Quantcast
Channel: 24 Канал - Всі новини
Viewing all 261592 articles
Browse latest View live

Чернігів, Рівне та Львів без гарячої води: як розв'язує проблему місцева влада

$
0
0
Десятки тисяч жителів міст Рівного та Чернігова залишились без гарячої води. Причиною цього стали мільйонні борги населення. Люди стали заручниками замкнутого кола, адже тарифи ростуть, а доходи ні. А частина містян ще й втратила субсидії.

Рівне

Усі ті, хто підключений до газових котелень, а це 40 тисяч людей, живуть без гарячої води. 

Тариф у Рівному становить 105 гривень за кубометр, що є одним з найвищих в Україні. Жителі обласного центру заборгували тепловикам аж 230 мільйонів гривень.

Цього року додалась нова проблема. Монетизованих субсидій, яких видали 25 мільйонів гривень, дійшла до нас тільки половина,
– пояснила речниця "Рівнетеплоенерго" Світлана Сирота.

Ще одна причина відключення гарячої води – здороження газу. Ще з 1 травня "Нафтогаз" підвищив тариф на 15%, але цієї нової ціни на блакитне паливо для містян досі не враховують. Тож "Рівнетеплоенерго" цим заганяє себе у банкрутство, а тому не може далі постачати гарячу воду.

Зараз можливо стане на заваді заборгованість перед "Рівнетеплоенерго". Якщо ми не будемо мати кошти сплатити за газ, то хочемо цього чи ні, але нам відключать газ і технічно подавати воду ми не зможемо,
– розповів технічний директор Рівнетеплоенерго Олександр Ющук.

Олександр Ющук
Олександр Ющук

У Рівному працюють дві котельні на твердому паливі. Мешканці 26 будинків поруч з ними отримують гарячу воду. Та рівненські тепловики планують повністю відмовитись від газу. Ще 32 котельні хочуть перевести на альтернативне паливо, але на це потрібен час. А поки гарячу воду десяткам тисяч абонентів не подаватимуть доти, доки боржники не розрахуються.

Чернігів

На початку місяця без гарячої води залишились майже півтисячі багатоповерхових будинків, а це мешканці 39 тисяч квартир. Причина – борги населення через які "Облтеплокомуненерго" заборгувало "Нафтогазу". Чернігівці винні тепловикам 150 мільйонів гривень.

З 1 листопада минулого року піднялась вартість природного газу. Хочу констатувати, що це дуже складно для людей сплатити такі рахунки. Крім того поміняли положення про надання субсидій. Дуже багато людей втратили субсидії,
– пояснив голова правління "Облтеплокомуненерго" Віктор Геращенко.

В ситуацію втрутилась місцева влада, яка запропонувала частково розв'язати проблему. Теплову енергію у борг надасть інше теплогенеруюче підприємство – місцева ТЕЦ.

Віктор Геращенко
Віктор Геращенко

"Ми сьогодні розглядаємо можливість технічно перемкнутися і купити теплову енергію в Чернігівської ТЕЦ. Цим ми можемо забезпечити 297 будинків", – додав голова правління "Облтеплокомуненерго" Віктор Геращенко.

Львів

У Львові гарячу воду через борги не відключають. З боржниками тут працюють методом попередження, пошуку компромісу, якщо ж результату немає, шукають правду в суді. А також дотують підприємства.

Це абсолютна позиція міського голови, адже гаряча вода має бути. Окрім періоду коли ми проводимо випробування. Коли постійно підвищується тариф на газ, електроенергію, то по факту витрати на підприємстві виникають саме у цей період,
– розповів заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак. 

"Новий тариф НКРЄ затверджує із затримкою на шість та більше місяців, тому місто має покривати ось цей розрив на ці періоди, щоб все ж надавати послуги", – додав Бабак.


+Відео

Артроз колінного суглоба: симптоми, діагностика та правильне лікування

$
0
0
Артроз суглоба розвивається в результаті зносу хряща. Хрящ – це тканина, яка як шапочка покриває закінчення кісток і мінімізує тертя при роботі суглоба.

При артрозі гладка поверхня шапочки стає шорсткою. При прогресуванні хрящ може повністю зникнути. Тоді кістки починають тертися одна об одну, розповів терапевт, кардіолог та дієтолог Філіп Кузьменко.

Процес можна уповільнити або зупинити, але не можна повернути назад.

Чим артроз відрізняється від артриту? 

Артрит – це запалення суглоба, без його стоншування. Він виникає з різних причин – інфекції, травми. Артроз – це фізичне стирання суглоба.

Фактори ризику 

  1. Похилий вік;
  2. Жіноча стать;
  3. Зайва вага (збільшується навантаження на суглоб);
  4. Травми або робота, пов'язана з навантаженнями на суглоб (важка фізична праця, футбол, балет, теніс і т.п.);
  5. Генетика і вроджені деформації.
 
Артроз – симптоми
Біль в коліні, яка може посилитися при ходьбі. Ускладнено згинання та розгинання. Особливо, після відпочинку (потрібен час, щоб розходитися).

Діагностика артрозу

Зазвичай, діагноз можна поставити після огляду лікаря. Він розпитає вас про скарги та оцінить рухливість суглоба, стан тканин. Підтвердити діагноз допомагає рентген. На знімки буде видно, що відстань між кістками зменшилася – це означає, що суглобової поверхні стало менше. Можна також виявити кісткові розростання.

Артроз: симптоми і лікування
Артроз: симптоми і лікування

МРТ покаже стан хрящів і сухожиль. При необхідності виконують пункцію колінного суглоба – укол в область суглоба з забором суглобової рідини, і її подальший аналіз.

Лікування артрозу

Що точно допомагає:

Зміна способу життя

Зниження ваги
Індивідуально комплекс фізичних вправ
Басейн, ходьба, гімнастика.
НПЗЗ: Ібупрофен, Напроксен

Що можливо допомагає:

Внутрішньо суглобні (ВС) ін'єкції ГКС багатою тромбоцитами плазми, фізіотерапія.

Що скоріше не допомагає:

Мануальна терапія, колінний ортез.

Що точно не допомагає:

Ендоскопічне промивання суглоба (лаваж); ортопедичні устілки, хондропротектори (Хондроітин і Глюкозамін), внутрішньо суглобні ін'єкції гіалуронової кислоти.

Якщо лікування не допомагає, а хвороба прогресує – призначається операція з заміни суглоба.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Австрійський клуб зіграє у групі Ліги чемпіонів завдяки "Ліверпулю" та "Тоттенхему"

$
0
0
Через те, що обидва фіналісти Ліги чемпіонів – англійські "Ліверпуль" та "Тоттенхем", вже гарантували собі потрапляння у турнір на наступний сезон, місце у груповому етапі займе інший клуб

І "Ліверпуль", і "Тоттенхем" зіграють у Лізі чемпіонів завдяки високим місцям у чемпіонаті Англії. При цьому обидва клуби одразу виступлять у груповому етапі турніру.

