Quantcast
Channel: 24 Канал - Всі новини
Viewing all 261692 articles
Browse latest View live

Перша в Україні бетонна дорога: що про неї відомо

$
0
0
Факти про дорогу Н-31, яку будують за новою технологією.

Перша в Україні бетонна дорога будується в Полтавській області турецькою компанією OnurTaahhut Tasimacilik Insaat. Вона пролягає в Полтавській області, раніше мала позначення Р-52 та мала статус регіональної. Тепер їй надано назву Н-31 та статус національної. Дорога відходить від міжнародної траси М03/Е40 Київ-Полтава-Харків й сполучає столицю та Дніпро з Запоріжжям.

Дорогу роблять за новою технологією – з бетону. Її розширять до 4 смуг, загальна товщина покриття становитиме 1,5 метрів! Зокрема, нижній шар – закріплений та стабілізований ґрунт має товщину 70 см, шар цементоґрунту 30 см. Далі йдуть 18 см пісного бетону та 26 – важкого бетону. На поздовжніх та поперечних швах на глибині 13 см вкладуються армуючі елементи.

На сьогодні побудовано 15 км бетонної дороги траси Дніпро-Решетилівка, вона є правою стороною майбутньої 4-смугової траси. Повністю дорога від Дніпра до траси Київ-Полтава повинна бути введена в експлуатацію в 2022 році.

Фото: Укравртодор

Головна перевага бетонної дороги перед асфальтною – в 7 разів більша міцність. По ній можуть їздити вантажівки масою більше 40 т, в результаті чого влітку на ній не утворюватимуться колії. З настанням весни покриття не буде тріскатись та вкриватись ямами. Гарантія від підрядника на таку дорогу – 28 років.


Тетяна Яловчак: "Я хотіла стати номером один". Історія українки, яка підкорила сім найвищих гір

$
0
0

Вона є однією із півсотні жінок світу й першою українкою, яка підкорила сім найвищих вершин у різних частинах світу. В гори вона закохалась ще дитиною. Проте лише у 29 років вперше поїхала до перуанської Мачу-Пікчу.

А вже за рік піднялась на Кіліманджаро. Потім альпіністці дались російський Ельбрус, Аконкагуа в Аргентині, Еверест у Непалі, Деналі на Алясці, Піраміду Карстенз у Новій Гвінеї, Косцюшко в Австралії та Пік Вінсон в Антарктиді.

У програмі «Теорія великого виклику» Тетяна Яловчак розповіла, чому була змушена продати квартиру, скільки «коштують» найвищі гори світу і кому не варто підніматись на Еверест.

Для переходу на текстову версію програми клікніть на зображення нижче

Аліна Кабаєва народила двійню: що відомо про стосунки спортсменки з Путіним

$
0
0
Іноземні ЗМІ 13 травня облетіла неочікувана звістка, яка поки що не має офіційного підтвердження – олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Аліна Кабаєва народила двійню від Володимира Путіна.

Згідно з інформацією інсайдерів видання dom2life, Кабаєва стала мамою 7 травня і народжувала у Москві – у центрі акушерства і гінекології імені Кулакова. На час її перебування у клініці весь поверх, на якому розташовувалась її VIP-палата, переселили у кімнати на інших поверхах. Імена немовлят, батька дітей та й взагалі факт їхньої появи тримають у секреті. Одна з помічниць Кабаєвої зазначила, що команда колишньої спортсменки не коментує жодних чуток. 

Стала Кабаєва матір'ю, чи ні, але російській спортсменці вже давно приписують роман з керманичем Кремля, тому ми вирішили пригадати, що раніше вже згадувалось у ЗМІ про їхній ймовірний роман.

Особисте життя Аліни Кабаєвої

Аліна Кабаєва народилась 12 травня 1983 року в столиці Узбекистану, Ташкенті. Виховання у спортивній сім'ї особливо позначилось на юній дівчинці, адже її батько був відомим футболістом, а матір займалась баскетболом. Після майже 25 років спортивної кар’єри дівчина подалась у політику, відтак, зав’язала тісніші зв'язки з російськими керманичами країни.

Протягом трьох років (2002-2005) в ЗМІ подейкували про роман Кабаєвої з капітаном міліції Давидом Муселіані, який був старшим від неї на 14 років. Розвиток відносин дійшов аж до весілля, а про деталі підготувань сама ж Аліна вперше розповіла в інтерв'ю журналу "Сім днів" у 2004 році. Вже у 2006 році вона розійшлась з коханим, назвавши це двосторонньою згодою. У липні 2013 року в інтерв'ю журналу "Великий спорт" Кабаєва заявила, що у неї немає дітей.


Аліна Кабаєва і Давид Муселіані

Зв'язок з Володимиром Путіним

Про можливі любовні стосунки Володимира Путіна та Аліни Кабаєвої російські та іноземні ЗМІ неодноразово згадували у своїх матеріалах, інколи навіть зазначаючи, що спортсменка є начебто матір'ю його двох позашлюбних дітей. У квітні 2008 року світ вперше облетіла новина, що в Аліни Кабаєвої та тодішнього Президента РФ Володимира Путіна планується весілля. Така інформація з'явилась у виданні "Московский корреспондент". Цю статтю передрукували такі імениті світові ЗМІ, як Spiegel, Stern, Die Welt, Die Presse. Реакція самої Кабаєвої та Путіна не забарилась: прес-секретар спортсменки зажадала спростування інформації, а сам Путін на прес-конференції в Сардинії всього за тиждень після публікації запевнив, що в цій історії "немає жодного слова правди".

Вже через декілька днів після публікації власник видання "Московский корреспондент" Олександр Лебедєв закрив його, пояснюючи цей крок нерентабельністю газети. А іноземний сайт The Daily Beast, посилаючись на невідомі джерела, в той же час стверджував, що видання припинило своє існування за дзвінком кремлівських спецслужб. Про стосунки можливих коханців згодом написали у виданнях New York Post і Paris Match. Документальним підтвердження таємних стосунків став маршрутний лист, наданий покійним журналістом Борисом Нємцовим у Замоскворецький суд Москви 31 січня 2011 року. Там стверджувалось, що у 2008 році рейсом приватного літака Dassault Falcon 20 бізнесмена Геннадія Тимченка в Сочі (там перебував Путін) доставили Кабаєву і ще кількох друзів Путіна.


Володимир Путін та Аліна Кабаєва

Вдруге про зв'язок Кабаєвої та Путіна написали у березні 2015-го. Тоді стало відомо, що у VIP-клініці Святої Анни в Швейцарії, згідно з інформацією місцевої газети Neue Zürcher Zeitung, Кабаєва народила дитину. Цю ж інформацію спортсменка не спростовувала. Але прес-секретар Президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков одразу спростував повідомлення, які з'явились у швейцарських ЗМІ, що Кабаєва народила дитину, а батьком дитини є Володимир Путін. У травні того ж року Аліна вперше з'явилась на публіці після можливих пологів на фестивалі художньої гімнастики. Разом з тим, у 2015 році Кабаєва засвітилась з обручкоюпід час поїздки у невизнану Південну Осетію.

Щодо Президента РФ Володимира Путіна, то у червні 2013 року він оголосив, що розлучається зі своєю дружиноюЛюдмилою після майже 30 років шлюбу. У спільному шлюбі в них народилось двоє дітей – Марія (34 роки) і Катерина (32 роки).

Спортивна кар'єра Аліни Кабаєвої

Ще в 4 роки вона почала займатись художньою гімнастикою і в свої 12 переїхала до Москви, щоб під професійним наставництвом здобувати успіхи в спортивній сфері. Відтак, її першим тренером була знаменита російська тренерка з художньої гімнастики Ірина Вінер, яка є заслуженим тренером Росії та героєм праці РФ. Іншим наставником для юної Аліни Кабаєвої стала Віра Шаталіна, яка у 1990-х була однією з офіційних тренерів старшої збірної Росії з індивідуальної художньої гімнастики. Жінка навчала найкращих спортсменів Росії, які здобували перші місця на Олімпійських іграх та Чемпіонатах світу.


