо, на посаду заступника голови суду також наразі є двоє претендентів – Віктор Маслов та Євген Крук.

Наразі судді ще визначаються з датою початку роботи Вищого антикорупційного суду. Проте, за словами Олега Павлишина, вищий антикорупційний суд може запрацювати лише у серпні-вересні 2019 року.

Що таке Вищий антикорупційний суд і як його створювали?Орган судової влади, який буде розглядати справи щодо топ-корупціонерів, підслідні НАБУ: злочини щодо розкрадання бюджетних коштів, зловживання владою, незаконне збагачення, хабарництво.

Закон про створення Вищого антикорупційного суду було ухвалено в червні 2018 року. Восени кандидати до ВАС пройшли 2 етапи конкурсу – склали тести і написали практичне завдання.

Вони повинні були відповідати таким вимогам:
- мати досвід роботи на посаді судді від 5 років, або на посаді адвоката 7 років, або наукової діяльності у сфері права від 7 років;

- суддя Антикорупційного суду повинен буде відповідати вимогам відповідно до закону "Про судоустрій та статус суддів";
- мати знання і навички для здійснення судочинства у корупційних справах.

6 брезеня 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів обрала переможців конкурсуна посади у Вищому антикорупційному суді України. За її поданням 11 квітня Президент Петро Порошенко призначив своїми указами на посади 38 суддівВАС та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. За словами гаранта, серед них є судді, науковці і адвокати.

Повний список суддів Вищого антикорупційного суду – дивіться тут.


На перегляд у "Динамо" прибув російський футболіст

$
0
0
На перегляд в "Динамо" прибув 17-річний півзахисник Гусейн Джафаров.

Про це повідомляє "Динамоманія" з посиланням на власні джерела.

Щодо  Гусейна Джафарова, то юний футболіст раніше перебував на перегляді у російському "Рубіні". Там він залучався з тренуванням головної команди, за яку зіграв у товариських матчах. Однак о підписання контракту справ не дійшла.

До цього  Гусейн Джафаров виступав на любительському рівні в Санкт-Петербурзі. Також футболіст грав в пляжний футбол.

Варто зазначити, що у Гусейна Джафарова подвійне громадянство – Росії та Азербайджану.

 

ГПУ викликала голову НАБУ Ситника на допит

$
0
0
Голову Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника як свідка викликала на допит 10 травня Генеральна прокуратура України.

Причиною виклику є перевищення службових повноважень. Про це повідомив "Радіо Свобода" речник ГПУ Андрій Лисенко.

"Виклик на п’ятницю, (10 травня – 24 канал) 10:00, ч. 1 статті 365 (Перевищення службових повноважень)" – повідомив Луценко.

Наразі більш детальної інформації щодо виклику голови НАБУ Ситника до ГПУ Луценко не надає.

Сьогодні у ГПУ також на допит мав з'явитися Петро Порошенко. Однак, у цей момент був на церемонії присяги суддів Верховного суду. За словами представника ГПУ Сергія Горбатюка, там хотіли, щоб президент підписав протокол допиту від 2016 року, а також відповів на низку питань щодо розслідування кримінальних справ про злочини проти учасників Революції гідності. 

Причину виникнення долаткових питань в ГПУ пояснили так: з часу, коли Порошенко давав останні свідченні в прокуратурі, він заявив багато нових фактів, які були порилюднені у ЗМІ. Тож слідчі з ними ознайомилися лише за допомогою медіа – і тому хотіли особисто у Петра Порошенка про це перепитати. 

Що таке НАБУ і як воно працюєНАБУ було створене 16 квітня 2015 року на чолі з директором Артемом Ситником. Отже НАБУ підслідні злочини, якщо вони вчинені високопосадовцями, наприклад, депутатами Верховної чи обласних рад, членами Кабінету Міністрів, колишнім президентом, керівниками різних державних служб, агентств, інспекцій, фондів та інших органів виконавчої влади, суддями, прокурорами, керівництвом нацбанку, Ради нацбезпеки і оборони, Збройних Сил, Служби безпеки, Нацгвардії та інших військових формувань, а також керівниками державних підприємств.

набу
Підслідність НАБУ

НАБУ складається з центрального та територіальних управлінь. Гранична чисельність працівників – 700 осіб. Для порівняння, чисельність працівників прокуратури – 15 тисяч осіб, кількісний склад працівників СБУ – 31 тисяча. Штатна чисельність Нацполіції за даними МВС – майже 150 тисяч. Цікаво, що жінки становлять майже 27 % всього штату бюро. Середній вік працівників бюро від 26 до 35 років. 81 з них є учасниками бойових дій.

Детективи НАБУ здійснюють досудове розслідування, тобто відповідають за те, що відбувається до розгляду справи судом. Практично всі дії детективів погоджуються прокурорами САП. На деякі треба отримувати дозвіл суду. Усі розслідування можна представити у вигляді кількох етапів.

Станом на осінь 2018 року впродовж 3,5 років роботи детективи НАБУ викрили на корупції понад 360 осіб. Стосовно 227 із них справи вже перебувають у суді. Це справи щодо суддів усіх рівнів – керівників державних підприємств, прокурорів, депутатів різних рівнів і держслужбовців.

У ніжній сукні з квітковим принтом: ефектний образ королеви Іспанії

$
0
0
Королівські сім'ї завжди перебувають у центрі уваги громадськості, тому кожен вихід титулованих представників викликає фурор у мережі. Так, 7 травня іспанська королева Летиція приголомшила всіх ефектною появою на офіційному заході.

Чарівна дружина короля Філіпа VI стала запрошеною гостею на відзначенні Всесвітнього дня Червоного Хреста. Під час офіційної події, яка відбулась у Сарагосі 7 травня, королева Летиція поспілкувалась із волонтерами та активістами іспанської філії організації. Окрім цього, вона взяла участь у церемонії нагородження престижними відзнаками. 

Та не тільки поява Її Величності викликала захват у її прихильників, але й вбрання, яке представниця монархії засвітила. Для особливого виходу Летиція обрала ніжну світлу сукню з квітковим та анімалістичним принтом. Міді-вбрання виглядало розкішно та підкреслювало струнку фігуру королеви. 

До елегантного образу Летиція підібрала туфлі-човники та клатч. Стильні прикраси із зеленим камінням і макіяж з акцентом на очі завершили look королеви Іспанії.

Королева Летиція
Королева Летиція / Getty Images

Іспанська королева в Сарагосі
Іспанська королева в Сарагосі / Getty Images

Як відомо, Летиція є королівським патроном низки благодійних організацій. Зокрема, Її Величність активно підтримує Червоний Хрест в Іспанії та Всесвітню продовольчу програму гуманітарних організацій. 

В Україні стало дорожче приготувати борщ та вареники

$
0
0
За перші три місяці цього року в Україні зросли ціни на овочі. Через це здорожчали страви традиційної української кухні пісний борщ (плюс 21,1%) та вареники з капустою (плюс 35,6%).

Борщ і вареники подорожчали і в річному вимірі, тобто якщо порівнювати з березнем 2018 року. Так, вартість приготування пісного борщу та вареників з капустою зросла в 1,4−1,6 рази.

За розрахунками Економічного дискусійного клубу, в березні приготування популярних українських страв коштувало:

Борщ (каструля об'ємом 3,5-4 літри):

  • з м’ясом – 107 гривень 64 копійки;
  • без м’яса (пісний борщ) – 31 гривню 11 копійок.

Деруни зі сметаною (з розрахунку 20-25 штук) – 27 гривень 52 копійки.

Вареники (з розрахунку 35-40 штук):

  • з сиром – 78 гривень 18 копійок;
  • з капустою – 41 гривню 82 копійки.

У березні, порівняно лютим, приготування більшості традиційних українських страв зросло, а саме:

  • вареників з капустою − на 4 гривні 73 копійки на страві (12,8%);
  • борщу пісного − на 1 гривню 57 копійок на страві (5,3%);
  • борщу з м’ясом − на 1 гривню 9 копійок на страві (1,0%);
  • вареників з сиром − на 14 копійок на страві (0,2%).

Водночас стало дешевшим приготувати деруни. Вартість зменшилася на 1,4%, або на 38 копійок на страві.

ціни Україна овочі борщ вареники продукти подорожчання економіка
Як змінилися ціни на популярні українські страви

Скільки коштують овочі для борщу в областях України?

У березні 2019 року найдешевше можна було купити овочі для приготування борщу у Львівській області − за 19 гривень 85 копійок. А найдорожче − на Донеччині, а саме 25 гривень.

ціни овочі Україна подорожчання березень 2019
Ціни на овочі для приготування борщу в областях України

Е-декларування для всіх: яке покарання передбачено за несплату податків

$
0
0
Ініціатива представників команди новообраного президента Володимира Зеленського – запровадити загальне для всіх українців е-декларування – спровокувала резонанс у суспільстві. Хоч ініціатива й не нова, проте раніше її реалізовувати побоювались: тотальне е-декларування могло нищівно вдарити по рейтингу політиків. Водночас, вже сьогодні законодавство зобов’язує нас всіх декларувати свої доходи.

Які новації в декларуванні пропонуються та як легалізувати гроші "наперед" – про це в матеріалі 24 каналу.

Всі за деклараціями!

Коли ми говоримо про запровадження е-декларування для всіх українців, багато хто хапається за голову. Мовляв, це ж доведеться про всі свої доходи розповідати державі та ще й сплачувати з цих грошей податки. Мабуть, доведеться відкрити Америку для цих боязких українців, сказавши, що подання декларації – це наш конституційний обов’язок.