"Обидва фіналісти Ліги чемпіонів вже отримали автоматичний пропуск в груповий етап за підсумками чемпіонату Англії. В результаті вакантну путівку в основну стадію отримає чемпіон 11-ої асоціації в рейтингу УЄФА – Австрії", – йдеться в роз'ясненні Союзі європейських футбольних асоціацій.

"Щасливчиком" став "Зальцбург". Клуб в шостий раз поспіль чемпіоном Австрії. Відтак команда розпочне виступ в Лізі чемпіонів зі стадії групового турніру, уникнувши необхідності брати участь у кваліфікаційних раундах.

АМКУ оштрафував три мережі АЗС за зговір у цінах

$
0
0
Загальний розмір штрафу складає 77 млн гривень.

Антимонопольний комітет України 14 травня 2019 року прийняв рішення по результату розслідування справи про вчинення антиконкурентних узгоджених дій компаніями "ВОГ", "ОККО" та "СОКАР" (по кваліфікації частина 3 статті 6 Закону "Про захист економічної конкуренції" – вчинення схожих дій протягом 2017 року). Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомив очільник АМКУ Юрій Терентьєв.

"На відповідачів накладено штрафні санкції в загальному розмірі більше 77 млн грн. – пише Терентьєв. – Після рішення АМКУ листопада 2016 року на ринку нафтопродуктів ми спостерігаємо більш інтенсивну пряму цінову конкуренцію. Більше не маємо ситуації, коли половина ринку тримає одну штучно завищену ціну, яку "визначали" так звані "лідери ринку". Рішення 2016 року по трьох відповідачам із шести було підтримано всіма ланками судової системи. Процеси по трьох інших відповідачах – які, до речі, є відповідачами у рішенні сьогодні, все ще тривають".

Як правило, компанії, на які накладають штрафи АМКУ, не спішать їх сплачувати – вони оскаржуть ці рішення в суді. Однак Юрій Терентьєв продемонстрував платіжку одного з попередніх штрафів, яка доказує сплату коштів на користь держави одним з операторів нафторинку. Також він написав, що три з 6 судів за минулими позовами виграно Антимонопольним комітетом.

Назад у "русский мир": як Росія продовжує впливати на українців?

$
0
0
Розмови про нібито "громадянський конфлікт", а не війну на Донбасі – тенденція неприємна для України. Аби зрозуміти, чим це загрожує та як уберегтись від всіх можливих ризиків – потрібно знати, що відбувається.

В яких обгортках та якими шляхами українцям намагаються підсунути тези російської пропаганди та як вберегтись від російського впливу – розбирались журналісти 24 каналу.

Чи дійсно Росія продовжує впливати на українців?

Дійсно продовжує. Ідеться не лише про, наприклад, економічний тиск, на який натякають, впровадивши заборону на експорт в Україну нафти і нафтопродуктів. Ідеться про тиск інформаційний, всю вагу якого ми відчули на собі із початком анексії Криму, збройної агресії та окупації частини Донбасу.

Саме тоді Кремль почав нав’язувати думку про те, що Україна переживає не збройну агресію Росії, а громадянську війну, і що ніяких росіян на Донбасі нема. Останнім часом заяви про начебто "громадянський конфлікт" озвучують дедалі частіше та дедалі гучніше. Причому, озвучують їх доволі резонансні персони, через що їх цитує ледь не кожна праска.

Чому саме теза про "громадянський конфлікт" залишається настільки живучою?

Бо вона постійно та активно повторюється уже більше п’яти років. Повторюють же її тому, що вона зручна, легка для споживання аудиторією та може приправлятисьдодатковими спекуляціями. Нелогічно відмовлятись від інформаційного продукту, який "хаває піпл". Особливо, якщо цей продукт дозволяє Росії уникати відповідальності за всі злочини, скоєні в Україні її маріонетками.

Але давайте роздивимось конкретніше.

"Громадянський конфлікт" на Донбасі – це конкретизація концепції "іхтамнєт". Як пояснив 24 каналу заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко, Росії важливо презентувати себе посередником та миротворцем. Як для внутрішнього, так і для зовнішнього вжитку. "Це йде ще від часів СРСР, який, як відомо, "ні на кого не нападав". Щонайменше в його офіційній версії. Інше трактування конфлікту на Донбасі призводить до того, що Росія сама себе визнає агресором та втрачає статус посередника", – сказав він.

Експерт зі стратегічних комунікацій Максим Кияктакож додав, що оце "один народ", з одного боку, дає змогу підсилювати меседжі про Україну як про певне "штучне утворення". А з іншого боку – дає змогу перекласти відповідальність за війну на саму ж Україну та на Захід. "Так само Російська Федерація чинила під час війни проти Грузії у 2008 році. Але, на жаль, багато у чому стійкість наративу про "громадянський конфлікт" є і наслідком недоліків стратегічної комунікації протягом попередніх п’яти років", – пояснив експерт.

Крім того, як додав голова департаменту безпекової політики Інституту соціально-політичних дослідженьГліб Парфьонов,ця теза дозволяє Російській Федерації спекулювати на всіх суміжних темах і тезах.

"Це, перш за все, теза про те, що Україна не є однорідною у політичному плані. Що є певні регіони, які потребують російського культурного простору, апелюючи до того, що це є історично обумовленим фактом. А це – неправда. По-друге, це дозволяє в майбутньому наполягати на миротворчому контингенті з Росії. Як це було у ситуації з Придністров'ям, де у боях неофіційно брала участь російська армія. По-третє, Росії вигідно так говорити, бо це – інформаційний та ідеологічний плацдарм для подальших дій у цьому штучно зробленому конфлікті", – наголосив він.

"Що стосується народу Росії, це (повторювання тези про "громадянський конфлікт", – 24 канал) – відмова брати відповідальність за загиблих "відпускників". По відношенню до частини громадян України, які симпатизують російському вождю-тирану, це – спроба не зашкодити його авторитету. Тому теза про "громадянський конфлікт на Україні" є типовим способом введення в оману світової громадськості і улюбленим прийомом російських пропагандистів,
– додав керівник ГО "Центр підтримки журналістів" Віталій Жугай.

Чи вірять у цю тезу українці?

Росіяни та проросійські ЗМІ кажуть, що вірять. Українські соціологи показують, що – не дуже.

У грудні 2018 року результати спільного соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, Українським центром економічних та політичних досліджень ім. О. Разумкова та Соціологічною групою "Рейтинг" показали, що 63% українців вважають Росію країною-агресором. При цьому 22% опитаних українців не вважають Росію агресором, а ще 15% опитаних вагаються з відповіддю.