Аліна Кабаєва на спортивних змаганнях

Спортивні перемоги

Вже за рік тренувань під професійним наставництвом у 1996 році Аліна дебютувала за збірну Росії з художньої гімнастики і виступила на юніорських змаганнях в Японії. Після цього її спортивна кар'єра різко пішла в гору. У 2000 році в Сіднеї і в 2004 році в Афінах вона здобула свої перші перемоги на Олімпійських іграх в індивідуальному багатоборстві.

Також стала дворазовою абсолютною чемпіонкою світу (1999 і 2003), п'ятиразовою абсолютною чемпіонка Європи (1998-2000, 2002, 2004) та шестикратною абсолютною чемпіонкою Росії (1999-2001, 2004, 2006-2007).

Спортивні і державні нагороди

За досягнення зірку російського спорту нагородили престижною державною відзнакою – заслуженим майстром спорту Росії. Окрім цього, Аліна Кабаєва вже у 18-річному віці була нагороджена орденами Дружби (2001) і "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня (2005), а також Почесною грамотою Президента Російської Федерації (2013).


Володимир Путін вручив Аліні Кабаєвій орден "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня у 2005 році

Допінг-скандал та завершення кар'єри

Окрім великої кількості досягнень Кабаєва ставала учасницею чималих скандалів. У 2001 році на піку її кар'єри після допінг-тесту на Іграх доброї волі 2001 року в Австралії в її організмі виявили фуросемід – лікарський засіб, який має здатність швидко виводити з організму допінг-препарати та скидати зайву вагу. Відтак Кабаєву та її напарницю по збірній Росії Ірину Чащину запідозрили у вживанні допінгу, через що їх було дискваліфіковано на 2 роки у спортивних змаганнях, а результати на Іграх доброї волі та чемпіонаті світу 2001 року, де Кабаєва стала чемпіонкою, були анульовані.

У 2007 році вона завершила спортивну кар'єру, а також закінчила Московський державний університет сервісу, здобувши кваліфікацію фахівця в галузі спортивного менеджменту. У 2009 році закінчила Санкт-Петербурзький державний університет фізичної культури імені П. Ф. Лесгафта. Варто додати, що обидві освіти – заочні. Вже в останні роки спортивної кар'єри Кабаєва робила перші кроки у великій політиці РФ.


Аліна Кабаєва після спортивної кар'єри подалась у велику політику

Вже з 2001 по 2005 рік вона була членом Вищої ради партії "Єдина Росія", а з 2005 по 2007 – активним діячем Громадської палати Російської Федерації. З 2007 року (коли Кабаєва завершила спортивну кар'єру) по 2014 рік Аліна була депутатом Державної думи Федеральних зборів РФ 5-го та 6-го скликань. У 2014 році очолила раду директорів холдингу "Національна Медіа Група" (яка володіє пакетами акцій петербурзького "П'ятого каналу", РЕН ТВ, газети "Известия", радіостанції "Російська служба новин" і "Першого каналу"), а у 2016 стала головою ради директорів ЗАТ "Спорт-Експрес". Додатково, дівчина є головою "Благодійного фонду Аліни Кабаєвої", який займається благоустроєм низки регіонів.

Окрім цього, деякий час Кабаєва була телеведучою на російському "П'ятому каналі", знімалась у фільмах та кліпах, а також неодноразово ставала зіркою обкладинок відомих глянців. У 2014 році в журналі "Огонек" зайняла 8 місце в рейтингу "100 найвпливовіших жінок Росії".

Автомобіль безпеки спричинив курйозну аварію під час перегонів: відео

$
0
0
На першому етапі China Touring Car Championship ще до початку перегонів відбулася аварія. І спричинив її автомобіль безпеки.

Автомобіль безпеки, який виїхав на трасу, опинився перед машиною BAIC Senova. Намагаючись уникнути зіткнення, він гонщик повернув ліворуч, і "підрізав" свого напарника по команді.

 

Епіфанія підтримали дві єпархії ПЦУ у конфлікті з Філаретом

$
0
0
Івано-Франківська та Хмельницька єпархія Православної церкви України відреагували на конфлікт між Філаретом та Епіфанієм – підтримали предстоятеля ПЦУ. Митрополити закликають не допустити ізоляції Української церкви.

Рішення про саморозпуск УПЦ КП та її входження у новостворену Православну Церкву України прийняли на Об’єднавчому соборі – і воно є вирішальним, пишуть митрополит Івано-Франківської-Галицької єпархії Іоасаф Василиків та митрополит Хмельницької єпархії Антоній Махота на своїх сторінках у Facebook.

Іоасаф Василиків наголошує, що предстоятелем ПЦУ обрали митрополита Епіфанія – і це рішення підтримав тепер почесний її патріарх Філарет.

Серед осіб, які підтримали таке рішення був нині Почесний Патріарх Філарет який намагається повернути нашу Церкву в ізоляцію і відсторонити митрополита Епіфанія від предстоятельства, чого ми не маємо права допустити, бо це шлях в нікуди, це дорога в ізоляцію нашої Церкви,
– пише у своїй заяві митрополит Івано-Франківської-Галицької єпархії.

Священнослужитель наголошує, що повернення до попередньої структури Київського патріархату означає втрату Томосу і всіх досягнень церковної незалежності.

"Івано-Франківсько-Галицька єпархія УПЦ ПЦУ, духовенство і вірні Івано-Франківсько-Галицької Єпархії ПЦУ підтримуємо Предстоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія та закликаємо усіх небайдужих до долі нашої ПЦУ архиєреїв, духовних пастирів, увесь православний український люд підтримати митрополита Епіфанія і не допустити реваншу ізоляційних сил", – наголосив він.

Таку ж позицію та підтримку Епіфанію висловив у своїй заяві митрополит Хмельницької єпархії Антоній Махота. Він наголосив – створення ПЦУ є історичною подією.  Єдина церква відіграє головну роль у становленні самостійності, суверенності та територіальної цілісності України.

Сьогодні український народ, довіра якого до Церкви є найбільшою, може задати питання, чи здатна вона дотримати свого слова? І чи знову чиїсь амбіції марнославства не стануть вищими за єдність?
 – йде мова у зверннні.

Про який кофлікт йде мова?Почесний патріарх новоствореної Православної церкви України Філарет допустив розкол православ'я і стверджує, що уповноважений скликати собор. Також, він наполягає, що Київський патріархат досі існує.

Однак у Мінкульті кажуть, що інформація про нібито відновлення діяльності Української православної церкви Київського патріархату не відповідає дійсності. Там нагадали, що діяльність УПЦ КП було припинено шляхом об'єднання і приєднання до новоствореної Православної церкви України на Помісному соборі 15 грудня 2018 року.

Вже 30 січня 2019 року було зареєстровано статут релігійної організації "Київська митрополія ПЦУ". Тому, релігійне об'єднання УПЦ КП і релігійна організація "Київська патріархія УПЦ" фактично та юридично припинили свою діяльність.

Такого в нас ще ніколи не було, – Святослав Вакарчук розкрив приголомшливі деталі свого виступу

$
0
0
Фронтмен одного з найпопулярніших гуртів Святослав Вакарчук приголомшив прихильників несподіваною заявою. Соліст "Океан Ельзи" поділився деталями підготовки до грандіозного та унікального концерту з назвою "Океан не мовчить". За словами Святослава Вакарчука, такого шоу його колектив ще не робив, тому закликав всіх прихильників долучитись до заходу.