В Конституції України записано: "Кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкової інспекції за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом".

Тож, обов'язок платити податки прописаний в Основному законі України. Новація, запропонована представником команди лідера президентських перегонів, полягає в тому, щоб це відбувалось в електронному варіанті з деякими процедурними змінами.

На думку експерта команди Володимира Зеленського Данила Гетьманцева, який відповідає за сферу економіки, фінансів і оподаткування, декларуватись мають всі.

"Загальнообов’язкове декларування – можливість, зокрема, максимального використання податкових відрахувань (податкових знижок). Коли платник податків, враховуючи власні доходи і видатки, протягом року зможе суттєво зменшити суму податків до платежу", – зазначає Данило Гетьманцев на своїй сторінці у Фейсбук.

Данило Гетьманцев, е-декларування
Податки повинні платити всі – переконаний представник Володимира Зеленського

Загальне декларування, за пропозицією експерта, не має стосуватись тих, хто отримує доходи лише від держави. Це немає сенсу. Якщо платник податків не подає декларацію, він підтверджує, що жодних інших доходів у нього немає. Звісно, загальнообов’язкове декларування має здійснюватися в електронній формі. Щоправда, експерт впевнений – е-декларування потребує удосконалення.

Всі ми щороку подаємо декларації. Інша справа багато хто цього не робить, хоч і зобов’язаний. Водночас, вже введено так зване е-декларування для певної категорії громадян. Також подається декларація для бажаючих отримати субсидію. За великим рахунком, це не є величезним ноу-хау, оскільки багато хто подає декларації. Щоправда, це роблять не настільки відповідально, як у випадку з електронною декларацією,
– роз’яснює політичний експерт Михайло Чаплига.

Декларування для заробітчан

Коли ми говоримо про загальне е-декларування, потрібно розуміти – йдеться про всіх українців. В такому випадку пропонується всім одночасно задекларувати все, що є. Якщо говорити про заробітчан, вони декларуватимуть все вперше і вказуватимуть в декларації наявну суму. Щоправда, сьогодні, за відсутності покарання за незаконне збагачення, е-декларація, яка заповнюється вперше, може вважатись нульовою.

В е-декларації можна вказати будь-яку суму, навіть якщо її у людини немає, але є перспектива отримати. Приміром, людина заробила 10 тисяч доларів в Італії, а протягом найближчих 3-5 років планує заробити ще 50 тисяч, тоді одразу в декларацію вноситься 60 тисяч. Це робиться на перспективу. Адже перевірити наявність вказаної суми неможливо, тому краще легалізувати доходи наперед. А якщо в податковій запитають звідки гроші – назбирав з 1991 року. І все, в такому випадку легалізуються навіть ті доходи, які українець отримає в майбутньому.

У багатьох виникне питання – як можна проконтролювати всі ці доходи? Відповідь проста – ніяк і нічим, адже жодного покарання за внесення в декларацію недостовірних даних не передбачено. Єдине, така завбачливість може зіграти на руку крадіям.

електронне декларування, загальне декларування
Більшість українців вже зараз декларують свої доходи

Насправді, ідея щодо електронного декларування всіх – абсолютно правильна. Якщо ми будуємо здорове суспільство і державу – так має бути. Інша справа, електорально це, вочевидь, вдарить по Зеленському: він багато втратить. Тому що в країні, де не працює сила права, а працює право сили, робити такі публічні реєстри власності чи будь-які інші реєстри з загальним доступом та запровадження е-декларування – шлях до розгулу бандитизму. Ми це спостерігаємо останні кілька років у державі,
– додає Михайло Чаплига.

Про необхідність реформувати правоохоронні органи говорилось перед тим, як запроваджували систему е-декларування для чиновників. Саме на необхідності цього наголошували експерти з безпеки, зокрема, українські правозахисники. Вони застерігали від сплеску хвилі насилля та беззаконня. Власне, якщо ми подивимось стрічку новин, це й побачимо.

Власне, це реформа яка може "зірвати" країну. Адже ми всі прекрасно розуміємо, що в існуючій економічній системі неможливо легально отримувати хоча б середній рівень доходів. 90% доходів громадян України – сірі. Тому що 90% українців живуть, ігноруючи державні інституції: вони сприймають державу як мародера, який виймає їхні кошти. Відтак, це може бути бомбою, яка спричинить втрату електорального поля для Зеленського. Водночас, з точки зору оздоровлення економіки, цілком можливо, що це було би правильно,
– наполягає Михайло Чаплига.

Тож, не варто страхатись е-декларування пенсіонерам і тим, хто отримує легальні доходи. Натомість тим, у кого доходи чималі, а от пояснити їх походження вони не можуть – бажано подумати над легалізацією. Адже, загалом ідея е-декларування правильна і працює вона в багатьох країнах, проте як реалізовуватиметься в нас – побачимо.

Нові прогнози букмекерів на Євробачення-2019: кому пророкують перемогу

$
0
0
Букмекери продовжують робити свої прогнози та ставки на переможця Євробачення-2019. З моменту останніх ставок Україна зникла з рейтингової таблиці, оскільки через скандал на відборі Євробачення змушена була відмовитись від конкурсу в Ізраїлі. Відтак, позиція трьох перших країн дещо змінилась і тепер представнику Нідерландів пророкують перше місце.

64-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2019відбудеться в Ізраїлі, у Тель-Авіві. Півфінал співочого шоу відбудеться 14 травня, другий півфінал – 16 травня, а фінал конкурсу, в ході якого визначать переможця, проведуть 18 травня. 

Після гучного скандалу з MARUV, яка перемогла у Нацвідборі Євробачення-2019, Національна суспільна телерадіокомпанія України ухвалила рішення відмовитись від участі в головному конкурсі в Ізраїлі. Через це позиція України в рейтинговій таблиці зникла. Раніше Україна навіть не входила в топ-10 кращих, а після перемоги на відборі MARUV Україна піднялася в рейтингу і посіла четверте місце.

Прогнози на переможця у конкурсі Євробачення

Останні букмекерські прогнози з'явились на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення на початку травня. Місце переможця, як і раніше, пророкують Нідерландам. Країну представить виконавець Дункан Лоренс з піснею Arcade. Друге місце теж, як і раніше, пророкують Росії, яку представлятиме Сергій Лазарєв з піснею Scream. Третю позицію наразі займає Італія з чуттєвою піснею Soldi. Четверте місце посіла Швеція, від якої Джон Лундвік виступить на сцені з піснею Too Late for Love. Закриває п'ятірку Швейцарія – її представлятиме Лука Ганні з піснею She Got. У першій десятці також розмістились представники країн Ісландії,  Мальти, Кіпру, Греції і Австралії.


Букмекерські прогнози на Євробачення-2019

Чому розгорівся скандал довкола участі MARUV у Євробаченні-2019?MARUV перемогла у фіналі Нацвідбору Євробачення-2019 та отримала право представляти Україну на пісенному конкурсі. Проте чимало українців висловлювалися проти виступу артистки на конкурсі від України, адже MARUV продовжує гастролювати Росією. Співачка свої концерти в Росії аргументувала тим, що цими виступами сприяє "миру між країнами".

При цьому MARUV заявила, що вважає Крим територією України, але не змогла однозначно відповісти на питання про війну на Донбасі. Співачка сказала, що це дуже складне запитання для неї, адже її близькі втратили домівки на Донбасі, і їй про це дуже важко говорити. MARUV додала, що "хоче, аби настав мир, і щоб нарешті це закінчилося".

Прогноз погоди на 8 травня: дощі накриють всю Україну, окрім Заходу

$
0
0
Погода в Україні у середу, 8 травня, буде теплою. У західних областях України, включно з Карпатами, потепліє, опади припиняться. Однак на Півночі та у більшості центральних областей України, навпаки, відчутно похолодає.

Температура повітря у західних областях вдень підвищиться – +11...+14 градусів. Синоптик Наталка Діденко повідомила, що найближчої ночі можливі заморозки 0...-3 градуси.

На Житомирщині, Київщині, Чернігівщині завтра буде без істотних опадів. Синоптики прогнозують грозові дощі на Сумщині, Харківщині, Дніпропетровщині та Полтавщині. У центральних областях також можливі дощі.

Важливий нюанс – завтра на Півночі та в Центрі ймовірний сильний вітер,
– додала Діденко.

У східних областях пройдуть дощі та прогримлять грози. Температура повітря протягом дня – +19...+24 градусів.

У Києві 8 травня буде сухо, температура повітря – +12...+14 градусів.

Прогноз погоди на середу, 8 травня, у містах України:

Ужгород – +14…+16

Львів – +13…+15

Івано-Франківськ – +13…+15

Тернопіль – +12…+14

Чернівці – +13…+15

Хмельницький – +12…+14

Луцьк – +12…+14

Рівне – +13…+15

Житомир – +12…+14

Вінниця – +12…+14

Одеса – +15…+17

Миколаїв – +17…+19

Херсон – +16…+18

Сімферополь – +15…+17

Кропивницький – +16…+18

Черкаси – +16…+18

Чернігів – +14…+16

Суми – +16…+18

Полтава – +16…+18

Дніпро – +19…+21

Запоріжжя – +20…+22

Донецьк – +20…+22

Луганськ – +23…+25

Харків – +21…+23

Київ – +12…+14

погода в україні 8 травня
Прогноз погоди на 8 травня від Укргідрометцентру


Екс-працівник Google розповів про змову YouTube проти Internet Explorer

$
0
0
Колишній інженер компанії Google Кріс Захаріас розповів про те, що команда YouTube влаштувала змову проти Internet Explorer 6. Це відбулось ще у 2009 році.