Всеукраїнське соціологічне опитування, яке проводилося Київським міжнародним інститутом соціології у лютому 2019 року на замовлення ГО "Детектор Медіа", показало, що 48,5% українців вважають, що війну першими почали сепаратисти і Росія. Частка тих, хто вважає, що війну почала Україна, становить 17%. При цьому, кожен третій українець (35%) "не може визначитися зі своєю думкою" щодо питання, хто першим почав війну.

Таке ставлення люди, які знаються на медійній галузі пояснюють, з одного боку, тим, що конфлікт малої інтенсивності, який зараз ми маємо на Донбасі, при тому ставленні, яке зараз є в Україні, втомлює та стає нецікавим.

Війна перейшла у фазу позиційної війни, коли немає активних бойових дій. Тому війна вимивається з інформаційного простору. Має значення також і те, що дуже багато людей не відчувають на собі особисто її вплив. Крім того, немає стійкої програми стосовно просвітлення та інформування людей про те, чому ця війна почалась та звідки взагалі бере свої коріння. Бо все спускається аж до подій Перших визвольних змагань 1917-1920-х років,
– зазначив Парфьонов.

Кияк натомість додав, що через розчарування, втому від війни або через звичайне небажання, українці не занурюються у деталі російської агресії на Донбасі. Крім того, значна частка українців, зачинившись у власній мушлі, воліє втекти та не помічати подій на Сході держави. "Ворожа дезінформація діє особливо ефективно тоді, коли присутній вакуум об’єктивної інформації. Тому нестача фактів і перевіреної інформації, до прикладу, про Іловайськ або Дебальцеве, про безпосередню участь там російської армії грає на руку брехні Кремля та його тезі про якийсь "громадянський конфлікт", сказав він.

До подій в Іловайську в українському інформаційному просторі було чимале різноманіття того, що відбувалася після незаконної анексії Криму у 2014 році. Не існувало й уніфікованого терміну щодо тих "трактористів і шахтарів", які підозріло швидко навчилися застосовувати артилерію та керувати танками. Хтось називав їх "сепаратистами", хтось "проросійськими бойовиками". Чіткості не додав й опис подій на Донбасі таким, як на мене, штучним терміном, як "гібридна війна". Не менше заплутав як громадян України, так і громадян західних держав, термін "Антитерористична операція". Тому, не варто дивуватися, що навіть досі багато хто серед західних експертів говорить лише про абстрактні "конфлікт" або "кризу" в Україні", 
– наголосив Кияк.

Як змінилась подача цієї думки?

По суті – ніяк. З точки зору мотивацій – змінилась. Ми бачили різні хвилі поширення цієї тези із різними мотиваціями, які висловлювались різними джерелами для різних аудиторій.

"На початку 2014 року "ми один народ" та "громадянський конфлікт" використовувались для того, щоб повністю приховати та нівелювати участь російської сторони у збройній агресії проти України. Озвучувався цей наратив і Володимиром Путіним, і МЗС Росії. Всіма російськими експертами ситуація описувалась як така, що в окремих регіонах Донецької та Луганської областей є внутрішній конфлікт між українцями, до якого російська сторона жодного стосунку не має", – розповів 24 каналу заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін.

Більше про це читайте Чому Кремль повертає тезу про "один народ", – пояснення замміністра

Як зараз нас переконують у тому, що війни нема?

Форми втрамбовування цієї тези у світосприйняття українців бувають дуже різноманітні. Систематичні повторювання про "громадянський конфлікт", який приносить користь окремим політикам в окремих ЗМІ. Спекуляції на цю тему від проросійських блогерів. Особисте спілкування, яке поступово спотворює ваш світогляд, стираючи межу між добром і злом.

Останній метод, до слова, активно почав використовуватись для впливу на ветеранів АТО нещодавно. Бойовики так званих "ЛНР" та "ДНР" через соцмережі зв’язуються із українськими ветеранами і починається тривалий і, на перший погляд, абсолютно безневинний процес спілкування. Спочатку – на побутові теми і про життя. Потім – спілкування про якісь можливості вплинути на вирішення конфлікту. Потім – ветеранів намагаються вивести на думки про можливість якоїсь взаємодії суто на людському рівні, нібито без участі держслужбовців, задля перемоги всього хорошого проти всього поганого. Потім такого українського ветерана, який уже почав довіряти співрозмовнику, бо той – ніби "нормальний хлопець", можна використовувати так, як потрібно ворогу.

Аби зрозуміти, як це працює, журналісти 24 каналу навіть зв’язались з одним таким бойовиком "ДНР", який доволі активно намагається спілкуватись із ветеранами російсько-української війни заради торжества справедливості у світі. Більше ніж годину бойовик, який є громадянином Росії, пояснював нам, для чого це все йому треба. І все його спілкування було побудоване на цілком класичних схемах впливу та переконань. Правдиві факти з біографії та особисті думки переплітались із класичним набором російських пропагандистських кліше:

Я воював. Я більше не воюю. На війні ми стріляли один в одного, бо це війна і там так треба. Але зараз нам треба якось жити далі, а для цього краще починати домовлятись між собою. В Україні – громадянська війна. Ми маємо різні погляди. Але ми – брати, бо ми всі один великий радянський народ, який виріс на одних цінностях. На Донбасі росіян немає. Ми готові домовлятись. Ми маємо дотримуватись мінських домовленостей. Ми воюємо не проти України, ми любимо і поважаємо українців. Ми воюємо із американськими окупантами, які захопили всю Україну та знущаються із неї, заважаючи дружбі братських народів.

Все розказується дуже по-людськи, провокуючи на абсолютно нормальні ввічливість та емпатію. Розповідається історія широкими мазками, без жодної конкретики, аби співрозмовник міг сам додумати образ супротивника, як цілком "свого хлопця". Гострі теми красиво нівелюються. Питання типу "Чому про відсутність росіян розказує громадянин Росії?"переводяться на жарт. Тема неактуальності будь-яких подібних кроків, допоки триває збройна агресія та доки самі ж псевдореспубліки унеможливлюють виконання мінських домовленостей – старанно оминаються. Питання про вже існуючі програми із взаємодії з жителями окупованих територій (і військові, і гуманітарні) взагалі ніби не існують. Питання свободи вибору України та українців, до речі, – теж.

Саме так і виглядає вербування, до речі. Спосіб не дуже кіношний, але цілком дієвий. Кілька років такого обережного і ненав’язливого спілкування можуть непомітно, але кардинально змінити погляди на життя та перетворити об’єкт впливу на інструмент. Який можна використати із будь-якою метою.

Як не піддатись цьому впливу?

Думати. Пам’ятати, що у країні, де триває війна, контакт із пропагандою супротивника є небезпечним. Пам’ятати, що Україна дає відсіч російській агресії, яка має доволі масштабні прояви.