Відповідне відео з'явилось на офіційній сторінці гурту "Океан Ельзи" в Instagram. Там Святослав Вакарчук заявив, що 26 травня на території Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ) спільно зі своїми колегами він влаштує унікальний перформанс. 

Наразі триває підготовка до концерту, яка об'єднала не тільки вітчизняних фахівців, але й закордонних. Відтак на учасників "Океан не мовчить" чекає велика кругла сцена, простора фан-зона без VIP-місць, оригінальне освітлення та чимало популярних пісень із творчості Святослава Вакарчука. 

"26 травня в Києві на території ВДНГ група "Океан Ельзи" влаштовує унікальний у своїй історії концерт. Лише уявіть собі: величезна фан-зона, більша, ніж на "Олімпійському", а посередині – кругла сцена з оглядом на 360 градусів. Дах для цієї сцени ми спеціально веземо з Європи, світло розробляє наш друг з Литви, 400 квадратних метрів екранів, 4 гектари фан-зони. Це десятки тисяч людей разом. 100% рок-н-рол. У нас було різне, але такого ще ніколи не було. Океан не мовчить! Не мовчи і ти! Прийди і додай свій голос", – закликав Святослав Вакарчук. 

Що відомо про концерт "Океан Ельзи"

Несподівано для всіх прихильників гурт "Океан Ельзи" вирішив зробити концерт. Виступ музиканти приурочили до Дня Києва, який відзначатимуть 26 травня. За словами Святослава Вакарчука, захід буде з демократичними цінами та однією фан-зоною. 

"Я тут йшов поруч і подумав, а чому б тут не зробити несподівано концерт групи "Океан Ельзи"? Наприклад, на день Києва, 26 травня. Отак взяти і зробити. Поставити сцену на 360 градусів, зробити її доступною для перегляду, зробити одну суцільну фан-зону, ніяких сидячих місць, жодної VIP-зони, демократичний концерт з демократичними цінами в демократичній країні. Мені здається, це класна ідея", – поділився тоді Святослав Вакарчук. 

Всього за добу фронтмену "Океану Ельзи" та його команді вдалось узгодити найголовніші питання. Тому 24 квітня 2019 року він заявив, що концерт відбудеться, а його "Океан не мовчить". Окрім цього, Святослав Вакарчук розсекретив вартість квитків: вони становили 250 та 950 гривень. 


Ціни квитків на концерт "Океану Ельзи" / Скріншот з сайту kasa.in.ua

Україна готова відмовитись від Мінських угод: Клімкін зробив гучну заяву

$
0
0
Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна готова відмовитися від дотримання Мінських угод, якщо у Раді Європи погодяться зняти санкції з Росії. Про це рішення вже повідомили очільників європейських МЗС.

Йдеться про те, що дипломати з Німеччини лобіюють у Раді Європи питання про скасування санкційного тиску з Росії. У цьому їх підтримують колеги з Франції та низка інших держав, повідомляє "Європейська правда".

Зазначимо, що і Німеччина, і Франція є учасниками нормандської четвірки. Вони допомагали впроваджувати мінський процес, аби зменшити інтенсивність воєнних дій на Донбасі. 

Що таке нормандський формат?Наразі це переговори у чотиристоронньому форматі: Україна – Німеччина – Франція – Росія. Вперше його було запроваджено 6 червня 2014 року. Назва походить від зустрічі очільників зазначених держав, яка вперше відбулася в містечку Бенувіль, що у французькій Нормандії. Головною темою переговорів у нормандському форматі є розв'язання проблеми збройного конфлікту на Донбасі. 

Мінські угоди діють майже п'ять років. Відтоді часто говорять про їхню низьку ефективність, російські окупаційні війська щодня порушують режим припинення вогню. Відтак, і цивільні люди, і військові продовжуть гинути або зазнають важких поранень. Крім того, восени 2018 року бойовики, підтримувані Кремлем, провели на окуповнаих територіях незаконні вибори. 

Якщо ви підете (на зняття санкційного тиску – 24 канал), як хочуть декілька країн, я того ж дня вийду і скажу, що Мінська у нас відтепер немає, і його вбила не тільки Росія, його вбили також ви,
– звернувся Клімкін до колег у Брюсселі. 

Голова українського МЗС зазначає, що прямого зв’язку між мінськими угодами та санкціями проти РФ у Раді Європи немає, але Україна має підстави для такого кроку.

"Якщо зараз, після того як Росія почала видавати паспорти (на окупованих територіях Донбасу –24 канал), ви підете на кроки назустріч Росії – тоді тотально руйнується взагалі вся логіка того, що ми досі робили", – сказав він.

Клімкін додав, що з цього приводу мав "дуже довгу" розмову тет-а-тет з німецьким міністром. Проте про її результати не повідомив. 

Чому на Росію наклали санкції у Раді Європи? Парламентська асамблея Ради Європи позбавила російську делегацію права голосу у зв’язку з анексією Криму, а Росія у відповідь перестала брати участь у сесіях Асамблеї. У червні 2017 року Москва також вирішила припинити сплачувати свій внесок.      Відновити його збираються, коли "ПАРЄ усуне загрозу подальшої дискримінації національних делегацій".

У 2018 році генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, якщо Росія не відновить платежі у бюджет Ради Європи у 2019 році, її участь в статутних органах буде припинена. Натомість глава російського МЗС на це відповів, що Росія сама вийде з Ради Європи, якщо постане питання про її виключення.

У травні 2019 все перевернулось догори дригом, і Ягланд вже говорить про зовсім інше – що існують хороші шанси для вирішення конфлікту з Москвою. Це дозволить уникнути можливого виходу Росії зі складу організації.

Алергія на сонце: причини, симптоми та способи усунення

$
0
0
Алергія на сонячні промені або фотодерматоз – це надмірна імунна реакція організму на вплив сонця. І якщо під час перебування під сонцем ви помітили навіть найменшу алергічну реакцію – слід уникати сонячних променів та звернутись до лікаря-алерголога.

Причини алергії на сонце

Сонячні промені не є алергенами, однак вони можуть призводити до накопичення в організмі людини речовин, які викликають алергічну реакцію.

Серед зовнішніхпричин можуть бути косметичні, парфумерні та місцеві лікувальні засоби (зокрема, антимікробні та сечогінні препарати), які збільшують чутливість організму до сонячних променів. Також чимало залежить і від тривалості перебування під сонцем. 

Серед внутрішніхпричин можуть бути хвороби печінки, порушення роботи травного тракту, збої в роботі імунної системи. 

Симптоми алергії на сонце

Основні симптоми:
- висип по всьому тілу (можливе утворення гнійних висипань);
- лущення шкіри;
- набряклість;
- почервоніння ділянок шкіри;
- відчуття печіння і свербіж.

Також алергія на сонце може загострити перебіг деяких хронічних і недолікованих захворювань.

Лікування алергії на сонце

Уникати сонячних променів працездатній людині практично неможливо, тож необхідне ґрунтовне лікування причин алергії. Тривалість лікування може варіювати від кількох днів і до кількох тижнів.

При наявності порушень у роботі внутрішніх органів та імунної системи, призначається відповідне лікування. Також проводиться лікування, спрямоване на усунення зовнішніх проявів сонячної алергії. Для цього лікар виписує мазі та креми, які містять ланолін, цинк і метилурацил.

У деяких випадках можуть навіть призначати гормональні мазі і протизапальні препарати. Для стимуляції регенеративних процесів в шкірі призначається прийом вітамінів групи В, вітамінів С, Е і нікотинової кислоти.

Профілактика

Щоб уникнути ризиків отримати алергію на сонце, необхідно: не перебувати під відкритим сонцем занадто довго (медики рекомендують засмагати по 10-20 хвилин, після чого ховатись у затінок), уникати носіння одягу з синтетичних тканин, використовувати сонцезахисні креми та парасолі, головні убори і накидки для захисту від сонячних променів.