Як пише видання The Verge,розробники YouTube не хотіли займатися підтримкою застарілої програми, тож просто вивісили на сайті банер, що попереджає про швидке закінчення підтримки IE 6. Натомість пропонувалося встановити іншу програму: Mozilla Firefox, IE 8, Opera або Google Chrome.

Захаріас стверджує, що такі дії не були затверджені керівництвом.

Як це нашкодило Internet Explorer.До цієї витівки розробників, на IE 6 припадало 18% всього трафіку YouTube. Та банер був ефективним. Всього за місяць частка браузера скоротилася вдвічі. Після цього, той же банер використовувала команда розробки Google Docs.

Екс-працівник Google розповів про змову YouTube проти  Internet Explorer

За місяць частка IE 6 скоротилася вдвічі

Популярність IE 6 почала стрімко падати. До 2012 року частка в американському трафіку скоротилася до 1%. Найпопулярнішим браузером сьогодні є Google Chrome – станом на квітень 2019 року він займає 63% світового інтернет-трафіку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Наші за кордоном. Привид Мілевського з часів Динамо, українець-рятівник у Словаччині та 5 швів для екс-зірки Карпат

$
0
0
"Футбол 24" розповідає, як проявили себе українські легіонери у європейських першостях за минулі сім днів.

Вже звично наші земляки подарували чимало приємних новин з полів Європи протягом минулого тижня. Українці продовжують привчати нас до своїх бомбардирських подвигів. В Бельгії Маліновський наблизив своїм голом Генк до чемпіонства. Шахов відзначився у золотому матчі за ПАОК. Олійник знову став рятівником своєї команди у Фінляндії, а Дудік вкотре забив у Білорусі.

Акцентуємо увагу на дублі Краєва у Молдові, дуже важливому голі Захарківа у Словаччині та стабільності Бушмана у Литві (цього разу гол+пас). Без курйозів також не обійшлося – пенальтисти Мілевський і Буднік свої спроби не реалізували, а Сваток відправив м’яч у власні ворота.

Радіємо за Артема Довбика, який після майже річної паузи повернувся на поле. Разом з тим, констатуємо травми в Угорщині, де Євген Селін та Олег Голодюк були замінені ще до перерви. Екс-карпатівець взагалі залишав поле на ношах.

Англія

Олександр Зінченкоще на крок наблизився до чемпіонства. Манчестер Сіті у важкому матчі переміг Лестер (1:0), а українець відіграв увесь матч, продовживши магію – Зінченко на полі, отже, чинний чемпіон перемагає.

"Наскільки ж поганим був Зінченко". Проблеми в обороні, непомітність в атаці й критика англійських ЗМІ за гру з Лестером

________________________

Андрій Ярмоленко (Вест Хем) – 9 матчів, 2 голи, 2 ж.к., 459 хвилин

Олександр Зінченко (Манчестер Сіті) – 13 матчів, 1 ж.к., 1063 хвилини

Іспанія

Андрій Лунінз лави запасних спостерігав за сенсаційною перемогою Леганеса у виїзному матчі із Севільєю (3:0).

Альбасете без дискваліфікованого Романа Зозуліне зумів здолати одного з аутсайдерів Сегунди Нумансію (0:0).

Євген Селезньовпротягом останнього часу потрапляє на сторінки футбольних сайтів лише завдяки своїм інтерв’ю, а не матчам за Малагу. У минулому турі його знову не було у заявці.

_________________

Андрій Лунін (Леганес) – 3 матчі, 1 пропущений гол, 184 хвилини

Василь Кравець (Леганес) – 5 матчів, , 2 ж.к., 403 хвилини

Роман Зозуля (Альбасете) – 31 матч, 8 голів, 7 ж.к., 3 ч.к., 2644 хвилини

Євген Селезньов (Малага) – 11 матчів, 347 хвилин

Орест Лебеденко (Луго)

Німеччина

Євген Коноплянказвично опинився поза заявкою Шальке – гельзенкірхенці та Аугсбург голів не забивали.

Шальке активно підбирає нового головного тренера та менеджерів – хто здатен змінити плачевну ситуацію для Коноплянки

Дуйсбург зіграв два поєдинки на тижні – спочатку була зафіксована нічия з Армінією (2:2), а потім "зебри" перемогли Хольштайн (2:0). В першій зустрічіБорис Тащивийшов у старті і відбігав 61 хвилину, а на вихідних відіграв заключні 29 хвилин.

________________

Євген Коноплянка (Шальке) – 12 матчів, 1 гол, 1 ч.к., 643 хвилини

Борис Тащи (Дуйсбург) – 17 матчів,1 гол, 3 ж.к.,1097хвилин

Ігор Березовський (Дармштадт)

Бельгія

У п’ятницю ввечері за кілька годин до свого дня народження Руслан Маліновськийзробив собі подарунок. Українець відіграв 66 хвилин за Генк у протистоянні з Антверпеном (4:0) і відкрив рахунок у зустрічі, реалізувавши пенальті.

Маліновський посів друге місце у голосуванні за найкращого гравця року в чемпіонаті Бельгії

Продовжує зазнавати невдач найбільш українська команда Бельгії. У середу Гент програв фінал Кубка нижчоліговому Мехелену (1:2), а на вихідних поступився Брюгге (0:1). Роман Безусбув єдиним з наших земляків, хто зіграв у фіналі Кубка Бельгії (22 хвилини). У внутрішній першості Безус та Роман Яремчуквийшли у старті Гента, однак хавбек був замінений на 74-й хвилині. Ігор Пластунспостерігав за черговою поразкою своєї команди з лави запасних.

Андрій Бацулатакож з лави запасних спостерігав за перемогою Кортрейка у протистоянні з Ваасланд-Бевереном (2:1), а Євген Макаренкоза виграшем Андерлехта у битві зі Стандардом (2:1).

______________

Ігор Пластун (Гент) – 16 матчів,1 ч.к., 1381 хвилина

Роман Безус (Гент) – 13 матчів, 4 ж.к.,434 хвилини

Роман Яремчук (Гент) – 34 матчі, 8 голів, 7 ж.к., 2591 хвилина

Євген Макаренко (Андерлехт) – 15 матчів, 5 ж.к., 1234 хвилини

Руслан Маліновський (Генк) – 35 матчів, 13 голів, 8 ж.к., 1 ч.к., 2831 хвилина

Єгор Назарина (Антверпен) – 9 матчів, 1 ж.к., 546хвилин

Андрій Бацула (Кортрейк) – 12 матчів, 2 ж.к., 678 хвилин

Туреччина

Микола Морозюквідіграв весь матч проти Анкарагюджю (2:2). Українець опинився в центрі суперечливого епізоду – проти Морозюка грубо зіграли у центрі поля, проте арбітр цей епізод проігнорував, а суперник відзначився забитим голом. Лише після перегляду VAR суддя скасував гол і нагородив кривдника Морозюка жовтою карткою.

Сергій Рибалката його Сівасспор посприяли інтризі у чемпіонській гонці. Лідер Істанбул Башакшехір не зумів обіграти команду українця (0:0) і дозволив Галатасараю та Бешикташу наблизитися до себе. Рибалка був замінений у компенсований час.

Гольовий пас Артема Кравцяне допоміг Кайсеріспору перемогти Трабзонспор. Українець відіграв весь поєдинок, а його команда зазнала поразки (2:4).

Дмитро Коркішкодопоміг Хатайспору здолати Болуспор (4:1). Українець вступив у гру на 77-й хвилині. До цього Дмитро востаннє виходив на поле ще у середині березня.

_________________________

Сергій Рибалка (Сівасспор) – 25 матчів, 2 голи, 2 ж.к., 1802 хвилини

Євген Опанасенко (Коньяспор) – 9 матчів, 597 хвилин

Артем Кравець (Кайсеріспор) – 20 матчів, 4 голи, 3 ж.к., 1094 хвилини

Олександр Кучер (Кайсеріспор) – 18 матчів, 6 ж.к., 1019 хвилин

Микола Морозюк (Різеспор) – 11 матчів, 1 ж.к., 1 ч.к., 875 хвилин

Олександр Гладкий (Адана Демірспор) – 11 матчів, 4 голи, 1 ж.к., 535 хвилин

Дмитро Коркішко (Хатайспор) – 20 матчів, 2 голи, 3 ж.к., 557 хвилин

Греція

В заключному матчі чемпіонату Греції ПАОК офіційно оформив чемпіонство завдяки перемозі над ПАС Яніною (2:0). До того ж команда із Салонік за весь сезон у внутрішній першості жодного разу не поступилася. Євген Шаховвийшов на заміну при рахунку 1:0, а вже за мить після цього відзначився забитим голом. Більше за українця в чемпіонаті у складі ПАОК забили лише два футболісти.

Варто додати, що для ПАС Яніни цей матч став останнім в елітному дивізіоні – наш Владислав Наумецьза весь сезон не відіграв навіть повноцінного тайму.

Вперше за два місяці зіграв Дмитро Чигринський. В заключному турі АЕК переміг Левадіакос (3:0) і завоював бронзові медалі, а українець провів на полі 78 хвилин.