Факт залишається фактом: усунення Росії як подразника з Донбасу, її підтримки так званих "республік" шляхом надання зброї, техніки, навчання, керівного складу військових підрозділів та політичного управління окупованими сателітами, однозначно призведе до завершення військового конфлікту. Збройний конфлікт має міжнародний статус. Росія менеджерує та надає підтримку незаконним збройним угрупованням: інформаційно, зброєю, особовим складом, фінансово. Конфлікт має внутрішній вимір, оскільки через промивання мізків Кремль налаштував частину українців окупованої частини проти українців вільної частини. А відсутність системної політики в Києва, його рефлективні та передбачувані дії призвели до того, що і частина українців тут вороже ставиться саме до мешканців Донбасу, сприймаючи їх як ворогів, а не як українців в окупації,
– пояснив Петренко.

Крім того, потрібно розуміти, що є чимало злочинів, які можуть бути скоєні у різний спосіб. Відтак, спілкуючись із бойовиками (особливо із тими, які не приховують свого російського громадянства), варто пам’ятати, що ви спілкуєтесь із представниками країни-агресора.

Юрист-кримінолог Анна Малярнаголосила 24 каналу, що не обов’язково сидіти в окопах із бойовиками на лінії фронту, аби скоїти злочин. Може ітись і про більш тонкі процеси. "Гібридна війна тому і гібридна, що не весь її інструментарій можна трактувати законами. Інформаційна війна, яка ведеться проти України і яка створила тло для цієї війни юридично не класифікується як "війна". Це – виклик нашого часу", – уточнила вона.

Все залежить від мети, яку ставлять перед собою бойовики. Підозрюю, що їхня мета, все ж – або диверсії, або посягання на територіальну цілісність України. За такої мети будь-яка співпраця із ними є злочином. Розхитувати і провокувати ситуацію на контрольованій урядом території України – це теж може бути частиною спецоперації з підриву ситуації в Україні, або з повалення конституційного ладу – це також елемент вчинення злочину. Я би не радила з ними контактувати, оскільки це може бути лише частиною величезного ланцюга,
– сказала вона.

В Києві проведуть масштабну конференцію з кіберспорту – eSPORTconf Ukraine 2019

$
0
0
Міжнародна компанія Smile-Expo проведе перший український захід, який буде присвячений питанням кіберспорту як бізнесу. Захід eSPORTconf Ukraine 2019 пройде у Києві 13 червня, а зареєструватися на подію вже можна на офіційному сайті.

У межах eSPORTconf Ukraine 2019 відбудеться конференція, де спікери розкажуть про гроші в кіберспорті: як вигідно рекламувати бренд, запускати проекти, проводити турніри.

Основні спікери.Зокрема, заявлені 9 спікерів, які розглянуть основні аспекти кіберспортивних дисциплін в Україні. Наразі відомо про таких доповідачів:

  1. Павло Даніман – директор з маркетингу компанії "Київстар";
  2. Дмитро Карпенко – директор з розвитку бізнесу WePlay! Esports;
  3. Арсеній Салай – президент Федерації Кіберфутболу України;
  4. Андрій Чередниченко – директор з маркетингу DreamTeam;
  5. Iван Данішевський – засновник ESM.one та Esports Charts;
  6. Євген Ніколаєв – директор з маркетингу кіберспортивного клубу Windigo Gaming;
  7. Станiслав Новохатько – директор з маркетингу та BizDev у Incode Group, засновник GDBAY;
  8. Віталій Муха – кіберспортсмен ФК "Динамо" (Київ);
  9. Максим Бобер – амбасадор ФК "Арсенал-Київ".

Які теми обговорюватимуться?Серед основних тем, які обговорюватимуть на конференції: "Як просувати бренд у кіберспорті", "Як продавати товари фанатам eSports", "Чим прибутковий кіберспорт для розробників" та "Організація кіберспортивних турнірів, змагань і ліг".

eSPORTconf Ukraine 2019
eSPORTconf Ukraine 2019 проведуть в Києві 13 червня

Відзначимо, паралельно з конференцією працюватиме відкрита демозона, у якій нішеві компанії представлять свої продукти й послуги.

Реєстрація на захід уже відкрита. Щоб дізнатися більше про програму та учасників, слідкуйте за оновленнями на сайті eSPORTconf Ukraine 2019. Вартість квитків 2 500 гривень.

Що відомо про Smile-Expo?Це міжнародний організатор бізнес-конференцій, виставок і форумів про інноваційні технології. Події серії eSPORTconf компанія проводить із 2016 року, конференції відбувалися в Україні, Росії та Польщі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Катерина Кухар зіграє в українському фільмі "Віддана": подробиці

$
0
0
Українська прима-балерина Катерина Кухар візьме участь у новому вітчизняному проекті. Танцівниця Національної опери України зіграє близьку для неї роль у новому фільмі "Віддана". Прем'єра кінокартини запланована на 2020 рік, однак зйомки вже активно проходять у кількох містах України.

Зйомки бестселера "Фелікс Австрія" у повному розпалі вже більше, ніж місяць. Однак творці кінокартини не припиняють дивувати фанатів, які відчайдушно чекають на прем'єру. Так, нещодавно на офіційній сторінці фільму "Віддана" у Facebookшанувальників повідомили про нову героїню, яка зіграє важливу роль у стрічці.

Нею виявилася прима-балерина української опери – Катерина Кухар. Знаменита танцівниця та вимоглива суддя проекту "Танці з зірками" зіграє роль артистки пересувного театру. Зі сцени із загадковою героїнею розпочнеться основна сюжетна історія, а сама Катерина виконуватиме складні трюки у своїй новій ролі.

Моя роль пов'язана з відчуттям польоту, акторською грою і навіть виконанням небезпечних трюків, саме тому я ще додатково працювала з каскадерами. Підготовка до зйомок принесла масу задоволення, оскільки мені притаманні нотки азарту та адреналіну. Шукати натхнення не довелося, воно завжди зі мною,
– прокоментувала свою роль Катерина Кухар.

 

Найсильніший клуб Швейцарії вилетів вперше за 68 років, фани змусили гравців зняти форму: відео

$
0
0
Найуспішніший клуб в історії Швейцарії "Грассхоппер" (27 титулів – на 7 більше, ніж у "Базеля") вилетить з вищого дивізіону вперше за 68 років. Вболівальники зірвали виїзну гру команди.

Команда з Цюриха не була чемпіоном з 2003 року, а в трійку останній раз потрапляла у 2014-му.

Наразі "Грассхоппер" посідає останнє місце в турнірній таблиці й вже точно вилетить з вищого дивізіону вперше за 68 років. Це повинно було офіційно статися за підсумками недільного матчу з "Люцерном", але розлючені фанати зірвали гру в другому таймі за рахунку 4:0 на користь суперника.

Фанати, які приїхали на виїзний матч, зібралися біля огорож, що відокремлюють поле від трибун, і пригрозили вибігти на поле. Суддя зупинив матч, а футболісти й представники "Грассхоппера" пішли заспокоювати уболівальників. Ті зажадали від гравців віддати їм футболки та шорти.