Також фахівці рекомендують відвідувати пляж рано вранці і у вечірній час – тоді активність сонця буде мінімальною.

А при виборі косметичних засобів звертайте увагу на склад продукту – він не повинен містити борну кислоту, ртутні сполуки, ефірні олії та еозин. Адже ці компоненти підсилюють вираженість алергії.

При нормалізації роботи печінки, імунної системи та уникнення дефіциту вітамінів і мікроелементів вираженість алергії помітно знижується аж до повного зникнення.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.


Прогноз погоди на 14 травня: грози не відступлять, проте на Півдні вже буде сонячно

$
0
0
Погода у вівторок, 14 травня, буде досить різноманітною. У деяких регіонах світитиме сонце тоді, як у інших – небо затягне грозовими хмарами. Окрім того, різнитимуться і температурні позначки.

Найближчим часом дощі з більшості українських регіонів відступлять. Проте, – не 14 травня. Ясною і з малою ймовірністю опадів погода буде на Вінниччині, Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Запоріжжі та Донеччині. На решті території – грози. Про це інформує український синоптик Наталка Діденко.

Температура повітря буде високою, протягом дня +20...+25 градусів, лише завтра на Заході похолодає до +13...+19 градусів, а подекуди й до +10...+14 градусів. Холод прийде із сусідньої Польщі,
– зазначає фахівець.

Найпрохолоднішебуде на Прикарпатті. Так, у цьом регіоні температурні позначки коливатимуться від +6 до +16градусів.

Найтепліше, своєю чергою, буде на Полтавщині, Дніпропетровщині, Запоріжжі, Донеччині, Луганщині й Харківщині. Там повітря прогріється до +23...+25 градусів.

У південних областях вночі та вранці подекуди туман. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 метрів за секунду.

У Києві 14 травня очікується місцями дощ, гроза. Повітря прогріється до +21...+23 градусів.

Прогноз погоди на вівторок, 14 травня, у містах України:

Ужгород – +17…+19

Львів – +15…+17

Івано-Франківськ – +14…+16

Тернопіль – +17…+19

Чернівці – +17…+19

Хмельницький – +18…+20

Луцьк – +18…+20

Рівне – +18…+20

Житомир – +21…+23

Вінниця – +21…+23

Одеса – +19…+21

Миколаїв – +22…+24

Херсон – +22…+24

Сімферополь – +21…+23

Кропивницький – +21…+23

Черкаси – +21…+23

Чернігів – +22…+24

Суми – +21…+23

Полтава – +23…+25

Дніпро – +23…+25

Запоріжжя – +23…+25

Донецьк – +23…+25

Луганськ – +23…+25

Харків – +23…+25

Київ – +21…+23

прогноз погоди на 14 травня прогноз погоди на травень погода на травень погода 14 травня
Прогноз погоди на вівторок, 14 травня, від Укргідрометцентру

Вчитель з Харкова проводить унікальні уроки з патріотичного виховання: захопливі фото та відео

$
0
0
Кращий вчитель року в Україні з предмету "Захист вітчизни" проводить незвичні уроки з патріотичного виховання в одній із шкіл Харкова. Його мене за три роки якомога краще підготувати школярів до можливої служби в армії та навчити основам домедичної підготовки.

Для своїх учнів Сергій Ігнатьєв сам облаштував саморобне стрільбище, а навчальну зброю обладнав лазерними прицілами. 

Вчителю навіть вдалось реалізувати прописані у шкільній програмі стрільби вночі. Однак запевнив, що з школярів у жодному разі не готує воїнів. Його завдання – підготувати хлопців до можливої служби в армії.

школа харків
Урок "Захисту вітчизни" у Харкові

харків
Уроки з патріотичного виховання​

харків
Урок допомагає підготувати хлопців до можливої служби в армії

Школярі від такого навчання у захваті.

"Ми відпрацьовуємо евакуацію, підготовку, стройову тактику, номенклатуру. Ми вчимося визначати місце розташування за картками. Ми вже багато чого знаємо", – сказав десятикласник Віталій Сидора.

харків
Учні у захваті від незвичного уроку

Такі старання оцінило і журі всеукраїнського конкурсу "Вчитель року". І з-поміж двох десятків конкурсантів – чоловіка визнали кращим вчителем у номінації "Захист Вітчизни".

Міносвіти нині дає вчителям можливість підлаштувати програму навчання під себе. Тож, Сергій Ігнатьєв остаточно відійшов від пострадянської програми та допрацював сучасну.


+Відео

На фейк-порохороні Доренка російські пропагандисти "говорили" із мертвою співачкою

$
0
0
Російський державний телеканал "Звезда" переконував, що на похороні журналіста Сергія Доренка поговорив з артисткою Оленою Образцовою. Однак похорону Доренка ще не було, а Образцова померла у 2015 році.

Матеріал "Звезды" був опублікований у неділю, 12 травня, однак пізніше його видалили, повідомляє російський телеканал "Дождь".

24 канал писав, що відомий російський пропагандист Сергій Доренко 9 травня через проблеми зі здоров’ям не впорався із керуванням та впав з мотоцикла в центрі Москви. У лікарні головний редактор радіостанції "Говорить Москва" пережив клінічну смерть і помер, не приходячи до тями.

У матеріалі Образцова нібито "зазначила", що Доренко ніколи не йшов на компроміси і керувався у своїй діяльності керувався тільки правдою.


Скрнішот із Twitter ShadenFM

Низький йому уклін і вічна пам'ять,
– "сказала" Образцова.

Похорону російського журналіста теж ще не було. Його відклали, оскільки поліція відмовилася видавати вдові тіло, аби провести повторну судово-медичну експертизу. 

Після того, як російські ЗМІ написали про казус, "Звезда" вибачилася і оприлюднила спростування. Там також пообіцяли суворо покарати усіх причетних. 

Наразі новина відсутня на сайті "Звезды" і в кешах пошукачів "Гугл" і "Яндекс".

Хто такий Сергій Доренко? Відомий російський теле- радіожурналіст. З 1996 по 2000 рік був ведучим інформаційних програм "Час" і "Авторська програма Сергія Доренка" на каналі ОРТ. З 2014 року – головний редактор радіостанції "Говорить Москва". Також Доренко був радіоведучим і головним редактором станції "Російська служба новин".

Він відомий своїми критичними коментарями, а також опозицією до президента Росії Володимира Путіна. Був одним з небагатьох російських журналістів, які підтримали Помаранчеву революцію в Україні 2004 року.

Проте, зараз Доренко активно підтримував політику Путіна щодо України. Він включений до списку санкцій України за антиукраїнську ксенофобську позицію щодо війни на Донбасі та незаконної анексії Криму Росією. Доренко – автор пропагандистських книг, які заборонені в Україні.

Порошенко таємно присвоїв високі звання Демчині та Кривоносу

$
0
0
За травень 2019 року Петро Порошенко присвоїв 26 генеральських звань. Зокрема, звання генерал-полковника таємно отримав Павло Демчина, а звання генерал-майора – Сергій Кривонос.

Про це повідомив головний редактор видання "Цензор.нет" Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

Окірм того, Бутусов зазначив, що минулого тижня Порошенко нагородив званням Героя України голову СБУ Василя Грицака. "Але, якщо щодо керівника СБУ інформація була відкритою, то документи про звання для Демчини та Кривоноса засекретили", – стверджує журналіст.

Нагадаємо, Павло Демчина – це перший заступник глави СБУ. НАБУ відкривало проти нього справу та розслідувало можливе незаконне збагачення і зловживання службовим становищем. А Сергій Кривоносзняв свою кандидатуру на президентських виборах на користь Петра Порошенка. У березні гарант призначив його заступником секретаря Ради нацбезпеки і оборони України.