_______________________

Євген Хачеріді (ПАОК) – 3 матчі, 2 ж.к., 185 хвилин

Євген Шахов (ПАОК) – 21 матч, 5 голів, 6 ж.к., 1507 хвилин

Дмитро Чигринський (АЕК) – 15 матчів, 1 ж.к., 1293 хвилини

Владислав Наумець (Яніна) – 3 матчі, 34 хвилини

Данія

У неділю в Данії сталася знакова подія – після надзвичайно довгої паузи повернувся на поле Артем Довбик. Українець востаннє грав ще в липні і пропустив тривалий період через травму. Його Мідтьюланд програв Оденсе (1:3), а Довбик вийшов на заміну на 74-й хвилині, коли усі голи було забито.

Есб’єрг Юрія Яковенказіграв внічию з Норшелланом (0:0). Українець вийшов у старті і відіграв 64 хвилини.

Вайле з трьома українцями зіграє лише наступного вікенду.

_____________________

Юрій Яковенко (Есб’єрг) – 24 матчі, 5 голів, 6 ж.к., 960 хвилин

Владіс-Еммерсон Іллой-Айєт (Вайле) – 11 матчів, 4ж.к., 691 хвилина

Владлен Юрченко (Вайле) – 16 матчів, 3 голи, 1 ж.к., 926 хвилин

Сергій Гринь (Вайле) – 7 матчів, 2 голи, 1 ж.к., 496 хвилин

Артем Довбик (Мідтьюланд) – 3 матчі, 1 ж.к., 105 хвилин

Фінляндія

Сейняйокі Дениса Олійникау вівторок переміг КПВ (1:0). Українець пішов з поля на 80-й хвилині, а вже за мить його команда забила єдиний гол.

На вихідних Сейняйокі зіграв внічию з Лахті (1:1), а Олійник відкрив рахунок у поєдинку! Екс-гравцю Дніпра та Металіста вдався розкішний удар.

Проте на 90+2-й хвилині господарі врятувалися від поразки. Варто зауважити, що Денис розпочав матч із лави запасних, а вступив у гру на 57-й хвилині і був дуже активним протягом відведеного часу. Команда українця поки лідирує у чемпіонаті Фінляндії, хоча у конкурентів ще є кілька матчів у запасі.

_____________________

Денис Олійник (Сейняйокі) – 7 матчів, 3 голи, 3 ж.к., 563 хвилини

Швеція

АФК Ескільстуна (3:1), якій наприкінці травня грати у фіналі Кубка Швеції, поступилася вчетверте поспіль. Цього разу команда Івана Бобкапрограла АІК (1:2). Українець відіграв 66 хвилин, участі у гольових епізодах не брав. Ігоря Левченкане було у заявці – якби він туди потрапив то точно вийшов би на поле через вилучення колеги на 45-й хвилині.

_________________

Іван Бобко (АФК Ескільстуна) – 4 матчі, 1 гол, 216 хвилин

Ігор Левченко (АФК Ескільстуна) – 1 матч, 1 пропущений гол, 90 хвилин

Чехія

Тарас Качарабата його Слован змогли встояти у битві з лідером – матч зі Славією завершився внічию 0:0. Українець відіграв увесь поєдинок.

Едуард Собольтакож провів на полі усі 90 хвилин, а його Яблонець поступився Вікторії з Пльзеня (1:2). Ще до 83-ї хвилини команда українця була попереду. Не скажеш, що у голах є безпосередня вина Соболя, але обидва голи суперника прийшли з флангу українця.

______________________

Тарас Качараба (Слован) – 27 матчів, 1 гол, 3 ж.к., 2336 хвилин

Едуард Соболь (Яблонець) – 17 матчів, 1 гол, 2 ж.к., 1250 хвилин

Сербія

Раднічки Тараса Бондаренкана тижні зіграли два поєдинки. Спочатку виграли на виїзді у Пролетера (3:2), а у неділю не змогли обіграти Войводину (0:0). Бондаренко відіграв 180 хвилин. Уродженця Запоріжжя вже можна вітати із срібними медалями.

_________________________

Тарас Бондаренко (Раднічки) – 30 матчів, 2 голи, 2ж.к., 2543 хвилини

Польща

Володимир Костевичпровів весь матч проти Заглембє (1:1), участі в гольових епізодах не брав. Познанці втратили перемогу на останніх хвилинах після суперечливого кількахвилинного розбору епізоду з пенальті. Арбітр спочатку нагородив гравця Заглембє жовтою карткою за симуляцію, а після перегляду VAR змінив своє рішення.

Медзь без Антона Каніболоцькогов заявці розійшлася миром з Короною (0:0).

У неділю Краковія, яка ще відносно нещодавно була серед аутсайдерів, перемогла Лехію (2:0) і піднялася на четверту сходинку Екстракляси. Прикро, що Олексій Дитятьєвлише з лави запасних спостерігав за перемогою своєї команди.

_____________________________

Олексій Дитятьєв (Краковія) – 27 матчів, 1 гол, 6ж.к., 2260 хвилин

Антон Каніболоцький (Медзь) – 20 матчів, 30 пропущених голів, 1800хвилин

Володимир Костевич (Лех) – 24 матчі, 1 гол, 1 ж.к., 2012 хвилин

Угорщина

Поки тривають пристрасті та з’ясування відносин з Іваном Петряком, Ференцварош Сергія Ребровапереміг Уйпешт (2:1). Ігор Харатінвідіграв за новоспеченого чемпіона весь матч і отримав жовту картку.

Дьошдьор з усіх сил намагається втриматися в еліті – цього разу команда Сергія Шестаковаперемогла другу команду ліги Віді (2:1). Українець відіграв 45 хвилин.

Мезакьовешд на виїзді переміг МТК (1:0). За господарів лише 31 хвилину відіграв Євген Селін– українця замінили через ушкодження. У складі переможців весь поєдинок провів Михайло Месхі. Також за Мезакьовешд 62 хвилини відіграв Шандор Вайда.

Серйозної травми зазнав Олег Голодюк. Українець вийшов у старті Халадаша на поєдинок з Пакшем (1:1), був активним на старті зустрічі, однак на 20-й хвилині у боротьбі із суперником зазнав розсічення. Близько чотирьох хвилин лікарі чаклували над українцем, який, зрештою, залишав поле на ношах.

Розсічення чола виявилося глибоким і Голодюку наклали 5 швів. За словами Олега, найгірші прогнози не справдилися, і він має велике бажання вийти на поле вже у наступному турі.

Щодо самої гри, то тут важко не згадати слова Юрія Габовди, який провів на полі усі 90 хвилин. В інтерв’ю "Футбол 24" українець скаржився на фортуну. У грі з Пакшем його команда вела у рахунку до останніх секунд, проте на третій з трьох компенсованих хвилин Габор Кірай пропустив після прямого удару з кутового. Фантастика! Для команди, яка бореться за збереження місця в еліті, ці втрачені очки стали фатальними.

Дебрецен Олександра Надяпрограв Кішварді (1:3) з Антоном Кравченком, Богданом Мельникомта Романом Карасюком. Усі українці відіграли до фінального свистка. Звинувачувати нашого голкіпера у пропущених голах не варто – пенальті і два постріли впритул.

___________________________

Сергій Ребров (Ференцварош) – 26 матчів: 18 перемог, 3 нічиїх, 5 поразок

Олександр Надь (Дебрецен) – 29 матчів, 33 пропущених голи, 4 ж.к., 2610 хвилин

Артем Кичак (МТК) – 25 матчів, 40 пропущених голів, 2 ж.к., 2250хвилин

Євген Селін (МТК) – 27 матчів, 1 гол, 4 ж.к., 2166 хвилин

Іван Петряк (Ференцварош) – 28 матчів, 6 голів, 5 ж.к., 2349 хвилин

Ігор Харатін (Ференцварош) – 12 матчів, 2 голи, 2 ж.к., 1050 хвилин

Сергій Шестаков (Дьошдьор) – 29 матчів, 3 ж.к., 2416 хвилин

Михайло Месхі (Мезакьовешд) – 24 матчі, 8 ж.к., 1687 хвилин

Шандор Вайда (Мезакьовешд) – 28 матчів, 5 голів, 2 ж.к., 1765 хвилин

Юрій Габовда (Халадаш) – 28 матчів, 1 гол, 7 ж.к., 2475 хвилин

Олег Голодюк (Халадаш) – 8 матчів, 1 гол, 3 ж.к., 578 хвилин

Роман Карасюк (Кішварда) – 28 матчів, 3 ж.к., 1868 хвилин

Віктор Гей (Кішварда) – 5 матчів, 294 хвилини

Богдан Мельник (Кішварда) – 22 матчі, 1 гол, 2 ж.к., 1657 хвилин

Антон Кравченко (Кішварда) – 12 матчів, 1 гол, 3 ж.к., 1071 хвилина

Павло Лук’янчук (Кішварда) – 13 матчів, 1 гол, 5 ж.к. 1 ч.к., 988 хвилин

Андрій Черепко (Кішварда)

Північна Македонія

Євген Новаквідіграв 90 хвилин, а його Вардар зіграв у результативну нічию зі Шкупі (2:2). Вини українця у пропущених голах немає.

______________

Євген Новак (Вардар) – 27 матчів, 2 голи, 4 ж.к., 2430хвилин

Кіпр

В заключному турі нижньої шістки Докса Євгена Павловапрограла вдома Алкі (0:1). Наш нападник відіграв останні 15 хвилин.