Деякі гравці дійсно віддали футболки. Через 16 хвилин розмов офіційні особи вирішили, що матч не буде дограний.

Швидше за все, "Грассхопперу" буде зараховано технічну поразку – і клуб вже офіційно вилетить у нижчу лігу.

Я погодився, щоб гравці віддали футболки. Це був найкращий варіант у тій ситуації, в іншому випадку хулігани могли опинитися у нас в роздягальні,
– сказав після матчу президент "Грассхоппера" Стефан Рітікер.

Клуб вже засудив дії уболівальників у своїй офіційній заяві.

Це ганебно і просто неприпустимо. Небезпека для глядачів, персоналу стадіону і гравців – це неприпустимо для "Грассхоппера". Бунтівники знищують футбол такими вчинками. Керівництво клубу неодноразово підкреслювало, що підтримує діалог з усіма фан-рухами. Бунтівники – це не фанати
– йдеться у заяві клубу.

Вболівальники "Грассхоппера" зірвали матч вдруге за сезон. У березні гра зі "Сьйоном" була зупинена після того, як гостьові фанати закидали поле фаєрами. "Грассхоппер" програвав 0:2, а в підсумку йому зарахували технічну поразку 0:3.

Підписуйтеся на наш Twitterта Telegram


Голові Конституційного суду Станіславу Шевчуку висловили недовіру

$
0
0
Станіславу Шевчуку без його присутності висловили недовіру як голові Конституційного суду України. Це трапилося на засіданні КС у вівторок, 14 травня – рішення прийняли голосуванням, за недовіру висловилися більшість суддів.

На засіданні Конституційного суду у вівторок, 14 травня, Станіслав Шевчук виступив проти розгляду висновку Комісії з питань регламенту та етики щодо можливих порушень з боку голови суду, пише "Дзеркало тижня". Натомість він запропонував суддям розглянути конституційність закону "Про очищення влади".

Пропозицію Шевчука судді не підтримали, і тоді голова Конституційного суду покинув засідання. Утім, судді продовжили засідання і без участі Шевчука розглянули можливих порушень ним законодавства та суддівської етики.

Хто такий Станіслав Шевчук?Юрист, доктор наук, суддя Європейського суду з прав людини від України в 2009-2012 роках. З 13 березня 2014 року обраний за квотою Верховної Ради суддею Конституційного суду України, з 21 лютого 2018 року – голова КСУ. 

Зверніть увагу: Конституційний суд відклав розгляд скарг на Закон "Про очищення влади" – детально про це у матеріалі 24 каналу.

У чому звинувачують Шевчука? Комісія з питань регламенту та етики прийшла до висновку, що існують підстави для звільнення Шевчука з посади судді Конституційного суду. У зв'язку з, мовляв, "вчиненням ним істотного дисциплінарного проступку, грубим і системним нехтуванням своїми обов'язками, що є несумісним зі статусом судді Конституційного суду України".

Комісія "виявила його (Шевчука – 24 канал) невідповідність займаній посаді". Мовиться про допущені суддею і Головою Конституційного суду України Шевчуком порушення Конституції і законів України, а саме:

видання незаконних розпоряджень,
політизації діяльності Конституційного суду України і його голови,
ігнорування прав суддів,
порушення конституційних гарантій.

Розмітку на дорогах Києва наносять вночі

$
0
0
Комунальники пояснюють такий крок бажанням не заважати рухові транспорту.

Комунальне підприємство "Київатодор" розпочало відновлення розмітки на дорогах столиці, повідомляє КП на своїй сторінці в Фейсбук. Ці роботи виконуються за умов гарної погоди, а також за відсутності транспорту. Зокрема, найчастіше розмітку наносять в нічний час доби.

Розмітка наноситься в кількох випадках: якщо вона стерлася, хоча не витримала гарантійного строку експлуатації, а також після вкладання нового шару асфальту. Роботи розпочались з центральних районів столиці.

ВРУ – їхній життєвий девіз, – Зеленський про останні події у Раді щодо його інавгурації

$
0
0
Обраного президента Володимира Зеленського неабияк обурили останні події у Верховній Раді щодо дати його інавгурації. Відтак, він натякнув, що українські парламентарі є брехунами та закликав українців добре подумати, коли вони вони голосуватимуть на парламентских виборах 2019 року.

13 депутати зібралися на засідання погоджувальної ради, аби на ній узгодити, коли проводити урочисте зібрання з нагоди інавгурації обраного президента, щоправда згоди так і не дійшли.

Вже 14 числа не відбулося засідання Комітету ВР з питань регламенту– саме на ньому мали розглянути зареєстровані проекти постанов щодо дати інавгурації Володимира Зеленського, і вже опісля це питання мало бути винесено в Раді. Як пояснили в органі, відповідне засідання розпочнеться 15 травня о 15:00. Такий крок тут пояснюють тим, що парламентарі продовжують реєструвати нові постанови з пропозиціями щодо дати церемонії.

Такий хід подій неабияк обурив обраного президента Володимира Зеленського. За його словами, спікер українського парламенту Андрій Парубій пообіцяв, що саме 14 травня Рад призначить дату інавгурації.

Верховна Рада України – скорочено ВРУ. ВРУ – їхній життєвий девіз. Запам’ятайте прізвища депутатів цього скликання. І на наступних парламентських виборах робіть висновки,
– заявив Зеленський.

Зауважимо, раніше у коментарі 24 каналу лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк розповідав, що під час зустрічі Зеленського та голів політсил в у РадіАндрій Парубій запевнив, що робитиме все, аби дату інавгурації Зеленського затвердили якнайшвидше. Щоправда, точну дату, коли це буде зроблено, так і не назвав. За словами Березюка, формальне рішення з боку і фракцій, і парламенту мало бути ухваленим упродовж пленарного тижня, що триває з 14 по 17 травня.

Щодо позиції чинного президента Петра Порошенка, то він є зацікавленим у тому, щоб парламент якнайшвидше визначився із датою інавгурації.

"З мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду", – наголосив чинний гарант.

Що наразі відомо про питання дати інвагурації Зеленського? 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Зеленськогона виборах президента України. За нього проголосували понад 73% виборців, а вже 3 травня офіційне видання Верховної Ради "Голос України" їх опублікувало. Відповідно до закону, не пізніше ніж за 30 днів має відбутися інавгурацію новоспеченого гаранта, тобто до 3 червня.

У команді Зеленського раніше заявляли, що інавгурація має відбутися якомога раніше (імовірними датами вони називали 28 або 30 травня), бо той у такому разі матиме змогу розпустити парламент. Щоправда, за деякий час вже почали наполягати на 19 травня.