Кого ще з цікавих осіб Петро Порошенко вирішив нагородити наприкінці своєї каденції:

  1. Колишнього нардепа від "Партії регіонів" і водночас скандального забудовника Ігоря Лисова (орден "За заслуги" І ступеня);
  2. Міністра культури Євгена Нищука та керівника Головного департаменту Адміністрації Президента Юрія Оніщенка (обидва отримали орден князя Ярослава Мудрого V ступеня);
  3. Заступника голови Адміністрації Президента Костянтина Єлісєєва та першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку та торгівлі Степана Кубіва (обидва отримали орден "За заслуги" ІІ ступеня);
  4. Голову громадської організації "Безпека та взаємодія в Україні", активіста Семена Кабакаєва, радника Порошенка та речника його виборчого штабу Олега Медведєва, керівника Головного департаменту Адміністрації Президента Ярослава Мельника, голову Київської облдержадміністрації Олександра Терещука та прес-секретаря українського президента Святослава Цеголка (усі отримали орден "За заслуги" ІІІ ступеня);
  5. Начальника Головного управління СБУ в Донецькій і Луганській областях, полковника Андрія Салєнкова (отримав орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня);
  6. Керівника апарату Дніпропетровської облдержадміністрації Айну Тимчук (отримала орден княгині Ольги ІІІ ступеня);
  7. Сестру Софії Ротару Ауріку (повне ім'я – Аурелія Михайлівна Ротару) (отримала звання Народної артистки України).

Екстрим по-українськи: деталі падіння вантажівки з білорусами у гірську річку на Прикарпатті

$
0
0
Подробиці трагедії із білоруськими туристами у Карпатах та важливі висновки, які має зробити з цієї історії кожен із нас. 6 травня стало відомо про смерть трьох людей. Вони були пасажирами автомобіля, який віз їх на рафтинг до річки Черемош.

Причиною стала мокра дорога, на якій машина зірвалася з 40 метрового обриву та впала у річку. Такими були перші повідомлення про цю сумну подію.

На перший погляд, здається, що це нещасний випадок. Проте, коли починають з'являтися подробиці, вивчатися документи та віднаходитись у кеші відімкнені після трагедії інтернет-сторінки цієї так званої чи то туристичної, чи то логістичної фірми, то приходить розуміння того, що оцей прикрий фінал – не випадковість.

Це велика проблема вітчизняного туристичного сервісу, і скоріше – констатація його відсутності та відсутності контролю. З огляду на повідомлення рятувальників та поліції, авто "ГАЗ-66", який віз понад 20 туристів на гірській дорозі впав у річку. Троє туристів, які саме були у кабіні разом із водієм, не змогли вибратися і загинули. Це дві молоді дівчини та молодий хлопець, який був старшим у групі.

Отримали серйозні травми, але лишились живими усі ті, хто сидів у кузові – вони просто порозлітались у різні боки. Більший шок, що водій відбувся подряпинами, а коли його оглянули медики та йому довелося проти драгер, то виявилося, що він був напідпитку. У крові виявили 0.9 проміле – це відповідає приблизно 300 грамам випитої горілки.

Поліція відзвітувала – водія взяли під варту, а також власне організатора оцього рафтинг-туру, який виявився ще й керівником ГО "ФЕДЕРАЦІЯ РАФТИНГУ ПРИКАРПАТТЯ". От і вся інформація про подію.

Чи була туристична подія ліцензованою, чи мали туристи страховку, хто відповідав за їхні життя?Інформації про це нуль. І знаєте, я справді згадала особисту нещодавню подорож до Карпат, про джипи, автобуси, які стоять попід підніжжями гір та пропонують незабутні екскурсії.

білорусь туристи івано-франківськ
Через аварію загинуло троє людей

Здебільшого – це звичайні місцеві мешканці, що пропонують послуги на доброму слові, без будь-яких чеків, просто, щоб підзаробити. Говорити про централізовану організацію турів, про наявність ліцензій, про техогляд транспорту та про банальні страховки – насправді просто зайве.

Офіційні джерела не повідомляли імен затриманих. Але дізнатися їх можна завдяки сучасним електронним реєстрам – не проблема.

Керівник го "Федерація рафтингу Прикарпаття" – мешканець Коломиї Віктор Кавацюк. Фірма, від якої туристи прямували на рафтинг Черемошем має назву "Рафтинг-парк" (і це геть не юридична назва), мала до речі великий сайт із переліком послуг – це і прогулянки по горах на всюдихідних машинах, це й екскурсії гірськими селами.

Це й той самий рафтинг, на який прямували білоруські туристи. Сам сайт зараз відімкнений, але він зберігся у кеші. І тут можна знайти усі фото тої злополучної автівки, яка зірвалась з туристами у прірву.

падіння вантажівки з туристами
Віктор Кавацюк \\ facebook.com/viktor.kavacyuk

На кадрах рятувальників важко розібрати, що то була за машина. Кабіна геть розтрощена, схоже, що ніби Mercedes. Проте поліція повідомляла про вітчизняний "ГАЗ-66", і за номерами у реєстрах – теж "ГАЗ-66". Щоправда, ті самі реєстри видають – авто вантажне, тобто не призначене для перевезення пасажирів, і воно було переобладнане.

На сайті, на якому рекламували туристичні послуги, теж є фото авто. Видно, що кабіна точно не рідна, згодом вона стане домовиною для трьох туристів, а от в кузові встановлені пасажирські сидіння по бортах.

падіння вантажівки з туристами
Фото з сайту туристичних послуг

падіння вантажівки з туристами
Фото з сайту туристичних послуг

Пасків безпеки там теж не видно. Звісно, їх там не було. Це звичайний вантажний автомобіль, він віз не дрова, він віз людей крутою гірською дорогою. Гарантії, що із такої екскурсії ти вийдеш живим-неушкодженим? Жодної. Сподіватися можна хіба на професіоналізм водія та на Всевишнього.

Проте, як показала експертиза, кількість проміле була дуже висока. Авто було переобладнане та не призначене для перевезення людей – це перший і дуже важливий фактор, що міг стати основною причиною трагедії.

Друге, відомо, що поліція порушила провадження та затримала голову ГО "Федерація рафтингу Прикарпаття" Віктора Кавацюка. Насправді про нього в мережі дуже мало інформації, чого не скажеш про напевне його сина.

Сергій Кавацюк, син Віктора, на своїй сторінці у Facebook він рекламує рафтинг-тури та дає посилання на сайт "рафтинг-парку", який на сьогодні відключений. Вартість отакої екскурсії  450 гривень на людину. Виїзди – ледь не кожного дня.

падіння авто з туристами
Сергій Кавацюк

У білоруській групі було понад 20 людей. З одного сплаву заробіток близько 9 тисяч гривень. Очевидно, це був сімейний бізнес Кавацюків, бо окрім рафтингу вони пропонували проживання в дерев'яному будиночку та різноманітні екскурсії по Карпатах.

Судячи із фотографій комплексу, мали для цього три всюдиходи. Бізнес активно рекламували, ймовірно, справи йшли дуже і дуже непогано, до того як сталася ця трагічна пригода.

На місці білоруських туристів може опинитися будь-хто, охочий відпочити в Україні. Пан Кавацюк, який був організатором цього туру, навряд чи, виставляв туристам офіційний рахунок-фактуру на надання туристичних послуг.

Його син лише виставляв фото, відео та рекламував рафтинг-тури в інтернеті. Документальних юридичних доказів їхньої причетності до трагедії в ході слідства може просто не знайтися. Їх просто ніколи, ймовірно, й не було.

Бізнес будувався на словах. Адже зазвичай такі тури формуються в Viber переписках та оплачуються готівкою, без документів. Це реалії вітчизняного туристичного бізнесу і так званого туристичного сервісу.

Турист – абсолютно безправний. Йому доводиться вірити на слово, що послуга, за яку він заплатить, буде якісною. Жодних інших гарантій. А ще є інший, так, банальний варіант – взагалі відмовитися від такого непевного задоволення. Але залишитися живим.