Ерміс, де до останнього часу виступав Ярослав Мартинюк (зараз він вільний агент), безнадійно залишив еліту. Тепер офіційно.

________________

Євген Павлов (Докса Катокопіас) –25 матчів, 3 голи, 5 ж.к., 943 хвилини

Хорватія

Олександр Сватоквідіграв 90 хвилин у двобої Хайдука та Інтера із Запрешича (3:2). Все розпочалося максимально жахливо для українця – він відзначився автоголом (варто звернути уваги на доброзичливу реакцію кіпера Йосіпа Посавеца).

Однак потім команді зі Спліта вдалося перевернути все з ніг на голову і тріумфувати.

Дмитро Льопавступив у гру проти Славена відразу по перерві, коли його Осієк програвав 0:1. Попри на старання українця, матч так і завершився. Осієк та Хайдук ділять третє місце у чемпіонаті Хорватії.

__________________________

Дмитро Льопа (Осієк) – 12 матчів, 2ж.к., 391 хвилина

Олександр Сваток (Хайдук) – 8 матчів, 2 ж.к., 1 ч.к., 692 хвилини

Словаччина

Юрій Захарківврятував від поразки Земплін у матчі з Середом (2:2). Вихованець Карпат вийшов на заміну на 79-й хвилині при рахунку 1:2. Ба більше, Земплін перебував у меншості через вилучення. Захарків забив рятівний гол на 90+2-й хвилині, скориставшись невдалим виходом суперника з оборони.

Весь поєдинок у складі команди з Міхаловце провів Данило Бескоровайний. Судячи з хайлайтів, провів його не особливо впевнено.

Станіслав Біленькийспостерігав за перемогою ДАК у виїзному матчі проти Жиліни (2:1) з лави запасних.

Слован вже у статусі чемпіона безАртема Сухоцькогопрограв Ружомбероку (2:3).

_______________

Артем Сухоцький (Слован) – 23 матчі, 1 гол, 2 ж.к., 2043 хвилини

Данило Бескоровайний (Земплін) – 22 матчі, 5ж.к., 1911 хвилин

Юрій Захарків (Земплін) – 5 матчів, 2 голи, 228 хвилин

Максим Третьяков (ДАК 1904) – 17 матчів, 1 гол, 1 ж.к., 857 хвилин

Станіслав Біленький (ДАК 1904) – 6 матчів, 25 хвилин

Владислав Хомутов (Злате Моравце) – 3 матчі, 118 хвилин

Казахстан

На тижні в Казахстані відбулося два тури. У середу українці результативними діями не відзначалися, а Астана Романа Григорчукавиграла 3:0 на виїзді в Атирау. Зате на вихідних чинний чемпіон вдома сенсаційно поступився Іртишу (0:1).

Після 6 матчів без пропущених голів Дмитро Непогодовнарешті перервав свою "суху" серію, пропустивши почергово від Тобола та Атирау. Більше того, в одному з матчів українець з казахським паспортом (під час гімну Казахстану кіпер, наприклад, тримає руку на серці) парирував пенальті. Непогодов зберігав ворота на замку понад 11 годин, точніше 677 хвилин!

Також відзначаємо перемогу Жетису над Таразом (1:0). Наш Руслан Степанюквідіграв весь матч, проте до активу може записати лише влучання у стійку.

Адерінсола Есеолабув активним, мав кілька непоганих моментів, проте його Кайрат вдома програв Тоболу (0:1), пропустивши єдиний гол на 87-й хвилині.

________________________

Роман Григорчук (Астана) – 10 матчів: 8 перемог, 1 нічия, 1 поразка

Адерінсола Есеола (Кайрат) – 7 матчів, 3 голи, 1 ж.к., 495 хвилин

Кирило Ковальчук (Ордабаси) – 7 матчів, 337 хвилин

Дмитро Непогодов (Ордабаси) – 8 матчів, 2 пропущених голи, 1 ж.к., 720 хвилин

Руслан Степанюк (Жетису) – 8 матчів, 647 хвилин

Різван Аблітаров (Атирау) – 9 матчів, 2 ж.к., 1 ч.к., 743 хвилини

Андрій Ткачук (Атирау) – 11 матчів, 2 ж.к., 873 хвилини

Сергій Загинайлов (Атирау) – 8 матчів, 453 хвилини

Євген Ткачук (Шахтар Караганда) – 9 матчів, 1 гол, 2 ж.к., 810 хвилин

Артем Барановський (Шахтар Караганда) – 9 матчів, 1 гол, 2 ж.к., 810 хвилин

Білорусь

Знову відзначився забитим голом Артем Дудік. Вихованець Волині допоміг Слуцьку здолати мінське Динамо (2:1). Для Дудіка це третій гол у трьох матчах поспіль.

Брестське Динамо вже на 20-й секунді заробило пенальті в двобої з Мінськом. Сталося це зусиллями Олексія Хобленка. Вирок взявся виконувати Артем Мілевськийі не зумів перехитрити екс-воротаря ФК Харків Сергія Веремка.

У 2010-му Мілевський у статусі нападника київського Динамо програв дуель Веремку в поєдинку Ліги Європи проти БАТЕ.

В підсумку команда з Бреста таки перемогла мінчан. Гольовим пасом за столичну команду відзначився українець Олександр Васильєв.

Славія на виїзді перемогла Енергетик (2:1). Після прострілу українця Максима Слюсарягравець суперника зрізав м’яч у власні ворота.

Микита Татарковдопоміг солігорському Шахтарю перемогти Іслоч (1:0) і закріпитися на першій сходинці ліги. Вихованець запорізького Металурга вступив у гру на 41-й хвилині, а згодом був замінений на 86-й хвилині.

В понеділок Гомель поступився Вітебську (1:2). За обидві команди зіграли кілька українців, проте традиційно в центрі уваги опинився найкращий бомбардир ліги Віталій Квашук. Він багато працював, брав ініціативу на себе, однак врятувати команду від поразки не зміг. І все ж йому вдався красивий удар з кутового, який став гольовим. В протоколі поєдинку цей гол записали на партнера Квашука. Також відзначаємо хорошу нагоду Максима Фещуказбільшити рахунок – вихованець Карпат з хорошої позиції влучив у штангу.

В якості бонусу – перемога Богдана Мишенкау номінації "Лепшы гол красавiка". На тижні гол українця було визнано найкращим у квітні.

________________________

Олександр Нойок (Динамо Брест) – 3 матчі, 145 хвилин

Олексій Хобленко (Динамо Брест) – 5 матчів, 90 хвилин

Артем Мілевський (Динамо Брест) – 6 матчів, 1 ж.к., 425 хвилин

Євген Зубейко(Мінськ) – 3 матчі, 266 хвилин

Олександр Васильєв (Мінськ) – 6 матчів, 1 ж.к., 540 хвилин

Владислав Насібулін (Мінськ) – 2 матчі, 99 хвилин

Олег Карамушка (Вітебськ) – 3 матчі, 1 ж.к., 123 хвилини

Максим Фещук (Вітебськ) – 4 матчі, 1 ж.к., 287 хвилин

Артем Старгородський(Вітебськ) – 5 матчів, 2 голи, 480 хвилин

Василь Прийма (Шахтар) – 2 матчі, 92 хвилини

Микита Татарков (Шахтар) – 5 матчів, 105 хвилин

Олександр Батищев (Торпедо) – 6 матчів, 537 хвилин

Олексій Збунь (Торпедо) – 6 матчів, 1 ж.к., 100 хвилин

Артем Дудік (Слуцьк) – 6 матчів, 3 голи, 533 хвилини

Юрій Тетеренко (Слуцьк) – 4 матчі, 314 хвилин

Олексій Курилов (Слуцьк) – 4 матчі, 2 ж.к., 360 хвилин

Євген Смірнов (Гомель) – 5 матчів, 2 ж.к., 365 хвилин

Бадрі Акубардія (Гомель) – 5 матчів, 386 хвилин

Віталій Квашук (Гомель) – 6 матчів, 5 голів, 540 хвилин

Дмитро Терещенко (Гомель) – 4 матчі, 154 хвилини

Богдан Мишенко (Торпедо-БелАЗ) – 6 матчів, 2 голи, 1 ж.к., 467 хвилин

Дмитро Юсов (Торпедо-БелАЗ) – 1 матч, 7 хвилин

Юрій Пантя (Славія) – 6 матчів, 540 хвилин

Редван Мемешев (Славія) – 5 матчів, 1 гол, 340 хвилин

Ігор Воронков (Славія) – 4 матчі, 349 хвилин

Максим Слюсар (Славія) – 6 матчів, 2 голи, 2 ж.к., 491 хвилина

Дмитро Білоног (Динамо Мн) – 4 матчі, 327 хвилин

Молдова

Кодру Владислава Боброваприймав Динамо-Авто Владислава Краєва. Протистояння видалося результативним, а перемогу з рахунком 5:2 святкували гості. Приємно, що ключову роль у цьому зіграв Краєв, який оформив дубль.

Голи Владислава на 01:05 та 02:05

__________________

Андрій Блізніченко (Шериф) – 4 матчі, 3 гол, 282 хвилини

Владислав Краєв(Динамо-Авто) – 5 матчів, 3 голи, 374 хвилини

Мирослав Мазур (Сфинтул Георге) – 6 матчів, 1 гол, 2 ж.к.,451 хвилина

Владислав Бобров (Кодру) – 8 матчів, 720 хвилин

Португалія

Євген Сердюктрадиційно поза заявкою Боавішти.