Згідно з Конституцією України, президент може достроково розпустити парламент, але це потрібно зробити не пізніше, ніж за півроку до закінчення терміну повноважень Верховної Ради. Каденція чинного скликання парламенту триває до 27 листопада. Відтак, розпустити Раду можливо лише до 27 травня. Будь-який розпуск парламенту після цієї дати буде не конституційним.

Зеленський, інавгурація, дата, Верховна Рада, президент
Коли Зеленський стане президентом: інфографіка 24 каналу

Що відомо про парламентські вибори 2019 року?Вибори до Верховної Ради 9 скликання є запланованими на 27 жовтня. Цього дня виборці будуть голосувати в загальнодержавному окрузі (за політичні партії) та в одномандатних округах (за кандидатів-мажоритарників).

Виборчий процес стартує 29 липня – саме з цієї дати починається висування у нардепи: або партії обиратимуть своїх представників у парламент, або деякі політики самовисуватимуться. Завершиться висунення кандидатів 9 серпня. Претенденти на депутатські мандати повинні будуть подати документи до ЦВК для реєстрації не пізніше ніж 13 серпня. А завершить комісія реєстрацію кандидатів 18 серпня.

Остаточні результати виборів Центрвиборчком має оприлюднити не пізніше ніж 16 листопада. 6 грудня ЦВК повинна офіційно зареєструвати обраних парламентарів і видати їм посвідчення. Перша ж сесія новообраного парламенту має пройти до 16 грудня включно. Перед її відкриттям нардепи мають скласти присягу, після чого вони офіційно вступлять у свої законні повноваження.

Які дані останніх соцопитувань щодо парламентських виборів? Згідно з дослідженням, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 9 по 14 квітня, серед тих виборців, які вже визначилися з вибором і планують прийти на вибори, відсотки розподіляються так: партія Зеленського "Слуга народу" – 25,9%. "Опозиційна платформа –"За Життя" – 15,7%. Блок Петра Порошенка "Солідарність"– 13,9%. ВО "Батьківщина" – 12,1%. "Громадянська позиція" – 5,1%. "Сила і Честь" – 5%. Ще дві партії близькі до прохідного бар’єру: Радикальна партія Олега Ляшка (4,8%) і ВО "Свобода" (4,6%). За умовний "Блок Святослава Вакарчука" є готовими проголосувати 1,5% виборців.

Все, що потрібно знати про ЗНО-2019

$
0
0
Перше ЗНО у 2019 році розпочнеться 21 травня – це буде тест із математики. Основна сесія триватиме до 13 червня, а результати всіх іспитів випускники зможуть дізнатися до 25-го червня. Які документи потрібно мати з собою, коли приходити на тестування, читайте у статті журналістів 24 каналу.

Якщо ви вже зареєструвались на проходження ЗНО, то у вас є право скласти тести максимум із чотирьох предметів. Результати ЗНО з трьох предметів випускникам 2019 року зарахують як державну підсумкову атестацію, тест переведуть на шкалу від 1 до 12 балів.

У випадку, якщо ви повторно складаєте тести, то обов'язковими для вас будуть лише 3 предмети.

Українська мова та література (обов'язково)
Математика або історія України ХХ – початку ХХІ століть (один з двох предметів обов'язково)
Третій предмет на вибір (можна обирати з восьми дисциплін – біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови).

Коли відбудеться тестування?

Основна сесія ЗНО-2019 пройде 21 травня – 13 червня.

Графік проведення ЗНО-2019:

Математика – 21 травня
Українська мова та література – 23 травня
Іспанська, німецька, французька мови – 27 травня
Англійська мова – 28 травня
Фізика – 30 травня
Історія України – 4 червня
Юіологія – 6 червня
Географія – 11 червня
Хімія – 13 червня

Як отримати запрошення-перепустку та дізнатись місце проведення

З 26 квітня на особистих інформаційних сторінках учасників ЗНО-2019 розміщені запрошення-перепустки, де вказані адреси пунктів тестування. До 20 травня необхідно самостійно сформувати і роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Цей документ обов'язковий для допуску на пункт тестування!

Отримати доступ до персональної сторінки можна за номером сертифіката про реєстрацію для участі в ЗНО та пін-кодом, зазначеним в ньому.Такий сертифікат повинен був надійти учасникам тестування поштою. Адреси пунктів проведення ЗНО-2019 – в мобільному додатку Моє ЗНО.

Які документи потрібні на ЗНО?

Для допуску до участі в ЗНО-2019 на пункт тестування в день іспиту необхідно взяти з собою:

– оригінал сертифіката учасника ЗНО з голограмою;
– оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті (паспорт або свідоцтво про народження);
– запрошення-перепустку.

Також варто взяти 2-3 ручки, але лише чорного кольору, адже ручки іншого кольору просто не зчитає комп'ютер. Можна принести з собою воду – у прозорій пляшці без етикетки.

Коли будуть відомі результати ЗНО-2019

Результати основної сесії ЗНО-2019 з усіх навчальних предметів будуть розміщені на особистих інформаційних сторінках учасників тестування до 25-го червня 2019 року:

1) до 14 червня оголосять результати тестів з математики, української мови та літератури, фізики;

2) до 20 червня – з біології та іноземних мов (англійська, французька, іспанська, німецька);

3) до 25 червня – з історії України, географії та хімії.

Додаткова сесія ЗНО – коли пройде

Зареєструватися для участі в додатковому тестуванні можна під час проведення основних тестів ЗНО-2019.

На це мають право ті, хто не зміг взяти участь в основній сесії ЗНО з наступних причин:

  • хвороба в день проведення ЗНО з певного навчального предмета під час основної сесії;
  • стихійне лихо (пожежа, повінь, землетрус, військові дії, техногенна катастрофа тощо) в день або напередодні проведення ЗНО з певного предмету;
  • викрадення одного з документів, необхідних для допуску на пункт ЗНО, але не раніше ніж за п'ять календарних днів до дня тестування з предмету;
  • смерть родичів (кровних або чоловіка / дружини), яка збіглася з проведенням тестів, але не раніше ніж за сім календарних днів до ЗНО.
  • участь у міжнародних і всеукраїнських змаганнях, конкурсах, олімпіадах, що проводяться міністерствами освіти і науки, культури або молоді та спорту в дні тестування;
  • різке погіршення стану здоров'я під час участі в тестуванні на одному з пунктів ЗНО і неможливість завершити іспит;
  • порушення процедури проведення ЗНО в ході тестування, що підтверджено рішенням регламентної комісії.

Зробити заявку на додаткову сесю ви можете не пізніше 5 робочих днів та подати заяву в регіональний центр – разом з документом, що підтверджує причину неучасті в основній сесії.

У 2019 додаткову сесію ЗНО буде проведено з 26 червня по 12 липня.