Звісно, можна ще 100 разів казати про чиновників, які недостатньо пильно контролюють отакі так звані "туристичні фірми", і якби належним чином перевіряли на якому транспорті возять туристів у гори, і чи присутня елементарна техніка безпеки, і чи проходять водії медогляд перед виїздом. Тоді б давно могли б зробити припис чи заборонити такий вид діяльності.

Могли б. Але, повторюся, не варто забувати про українські реалії. Тож, що обирати – справа кожного. Проте жага гострих відчуттів та екстриму не має затьмарювати здорового глузду. Ваша безпека – лише у ваших руках.


+Відео

Україна може вийти з мінських угод: що сталося і які наслідки?

$
0
0
Заява Клімкіна про вихід України з мінських угод – відповідь на небажання європейців посилювати антиросійські санкції після указу Путіна про спрощене надання українцям в ОРДЛО і Криму громадянства РФ.

Про це 24 канал розпитав думку аналітика Kyivstratpro Тараса Семенюка.

Україна вимагає від Європи більш жорсткіших санкцій через указ Путінапро спрощене російське громадянство для українців. А європейці вважають, що санкції шкодитимуть врегулюванню збройного конфлікту на Донбасі,
– зауважує Тарас Семенюк.

Міжнародник підкреслює: перший сигнал того, що європейці не готові посилювати санкції, був після захоплення Росією українських кораблів і військових у Керченській протоці в листопаді 2018 року. Покарали кількох працівників ФСБ, які, можливо, ніколи в Європі і не були.

Що таке мінські домовленості?"Мінський протокол" або "мінська тристороння угода", "мінське перемир'я", "Мінськ-1" – угода про перемир'я у війні на сході України, досягнута на переговорах у Мінську 5 вересня 2014 року. У розробці та підписанні мирної угоди брали участь представник ОБСЄ Гайді Тальявіні, другий президент України Леонід Кучма, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, представники так званих "ДНР" та "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький. Підписи Захарченка та Плотницького під протоколом стоять як автографи приватних осіб. Текст угоди не передбачає будь-якого визнання Донецької і Луганської "народних республік", а лише закріплює за підконтрольними проросійським бойовикам територіями двох областей "особливий статус" у складі України.

Тому Україна не може в цьому випадку промовчати. До того ж, Європа перебуває в політичній кризі. У кінці травня відбудуться вибори до Європарламенту, на яких високі шанси мають лояльні до Росії сили. Ці вибори, на переконання Семенюка, є ключовими щодо всієї санкційної політики ЄС проти Росії. Партії, лояльні до Росії в Європарламенті, частково впливатимуть на рішення і Ради Європи. Зокрема, вимагатимуть перегляду санкційної політики.

Заява Клімкіна – емоційний випад, щоб протрезвити Європу. Якщо не будуть посилені санкції, це розв’язує Росії руки. Потім Москва визнає незалежність сепаратистських республік. Не покараний злочин тягне за собою новий,
– зауважує Семенюк.

Водночас аналітик вважає: якщо Україна вийде з мінських угод, це підхоплять проросійські опозиційні сили. Що не сприятиме вирішенню збройного конфлікту на Донбасі.

Чому на Росію наклали санкції у Раді Європи?Парламентська асамблея Ради Європи позбавила російську делегацію права голосу у зв’язку з анексією Криму, а Росія у відповідь перестала брати участь у сесіях Асамблеї. У червні 2017 року Москва також вирішила припинити сплачувати свій внесок. Відновити його збираються, коли "ПАРЄ усуне загрозу подальшої дискримінації національних делегацій". У 2018 році генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, якщо Росія не відновить платежі у бюджет Ради Європи у 2019 році, її участь в статутних органах буде припинена. Натомість глава російського МЗС на це відповів, що Росія сама вийде з Ради Європи, якщо постане питання про її виключення. У травні 2019 все перевернулось догори дригом, і Ягланд вже говорить про зовсім інше – що існують хороші шанси для вирішення конфлікту з Москвою. Це дозволить уникнути можливого виходу Росії зі складу організації.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна готова відмовитися від дотримання Мінських угод, якщо у Раді Європи погодяться зняти санкції з Росії. Про це рішення вже повідомили очільників європейських МЗС. Йдеться про те, що дипломати з Німеччини лобіюють у Раді Європи питання про скасування санкційного тиску з Росії. У цьому їх підтримують колеги з Франції та низка інших держав.

Стало відомо, коли вийде документальний фільм про Міхаеля Шумахера

$
0
0
До кінця 2019 року має вийти документальний фільм про Міхаеля Шумахера. Він міститиме чимало архівних матеріалів, які раніше не демонструвалися.

3 січня 2019 року виповнилося 50 років Міхаелю Шумахеру. 25 років тому, у 1994 році, він став чемпіоном світу у Формулі-1. До цих дат буде випущено документальний фільм про семиразового чемпіона світу.

Фільм під простою назвою "Шумахер" містить інтерв'ю з батьком Міхаеля Рольфом, його дружиною Корінною, його дітьми Джиною та Міком, а також багатьма ключовими гравцями в його кар'єрі, а також архівні матеріали, які раніше не демонструвалися. Фільм "продемонструє багато аспектів цього різнобічного чоловіка – нещадного пілота Формули 1, амбітного хлопчика із мрією, практичного механіка, надійного командного гравця та відданого друга і батька".

Наразі триває період постпродукції під керівництвом німецьких режисерів Міхаеля Веха і Ханс-Бруно Каммертонса, які раніше співпрацювали над документальними фільмами про тенісну зірку Бориса Беккера і музиканта Удо Юргенса. Очікується, що фільм вийде на екрани у грудні 2019 року.


Приталений комбінезон і лаковий плащ: Бейонсе зробила фурор на баскетбольному матчі

$
0
0
Баскетбол дедалі більше привертає увагу зіркових прихильників, які щоразу стають учасниками спортивних матчів. До числа фанатів належить і знамените американське подружжя Бейонсе та репера Jay-Z.

Пара днями вирішила розбавити свої будні черговим походом на баскетбольний поєдинок. Бейонсе та Jay-Z обрали для виходу півфінал НБА, що відбувся у Х'юстоні. Під час матчу за перемогу змагались команди Golden State Warriors і Houston Rockets. У результаті напруженої гри з рахунком 113: 118 перемогли каліфорнійці. 

Згідно із кадрів, опублікованих у мережі, Бейонсе з чоловіком зайняли найкращі місця в першому ряду, а задоволені усмішки американських музикантів у ЗМІ розцінили, як знак, що подружжя вболівало за тріумфаторів матчу – команду Golden State Warriors.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Beyoncé (@beyonce)

Однак не тільки те, що Бейонсе та Jay-Z прийшли на спортивну подію, привернуло увагу журналістів. Поп-діва вирішила знехтувати негласним етикетом та замість зручного буденного одягу надала перевагу спокусливому приталеному комбінезону від Marine Serre. Вбрання артистка доповнила чорним лаковим плащем, який додав стилю її вигляду. Окуляри та розкішне хвилясте волосся завершили ефектний look Бейонсе. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Beyoncé (@beyonce)

Як відомо, після чуток про можливе розлучення Бейонсе та Jay-Z пара дедалі частіше разом постає перед камерами та демонструє ідилію. Окрім цього, поп-діва залюбки показує у мережі кадри зі спільного сімейного відпочинку і дозвілля. 

Як схуднути раз і назавжди: ефективні принципи

$
0
0
Люди ставлять собі різні цілі щодо схуднення. До прикладу, одні прагнуть схуднути до літа, інші просто обмежують свій раціон час від часу, щоб залишатися у формі, а треті – хочуть схуднути та не повертатися до попередньої ваги.