__________________

Євген Сердюк (Боавішта)

Ізраїль

Антон Братковтакож не має ігрової практики. На офіційному сайті Маккабі з Петах-Тикви українець все ще є у ростері команди.

__________________

Антон Братков(Маккабі П-Т) – 1 матч, 1 ж.к., 90 хвилин

Азербайджан

Через серію травм, яка спіткала більшу частину українських легіонерів у Азербайджані на поле в минулому турі вийшов лише Марко Девіч. Серб з українським паспортом відіграв весь матч проти Сумгаїта (0:1).

Олександр Рибканещодавно був прооперований у Туреччині.

________________

Марко Девіч (Сабах) – 20 матчів, 8 голів, 5 ж.к., 2ч.к., 1641 хвилина

Дмитро Безотосний (Габала) – 21 матч, 19 пропущених голів, 1845 хвилин

Кирило Петров (Нефтчі) – 20 матчів, 6 ж.к., 1689 хвилин

Олександр Рибка (Сабаїл) – 11 матчів, 11 пропущених голів, 3ж.к., 1 ч.к., 932 хвилини

Валерій Куценко (Кешля) – 10 матчів, 1 ж.к., 604 хвилини

Вірменія

На тижні у Вірменії було зіграно десяток матчів, проте наші легіонери голів не забивали. Відзначаємо вихід у складі Лорі Данила Рябенка, який, втім, своїй команді не допоміг – поразка 1:3 від Бананца.

Стабільно перемагає Пюнік Сергія Шевчуката Максима Трусевича. Команда є лідером першості, а Шевчук основним її гравцем.

В понеділок друге вилучення за місяць отримав Михайло Калугін. Хоч його Арарат переміг Арцах (2:1) у битві аутсайдерів, проте українець не стримав емоцій і наприкінці зустрічі обмінявся жорсткими підкатами з суперником. Все завершилося тим, що Калугін отримав удар кулаком по обличчю, проте також побачив перед собою червону картку. Крім того, відзначаємо класну гольову передачу від Андрія Яковлєва.

______________

Максим Трусевич (Пюнік) – 20 матчів, 1 гол, 5ж.к.,1694 хвилини

Сергій Шевчук (Пюнік) – 11 матчів, 1 гол, 1 ж.к., 822 хвилини

Дмитро Клімаков(Арцах) – 6 матчів, 1 гол, 2 ж.к., 305 хвилин

Данило Рябенко (Лорі) – 3 матчі, 6 пропущених голів, 232 хвилини

Андрій Яковлєв (Арарат) – 7 матчів, 490 хвилин

Михайло Калугін (Арарат) – 7 матчів, 2 ж.к., 2 ч.к., 483 хвилини

Грузія

Дмитро Іванісеняз лави запасних спостерігав за розгромною перемогою його тбіліського Динамо над Сіоні (5:1).

Кутаїське Торпедо в непростому матчі перемогло батумське Динамо (3:2). Олександр АзацькийтаГіулі Манджгаладзевідіграли по 90 хвилин у складі протилежних команд. В переможній атаці господарів взяла участь практично вся команда, зокрема й Азацький.

________________________

Дмитро Іванісеня (Динамо Тб) – 9 матчів, 1 гол, 3 ж.к., 514 хвилин

Олександр Азацький (Торпедо Кт) – 11 матчів, 2 голи, 990 хвилин

Амбросій Чачуа (Торпедо Кт) – 6 матчів, 125 хвилин

ГіуліМанджгаладзе (Динамо Батумі) – 10 матчів, 1 гол, 4 ж.к., 1 ч.к.,900 хвилин

Денис Шеліхов (Сабуртало)

Латвія

Данило Кучервідстояв насухо в матчі проти Метти (1:0). Даугавпілс майже протягом всього матчу захищався, а наш кіпер здійснив з десяток сейвів. Одного разу його врятувала штанга. Відмінний матч для українця! Богдан Коваленкоз’явився на полі вже у компенсований час.

Максим Марусичвийшов у старті РФШ на матч з Лієпаєю (0:0) і відіграв 59 хвилин. В пасиві українця жовта картка.

___________________

Максим Марусич (РФШ) – 5 матчів, 1 гол, 1 ж.к.,189 хвилин

Богдан Коваленко (Даугавпілс) – 7 матчів, 2 ж.к., 326 хвилин

Данило Кучер (Даугавпілс) – 6 матчів, 9 пропущених голів, 810хвилин

Олексій Геловані (Валмієра) – 7 матчів, 3ж.к.,566 хвилин

Литва

Юрій Бушманвкотре підтвердив статус одного з ключових футболістів чемпіонату Литви. Він традиційно успішно записував до свого активу гольові передачі, а у протистоянні з Палангою оформив гол+пас. Кауно Жальгіріс переміг 3:0, а українець долучився до другого та третього голів своєї команди. Спочатку Бушман класно виконав штрафний, а потім відмінно подав кутовий, після чого його партнер злету відправив м’яч у ворота. Екс-гравець київського Арсеналу є найкращим асистентом A-lyga.

Гол Юрія на 00:55, передача на 02:30

Андрій Карвацькийвідіграв 75 хвилин проти Жальгіріса – його Паневежис поступився лідеру (1:2). Переможний гол суперник забив вже після того, як українець залишив поле.

_________________

Денис Підручний (Стумбрас) – 2 матчі, 2 хвилини

Єгор Кондратюк (Стумбрас) – 1 матч, 3 хвилини

Юрій Бушман(Кауно Жальгіріс) – 9 матчів, 1 гол, 2 ж.к., 810 хвилин

Андрій Карвацький (Паневежис) – 8 матчів, 1 ж.к., 634 хвилини

Естонія

Євген Буднік, Юрій Ткачукта Андрій Марковичзустрілися в очному протистоянні. Як не дивно, Левадія, яка дуже впевнено почала сезон, вдруге поспіль поступилася. Команда Марковича перемогла з рахунком 2:1, а всі українці відіграли поєдинок до кінця. Наші земляки є провідними футболістами у складах своїх команд і ще до перерви вони стали ключовими фігурами цікавого епізоду. М’яч після удару гравця Левадії влучив у руку Марковичу (повтор це не доводить), а Будник взявся виконувати пенальті. Євген, який раніше лузав пенальті, як горішки, цього разу схибив.

____________________________________

Андрій Маркович (Нимме Калью) – 9 матчів, 2 ж.к., 810 хвилин

Юрій Ткачук (Левадія) – 6 матчів, 2 ж.к., 1 ч.к., 540 хвилин

Ігор Жураховський (Левадія) – 7 матчів, 2 голи, 578 хвилин

Євген Буднік (Левадія) – 8 матчів, 9 голів, 3 ж.к., 785 хвилин

Це стане сюрпризом для противника, – Клімкін про жорстку відповідь на паспорти РФ

$
0
0
Володимир Путін своїм рішенням видавати паспорти РФ на Донбасі намагається кардинально змінити ситуацію й забезпечити свою постійну присутність на окупованих землях України.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у своєму блозі на сайті "Українська правда"заявив, що потрібно "реагувати на паспортний бандитизм вже і зараз".

"Ми готуємо дієву відповідь Кремлю. Вона буде водночас системною й асиметричною. Поки що не буду розкривати наші конкретні кроки. Нехай це стане сюрпризом для противника", – написав Клімкін.

Він пояснив, що ефективну відповідь Кремлю Україна можемо дати, тільки об'єднавши зусилля з усією міжнародною спільнотою.

"Саме тому я звернувся до міністрів закордонних справ держав "Великої сімки", а також Європейського Союзу та інших наших партнерів із закликом запровадити нові санкції проти Росії", – додав міністр.

Що може зробити Зеленський у відповідь на чергові погрози Росії – читайте у матеріалі 24 каналу

Що відомо про видачу паспортів Росії? 24 квітня президент РФ Володимир Путін прийняв указ про спрощення видачі російських паспортів жителям окупованого Донбасу. А згодом заявив, що готовий надавати громадянство Росії всім українцям.

1 травня Путін підписав указ про спрощений порядокотримання російського паспорта, який передбачає:

– Заяву на видачу громадянства РФ від жителів окупованих територій України повинні розглядати не довше трьох місяців.

– Особи, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України можуть отримати паспорти РФ без обов'язкових іспитів чи дотримання вимоги щодо проживання в Росії терміном у понад п'ять років.

– Основні умови зміни громадянства – наявність паспортів самопроголошених "ЛНР" і "ДНР".

– Охочим потрібно буде їхати в Ростовську область, на місці паспорти отримуватимуть лише проросійські бойовики.

Джошуа підтвердив, що наступний бій готовий провести з Усиком

$
0
0
Британський чемпіон світу за версією WBO, WBA Super й IBF Ентоні Джошуа заявив, що готовий наступний бій провести проти українця Олександра Усика.

Наступний поєдинок Усик проведе у суперважкій вазі проти Карлоса Такама. Бій відбудеться 25 травня в американському місті Оксон-Гілл в штаті Меріленд на арені MGM National Harbor.

У разі перемоги Усик стане першим номером рейтингу WBO у суперважкій вазі. Олександр буде обов'язковим претендентом на чемпіонський титул, оскільки є "суперчемпіоном" WBO в крузервейті. Поясом у суперважкій вазі наразі володіє саме Джошуа.

Ентоні Джошуа 1-го червня зустрінеться в Нью-Йорку з мексиканцем Енді Руїсом-молодшим. Британець стверджує, що відразу ж після цього готовий битися з Усиком.