Математика – 26 червня
Німецька мова – 27 червня
Французька мова – 1 липня
Іспанська мова – 2 липня
Українська мова та література – 3 липня
Фізика – 4 липня
Англійська мова – 5 липня
Історія України – 8 липня
Біологія – 9 липня
Географія – 10 липня
Хімія – 11 липня

Основні дати ЗНО-2019, дивіться інфографіку:
Основні дати ЗНО-2019 – інфографіка
Як пройде ЗНО-2019 – інфографіка

Притула заговорив російською і поцікавився, за кого вболівати на Євробаченні: іронічне відео

$
0
0
Український телеведучий і шоумен Сергій Притула зняв відеоролик на російській мові. Він звернуся до своїх прихильників з проханням порекомендувати йому, за кого голосувати у першому півфіналі Євробачення-2019, який відбудеться сьогодні, 14 травня.

Нове відеозвернення шоумен Сергій Притула опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Що цікаво, український гуморист, який зазвичай спілкується українською мовою, заговорив російською і додав нотку іронію у свій тон.

Привіт, друзі, привіт всім підписникам мого блогу. Так, я знаю, в мене обгорів ніс, я був в Єгипті, але зараз не про це. Дивіться, сьогодні перший півфінал Євробачення, я буду його коментувати (на телеканалі "СТБ" – LifeStyle 24). Україна не бере участі цього року. Люди, підкажіть, за кого вболівати? А? Напишіть в коментарях, за кого ви. Підписуйтесь на мій блог,
– саркастично сказав Сергій Притула у своєму зверненні.

Реакція шанувальників на новий відеоролик телеведучого була миттєвою. Хтось віджартовувався у відповідь, пишучи, що голосуватиме за Зеленського, а хтось – серйозно сприймав його неординарний гумор і стверджував, що Притула і російська – це пекельна суміш.

"Сергію, вам російська не пасує", "І що це вам навіяло саме такий образ?", "Чому мовою окупанта?", – такою була реакція фанатів Сергія Притули.

Також Сергій Притула опублікував на своїй сторінці у Facebookподібний допис, де закликав фанатів до перегляду і коментування Євробачення-2019 разом. Пообіцяв, що буде весело і додав кумедний колаж, на якому він постав у образі епатажної MARUV.

 

Українська спортсменка-красуня запропонувала незвичне випробування в Instagram

$
0
0
Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко опублікувала нове відео в Instagram. І запропонувала своїм фанатам челлендж.

Левченко опублікувала відео, де вона балансує на одній нозі. На другій в неї стоїть банка напою.

"Я не в хороших відносинах зі своєю координацією, але треба ж з чогось починати. Як щодо вас? Це легка навичка для вас?", – підписала відео Левченко.

 

Україна зазнала втрати на Донбасі: бойовики знову стріляли з забороненої зброї

$
0
0
Внаслідок обстрілів проросійських бойовиків на Донбасі загинув 1 український військовий, ще 2 бійців зазнали поранень. Загалом протягом 14 травня окупанти здійснили 5 обстрілів.

Російські окупаційні сили вели вогонь по позиціях українських підрозділів з заборонених мінськими угодами артилерійських систем калібру 122 міліметри, мінометів калібрів 120 і 82 міліметри, великокаліберних кулеметів та снайперської зброї, повідомили у штабі Операції Об’єднаних сил.

Де бойовики обстрілювали позиції сил ООС?

  • Біля Лебединського окупанти гатили з артилерійських систем калібру 122 міліметри та мінометів калібру 120 міліметрів;
  • Поблизу Водяного – з мінометів калібру 120 міліметрів;
  • Поблизу Шумів – з мінометів калібру 82 міліметри;
  • Біля Майорська – з ручних протитанкових гранатометів;
  • Поблизу Новозванівки – з великокаліберних кулеметів та снайперської зброї.

 


Дати інавгурації немає: чому депутати не змогли дійти згоди на погоджувальній раді

$
0
0
Вперше після офіційного оголошення результатів президентських виборів нардепи зібралися на засідання погоджувальної ради. Вони мали б нарешті узгодити, коли проводити урочисте зібрання з нагоди інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського, але згоди так і не дійшли.

4 постанови про дату інавгурації вже зареєстровані в парламенті. Пропонують 19 травня, як того хоче Зеленський, 20 травня та 1 червня. Хочуть навіть розтягнути за два дні, щоб провести офіційну частину в Раді, і неофіційну – на "Олімпійському".

Але рішення не прийняли. "У вівторок буде поставлене на сигнальне голосування усі проекти постанов щодо складання присяги Володимиром Зеленським", – сказав нардеп Євген Рибинський.

Тоді стане зрозуміло, яка дата має найбільшу підтримку. Затягують ухвалення рішення через те, що від неї залежить, чи встигне новообраний президент розпустити парламент та призначити дострокові вибори. Часу в нього лише до 27 травня. Адже, згідно з Конституцією, заборонено розпускати парламент за півроку до чергових виборів.

БПП готова голосувати за будь-яку дату інавгурації

Народна депутатка від партії "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко заявила, що фракція проголосує за будь-яку постанову про інавгурацію, адже вони готові до парламентських виборів: як чергових, так і позачергових.

Юлія Тимошенко пропонує створити нову коаліцію

Аби у Зеленського не було підстав розпустити раду, очільниця ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко пропонує створити нову коаліцію. Мовляв, зараз її формує лише БПП та "Народний фронт", але їхніх депутатів замало.

Нам потрібно розпочати дискусію про створення нової коаліції в парламенті і створення нового Уряду в Україні,
– заявила голова фракції "Батьківщина".

"Самопоміч" хоче зняти депутатську недоторканність

У фракції "Самопоміч" позачерговими виборами не переймаються. Натомість вимагають ухвалювати зняття недоторканності з нардепів та запровадження відкритих списків без мажоритарки.

Тим паче, що у партії вже розпочали готувати свої списки. В регіонах активісти таємно рейтингують діяльність чинних нардепів, які сформують 2/3 списку, та запрошують до своїх лав інших громадських активістів. Сформований список обіцяють поставити на громадське обговорення.

Це два найважливіших закони, які сьогодні мають бути розглянуті. І по цимбалах, чи цей парламент достроково розпущений, чи в термін. Не бійтеся піти на дострокові вибори, люди все одно виберуть того, кого вважають за потрібне,
– відповів голова партії "Самопоміч" Олег Березюк.

Втім, спочатку постанови про дату інавгурації має розглянути регламентний комітет і рекомендувати голосувати лише за одну із чотирьох дат. Тож скоріш за все, сесійна зала голосуватиме за неї у четвер, 16 травня.

Коли Зеленський стане президентом
Коли Зеленський стане президентом


+Відео

Готівковий курс долара і євро 13 травня: падіння продовжується

$
0
0
Курс гривні щодо долара та євро 13 травня на готівковому ринку продовжує впевнено зміцнюватися. Обидві валюти втратили близько 10 копійок.