Здорове та струнке тіло – це реальна мета, якої можна досягнути. Нутриціолог Світлана Нікітчук назвала основні принципи, які допоможуть позбутися попередньої ваги раз і назавжди.

1. Забудьте про слово "дієта".Вам потрібен повноцінний збалансований раціон на ваш смак і бюджет. Для цього потрібно правильно скласти режим харчування без дефіцитів вітамінів та мікроелементів. І головне, щоб ви почувалися з цим раціоном комфортно, а не відчували певні обмеження у харчах.

2. Вам не потрібен абонемент в тренажерний зал. Досить буде тренувань вдома тричі на тиждень 20 – 30 хвилин. Також можна бігати або ж займатися швидкою ходьбою.

Якщо ж ви не можете тренуватися вдома через стан здоров’я, то дієтолог радить проходити щодня 10 тисяч кроків.

3. Ставте реальні цілі – 3-4 кг на місяць. Вважайте, що скільки місяців буде тривати ваша робота. Налаштуйтеся на довгострокові зміни та на те, що все вийде.

4. Змінюйте продуктовий кошик.Зміни повинні бути не тимчасовими, а назавжди.

Важливо змінити звички в їжі й харчову поведінку. І не думайте, що правильний раціон – це несмачні продукти.

5. У процесі схуднення вивчаємо всі питання у сфері харчування:

  • КБЖВ (калорії, білки, жири та вуглеводи) що це і для чого?
  • Що таке базовий обмін?
  • Як йде жир?

Підходьте усвідомлено до цього процесу, вам потрібно розуміти, що відбувається в організмі, коли, до прикладу, вам хочеться з'їсти чогось шкідливого.

6. Після зниження ваги підвищуємо кількість калорій. Але при цьому потрібно залишатися на здорових продуктах. Потрібно грамотно та плавно вийти з дієтичного харчування та перейти на основне.

7. Утримуйте вагу, чітко контролюючи й коригуючи її 3 роки.

8. Святкуйте перемогу. Вам вдалося знизити вагу і тепер вона залишиться такою назавжди, якщо ви будете дотримуватися правильного раціону.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Офіційно: Сергій Шнуров заявив про розпад гурту "Ленінград"

$
0
0
Один із найскандальніших артистів російського шоу-бізнесу Сергій Шнуров зробив резонансну заяву ще в березні 2019 року. Проте минуло кілька місяців, як співак офіційно оголосив про розпад свого гурту "Ленінград".

Як повідомляє ТАСС, під час прес-конференції Сергій Шнуров розповів деталі про прощальний тур містами Росії. Він переконував журналістів, що у складі "Ленінграду" вже всього досяг, тому не бачить сенсу продовжувати розвивати колектив. 

"Група "Ленінград" домоглася всього, чого могла, отримала всі можливі премії. Далі йти нікуди. Цим туром ми ставимо велику жирну крапку. Група абсолютно російська, тому про жодне світове турне мова не йде. А тут ми для себе зробили все", – заявив журналістам Сергій Шнуров. 

Окрім цього, артист не виключив можливості взагалі піти з шоу-бізнесу. Сергій Шнуров зазначив, що може займатись іншою справою та більше не згадувати про музичну кар'єру. 

Ви даремно говорите, що Сергій Шнуров не може існувати поза музикою. Я пам'ятаю себе в дитячому садочку: я не грав ні на чому, не співав жодних пісень, крім "Ялинки",
– з гумором розповів він. 

Не уникнув скандальний співак і жарту про своїх російських колег. За словами Сергія Шнурова, він з гуртом "Ленінград" може влаштовувати чимало прощальних концертів, як свого часу робила Алла Пугачова, та щоразу повертатись на сцену. 

"Хотілося б "прощатися", як Алла Борисівна. Але от навряд чи у мене так вийде", – пожартував Сергій Шнуров. 

https://24tv.ua/lifestyle/ukrayinskih_artistiv_gastroleriv_u_rosiyi_treba_pozbavlyati_gromadyanstva__kondratyuk_n1152242

Що відомо про заяву щодо розпуску гурту "Ленінград"

Вкінці березня фронтмен популярного колективу анонсував прощальний тур, який розпочнеться у липні 2019 року та триватиме 2 місяці. Згідно з анонсом, Сергій Шнуров та гурт "Ленінград" побувають у 9 мегаполісах Росії. 

Про розпад гурту соліст оголосив у своїй оригінальній манері. До афіші концертів він прикріпив вірш, у якому зізнався, що це прощальний тур, організований "Ленінградом". При цьому Сергій Шнуров пояснив, що втомився "робити одне і теж", писати музику упродовж 20 років та виступати з нею. 

Задал сам себе вопрос. Может я уже подрос? Почесал свои седины... Между сложными вещами, я скажу, как не юнец: "Этот тур будет прощальным". Вот и сказочке конец, – написав Сергій Шнуров. 

Окрім цього, вокаліст гурту "Ленінград" зізнався, що, можливо, колись він відновить колектив. Однак наразі Сергій Шнуров цього не планує.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Shnurov Sergey (@shnurovs)

Що відомо про гурт "Ленінград"?

Популярний російський гурт "Ленінград" вперше з'явився у шоу-бізнесі у 1997 році. Його засновником був скандальний співак Сергій Шнуров. Чималу славу колективу принесла оригінальна манера виконання пісень та ненормативна лексика, яку часто використували музиканти.

У творчому доробку Сергія Шнурова – 19 студійних альбомів та десятки кліпів. Одними з найпопулярніших пісень є "Дикий мужчина", "Шоу-бизнес", "Алкоголик и придурок", "Не хочу быть москвичем". 

Дивіться відео кліпу до пісні гурту "Ленінград" – "Не хочу быть москвичем":

Саме існування гурту відзначилось чималими скандалами. Як Сергій Шнуров, так й інші учасники гурту часто виходили на сцену в нетверезому стані, що оберталось для них інцидентами. При цьому слава "Ленінграду" тільки зростала. 

Одеська поліція злісно саботує вимогу Мінкульту негайно припинити забудову Літнього театру

$
0
0
В Одесі поліцейські відреагували відвертим саботажем на припис Мінкульту негайно припинити незаконне будівництво в Літньому театрі, яке нині у розпалі.

Ініціативна група Літнього театру влаштувала акцію протесту проти незаконної забудови – реалізації так званого "проекту благоустрою колишнього КВН-ника Дмитра Шпинарьова".

Громадськість видрукувала величезного розміру припис Мінкульту про заборону будь-яких будівельних і демонтажних робіт і повісила на вході до публічного простору.

Літній театр Одеса протести активісти
Одеса Літній театр протести
Активісти в Одесі розмістили припис Мінкульту з вимогою припинити незаконне будівництво в Літньому театрі

"Тепер будівельники не скажуть, що вони не в курсі, що не можна проводити будівельні роботи", – прокоментував керівник одеського осередку"Демальянсу" Юрій Дяченко.

Активісти хотіли одного: аби будівельники припинили незаконні роботи й забрались геть. Проте ті ніяк не відреагували.

На виклик протестувальників приїхали 3 слідчо-оперативних групи поліції. Проте дивним чином жодна з них не спромоглася припинити кричуще будівництво. Бо далі фіксації злочину справа не пішла. Правоохоронці лише прийняли заяви та пояснення будівельників, проте не затримали людей і не доставили до райвідділку. Ба більше – у присутності поліцейських продовжили незаконно забудовувати Літній театр.

Одеса протести забудова Літній театр
Одеса протести забудова Літній театр
протести забудова Літній театр
Правоохоронці саботували незаконну забудову Літнього театру

"Ми спіймали злочинців на гарячому – на будівельних роботах. Цікаво бачити, яким чином наша поліція не виконує свої функції. Коли поліція бачить, що особа з будівельним приладдям знаходиться на території, де чинить злочин, то зобов'язана встановити паспорті дані, перевірити документи, затримати осіб та зупинити будівництво", – прокоментував юрист Олексій Мельников.