Стовідсотково буду готовий. Звільнити титул для Усика? Нізащо! Та й до чого це? Я навіть ніколи й не роздумував над тим, щоб відмовитися від якогось зі своїх титулів. Згоден, в боксі дуже багато політики. Але я точно не збираюся відмовлятися від титулу WBO і готовий битися з Усиком. Навіть більше. Хочу побажати хлопцю удачі. Вважаю, він – дуже крутий додаток до хевівейту. Він дуже талановитий боєць. І, вважай, вже іменитий.

Скажу навіть більше. Якби він дебютував у хевівейті раніше, то замість Джаррелла Міллера і Луїса Ортіса, який відмовився від бою, я б зараз бився саме з ним. DAZN хоче, щоб на їх стріммінгу було якнайбільше крутих боїв між крутими бійцями. Їм потрібні боксери типу Усика. І вони будуть його добре просувати. Вони готові добре платити, адже зацікавлені в таких поєдинках,
– цитує Джошуа vRINGe.

Джошуа не вперше говорить про готовність битися з Олександром Усиком. Британець також заявив, що дивитиметься дебютний бій українця в суперважкій вазі проти Такама.

Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram

Скандальний батько Меган Маркл прокоментував пологи зіркової доньки

$
0
0
Герцогиня Сассекська Меган Маркл ще після королівського весілля завоювала прихильність британців. Однак її скандальні родичі упродовж року активно підігрівали ЗМІ резонансними заявами. Особливо у цьому відзначився батько Меган – Томас Маркл.

Та, мабуть, поява первістка герцогів Сассекськихкардинально змінить родинні стосунки. Як повідомляє The Daily Mail, Томас Маркл вже встиг привітати свою доньку з народженням сина та порадів за неї. 

"Я радий почути, що у матері й дитини все добре. Я пишаюся тим, що мій онук народився у британській королівській сім'ї, і я впевнений, що він виросте достойною людиною, щоб служити короні й народу Великої Британії з честю. Нехай Господь Бог благословить цю дитину. Я бажаю йому здоров'я і щастя, а також вітаю мою прекрасну донечку герцогиню Меган і принца Гаррі", – розповів Томас Маркл. 

Ще раніше, коли батько герцогині Сассекської тільки дізнався про її вагітність, заявляв, що Меган Маркл буде чудовою мамою. Такої ж думки і представники королівської родини, які із захватом привітали подружжя із народженням первістка

І хоч із американськими родичами дружина принца Гаррі має напружені стосунки, її мати Доріа Редлан підтримує її у всьому. Так, мати Меган наразі перебуває у Віндзорському палаці та допомагає своїх доньці доглядати за новонародженим сином. У ЗМІ припускають, що Доріа може з'явитись із герцогами Сассекськими на офіційне знайомство громадськості з їхнім первістком. 

Якими скандалами відзначився батько Меган Маркл? Томас Марклчасто потрапляв у скандальні новини ЗМІ. Перед королівським весіллям чоловіка підловили на махінаціях, довівши факт заробляння грошей на шлюбі принца Гаррі та Меган Маркл. Після серії резонансних новин у ЗМІ він раптово відмовився вести свою доньку до вівтаря, заявивши, що має заплановану операцію. Журналісти припускають, що саме грошові махінації стали причиною такого несподіваного рішення Томаса Маркла. Після цього чоловік давав численні інтерв'ю, які виливались у все нові скандали. Дізнавшись про вагітність своєї зіркової доньки, Томас Маркл перестав з'являтись у ЗМІ та розповів, що вона буде чудовою матір'ю.

Топ-5 препаратів, на які не варто витрачати гроші при застуді

$
0
0
Люди витрачають величезні гроші на непотрібні ліки, які не тільки не діють, але й можуть серйозно нашкодити здоров'ю.

Список непотрібних при застуді препаратівсклав терапевт, кардіолог та дієтолог Філіп Кузьменко.

  1. противірусні препарати
  2. імуномодулятори
  3. вітамін С
  4. інтраназальні глюкокортикостероїди
  5. антибіотики

Не займайтесь безглуздим збагаченням фармкомпаній, а витрачайте ці гроші на корисні речі. 

Також важливо звертати увагу на інструкції до ліків, тому що ліки, які не діють, практично ніколи не мають побічних ефектів, крім алергічних реакцій.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

На Донбасі до 9 травня з’явився пропагандистський білборд від нардепа-втікача Клюєва: фото

$
0
0
На Донеччині у прифронтовому Бахмуті (колишня назва – Артемівськ) місцевих жителів неабияк здивував плакат до Дня перемоги над нацистською Німеччиною. Замовив його у межах свого виборчого округу нардеп Сергій Клюєв. Свого часу він входив до найближчого оточення вічно легітимного гаранта Віктора Януковича. Також політик є братом екс-очільника АП Андрія Клюєва.

Власне на білборді зображено привітання з Днем перемоги ("Вічна слава переможцям! З Днем перемоги"), підписане Сергієм Клюєвим. Також на рекламному щиті можна побачити кадри з історичної хроніки та логотип громадської організації (ГО) "Вмєстє", очільником якої і є Клюєв.

Білборд, 9 травня, Сергій Клюєв, День перемоги, історія, Донбас
Білборд до 9 травня у Бахмуті від нардепа-втікача Клюєва

У ГО розповіли, що замовником такої пропагандистської реклами справді особисто є Сергій Клюєв. Водночас він виступив і спонсором цих білбордів. Однак, їх розвішувала не бахмутська організація “Вмєстє”, а люди з Києва, передає "Вільне радіо". На запитання де саме зараз перебуває Сергій Клюєв, в організації так і не відповіли – кажуть, що не знають.

Наприкінця березня уряд Канади продовжив дію економічних санкцій проти президента-втікача Віктора Януковича та 15 його соратників. До цього спискупотрапив і Сергій Клюєв. Нові обмеження діятимуть протягом п’яти років, тобто до березня 2024 року.

Що відомо про Сергія Клюєва?Він народився у 1969 році у Донецьку. Є братом очільника Адміністрації Президента часів Януковича та бізнесмена Андрія Клюєва. До Верховної Ради від "Партії регіонів" його обирали кілька разів – зокрема, є депутатом V (травень 2006-го – листопад 2007 року), VI (листопад 2007-го – грудень 2012 року) VII (грудень 2012-го – листопад 2014 року) та VIIІ (з листопада 2014 року по сьогодні) скликань. Востаннє до українського парламенту він потрапив завдяки жителям Бахмута. Зараз на сайті ВР його позначено як безпартійного. 

У травні 2015 року Генпрокуратура подала до Верховної Ради запит про зняття з нього недоторканності та притягання його до кримінальної відповідальності. Сергія Клюєва підозрювали у шахрайстві та розтраті державного майна. Як повідомляли у ГПУ, брати Андрій та Сергій Клюєви придбали “Завод напівпровідників” та обслуговували кредит за рахунок державних коштів. Зрештою парламентарі підтримали прокурора та дозволили арешт, але депутат втік з країни.

Наразі Клюєв перебуває у всеукраїнському розшуку. Також його розшукував "Інтерпол", але у 2019 році вони припинили це робити. Актуальної інформації щодо справи проти Клюєва Україн поки немає. Станом на 2018 рік у ГПУ повідомляли, що заочного розслідування щодо нього не було.

Що відомо про 8-9 травня в Україні?У 2015 році Верховна Рада встановила 8 травня Днем пам'яті та примирення на честь усіх жертв Другої світової війни. Символом пам'яті є червоний мак. Також тоді вирішили відзначати 9 травня як День перемоги над нацизмом.

 

 


Авто посла Канади застрягло у багнюці на Черкащині: фото

$
0
0
Автомобіль посла Канади в Україні Романа Ващука застряг в багнюці в Чигиринському районі Черкаської області.

Дипломат написав у Twitter, що Черкаська область відома своїм багатим чорноземом.

Ващук додав, що у поєднанні з глиною і сльотою від дощу це може стати проблемою для недосвідчених водіїв на грунтових дорогах. "Тобто для мене", – зауважив дипломат.

Посол подякував Руслану з села Буда, який виштовхнув і вивів "нас з нашої колії".

Роман Ващук також опублікував фото, зроблене під час поїздки. На зупинці громадського транспорту хтось написав "Де дорога?".

Філософське і практичне питання, особливо гостре в Черкаській області: "Де дорога?,
– написав посол.

 

Прокидайтесь, містер Мессі, – фанати "Ліверпуля" феєрверками вночі побудили гравців "Барселони"

$
0
0
Вболівальники "Ліверпуля" готові на все заради перемоги їх улюбленої команди. Навіть не давати спати футболістам команди суперників.

Цього разу від їх дій постраждали гравці "Барселони". В ніч на 7 травня під готелем Hilton, де у Ліверпулі зупинилися "синьо-гранатові", фанати запустили феєрверк. При цьому на відео чути, як один з виконавців цього дійства говорить "wake up call for Mr Messi" (прокидайтеся, містер Мессі).

Окрім намагання не дати виспатися гравцям "Барселони", фанати "Ліверпуля" порушили й британське законодавство. В Англії заборонено запускати феєрверки у громадських місцях з 23:00 до 07:00. Свою "акцію" вболівальники влаштували о 04:00 годині.