Курс долара в Україні у понеділок різко впав порівняно з суботою, свідчать дані сайту finance.ua. Американську валюту купували по 26,10 грн (-8 копійок), а продавали по 26,38 грн (-10 копійок).

Євро купували по 29,21 грн (-7 копійок), а продавали по 29,65 грн (-9 копійок).

За курсом валют від НБУ 13 травня долар, як і в суботу, 11 травня, коштував 26,21 грн. Вартість євро теж не змінилась в порівнянні з попереднім днем – 29,43 грн.

Зазначимо, найдорожче у 2019 році долар коштував в середині січня – 28,33 грн. З цього часу долар постійно падав, і на початку березня опустився до 26,57 грн (це найнижчий показник в поточному році). Протягом березня-квітня спостерігалися стрибки долара – нижче чи вище 27 грн. Після другого туру виборів американська валюта стрімко падає, втрачаючи щодня по 5-15 копійок. У бюджеті-2019 закладений прогноз курсу доларана рівні 29,4 грн.

Подібна ситуація з євро. Піковий період припав на середину січня 2019 року – 10 числа євро коштував 32,65 грн. До середини березня європейська валюта впала до 30 грн. Потім був незначний стрибок, а після виборів гривня впевнено зміцнюється. Нагадаємо, абсолютний антирекорд був в далекому лютому 2015 року – 37,35 грн/євро.

Читайте також: Податки за Зеленського: що пропонують у команді

Чому долар "стрибає"?Курс гривні в Українігнучкий. НБУ сьогодні не відповідає за курс валют і штучно не підтримує його. Завданням Нацбанку є досягнення низької стабільної інфляції. Що ж до стрибків долара, НБУ в основному пояснює їх сезонністю гривні, оскільки ми – аграрна країна. Коли аграрний сектор закуповує валюту – провокує попит, а отже – і зростання курсу. Відповідно, після того, як аграрники зароблять гроші та продадуть зароблену валюту – створять пропозицію, курс знижується. Детальніше читайте у статті: Чому дорожчає валюта та що варто знати, щоб спокійно жити.

Google поділилася новими деталями про "секретну" операційну систему Fuchsia

$
0
0
На конференції для розробників Google I / O 2019 пошуковий гігант окрім анонсу нової версії Android, вперше поділився деталями щодо нової операційної системи Fuchsia. Про "секретний" проект розповів Хіроші Локхаймер, який відповідає за Android та Chrome OS.

Що відомо про нову операційну систему?Як повідомляє SlashGear, за словами Локхаймера, Fuchsia буде абсолютно новою системою. При її створенні компанія враховує уроки, отримані при роботі з Android та Chrome OS.

Він також зазначив, що операційна система є експериментом з різними форм-факторами.

Fuchsia OS створюється не тільки для телефонів і ПК. У світі інтернету речей росте число пристроїв, яким потрібні операційні системи, нові середовища виконання тощо. Я думаю, що може спокійно існувати кілька операційних систем з різними перевагами і спеціалізаціями. Fuchsia – одна з них, тому слідкуйте за оновленнями,
– зазначив Хіроші Локхаймер.

Представник Google також підкреслив, що Fuchsia є експериментальним проектом і деякі її частини або функції можуть бути використані в інших продуктах компанії.

Перспективи.Судячи зі слів Локхаймера, Fuchsia не замінить Android та Chrome OS, як раніше передбачалося, а доповнить список. Нова ОС може використовуватися для пристроїв інтернету речей, розумного будинку і тому подібне.

Нагадаємо, що кожен бажаючий може випробувати ранюю версію Fuchsia просто в браузері.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

100 будинків по 1 євро: чому на Сицилії задарма роздають нерухомість

$
0
0
На італійському острові Сицилія роздають будинки практично безкоштовно. Але є одна умова, за якої ви можете стати новим власником нерухомості на найбільшому острові в Середземному морі.

Чому на Сицилії розпродують будинки?

Влада міста Муссомелі, що в центральній частині острова, виставила на продаж близько сотні закинутих будинків за символічну суму – по 1 єврокожен, пише The Sun.

Нові власники можуть придбати житло лише за умови, що зобов'яжуться його відбудувати.

будинки Сицилія 1 євро
На Сицилії будинки продають по 1 євро

Таку "смішну" ціну на нерухомість встановили, аби заохотити потенційних покупців, серед яких можуть бути й іноземці. Влада муніципалітету визнає, що грошей на відновлення будинків, чимало з яких перебувають в аварійному стані, не має.

Аби купити будинок за 1 євро, треба також внести заставу у розмірі 8000 доларіві зобов'язатись відновити житло за рік. Якщо новий власник не встигне виконати реставраційні роботи за цей час, заставу йому не повернуть.

будинки Сицилія 1 євро
Як виглядають будинки, які продають по 1 євро на Сицилії

За підрахунками, відновлення 1 метра квадратного у таких помешканнях може обійтись у 1000 доларів США, а адміністративні витрати можуть сягнути до 4000 доларів.

будинки Італія Сицилія 1 євро
Оголошення на будинку, який продають за 1 євро

оголошення будинки Італія Сицилія 1 євро
Оголошення про продаж будинку на Сицилії за 1 євро

Муніципалітет Муссомелі розташований на Сицилії, приблизно за 70 кілометрів від Палермо. Тут є чимало стародавніх церков і середньовічних замків. Чимало місцевих покидають свої помешкання і їдуть жити у великі міста. За останніми даними, тут проживає трохи більше 10 тисяч мешканців.

Дивіться відео про неймовірну Сицилію:

Це вже не перше італійське село, яке пропонує переїхати в глибинку, придбавши там нерухомість за символічну суму.

Подібний "розпродаж" також влаштували в Японії.

США лише в овертаймі перемогли Фінляндію, Росія здолала Чехію: результати матчів ЧС з хокею

$
0
0
На чемпіонаті світу з хокею 2019 в Братиславі та Кошице були зіграні чергові матчі групового етапу. У першому з них зійшлися збірні США та Фінляндії, у другому матчі зіграли збірні Росії та Чехії.

США – Фінляндія 3:2ОТ (2:1, 0:1, 0:0, 1:0)

У цьому матчі США вийшли вперед вже на 50-ій секунді зустрічі. Відзначився Шей. На 10:36 Гудро подвоїв перевагу своєї збірної.

Та ще у першому періоді фіни скоротили відставання. А за 32 секунди до кінця другого періоду рахунок на табло був рівним – 2:2.

Зважаючи, що у третьому періоді нікому забити не вдалося, командам довелося грати овертайм. Там успіх був на стороні США.

Росія – Чехія 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

У паралельному матчі Росія не мала проблем зі збірною Чехії. Росіяни закинули по шайбі в кожному з періодів. При цьому третя шайба влетіла у порожні ворота незадовго до кінця матчу. Це третя поспіль перемога збірної Росії на ЧС з хокею.

Viewing all 261592 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>