Чому поліція не припиняє будівництво, слідчий Приморського райвідділку Євгеній Єремейчук не зміг однозначно відповісти.

"Ми будемо встановлювати всі анкетні дані. Якщо в особи немає паспорту, встановлюватимемо зі слів. Якщо будуть сумніви, запросимо у райвідділок. Чи буде припинене правопорушення? Наразі ми здійснюємо всі невідкладні дії для припинення, перепрошую, фіксування того, що тут відбувається", – прокоментував слідчий.

Літній театр Одеса незаконна забудова протести поліція
Літній театр протести незаконна забудова поліція активісти
На місце незаконного будівництва викликали правоохоронців// фото автора

Проте юрист Мельников наголошує: поліція зобов'язана не лише фіксувати, а й зупинити будівництво.

"Є сліди злочину і є особи, які коять цей злочин. Є норма закону: особи мають бути затримані для надання пояснень і встановлення паспортних даних. Але ж ні. Ви бачите, як це все відбувається... Дії поліції – це не лише непрофесіоналізм, а й злочинне покривання вбивства й руйнації пам'ятки місцевого значення ", – прокоментував Мельников.

Бездіяльність одеської поліції підриває роботу всіх державних інституцій із захисту пам'яток культурної спадщини, вважає архітектор та учасник конституційної ради із захисту пам'яток культурної спадщини Максим Васалатій.

"Їх проект так званого благоустрою не був погоджений з Мінкультом, тому не має жодної юридичної цінності. А поліція не виконує припис Мінкульту щодо зупинки всіх можливих робіт юридичними і фізичними особами в Літньому театрі. Поліцейським не вистачає волі зупинити будівництво, вони знімають з себе відповідальність і нехтують законом", – додав Васалатій.

Літній театр Одеса поліція незаконна забудова активісти
Бездіяльність одеської поліції підриває роботу всіх державних інституцій// фото автора

А от отримати відповідь у будівельників, чому ті не виконують припис Мінкульту, було складно. Найкрасномовнішим виявився виконроб Микола Пастер, який, щоправда, чомусь називає себе "волонтером Літнього театру". Мовляв, директор проекту Шпинарьов є його давнім другом, а тому "попросив консультувати роботи по будівництву"... Зрозумівши, що обмовився, він поспішив рятувати ситуацію і запевняти, що жодного будівництва в Літньому театрі просто немає.

"Моя участь тяжка. Я консультую робочих, кому треба консультація по будівництву... По благоустрою чи будівництву, питаєте? По благоустрою. Будівництва тут не існує! Яке будівництво? Це благоустрій. Ви ж бачите, що це благоустрій? Я запевняю, що тут не буде будівництва", – емоційно говорив виконроб.

Одеса Літній театр поліція активісти незаконна забудова
Справа – виконроб Микола Пастер// фото автора

Проте архітектор Васалатій запевняє: роботи у Літньому театрі – не є благоустроєм, бо повністю підпадають під реконструкцію.

"На місці парку вони споруджуватимуть сцену - це підпадає під категорію капітальних споруд. Зараз здійснюють земляні роботи, прокладають підземні комунікації. Висота, ширина і стан споруд нині у форматі відсутності, тому вони створюватимуть нові. Це все підпадає під категорію капітальних споруд. Роботи категорично не є благоустроєм", – сказав архітектор.

Одеса Літній театр активісти незаконна забудова поліція
Роботи категорично не є благоустроєм, – архітектор Васалатій// фото автора

Насамкінець, одесити, котрі борються проти забудови у Літньому театрі, наголошують: поліція на їх позови неодноразово відповідала бездіяльністю. Вони планують і далі взаємодіяти з поліцією в юридичній площині. А також звертатись зі скаргами по правоохоронній вертикалі: в МВС, прокуратуру та суди.

Що відбувається з Літнім театром в Одесі?

12 квітня зранку приватні охоронці, "тітушки" та будівельники вдерлися на територію вільного простору для одеситів, пам’ятки місцевого значення – Літнього театру і розпочали будівельні та демонтажні роботи. Це робиться під прикриттям, нібито, реалізації проекту благоустрою колишнього КВН-ника Дмитра Шпинарьова, якому 28 березня виконком Одеської міськради в закритому режимі дав зелене світло. Громадські діячі повідомляють, що це незаконно, бо немає дозволу на проведення робіт Мінкульту.

Вони вважають проект ширмою для будівництва 8-поверхового ТРЦ дочірньою фірмою СП "Солінг "власника" Одеси та бізнес-партнера одеського мера Геннадія Труханова Володимира Галантерника. Такі дії викликали спротив громадськості. Відтак сотні одеситів 13 квітня протестували проти будівництва.

Окрім того, почався натиск на активну громадськість. Підозрілі люди характерної зовнішності, які з'явились там разом з будівельниками, 14 квітня обмежили вхід на територію публічного простору і вдались до погроз фізичної розправи. 15 квітня одесити офіційно звернулись до міністра культури Євгена Нищука та міністра МВС Арсена Авакова з проханням вплинути на ситуацію. 3 травня Мінкульт надіслав припис з вимогою негайно припинити всі будівельні роботи в Літньому театрі. З часу публікації припису будівельні роботи лише активізувались. Була заведена важка будівельна техніка, став інтенсивнішим рух вантажного транспорту в Міському саду. Проте забудовник не реагує і продовжує незаконну забудову парку-пам'ятки місцевого значення в центрі Одеси.

Після виборів українці кинулись купувати нерухомість в передмісті Києва

$
0
0
Як змінилась купівельна активність у передмісті Києва після президентських виборів в Україні і яке житло за містом найчастіше купують українці?

У порівнянні з початком квітня, одразу після виборів купівельна активність у передмісті Києва зросла в середньому на 8-10%.

Такі дані за період з 22 квітня по 12 травняНерухомість 24 оприлюднив повідомив директор компанії AVM Development Group Віктор Нестеренко.

Експерт виділяє два основні факторизбільшення активності потенційних покупців:

  1. закінчення виборчої кампанії;
  2. сезонна активність.

Закінчення виборів стало головним стимулом зростання рівня продажів як квартир, так і котеджів. Навіть травневі свята не стали перешкодою для багатьох покупців,
– зазначив фахівець.

У всіх сегментах заміського житла впродовж трьох тижнів після виборів кількість покупців зросла приблизно на 10%.

нерухомість під Києвом вибори ціна
Українці стали активніше купувати нерухомість у передмісті Києва після виборів

Яку нерухомість за містом купують найчастіше?

Від початку року зберігається тенденція збільшення купівельного інтересу до котеджних містечокі земельних ділянок під індивідуальне будівництво. Найчастіше потенційні покупці цікавляться невеликими селищами між Києвом і містами-супутниками.

За прогнозами, фахівців до кінця року вартість ділянок під приватне будівництво у передмісті Києва може зрости на понад 20% у гривневому еквіваленті.

До прикладу, якщо зараз купити ділянку для майбутнього котеджу в межах 10 кілометрів від Києва, то вже через рік вартість збудованого будинку зросте орієнтовно на третину. Метр квадратний у новобудові на цій відстані від столиці коштує в середньому 13-14 тисяч гривень.

Фахівець також зауважив, що тепер настав пік сезонної активності покупців, яка може розтягнутись до липня.

Середня вартість метра квадратного у новобудовах в передмісті Києва у квітні становила 13 200 гривеньза квадрат.

нерухомість ціни на нерухомість передмістя Києва
Середня вартість метра квадратного у передмісті Києва у квітні 2019

Раніше Нерухомість 24 писала, чого чекати від ринкуу передмісті Києва у найближчі півроку.

 

Читайте також:

Viewing all 261692 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>