Фанати "Ліверпуля" не унікальні у таких діях. Цього сезону це вже робили вболівальники "Аякса". Вони вночі феєрверками будили футболістів "Реалу" та "Ювентусу".Правда це не дуже допомагало амстердамському клубу – "Аякс" вдома програв "Реалу", а з "Ювентусом" зіграв внічию. Але переміг обидві команди на виїзді та вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. Там він у першому матчі у Лондоні обіграв "Тоттенхем".

Потенційних жертв – десятки: Клімкін попередив ЄС про серйозну загрозу з боку РФ

$
0
0
Підступні маніпуляції з видачею російських паспортів українцям на окупованих територіях несе загрозу не лише для України.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму блозі на сайті "Українська правда"написав, що подібні рішення Путін застосовував Абхазії та Південній Осетії, а це закінчилося російською окупацією грузинських територій.

"Так було і в нашому Криму, і ось він уже п'ять років, як незаконно окупований. Зараз на черзі окупований Донбас", – заявив Клімкін.

Це чіткий сигнал, що так може бути і з багатьма іншими країнами, потенційних жертв – десятки,
– наголосив міністр.

За його словами, це насамперед стосується пострадянських країн, зокрема, балтійських держав.

"Але згадаймо, скільки росіян і російськомовних живе в тій же Німеччині та інших країнах ЄС. Кремль не просто намагатиметься сформувати в них свою п'яту колону, він створюватиме підстави для активного втручання у їхнє внутрішнє життя", – додав політик. 

Що відомо про видачу паспортів Росії?24 квітня президент РФ Володимир Путін прийняв указ про спрощення видачі російських паспортів жителям окупованого Донбасу. А згодом заявив, що готовий надавати громадянство Росії всім українцям.

1 травня Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського паспорта, який передбачає:

– Заяву на видачу громадянства РФ від жителів окупованих територій України повинні розглядати не довше трьох місяців.

– Особи, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України можуть отримати паспорти РФ без обов'язкових іспитів чи дотримання вимоги щодо проживання в Росії терміном у понад п'ять років.

– Основні умови зміни громадянства – наявність паспортів самопроголошених "ЛНР" і "ДНР".

– Охочим потрібно буде їхати в Ростовську область, на місці паспорти отримуватимуть лише проросійські бойовики.

Як зірки розважались на вечірці Met Gala 2019: найкращі after party образи

$
0
0
В Нью-Йорку 6 травня відгриміла одна з найкращих подій року – бал Інституту костюма музею Метрополітен, який ще по-іншому називають Met Gala. Після офіційної частини – червоної доріжки – знаменитості відправилась на закриту вечірку, де вони могли розглянути розкішні виставки костюмів відомих брендів, а також відпочити в компанії друзів та подивитись музичні виступи.

На цьогорічну подію Met Gala, за попередніми підрахунками, завітало від 600 до 700 гостей, особисто яких відбирала головна редакторка Vogue Анна Вінтур. Ті зіркові гості, які удостоїлись взяти участь в балі Інституту костюма музею Метрополітен, повинні були заплатити 30 тисяч доларів за вхідний квиток. Але якщо вони мали бажання провести вечір за заброньованим наперед столиком на закритій вечірці, ціна такої послуги склала 275 тисяч доларів.

Феноменальні ціни лише за вхідні квитки, окрім розкішних образів, обійшлись знаменитостям у чималу суму, але, як відомо, всі вкладені кошти у захід будуть спрямовані на благодійність задля розвитку музею Метрополітен. Відтак, знайшлись ті зірки, які засвітились лише на червоній доріжці і не мали наміру витрачати "зайвих" 300 тисяч доларів за келих шампанського в компанії інших зірок. Але такі модники та модниці, як Кайлі Дженнер з Тревісом Скоттом, Кім Кардашян і Каньє Вест, Кеті Перрі, Пріянка Чопра та Нік Джонас і багато інших вирішили досхочу нагулятись на вечірці, закритої від фотокамер.

У Harper's Bazaar Australia зробили підбірку світлин, які залишали самі актори, моделі та виконавці у своїх соціальних мережах під час after party (вечірки) Met Gala 2019.


Кендіс Сванепул і Джоан Смоллс / Harper's Bazaar Australia


Кендалл Дженнер / Harper's Bazaar Australia


Джіджі Хадід / Harper's Bazaar Australia


Кім Кардашян і Каньє Вест / Harper's Bazaar Australia


Хейлі Бібер / Harper's Bazaar Australia


Кайлі Дженнер / Instagram / @thekkwdaily


Вінні Харлоу / Harper's Bazaar Australia


Ешлі Грем / Instagram / @ashleygraham


Ріта Ора / Instagram / @kathyjeung


Серена Вільямс / Instagram / @serenawilliams


Донателла Версаче / Instagram / @donatella_versace


Пріянка Чопра і Нік Джонас (в центрі) / Harper's Bazaar Australia

Куди Зеленський перенесе Адміністрацію Президента?

$
0
0
У команді Володимира Зеленського не приховують свого невгамовного бажання якнайшвидше прибрати владу до своїх рук, бажано вже зараз. А також перенести Адміністрацію президента з вулиці Банкової в Києві в нове місце, скляну новобудову. Поставити там камери, забезпечити прозорість…

Новообраний президент навіть в одному з інтерв'ю висловлювався за можливу резиденцію поза межами столиці, мовлял, заторів буде менше і йому так би було зручніше. Ну звісно, був у нас уже один президент-втікач, що полюбляв природу, бігати по пеньках та керувати із "Хонки" в Межигір'ї. Але зараз не про це...

Так от, звісно, Банкова має певну дурну репутацію та совкову атмосферу,бо будувалася нинішня кремезна АП ще за дрімучого СРСР у 1930-х роках, а вже після другої світової тут засідав ЦК Компартії та її перші секретарі. Довелося мені якось відвідувати прес-конференцію Петра Порошенка та побувати в одному з приміщень цієї славетної будівлі. Тоді здалося, ті шафи та килими у зберігають дух епохи першого секретаря ЦК КПУ Володимира Щербицького, чи ще може Микиту Хрущова застали до його переїзду в Москву. Небажання працювати там молодих людей з комнади Зе цілком можна зрозуміти.

До того ж, перенесення президентського офісу могло мати ще й символічне значення для нової влади –оновлення, зміна правил гри, "кінець старої епохи", якщо бажаєте. Та не так склалося, як бажалося – кошти, переобладнання, спецзв'язок, безпека... Все це майже унеможливлює швидку зміну місця сидіння президента. На це у Зеленського кажуть, що знайшли би спонсорів для нового президентського офісу, але побоюються закидів у корупції. Ще б пак! Та чому б не перенести Зе-офіс одразу десь у студію телеканалу "1+1" або ще краще в маленьке ізраїльське курортне містечко Герцлія, де мешкає олігарх Ігор Коломойський? Можливо, повітря Середземного моря допоможе краще приймати державницькі рішення?

Давайте трохи поговоримо про те, чому є серйозні побоювання, що країною за президентства Зеленського значною мірою керуватиме саме Коломойський і К? Може тому що шоумен і олігарх є бізнес-партнерами у медійній сфері? Чи через те, що "1+1" на час виборів перетворився в неприкритий агітаційний майданчик Зеленського, показуючи його навіть у дні тиші перед першим та другим турами виборів. А про що свідчить несподіване судове рішення про незаконність приватизації "ПриватБанку" майже за тиждень до перемоги Зе-кандидата?

Також показовою є й нещодавня зустріч політично недосвідченого Володимира Зеленського у Раді з керівництвом парламенту та фракцій: по ліву руку від нового президента сидів юрист Андрій Богдан, якого тісно пов'язують із олігархом. Як розказували потім присутні, правник щось активно показував на телефоні Володимиру Олександровичу.

Наводить на сумні думки й те, з яким самовдоволеним обличчямостанні тижні Коломойський почав роздавати інтерв'ю на всі сторони світу, включаючи російські ЗМІ. А вже серйозно судити про майбутній справжній центр управління державою можна хоча б по тому, яка підкилимна активність розгорнулася довкола Ігоря Валерійовича та його нинішньої локації перед другим туром президентських виборів та після нього. Як засвідчив сюжет-розслідування програми "Схеми", ізраїльський офіс олігарха відвідали перед виборами нардеп Віталій Хомутиннік із парламентської групи "Відродження", мер Харкова Геннадій Кернес, колишній міністр екології та природних ресурсів часів Януковича Едуард Ставицький та багато інших діячів. Минулого тижня ЗМІ опублікували навіть фото головного "радикала" Олега Ляшка, що за дивним збігом обставин був помічений, де б ви думали, – в Герцлії.

Коломойський
Нещодавно Ігор Коломойський дав інтерв'ю програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом"

Вже згадувана вище програма "Схеми" раніше дослідила, що й самЗеленський 11 разів літав то в Женеву, то в Ізраїль. Крім того, за чутками в Коломойського не лише проблеми з українським правосуддям, але й американці наполегливо рекомендують йому залишатися в Ізраїлі. Тобто за океаном імовірно не дуже хочуть його повернення в Україну та відновлення впливу на вітчизняну політику. Не даремно ж Коломойський вимушено залишив Женеву, де проживав тривалий час. То може Зеленському варто зекономити на перельотах і дзвінках в роумінгу, та й перенести президентську канцелярію прямісінько в сонячну Герцлію? Тепло, затишно, оригінально. Середземноморська кухня, пляж поруч, краса, а не життя.

Кінець старої епохи, так кінець старої епохи! Далі буде...

Viewing all 261892 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>